Ar savo tinklaraštyje atskleidžiate partnerių nuorodas?

Kai įdėjote savo pirmąją dukterinę nuorodą į savo tinklaraštį, ar kada susimąstėte, ar turėtumėte papasakoti savo skaitytojams apie šios nuorodos pobūdį? Daugelis tinklaraštininkų abejoja, ar tai yra teisinga priemonė. Kiti mano, kad atskleidę savo filialų susitarimą gali paveikti jų pajamas.


Ar turėtume tiesiog leisti kiekvienam tinklaraštininkui nuspręsti, ką daryti, atsižvelgiant į jų pačių žarnas? Pasirodo, tai nėra taip paprasta. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ar turėtumėte atskleisti partnerių nuorodas ir kaip.

dukterinės nuorodos tinklaraštyje

Ar reikia atskleisti partnerių nuorodas?

Jei gyvenate JAV, atsakymas į šį klausimą neabejotinai yra TAIP. FPK pateikė gaires, reglamentuojančias, kaip atskleisti patvirtinimus. Iš esmės, kiekvieną kartą, kai gausite nemokamą produktą peržiūrėti, į savo turinį įtrauksite dukterinės įmonės nuorodą, rašysite remiamą įrašą ar gausite kitokio pobūdžio kompensaciją, turite pateikti informaciją.

FPK informacijos atskleidimo gairės taikomos tiek tinklaraščių platformoms, tiek socialiniams tinklams. Jei jūsų tinklaraštyje ar socialinės žiniasklaidos paskyrose bus skundų dėl jūsų nesilaikant šių informacijos atskleidimo gairių, galite susidurti su FPK ir kreiptis į teismą.

O kas, jei negyveni JAV?

FPK yra JAV įkurta organizacija, taigi, jei negyvenate JAV, esate už jų jurisdikcijos ribų. Tačiau tai nereiškia, kad neturite dėl ko jaudintis. Pradėkite nuo savo srities rekomendacijų dėl patvirtinimo atskleidimo. Neturite jokių gairių šia tema? Vėlgi, tai nereiškia, kad šios gairės neturės įtakos jums.

Tarkime, kad jūsų dukterinių įmonių nuorodos palaiko JAV įsikūrusią įmonę, tačiau esate įsikūrusios už JAV ribų. Jei gausite pakankamai skundų, FPK galėtų eiti po jūsų remiamos įmonės, nes jie reklamuojasi jūsų svetainėje o skelbimai neatitinka FPK gairių.

Trumpam net nesvarstykime gairių. Vis dar gali būti gera idėja atskleisti partnerių nuorodas. Kodėl?

Tai padeda sukurti pasitikėjimą savo auditorija.

Jei jus domina pasitikėjimo kūrimas, verta įtraukti informacijos atskleidimą, ypač jei didelė auditorijos dalis yra iš JAV, kur filialų nuorodų ir rėmimų atskleidimas tampa įprastesnis ir etiškesnis. Jei padaryta teisingai, auditorija gali nuspręsti palaikyti jus per tas dukterines įmones, kurios padidintų jūsų pajamas.

Kaip jūs atskleidžiate nuorodas?

Dabar, kai turite geresnę mintį, jei turėtumėte ar įtrauksite informaciją į savo tinklaraštį ir socialinės žiniasklaidos paskyras, pažvelkime, kaip atskleisti patvirtinimus ir rėmimus.

Nors FPK gairėse nėra pateiktas visiems tinkamas požiūris, jos nusako keletą dalykų, kuriuos turėtumėte daryti ir ko neturėtumėte daryti.

Svarbiausia, kad atskleidimai būtų aiškūs ir pastebimi.

Pateikdama informaciją „aiškiai ir aiškiai“, FPK pataria savo .com Atskleidimo dokumentas kad tinklaraštininkai „pateikia informaciją kuo arčiau pagrindinio ieškinio“ ir „atsižvelgia į įvairius įrenginius ir platformas, kuriuos vartotojai gali naudoti reklamai ir bet kuriai kitai informacijai peržiūrėti“. Kai pateikiama hipersaitas į informacijos atskleidimą, patariama pažymėti šią nuorodą ir padaryti ją aiškią. Neturėtumėte priversti skaitytojų slinkti ieškant informacijos, taip pat neturėtumėte leisti jiems nusipirkti prieš pamatydami informacijos atskleidimą.

