3 svetainių kūrimo parinktys (ir kurią pasirinkti)

Ar galvojate apie tinklaraščio kūrimą? Tada jų yra daugybė interneto svetainių kūrimo galimybės tu gali naudoti. Tikriausiai esate prisijungę prie kelių internetinių įrankių, tokių kaip „WordPress“, „Blogger“ ir „Squarespace“. Turite tiek daug variantų, kaip žinoti, nuo ko pradėti?


Pradėti čia!

Žemiau apžvelgsime tris jums prieinamas svetainių kūrimo parinktis, kurios padės nuspręsti, kurį maršrutą pasirinkti.

darbo sritis

1. Nemokamas internetinių svetainių kūrėjas

Pirmasis variantas yra pasirinkti nemokamą įrankį, pvz .:

 • „WordPress.com“
 • Tinklaraštininkas
 • Wix
 • Weebly
 • Tinklalapiai
 • Tumblr

Argumentai už:

Jei tik panardinate kojų pirštus į vandenį, nemokamas svetainių kūrėjas gali būti puikus pasirinkimas. Gausite prieigą prie nemokamų iš anksto sukurtų žiniatinklio temų ir nuoseklias instrukcijas, kaip nustatyti savo svetainę.

Nereikia jokių kodavimo žinių ir nereikia įkelti jokių failų. Be to, nėra jokių mokesčių, susijusių su jūsų svetainės paleidimu!

Minusai:

Jei visa tai skamba per gerai, kad būtų tiesa, tai nėra. Tiesiog yra tokių nemokamų įrankių, kaip šis, naudojimo trūkumų. Kalbant apie vieną, temos ir tinkinimo parinktys paprastai yra ribotos, tai reiškia, kad jūsų svetainė neturės vienintelio profesionalo pojūčio..

Be to, nebent jūs mokate už pasirinktinį domeno vardą (interneto adresą), savo URL URL turėsite firminį terminą (pvz., Yoursite.wordpress.com), o jūsų svetainė gali rodyti skelbimus, kurių negalite išjungti.

Taip pat gali būti sunku vėliau pereiti prie geresnio varianto, kad būtų daugiau lankstumo, saugumo ir profesionalumo.

Naudokite nemokamus įrankius, kai:

 1. Esate visiškas neobjektyvas ir jums reikia paprastos platformos, kurioje būtų daug patarimų.
 2. Jūs atidarote nedidelį projektą arba neprofesionalią svetainę (pvz., Asmeninį tinklaraštį).
 3. Jūs turite ribotą biudžetą.
 4. Jūs neprieštaraujate tam, kad jūsų svetainė būtų šiek tiek mėgėjiška.

2. Savarankiškas internetinių svetainių kūrėjas

Savarankiškas svetainių kūrėjas yra panašus į nemokamus steroidų įrankius. Šias programas jums bus lengva naršyti naudojant tuos pačius nuoseklius vadovus, kuriuos galima rasti internete, ir jums paprastai nereikia daug žinių apie kodavimą..

Skirtumas tas, kad naudojant nemokamą svetainių kūrėją, jūsų svetainės failai yra talpinami įmonės serveriuose, o tai reiškia, kad jie gali labiau valdyti jūsų svetainę, pvz., Gali dėti skelbimus į jūsų turinį..

Kai pasirenkate savarankišką prieglobą, nuomojatės vietą trečiosios šalies serveryje.

Vienas iš pavyzdžių yra „WordPress.org“ programinė įranga. Jau aptarėme skirtumą tarp „WordPress.org“ ir „WordPress.com“, todėl patikrinkite čia, jei nežinote apie kiekvieną variantą.

Iš esmės, jei eisite savarankiško prieglobos keliu, prisiregistruosite prie pagrindinio kompiuterio paskyros, pvz., „Host Gator“ ar „Bluehost“, ir sumokėsite nedidelį mėnesinį mokestį. Tada galite naudoti visą „WordPress“ versiją ir mėgautis daugiau lankstumo, kuris jūsų svetainei suteiks daugiau profesionalumo.

Argumentai už:

Kadangi priglobiate failus trečiosios šalies serveryje, turite daugiau savo svetainės kontrolės ir geresnės saugos. Be to, patys įrankiai paprastai siūlo daugiau parinkčių, suteikiančių lankstumo, kurio tiesiog neturite pasiekdami naudodamiesi nemokamais įrankiais.

