Ar jūsų svetainė neapsaugota nuo įsilaužimo į bendrojo prieglobos serverį?

Jei jūsų svetainės ar tinklaraščio saugumas nėra tas dalykas, dėl kurio per daug nerimaujate, tada galbūt norėtumėte pradėti jį bent kiek apsvarstyti. Kai kurie nelaimingi interneto savininkai patiria savo svetainių pakartotinį puolimą, nepaisant, jų manymu, visko, kas įmanoma, kad būtų užkirstas kelias. Bet ar jie turi?


>> Norėdami atsisiųsti PDF failą, spustelėkite čia <<

Ar Shared Hosting neapsaugo nuo įsilaužimoAtsižvelgiant į tai, kad tiek daug svetainių yra saugoma bendrame serveryje ir yra skirtos apsaugoti jas talpinančiam kompiuteriui, tai trikdo, kad tiek daug užfiksuotų įsilaužimo atvejų ir bandymų pranešama tokiu reguliarumu. Jei esate vienas iš mažų ir vidutinių žiniatinklio savininkų, mokančių jūsų prieglobai, kad jūsų svetainės būtų saugios, galbūt gali būti laikas iš naujo apsvarstyti savo poziciją šiuo klausimu ir patikrinti, ar pasidalijamasis priegloba suteikia jūsų internetiniam turtui apsaugą, kurią jūs tikėtis.

Viena iš priežasčių, kodėl svetainių savininkai pasirenka tam tikrą prieglobos įmonę, yra dėl jų saugumo garantijų. Tai taikoma visais prieglobos lygiais, todėl nenuostabu, kad tie, kurie turi mažesnes svetaines, pasirenka bendrojo serverio įrenginį kaip būdą taupyti pinigus..

Saugumo apsauga ir mažesnė kaina yra lygi ekonomiškai efektyviam prieglobai tiek vidutiniam, tiek rimtesniam svetainės savininkui. Bet kuri tikra prieglobos įmonė savo bendro serverio klientams pristatys, kad nepaisant mažesnių prieglobos mokesčių, jie siūlo reguliarias atsargines kopijas, prižiūri plačią ugniasienės apsaugą ir saugos priemones nuo visų įsilaužimų. Šie bandymai įsilaužti gali ir dažniausiai būna šiomis formomis;

 • Sukčiavimas – įsilaužėliai įsilaužę į bendrai naudojamus serverius atnaujina serverio konfigūraciją ir leidžia sukčiavimo puslapius rodyti iš kiekvienos svetainės, esančios paveikto serverio, pakatalogio. Sukčiavimas skatina svetainės vartotojus įvesti netikrą svetainę, kuri atrodo beveik tokia pati kaip originalas.
 • DoS ir DDoS – Paslaugų atmetimas ir paskirstyti atmetimo atvejai užplūs serverius su netikrų srautų srautais, todėl vidinė prieiga nereikalaujama neribotam laikui sustabdyti serverių prieigą prie interneto.
 • Nesąžiningi priėjimai – bevielio ryšio prieigos taškai, kuriuos neišsaugojo neišmanantys prieglobos darbuotojai, leidžia vėžes lauke ir įsilaužėlius
 • Įėjimas pro galines duris – įsilaužėliai visapusiškai naudojasi konfigūracijos problemomis, administracinėmis klaidomis, blogais slaptažodžiais ir netinkamai saugiais rinkimais.

Visais šiais įvykiais įsilaužėlio tikslas yra sudužti serveriai, atjungti tinklus ir gauti prieigą prie asmeninės klientų finansinės ir kitos informacijos..

Nepaisant to, apie ką dabar galvojate, serveriai pagal nutylėjimą yra labai saugūs. Tačiau specialiai bendrų serverių saugos problema ta, kad tame pačiame serveryje gali būti daugiau nei 500 žmonių, kiekvienas turintis savo FTP sąskaitą. Kai tiek daug žmonių naudojasi vienu serveriu, nepatyrę ar tingūs paskyros savininkai grupėje naudos ypač paprastus slaptažodžius.

Šiuos slaptažodžius lengvai nulaužo įsilaužėliai, kurie gali patekti į kitas šio asmens svetaines, dažnai todėl, kad tie patys slaptažodžiai naudojami visose svetainėse. Tokios paprastos žiniatinklio savininkų klaidos sustiprėja, kai įsilaužėliai paleis automatizuotus scenarijus prieš serverio slaptažodžius. Be to, įsilaužus į vieną sąskaitą serveryje, parodomos likusios to bendro serverio svetainės. Kadangi lengvi slaptažodžiai yra toks sąžiningas neetiškas žaidimas, sunku kaltinti prieglobos paslaugų teikėją dėl šių įsilaužimo atvejų.

Įsilaužimai gali atsirasti ir dėl pažeidžiamumų valdymo skydelio administravime, taip pat dėl ​​spragų įskiepių ir priedų saugumo spragose tokiose programose kaip „WordPress“. Jei esate vienas iš svetainių savininkų, kurie saugo savo svetaines prieglobos įmonės bendro naudojimo serveryje, tada pateikiame keletą patarimų, kurie gali padėti užkirsti kelią įsilaužėlių bandymams pasiekti jūsų nuosavybes;

 • Atnaujinkite jūsų naudojamas programas, ypač „WordPress“. Tai padės užkirsti kelią automatizuotiems scenarijams išrinkti skyles senesnėse versijose. Tai taip pat taikoma senesnėms temų ir papildinių versijoms.
 • Jei naudojate „WordPress“, tada apsaugokite ir sukietinkite
 • Pakeiskite savo vartotojo tapatybę į ką nors kitą, išskyrus „admin“, ir naudokite geresnį slaptažodį nei, pavyzdžiui, slaptažodis123
 • Atnaujinkite programas (pagalbos tarnyba, forumai), išskyrus „WordPress“, kurios taip pat gali praleisti įėjimo taškus.
 • Bendraukite su savo žiniatinklio priegloba, jei įmanoma, įsitikinkite, kad veikia naujausia jų operacinės sistemos, tokios kaip „Linux“, versija.
 • Būkite atsargūs dėl bet kurio „savo“ žiniatinklio prieglobos kontakto, prašančio slaptažodžio ar asmeninės informacijos.

Bet kuri svetainė gali būti sąžiningas žaidimas dėl grėsmingų įsilaužėlių ketinimų ir, nesvarbu, ar tai patinka, ar ne, įskaitant svetaines bendrojo prieglobos serveriuose. Dėl šios prieglobos parinkties populiarumo tikimybė, kad jūsų svetainės bus nulaužtos, yra reali galimybė, tačiau tai nėra kažkas, dėl ko galite skirti laiko stresui, nes „dauguma“ svetainių veikia visą savo gyvenimą be išleidimo.

Geriausia galimybė apsaugoti savo svetaines yra naudoti tvirtus slaptažodžius, atnaujinti visas programas ir kalbėtis su savo prieglobos įmone, kad įsitikintumėte, jog jos taip pat rūpestingai naudojasi savo sistemos saugumu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map