Panagrinėkime keletą pavyzdžių.

NE: Į dienoraščio įrašą įtraukiate dukterinės įmonės nuorodą ir pabaigoje nurodote atsisakymą, kuriame teigiama, kad įraše gali būti filialų nuorodų.

Tai neatitiktų FPK gairių, ypač jei tarp dukterinės įmonės nuorodos ir informacijos atskleidimo yra hipersaitų, kurie galėtų lengvai atitraukti skaitytoją prieš jam pateikiant atskleidimą. Taip pat neaišku, kurios nuorodos yra dukterinės įmonės, ir jūs nepateikėte informacijos apie ieškinį (dukterinės įmonės nuorodą).

Taip: Į dienoraščio įrašą įtraukiate pareiškimą iškart po filialo nuorodos, pvz., „Atskleidimas: Tai yra filialo nuoroda, tai reiškia, kad jei apsilankysite pavyzdyje.com per šią nuorodą ir įsigysite šį produktą, aš gausiu komisinį atlyginimą. Nesijaudink – kaina vis tiek ta pati! “

Pripažįstama, kad yra daugybė būdų pasakyti žodį. Esmė ta, kad šis atskleidimas pateikiamas iškart šalia nuorodos, kad skaitytojai negalėtų jo praleisti.

Ne: Savo tinklaraščio įraše jūs nukreipiate skaitytojus patikrinti savo atskleidimo puslapį ir susieti jį.

Paprastai to nepakaks. Turite atskleisti nuorodą tiesiogiai savo tinklaraščio įraše ir aiškiai pasakyti, kurios nuorodos remiamos.

Taip: Iškart po dukterinės įmonės nuorodos jūs paminite: „Pastaba: Tai yra dukterinės įmonės nuoroda, tai reiškia, kad aš gaunu kompensaciją, jei perkate produktą per šią nuorodą. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mano atskleidimo puslapyje. “

Tokiu atveju jūsų atskleidimas yra artimas pagrindinei pretenzijai ir jums buvo aišku apie nuorodos pobūdį. Nuoroda į savo tinklaraščio atskleidimo puslapį yra neprivaloma, tačiau tai galite padaryti, jei norite patobulinti nebūdami per daug žodingi savo įraše..

Ne: Į savo šoninę juostą įtraukiate antklodžių atskleidimą, tikėdamasis aprėpti visus filialų nuorodų pavyzdžius svetainėje, nesvarbu, kuriame puslapyje ar tinklaraščio įraše skaitytojas yra.

Deja, šis pavyzdys vis dar nepritaria FPK akims. Jie nenori, kad jūsų atskleidimą atskirtų jūsų aktyvumo terminas per nesusijusią grafiką ar informaciją. Jei svetainės lankytojai skaito jūsų tinklaraštį mobiliajame įrenginyje, šoninė juosta dažnai yra atskirta nuo turinio ir greičiausiai nebus matoma.

TAIP: Jūs atskleidžiate dukterinės įmonės nuorodą ir tada nukreipiate skaitytojus į visišką informacijos atskleidimą. Pavyzdys: „Tai yra dukterinė įmonė, tai reiškia, kad mes gauname kompensaciją už elementus, įsigytus per šią nuorodą. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų šoninės juostos atsisakymą. “

Kaip teigia FPK: „Kai reikalingas slinktis, naudokite tekstinius ar vaizdinius užuominas, kad paskatintumėte vartotojus slinkti norėdami pamatyti informacijos atskleidimą“, taigi tai yra priimtinas būdas paskatinti skaitytojus atskleisti jūsų informaciją..

Premijos patarimas: Jei bendrinate filialų nuorodas „Twitter“ ar „Facebook“, įsitikinkite, kad skaitytojai supranta šios nuorodos pobūdį, prieš pateikdami produktą, įtraukdami tokį teiginį kaip „Skelbimas“, „Partnerių nuoroda“, „Rėmimas“ ar panašų atskleidimą..

Jei norite daugiau informacijos atskleidimo pavyzdžių ir informacijos, kaip dalintis patvirtinimo informacija su savo tinklaraščio skaitytojais, būtinai perskaitykite FPK .com informacijos atskleidimo dokumentas.

Kaip jaučiatės atskleidusi partnerių ryšius? Ar tu tai darai? Ar manote, kad tinklaraštininkai turėtų tai daryti? Praneškite mums komentarų skiltyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map