Tai gali palengvinti profesionaliai atrodančias svetaines ir nereikia daug techninių žinių.

Minusai:

Nors savarankiškas svetainių kūrėjas padarys apgaulę daugumai asmeninių tinklaraštininkų ir smulkaus verslo savininkų, pastebėsite, kad vis dar yra tam tikrų išvaizdos, tinkinimo ir turinio apribojimų, o jūsų svetainę perkelti iš vieno pagrindinio kompiuterio gali būti sunku. ar platformos kitam.

Be to, jūs taip pat tvarkote mokesčius, palyginti su visiškai nemokamos svetainės kūrimu.

Naudokite savarankišką svetainių kūrėją, kai:

 1. Jūs neturite daug techninių žinių, tačiau norite daug lankstumo.
 2. Jūs atidarote profesionalią svetainę, tokią kaip jūsų verslas.
 3. Norite kiekvieną mėnesį į savo svetainę įnešti nuo 5 USD iki kelių šimtų dolerių.

3. Autonominis interneto redaktorius

Nors yra daug diskusijų, kuriose išsamiai aprašomi skirtumai tarp minėtų internetinių internetinių kūrėjų, daugelis naujų žiniatinklio savininkų nežino trečiosios parinkties, tai yra naudoti autonominį žiniatinklio rengyklę. Iš esmės galėsite sukurti savo svetainę nuo nulio.

Tačiau tai yra galimybė, reikalaujanti daug žinių, todėl visiškai naujokui drąsiai drąsiai tai nėra geriausias kelias. Tačiau galite pasamdyti dizainerį, kuris nustatytų jūsų svetainę naudodamas šį metodą.

Jūs vis tiek turėsite sumokėti už žiniatinklio prieglobos sąskaitą, tačiau užuot naudojęsi nuosekliu svetainės kūrimo įrankiu, įkelkite savo svetainės failus į savo pagrindinio kompiuterio serverį..

Argumentai už:

Naudodami savarankišką žiniatinklio rengyklę pamatysite, kad yra daugybė pranašumų. Visų pirma, jūs galėsite visiškai valdyti vizualų svetainės patrauklumą. Taip pat galite kontroliuoti patogumą vartotojui ir įgyti šiek tiek daugiau galimybių optimizuodami paieškos variklius.

Jei nuspręsite išmokti kurti savo svetainę, gera žinia yra ta, kad jums nereikia iš naujo mokytis visiškai naujos sistemos kaskart keičiant žiniatinklio prieglobą ar pasirenkant naują svetainių kūrimo įrankį..

Vietoj to, jūs turėsite žinių, kaip perduoti savo įgūdžius keliems pagrindiniams kompiuteriams, net jei jie nesiūlo svetainių kūrimo įrankio. Dėl perkeliamumo nesate prisijungę prie žiniatinklio prieglobos ar įrankio, todėl galite pasiimti savo svetainės failus bet kur.

Minusai:

Akivaizdu, kad kuriant savo svetainę nuo nulio, reikia kodavimo žinių. Jei nuspręsite pasamdyti žmogų, kuris jau turi šiuos įgūdžius, jis padidins jūsų svetainės biudžetą. Tačiau tai gali atsipirkti, jei siekiate lankstumo ir unikalios svetainės.

Naudokite atskirą žiniatinklio rengyklę, kai:

 1. Kuriate profesionalią svetainę ir jums ją reikia visiškai pritaikyti.
 2. Jūs turite biudžetą sumokėti už svetainės dizainerį arba turite žinių patys kurdami savo svetainę.

Nebūtinai vienas „teisingas“ būdas sukurti savo svetainę. Jūsų pasirinkta kryptis priklausys nuo jūsų tikslų, biudžeto ir žinių.

Tačiau pasirinkę sau tinkamiausią variantą iš „get-go“, ateityje galėsite džiaugtis geriau. Tokiu būdu jums nereikia jaudintis keičiant įmones ar pradedant veiklą.

Kurią svetainių kūrimo parinktį, jūsų manymu, pradėsite? Pasidalykite savo idėjomis su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map