Ar „Neribotas“ žiniatinklio priegloba tikrai neribota?

Žodis „neribotas“ yra puikus. Neapdorotas pavidalas rodo, kad kai kas nors siūlo neribotą kiekį bet ko, ko noriu, tada aš ruošiuosi gana mielai važiuoti.


>> Norėdami atsisiųsti PDF failą, spustelėkite čia <<

yra neribotas priegloba tikrai neribotaArba taip galvojau vienu metu. Susirišęs iš neribotų patiekalų užeigų, patraukęs viršininką už piktnaudžiavimą neribotomis nedarbingumo atostogų nuostatomis ir uždraudęs prie suolo neribotam skaičiui kartų keistis futbolo aikštėje, jis jautėsi vis labiau panašus į tai, kas įsitraukė į tai, kas pozuoja. neribotas pasiūla, aš visada sugebėjau tai padaryti. Vėliau, žengdamas į internetinį internetinių svetainių kūrimo pasaulį, pastebėjau, kad daugelis hostingo kompanijų siūlo „neribotą“ tai, tą ir dar ką nors. Ankstesnė patirtis tuoj pat iškėlė raudonas vėliavas … na, gal ne iškart, aš vis tiek susijaudinau! Tačiau šiandien, laimei, aš labai taupiai tariu šio žodžio vartojimą ir ypač tai, ką kai kurios prieglobos įmonės gali „iš tikrųjų“ pasiūlyti, kai tave vilioja savo neribotais sprendimais..

Jei esate gana naujokas interneto svetainių talpinimo koncepcijoje, tačiau jūs žinote, kad norint turėti savo svetainę internete, jums reikia prieglobos, tada vis tiek galite bandyti nuspręsti, kuri prieglobos įmonė turi geriausią planą. tau. Turėdami prieglobos keliones, turite didelę galimybę patekti į svetaines, kuriose siūlomas neribotas pralaidumas ir neribota vieta diske. Taigi, kad mes esame tame pačiame puslapyje čia, greitai susivokime, kas yra šios dvi priemonės, ir tai padės mums įgyti geresnį galutinio vartotojo požiūrį į tai, ką prieglobos įmonės bando mums parduoti. Pralaidumas yra duomenų kiekis, kurį galima perkelti iš jūsų svetainės į jūsų svetainę lankančių ieškotojų naršyklę. Kuo daugiau grafikos ir vaizdo įrašų jūsų svetainėje, tuo daugiau pralaidumo jūsų svetainei reikės tinkamai veikti. Kita vertus, diske yra vieta, kurią skyrėte savo svetainės saugojimui prieglobos įmonės serveryje.

Šiuo metu jūs galvojate, „ką gi“ praleisti pralaidumui ir vietos diske, nes „pagrindinis kompiuteris“ vis tiek reklamuoja neribotus šių įrenginių pajėgumus. Geras pastebėjimas! Vis dėlto pagalvok apie tai. Jei jūsų svetainė yra priglobta bendrame serveryje su tūkstančiais kitų svetainių, tam tikru momentu turi būti paveikta to serverio galimybė nuolat pridėti vis daugiau pralaidumo ir vietos diske. Serveris yra fizinis vienetas, jo dydis negali būti baigtinis. Ištekliai kažkur turi būti griežtai ribojami. Tai taikoma ne tik saugojimo serverio apribojimams. Kai taip pat matote neribotą pasiūlą domenuose, padomeniuose, el. Pašto paskyrose ir visose kitose dalyse, kurias prieglobos įmonė įmeta į viliojimo paketą, teikėjui teks sumokėti išlaidas, kurias reikės pritraukti savo klientams kažkur išilgai..

Kaip tada prieglobos įmonės gali teisėtai reklamuoti, kad jums nieko neribotai duos? Na, jie gali, nes kai jūs su jais pasirašėte, jūs jiems pasakėte, kad jie gali (galbūt aklai) sutikdami su jų paslaugų sąlygomis, net nepatikrinę, ar jūsų prasme slypi jūsų prieglobos sąlygų prasmė. Puikus atspaudas kažkur parodys, kad nuoroda į „neribotą“ pasiūlymą iš tikrųjų yra pasiūlymas, kad jie neuždengs jūsų svetainės veiklos lygio. Tai yra, nebent jūsų svetainė taptų tokia didelė iš jūsų priedų prie jos arba tokia populiari, kad ji apkrauna serverio išteklius. Jei taip atsitiks, jūsų svetainę galima perkelti neprisijungus. Ar kada nors ieškojote tik svetainės, kad rastumėte baltą puslapį su paryškintu juodu šriftu, kuris rėkia „Viršyta pralaidumo riba“?

Dabar šioje vietoje galite galvoti, kad tai atrodo visiškai nesąžininga tinklalapių savininkų atžvilgiu, kurie atrodo esą pasididžiavę šiems dideliems patyčių tironams, priglobiantiems konglomeratus. Tai retai būna. Jei gerai suprantate, ką ketinate padaryti savo svetainėje ir kiek tikitės, kad ji taps, yra tikimybė, kad jums niekada net nereikės galvoti apie galimas problemas su prieglobos paslaugų teikėju. Tiesą sakant, jūsų paskyra greičiausiai net nepanaudos jai skirto pralaidumo. Nebus ir kitų vartotojų, su kuriais dalijatės serveriu, sąskaitos. Tai reiškia, kad pralaidumas ir kitos serverio sąskaitoms taikomos kvotos gali būti išlaikytos iki protingos sumos už labai teisingą ir patrauklią kainą. Daugeliu atvejų tai yra naudinga abiem šalims.

Neriboti prieglobos planai yra labai geras pasirinkimas kainos ir paslaugų atžvilgiu, jei tikri, kad nepridėsite savo svetainės pertekliaus, kad viršytumėte savo naudojimo ribas. Jei abejojate, internete ieškokite prieglobos palyginimo įrankių, kurie leistų įvesti numatomą naudojimo informaciją ir rasti pagrindinį kompiuterį, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Prieš prisijungdami taip pat perskaitykite pagrindinio kompiuterio paslaugų teikimo dokumentus ir, jei kyla abejonių, pasitarkite su savo potencialiais paslaugų teikėjais, kad gautumėte patvirtinimą apie visus jūsų siūlomus „neribotus“ privalumus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map