Ar jums reikia savo tinklaraščio redakcinio kalendoriaus?

Jei kada praleidote internetinių dienoraščių paiešką, greičiausiai prieš tai susidūrėte su šiais patarimais:


Jūsų tinklaraščiui reikalingas redakcinis kalendorius.

Deja, daugelis pradedančiųjų tinklaraštininkų neatsižvelgia į šiuos patarimus. Vietoj to, jų strategija remiasi nuolat kintančiu biudžetu arba „kai man tai patinka“ metodu.

Nors šie metodai gali būti naudojami asmeniniuose tinklaraščiuose – atsižvelgiant į tikslus, verslo tinklaraštyje matysite daug daugiau sėkmės, jei tvarkysite redakcinį kalendorių. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie redagavimo kalendoriaus naudojimą savo tinklaraštyje ir apie tai, kas yra geriausi įrankiai.

redakcinio kalendoriaus patarimai

Kas yra redakcinis kalendorius?

Redakcinis kalendorius yra tvarkaraštis, kuriame nurodomos publikavimo temos ir datos.

Pradėsite sudarydami nuoseklų publikavimo tvarkaraštį, nesvarbu, ar tai būtų kiekvieną penktadienį, ar kiekvieną darbo savaitės dieną.

Tuomet jūsų kalendoriuje turėtų būti pateiktos skelbimo temos ar temos. Kai kurios iš šių temų bus tinkamos sezonui, pavyzdžiui, su atostogomis susiję tinklaraščių įrašai. Priešingu atveju temos gali būti suplanuotos tik kelioms savaitėms.

Kartu su temų idėjomis jūsų kalendoriuje taip pat turėtų būti išsamiai aprašytas paskirtas projekto autorius ir redaktorius, pirmojo juodraščio pateikimo data, turinio tipas (pvz., Tinklaraščio įrašas ar infografika) ir straipsnio paskelbimo data.

Galite pridėti papildomų pastabų, tokių kaip žodžių skaičius, naudotina laikmena ir galimos rinkodaros parinktys.

Nors galite pasirinkti išdėstyti mėnesio kalendoriuje savo leidinių tvarkaraštį, redagavimo kalendoriui organizuoti galite naudoti ir kitas programas, tokias kaip skaičiuokles..

Redakcinio kalendoriaus pranašumai

Nors gali atrodyti, kad redakcinis kalendorius yra tik viena papildoma pareiga apsilankyti, jūsų tinklaraštyje tai gali būti gelbėjimo priemonė. Tvarkydami savo leidinių tvarkaraštį, jūs sutaupysite galvos skausmą bandydami viską susieti paskutinę minutę.

Čia yra keletas kitų redakcinių kalendorių nauda:

 1. Tai įrankis, leidžiantis jums tai padaryti sutelkite savo turinio rinkodaros pastangas, o tai reiškia, kad bus lengviau įvertinti ir pakeisti jūsų strategijos rezultatus.
 2. Tai padeda pašalinti spėliones ką rašyti ir kada.
 3. Tai tau padeda organizuoti temas taigi jūsų tinklaraščio turinys yra subalansuotas ir naudingas, o ne per daug orientuotas į vieną temą.
 4. Tai leidžia jums geriau valdyti biudžetą jei pasirinksite samdyti laisvai samdomus rašytojus. Tokiu būdu jūs visada žinote, kiek turinio ir kokia kaina jums reikės kiekvieną mėnesį.
 5. Tai gali reikšti geresnis turinys nes planavimas į priekį suteikia daugiau laiko dirbti tinklaraščio įrašams, nei skubėti ką nors paskelbti.
 6. Tai leidžia jūsų turinio komanda dirbti kartu efektyviau, nes visi supranta, kas vyksta.

redakcinis kalendorius

Kokios yra jūsų strategijos parinktys?

Nėra vieno tinkamo būdo tvarkyti redakcinį kalendorių, todėl jūs turite eksperimentuoti, kol rasite tai, kas jums tinka. Jei dirbate tik su vidine komanda, jums gali prireikti baltos lentos, kurioje išdėstomos būsimos temos.

Jei didžioji jūsų komandos dalis dirba nuotoliniu būdu arba samdote laisvai samdomus darbuotojus, norėsite naudoti internetinį įrankį, kurį gali pasiekti visi, pvz., „Google“ skaičiuoklę..

