Ar svetainės greitis iš tikrųjų yra svarbus? 3 atvejo analizė Pasakykite TAIP

Pop viktorina: kas tai? svarbiausia svetainės metrika ar galėtum kada sekti? Rankos aukštyn, jei sakei eismas. Arba paieškos variklis reitingai. Arba perskaičiavimo kursas.


Daugelis jūsų tikriausiai pasakė vieną iš aukščiau paminėtų (įskaitant ir aš). Šiuos rodiklius galima konkrečiai susieti su geresne svetainės sėkme. Daugiau srauto = daugiau pinigų. Geresnis SEO = daugiau srauto = daugiau pinigų. Daugiau konversijų = daugiau klientų / klientų = daugiau pinigų.

O kas, jei norėčiau pasakyti, kad yra viena konkreti svetainės metrika, kurios tikriausiai daugelis jūsų dar nestebi … nors ši labai svarbi metrika turi didelis poveikis kiekvienai minėtai statistikai?

Jokių prizų už atspėjimą apie metriką, apie kurią kalbu (juk ji yra pavadinime). Teisingai: aš kalbu apie svetainės greitis.

Svetainės greitis ir pavyzdžiai

Kas yra svetainės greitis?

Svetainės greitis yra tai, kaip greitai įkeliami jūsų svetainės puslapiai

Svetainės greitis yra vienas iš tų dalykų, apie kuriuos laikas nuo laiko visi galvoja (garantuoju, kad rasite apie greitį beveik kiekviename „WordPress“ ar tinklalapių kūrimo tinklaraštyje), tačiau tik nedaugelis iš jų veikia.

Žinoma, galite įdiegti talpyklos kaupimą arba vaizdų glaudinimo papildinį, tačiau tikrasis greičio optimizavimas yra daug daugiau nei tik keli papildiniai..

Jei viskas, ką darote, yra atsisiųsti ir suaktyvinti kelis papildinius iš „WordPress.org“ saugyklos, tada jūs tikrai nevertinate rimtai puslapio įkėlimo greičio.

Nesijaudinkite – aš buvau lygiai toks pats, kol pamačiau šaltą ir sunkią statistiką, kuri man parodė tikrąją greičio svarbą.

Šiame įraše pabandysiu įtikinti jus, kad šiandien pradėtumėte didinti interneto svetainių greitį, naudodamiesi trijų populiarių svetainių pavyzdžių tyrimų, kurie padarė labai teigiamą poveikį, kai sumažino puslapio įkelties laiką, rezultatais..

Greitas daigai per dieną sulaukia 2000 daugiau lankytojų

„Greitą daigą“ valdo Neilas Patelas, serijinis verslininkas ir internetinės rinkodaros specialistas. Tai nepaprastai populiarus tinklaraštis, kuriame kiekvieną savaitę apsilanko šimtai tūkstančių lankytojų.

2013 m. Neilas greitai patikrino savo svetainės plėtrą. Kadangi šeši skirtingi kūrėjai etapais kūrė svetainę, kodas buvo išsipūtęs, nepatogus ir jo puslapio įkėlimo laikas nebuvo optimalus – vos per dvi sekundes.

Neilas stengėsi tai ištaisyti ir kiti optimizavimo trūkumai.

Procesas

Neilas perkėlė savo svetainę į „Genesis“ sistema, kuri padėjo optimizuoti kodą. Tada jis perėjo nuo įprastinio naudojimo prie bendriniai šriftai, ir pašalino visus nereikalingi javascript ir „WordPress“ papildiniai.

Neilas taip pat investavo į CDN (turinio pristatymo tinklą); paslauga, kuri talpina jūsų svetainės failus keliuose duomenų centruose, kad svetainėje apsilankę vartotojai pasiektų duomenų centrą, arčiausiai jo geografinės vietos.

Jis taip pat optimizavo savo „MySQL“ ir sumažino duomenų bazių užklausas.

Rezultatai

Tą patį mėnesį įvyko „Greitas daigai“ srautas per dieną padidėjo 2000 lankytojų, nuo ~ 1500 lankytojų per dieną iki 3500+. Sutapimas? Manau, kad ne.

„25 sąrašas“ sumažina atmetimo rodiklį 7%

„List25“ yra unikali žurnalo stiliaus svetainė, turinti unikalų turinį: jie sukuria sąrašus 25 XXX (pvz., 25 geriausiai apmokami sportininkai ar 25 „Google“ gudrybės “ir t. T.)..

