Aš prisiregistravau prie interneto prieglobos. Kas dabar?

Taigi jūs norite kurti svetainę. Tai puiku! Jūs nusprendėte pasirinkti savarankiško kompiuterio pasirinkimą, todėl užsiregistravote dėl interneto prieglobos paketo. O dabar žvelgiate į prietaisų skydelį ir galvojate, kur eiti toliau. Kokių veiksmų imatės, kad iš tikrųjų sukurtumėte ir paleistumėte savo svetainę?


Nesijaudink. Naudodamiesi šiuo trumpu vadovu mes padėsime jums pereiti nuo tiesiog žiniatinklio prieglobos sąskaitos prie visiškai veikiančios svetainės.

užsiregistravo talpinti, o kas dabar

1 veiksmas: nustatykite savo domeno vardą

Jei dar neturite domeno vardas, norėsite įsigyti. Galite kreiptis į bet kurį domeno vardo teikėją, tačiau jį nustatyti gali būti lengviau, jei domeno vardą perkate per savo kompiuterį (jei jie siūlo šią parinktį). Jei einate per savo pagrindinį kompiuterį, procesas turėtų būti toks pat lengvas kaip domeno vardo pasirinkimas ir registravimas.

Priklausomai nuo jūsų kompiuterio, registracijos metu galbūt jau pasirinkote savo domeno vardą. Kai kurie kompiuteriai taip pat turi vieną nemokamą domeną, todėl jums gali tekti nieko išleisti, kad nustatytumėte savo pirmąjį domeną.

Jei perkate savo domeną iš kito teikėjo, susieti jį su savo sąskaita gali būti šiek tiek sudėtingesnė priemonė, nors tai nėra neįmanoma. Norėdami tai padaryti, turėsite atnaujinti savo domeno vardų serverius. Jūsų vardų serveriai kontroliuoja, kur jūsų domenas pasiekia failus, kai žmonės lankosi jūsų svetainėje. Matas jau aprašė, kaip tai padaryti, antrame veiksmo skyrelyje „Taigi, jūs užregistravote domeno vardą. Kas dabar?”

2 veiksmas: įdiekite savo CMS

Be to, jums reikės turinio valdymo sistemos (CMS), kad galėtumėte pradėti kurti savo svetainę ir pridėti turinį. Viena iš populiariausių turinio valdymo sistemų yra „WordPress“. Kaip papildoma premija, ji yra nemokama, todėl jūs neturėsite jokių papildomų išlaidų, susijusių su šia programine įranga.

Kita gera žinia? Daugelyje hostingo kompanijų yra lengvai įdiegiamos „WordPress“ parinktys. Tiesiog eikite į informacijos suvestinę ir turėtumėte pamatyti svetainės valdymą arba programų skydelį. Ten turėtumėte rasti kelias žiniatinklio kūrimo priemonės parinktis, įskaitant „WordPress“. Jums nereikia pasirinkti „WordPress“ programinės įrangos, jei to nenorite, tačiau ji turi privalumų, tokių kaip nemokama ir ypač patogi vartotojui. Paprasčiausiai spustelėkite norėdami įdiegti ir būsite pasirengę pradėti kurti savo svetainę!

Alternatyvūs variantai

Jei jau sukūrėte savo svetainę, turėsite įkelti savo svetainės failus naudodami FTP paskyrą. Jūsų kompiuteris turėtų turėti instrukcijas, kaip tai padaryti.

Jei perjungiate iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą, galite išsamiau perskaityti, kaip tai padaryti, skyrelyje „Kaip perjungti į naują pagrindinį kompiuterį – be prastovos“.

3 žingsnis: sukurkite savo svetainę

Dabar, kai turite turinio valdymo sistemą, galite pradėti kurti savo svetainę. Jūsų kompiuteris turėjo atsiųsti jums el. Laišką, kuriame nurodoma, kaip pasiekti jūsų CMS informacijos suvestinę. Pavyzdžiui, naudodami „WordPress“, eikite į http://www.yourdomainname.com/wp-admin ir tada įveskite prisijungimo duomenis, kuriuos jūsų kompiuteris jums atsiųs el..

