5 dalykai, kurių konkurentai nedaro su savo tinklaraščiais

Daugelis tinklaraštininkų pradeda dienoraščių rašymą su mentalitetu „Jei kuriate, jie ateis“. Ar tada yra kokia nuostaba? 95 procentai tinklaraščių yra apleisti?


Tačiau tai nereiškia, kad nepaliekate jokių varžybų. Vien „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai 74,6 mln. Svetainių, Taigi, jei atsižvelgsite į 5 procentus, kurių neatsisakėte, vis tiek žiūrite į 3,7 milijono aktyvių „WordPress“ tinklaraščių. Natūralu, kad ne visi šie tinklaraščiai yra jūsų pramonės srityje, tačiau vis tiek galite rasti tūkstančius tinklaraščių, konkuruojančių dėl tos pačios auditorijos dėmesio.

varzybos

Kaip jūsų dienoraštis gali išgyventi pasaulyje, kuriame pilna turinio? Kaip jūsų tinklaraštis padarys įtaką? Tai paprasta. Pažvelkite į savo konkurentus ir įsitikinkite, kad jūsų tinklaraščio strategija yra keli žingsniai aukščiau jų. Pradėkite nuo šių penkių dalykų, kurių nedaro dauguma jūsų konkurentų, ir kaip jūs galite tai padaryti kitaip.

1. Jie to aktyviai nereklamuoja

Jei pradėsite savo internetinį dienoraštį galvodami „Jei aš jį sukūrsiu, tada ateisiu“, turite kitą mintį ateiti ir štai kur trūks jūsų konkurentų. Be abejo, jie gali nedelsdami rašyti naują įrašą arba pasidalyti juo „Facebook“, tačiau šie įrašai gali greitai pasiklysti socialinių naujienų jūroje..

Tai nereiškia, kad sunku konvertuoti srautą per socialinę mediją. Tiesą sakant, socialinė žiniasklaida gali būti puikus būdas reklamuoti savo tinklaraštį, tačiau tam reikia daugiau pastangų nei paspausti mygtuką „bendrinti“.

Kitos idėjos, kaip reklamuoti savo tinklaraštį socialinėje žiniasklaidoje, yra:

 • Naudodamiesi tokiais įrankiais kaip „Google Hangouts“, norėdami skatinti sąveiką su stebėtojais
 • Prisijungimas prie „Google+“ ir „LinkedIn“ grupių ir dalijimasis jūsų įrašais, kai jie prisideda prie pokalbio
 • Tinklas su kitais jūsų pramonės atstovais ir dalijimasis savo tinklaraščių straipsniais su jais
 • Rašykite ir dalinkitės straipsniais kelis kartus per dieną, įskaitant seną turinį
 • „Twitter“ pokalbio talpinimas
 • Į savo profilius įtraukite savo tinklaraščio nuorodą

Tačiau aktyviai reklamuodami savo tinklaraštį, pasiekiate kur kas daugiau nei socialinę žiniasklaidą. Kai kurios kitos su socialiniais tinklais nesusijusios idėjos apima:

 • Prisijungimas prie forumų ir ryšių užmezgimas su bendraminčiais ir influenceriais
 • Komentuoja panašius tinklaraščius
 • Tinklaraščio URL pridėjimas prie vizitinės kortelės
 • Svertas influencerių rinkodara
 • Svečių dienoraščiai
 • Savo turinio sindikavimas gerbiamose platformose

Didžiausias dalykas, kurį reikia atsiminti ir kuris paskatins šią rinkodaros taktiką – tai prisidėti prie diskusijos, o ne spaminti savo tinklą ir išprašyti srauto.

2. Jie neatsižvelgia į SEO

Daugelis tinklaraštininkų neatsižvelgia į paieškos sistemų optimizavimą į savo strategiją, nes tai atrodo sudėtinga. Tiesa ta, kad žmonės linkę tai per daug komplikuoti. Ar pamiršite apie SEO, ar per daug susitelkiate į tai, tai gali pakenkti jūsų paieškos varikliui. Žinoma, norite parodyti paieškos sistemose, nes tai nukreipia daugiau nei pusę srauto internete.

Čia yra tik keli SEO patarimai, kuriuos jūsų konkurentai gali pamiršti:

 1. Negalvok apie tai per stipriai. Kuo daugiau bandysite įterpti raktinius žodžius į savo kopiją, tuo blogiau ją padarysite. Tuo pačiu metu negalima visiškai ignoruoti SEO.
 2. Peržiūrėkite savo nuolatinės nuorodos struktūrą. Įsitikinkite, kad URL yra raktiniai žodžiai. Paprastai tokia struktūra, kaip https://www.domainname.com/pavadinimas, veikia gerai.
 3. Įtraukite „Alt“ tekstą į paveikslėlius įtraukdami raktinius žodžius.
 4. Dėmesys aukštos kokybės, gerai uždirbamoms nuorodoms. Nuorodų į jūsų svetainę kiekis neturi reikšmės tiek, kiek tų nuorodų kokybė. Galite užsidirbti aukštos kokybės nuorodų kurdami puikų turinį, kurį nori susieti žmonės, užmegzdami ryšius su influenceriais ir lankydami tinklaraščius. Tiesiog atsimink tai nuorodų kūrimas dar ne viskas, ir jūs taip pat turėtumėte atsižvelgti į kitus SEO veiksnius.
 5. Užtikrinkite, kad jūsų tinklaraštis būtų patogus mobiliesiems.
 6. Apsvarstykite SSL sertifikatą.