Galite pasirinkti leisti visiems rašytojams redaguoti kalendorių, kad pridėtumėte jų temų idėjų, arba galite palikti redagavimą tik savo tinklaraščio tvarkytuvei..

Kita strategija, į kurią reikia atsižvelgti, yra tai, kaip dažnai jūs rašysite savo tinklaraštyje. Pavyzdžiai:

 • Kiekvieną penktadienį
 • Kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį
 • Kiekvieną dieną
 • Mėnesio 1 ir 15 dienomis

Taip pat norėsite apibrėžti, kiek toli norite planuoti turinio. Apskritai, pravartu turėti trumpą trijų mėnesių turinio idėją, pvz., Kaip dažnai jūs rašysite ir kurie rašytojai atitinka kiekvieną terminą..

Tai taip pat suteiks jums galimybę išdėstyti bet kokį specialų turinį, kuriame reikia daugiau darbo, pvz., Infografiką, ir pradėti galvoti apie artėjančių renginių ar švenčių idėjas, prie kurių galėtumėte susieti savo turinį. Stenkitės turėti tvirtų idėjų ir trumpai apibūdinkite mėnesį.

Redakcinio kalendoriaus įrankiai

Pasiruošę pradėti dirbti su redakciniu kalendoriumi? Čia yra tik keli redagavimo kalendoriaus įrankiai, kuriuos galite naudoti:

„Google“ kalendorius

Jei ieškote internetinio kalendoriaus, kurį gali redaguoti visi jūsų komandos nariai, apsvarstykite galimybę jį naudoti „Google“ kalendorius.

Galėsite apibrėžti terminus ir publikavimo datas bei pridėti pastabas prie kiekvienos datos, kad būtų lengviau nukreipti savo rašytojus ir redaktorius. Jūs netgi galite spalvoti skirtingų rašymo datų datas skirtingiems rašytojams, jei norite.

„Google“ skaičiuoklės

Jei verčiau dirbtumėte skaičiuoklėje, o ne kalendoriuje, „Google“ skaičiuoklės yra gera vieta pradėti, nes vėlgi visi jūsų komandos nariai turės prieigą prie jos iš bet kurios vietos.

Pakeitimai bus rodomi automatiškai, todėl jums nereikės nerimauti, kad pasenusios kopijos sėdės žmonių gautuosiuose.

„WordPress“ redakcinis kalendorius

Jei tinklaraščiui tvarkyti naudojate „WordPress“, redakcinio kalendoriaus papildinys leidžia tvarkyti publikacijų tvarkaraščius tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio.

Čia galėsite peržiūrėti visus savo įrašus ir vilkite juos, kad galėtumėte tvarkyti savo tinklaraštį.

„CoSchedule“

Jei esate pasirengęs pereiti nuo nemokamų įrankių prie tvirtesnės programos, „CoSchedule“ yra geras pasirinkimas.

Šis įrankis palengvina turinio planavimą ir netgi apima socialinės žiniasklaidos kampanijų planavimą. Planai prasideda nuo 15 USD per mėnesį.

Trello

Nors Trello nėra sukurtas kaip redakcinis kalendorius, šis naudingas įrankis gali padėti išlaikyti jūsų internetinį dienoraštį. Sukurkite „korteles“ kiekvienai užduočiai ir perkelkite kortas iš pasirinktinių sąrašų. Vienas sąrašas gali būti skirtas idėjoms, kitas – laukiantiems kūriniams, kitas – baigtiems tinklaraščių įrašams.

Be to, galite naudoti „Trello“ kaip pateikimo sistemą tarp laisvai samdomų vertėjų ir tinklaraščio redaktoriaus, ir jūs netgi galite bendrauti per privačius komentarus sistemoje..

„Trello“ neparodys jūsų būsimų įrašų kalendoriaus rodinio, tačiau tai padės jums sutvarkyti komandą ir turinį, jei tik tinklaraščio redaktorius turės tvarkaraštį.

Nors gali atrodyti, kad redakcinio kalendoriaus tvarkymas užtruks daug darbo, iš tikrųjų tai palengvina visos jūsų operacijos vykdymą ir sukelia mažiau streso. Kaip atrodys jūsų redakcijos strategija?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map