Pradėkite pasirinkdami temą. „WordPress“ tiesiog eikite į Appearance > Temos ir naršykite nemokamas ir mokamas parinktis. Arba galite įkelti savo temą, jei būtumėte pagal užsakymą sukūrę ar įsigiję ją ne sistemoje. Įdiegę savo temą spustelėkite mygtuką Tinkinti arba eikite į Išvaizda > Temos parinktys atlikti pasirinktinius pakeitimus. Jei esate susipažinęs su HTML kodavimu, taip pat galite pereiti prie Išvaizda > Redaktorius, jei norite pakeisti savo temos išdėstymą, spalvas ir dar daugiau.

Tada eikite į skirtuką Puslapiai ir redaguokite pagrindinio puslapio turinį. Pridėkite daugiau puslapių, jei reikia, tada eikite į „Išvaizda“ > Meniu, kaip pakeisti jūsų puslapių rodymą naršymo skirtuke. Galiausiai eikite į „Išvaizda“ > Valdikliai šoninės juostos ir poraštės turiniui išdėstyti. Nebijokite ištirti kitų variantų, pvz., Bendrųjų nustatymų, prieš paskelbdami savo svetainės atidarymą.

4 veiksmas: patikrinkite, ar jūsų svetainė veikia

Priklausomai nuo to, kaip nustatėte savo sąskaitą, jūsų svetainė tikriausiai jau veikia. Norėdami įsitikinti, įveskite savo domeno vardą į savo adreso juostą. Jei tai nenukreipia į jūsų sukurtą svetainę, gali tekti atnaujinti domenų vardų serverius. Jei vis tiek kyla problemų, norėsite susisiekti su savo šeimininku ir išsiaiškinti problemą.

Papildomi dalykai, kuriuos galite padaryti:

Įsigiję žiniatinklio prieglobą, galite atlikti kelis papildomus veiksmus, kad galėtumėte įsikurti. Jie jokiu būdu nereikalaujami, tačiau šie veiksmai gali būti naudingi.

Nustatykite el. Pašto paskyrą

Daugelis žiniatinklio prieglobų siūlo el. Pašto paslaugas, kuriose galite sukurti su jūsų domenu susietą el. Pašto adresą, pvz., [apsaugotas el. paštu] Šį el. Laišką galite naudoti verslo ar administratoriaus tikslams. Prietaisų skydelyje turėtų būti skiltis „el. Pašto paskyros“, kurioje galite nustatyti paskyras ir pasiekti gautuosius. Geros žinios yra tai, kad daugybė internetinių kompiuterių palaiko nemokamus el. Pašto adresus kaip jūsų prieglobos paketo dalį.

Įsigykite arba suaktyvinkite savo priedus

Priedai pridedami prie jūsų pagrindinio prieglobos paketo. Kai kurie pavyzdžiai apima papildomus domenų vardus, domenų vardų privatumą, SSL sertifikatus, skirtą IP, svetainės atsarginių kopijų paslaugas ir dar daugiau. Net jei kai kurios iš šių parinkčių buvo pateiktos kartu su jūsų prieglobos paketu, vis tiek gali tekti jas suaktyvinti iš prietaisų skydelio, todėl nebijokite ištirti savo priedų paslaugų parinkčių, kad pamatytumėte, ką galite rasti su prieglobos paketu ir ką galite pridėti. nedidelis mokestis.

Pridėkite padomenį

Padomenis yra pagrindinio domeno plėtinys. Pvz., paštas.yahoo.com yra „Yahoo.com“ padomenis. Padomenis veikia kaip unikalus tam tikros svetainės srities žiniatinklio adresas. Pavyzdžiui, jei norėtumėte sukurti verslo svetainę ir tinklaraštį, galėtumėte pasirinkti kažką panašaus į blog.yourdomain.com, kad ši jūsų svetainės sritis būtų įsimintina, o klientams vis tiek būtų lengva pasiekti..

Ne visi svetainių savininkai norės ar jiems reikės padomenių, tačiau jei tai padarysite, procesas yra gana lengvas. Daugeliui šeimininkų tiesiog eikite į Domenai > Padomeniai iš prietaisų skydelio. Tada nuspręskite apie norimą padomenį ir pasirinkite aplanką, iš kurio padomenis įkels savo turinį.

Pereinant nuo prieglobos sąskaitos prie visavertės interneto svetainės, nereikia daug darbo. Aukščiau paminėti veiksmai gali pradėti jus per kelias minutes. Jei kada nors kils konkretus klausimas, kur rasti failus ar atlikti tam tikras funkcijas, būtinai susisiekite su savo prieglobos paslaugų teikėju, nes procesai skirtinguose kompiuteriuose skiriasi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map