Kai daugelis tinklaraštininkų visiškai ignoruoja SEO, kai kurie per daug ko imasi bandydami manipuliuoti paieškos sistemomis. Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, yra sukurti patogią vartotojui patirtį, nes to ir ieško paieškos varikliai, tokie kaip „Google“.

3. Jie neskelbia nuosekliai

Jei dar nenustatėte savo tinklaraščio redakcinio kalendoriaus, kaip jūsų stebėtojai žino, kada grįžti ieškoti naujo turinio? Nesvarbu, ar atnaujinate savo tinklaraštį kartą per savaitę, ar kiekvieną dieną, turėtumėte turėti savo tvarkaraštį. Tai skatina žmones užsiprenumeruoti ir toliau grįžti prie didesnio turinio kasdien ar kas savaitę.

Kaip „Hubspot“ padėti:

Dažnis yra raktas į sėkmingą verslo tinklaraštį ir atsidavusių skaitytojų giminę.

Vis dėlto planavimas nėra susijęs tik su auditorijos lūkesčių nustatymu. Tai taip pat padeda atvaizduoti jūsų temas ir turinio tipus, kad būtų užtikrinta įdomi įvairovė ir optimizuota socialinė bei paieškos strategija. Jei subūrėte bendradarbių komandą, šis žingsnis taip pat yra būtinas bendraujant.

Nežinote nuo ko pradėti? „Hubspot“ siūlo nemokamas redakcinio kalendoriaus atsisiuntimas kad padarytum teisingu keliu.

4. Jie nesukuria bendruomenės

Net sukūrę savo tinklaraštį ir pradėję lankyti srautą, jums gali būti sunku gauti unikalių lankytojų sugrįžti. Štai kur svarbu skatinti skaitytojų bendruomenę. Keletas idėjų, kaip sukurti savo bendruomenę, yra:

 • Lankytojų skatinimas užsiprenumeruoti jūsų informacinį biuletenį (ir nuoseklus jo siuntimas)
 • Savo svetainėje sukurkite forumų sritį, kurioje žmonės galėtų įsitraukti į pokalbį
 • Įgalinama jūsų pranešimų komentavimo funkcija
 • Sukurkite socialinės žiniasklaidos grupes, tokias kaip „Facebook“ grupė, kad pokalbis galėtų tęstis ne dienoraštyje
 • Tinklaraščio socialinių gerbėjų puslapių nustatymas
 • Apsilankykite savo skaitytojų tinklaraščiuose ir komentuokite jų įrašus
 • „Google Hangouts“ talpinimas su stebėtojų grupėmis
 • Planavimas gyvų susitikimų

Atminkite, kad jums nereikia laikytis visų šių patarimų. Pvz., Galbūt neturite forumo ir „Facebook“ grupės, tačiau verta ieškoti būdų palaikyti ryšį su savo bendruomene ne jūsų tinklaraščio žinutėse..

5. Jie nerašo savo auditorijai

Viena klaida, kurią dažniausiai daro pradedantys tinklaraštininkai, yra kalbėti apie save ar savo verslą. Paprastai taip nėra, kaip tinklaraščiai pasiekia savo galutinį tikslą. Skaitytojai paprastai nori išgirsti apie save, todėl, kai jūs kalbate tik apie savo verslą, gaminius ir pasiekimus, žmonėms kyla klausimas, koks turinys gali jiems padėti. Šiaip dalinkitės informacija apie savo verslą, bet tik tada, kai tai svarbu jūsų auditorijai.

Verčiau apsvarstykite savo tikslinę auditoriją. Ką jie jau žino ir ką jie nori žinoti apie jūsų pramonę? Pateikite informaciją pagal jų poreikius ir susikoncentruokite į tai, kaip galite jiems padėti, prieš pradėdami klausti palankumo.

Nors yra daugybė tinklaraščių, kuriuose viskas daroma teisingai, greičiausiai pateksite į dar daugiau tinklalapių, kuriuos dar reikia patobulinti. Tiesa ta, kad jei stengiatės išlaikyti savo tinklaraštį ir savo bendruomenę, jūs jau esate pranašesni už savo konkurenciją ir einate į savo sėkmę..

Ką dar pastebėjote tinklaraščiuose, kuriuose dar nėra konkurentų? Pasidalykite savo mintimis komentarų skiltyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map