Svetainę valdo „Awesome Motive Inc“, kuri taip pat įkūrė populiarų tinklaraštį „WordPress“, apie kurį daugelis žino, kad jis yra WP pradedantysis.

Net turėdamas techninę patirtį ir jų steigėjų kompetenciją, „List25“ vis dar turėjo problemų dėl greičio.

Svetainės puslapių įkėlimas užtruko maždaug 2,2 sekundės.

Tinklalapių valdytojai galėjo sumažinti krovimo laiką į daug patogesnę 1,2 sekundės. Štai kaip jie tai padarė ir kokius rezultatus matė.

Procesas

Kaip ir dauguma svetainių, „List25“ pradėjo naudoti pradinio lygio hostingo platformą: „HostGator“. Nors „HostGator“, be abejo, yra nuostabi prieglobos platforma pradedantiesiems žiniatinklio valdytojams (aš ją naudoju pati).

25 sąrašas tiesiog pralenkia „HostGator“ tikslinę nišą (mažos svetainės, kurių srautas yra mažas ar vidutinis).

Jie perėjo į „SiteGround“ ir iškart pamatė, kad serverio reakcijos laikas pagerėjo 256%.

25 sąrašas - greitis

Vaizdas per WP Beginner.

Jie taip pat pradėjo naudoti „SiteGround“ įmontuotas „SuperCacher“ papildinys (prieinama tik „SiteGround“ klientams) ir, kaip ir Neilas Patelas, investuota į CDN.

Be to, „List25“ taip pat sutrumpino kodą, sukūrė atvaizdų šriftus, suglaudintus vaizdo failus ir pradėjo naudoti ne „Java“ scenarijaus socialinio bendrinimo papildinį..

Rezultatai

Dėl tiesioginio didesnio interneto greičio 25 sąrašo atmetimo rodiklis sumažėjo daugiau kaip 7%. Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti nelabai, tačiau atminkite, kad tuo metu svetainė turėjo daugiau nei 1,5 milijono abonentų.

Tai reiškia, kad srautas yra labai didelis, taigi a 7% atmetimo rodiklio sumažėjimas yra gana pastebimas.

Be to, vidutinis laikas vietoje taip pat padidėjo 30 sekundžių. Kadangi viskas svetainėje kraunasi greičiau, lankytojai tapo daug labiau įsitraukę ir nutarė žymiai ilgiau kabėti.

„Radware“ padvigubino elektroninės prekybos svetainės operacijas

„Radware“ yra apdovanojimus laimėjusi technologijų įmonė, padėjusi kelioms svetainėms pagreitinti puslapio įkėlimą. Vienas iš „Radware“ klientų turėjo el. Prekybos svetainę, kurią reikėjo optimizuoti, taigi optimizuoti jie padarė; puslapio įkėlimo laikas sumažėjo daugiau nei dviem sekundėmis.

Procesas

Pirmasis „Radware“ žingsnis buvo pašalinti nereikalingus puslapius kasos procese. Tai neturi tiesioginės įtakos svetainės greičiui, tačiau ji padeda potencialiems klientams greičiau nusipirkti svetainės produktą, o tai svarbu visoms el. Prekybos svetainėms..

Antra, „Radware“ įgalinta naršyklės talpyklą Tada jie išėmė visus neesminius vaizdus, ​​kurie apiplėšė kasos proceso puslapius.

Šis sumažėjęs puslapio dydis yra vienas didžiausių įkėlimo greičio veiksnių.

Galiausiai „Radware“ taip pat optimizavo visus trečiųjų šalių skambučiai. Tai apima tokias paslaugas kaip kredito kortelių autentifikavimas, svetainės analizės stebėjimas, formos lauko patvirtinimas ir kt.

Jie patikrino kiekvieną integraciją, kad įsitikintų, jog ji tinkamai veikia ir ar nėra paslėptų kliūčių ar problemų, dėl kurių sulėtėja puslapių įkėlimo laikas..

Rezultatai

Įdiegęs šią greičio optimizavimo taktiką, „Radware“ klientas pradėjo matyti prasmingą sumažėjęs krepšelio atsisakymo procentas. Visiškai atsisakyta nuo 87% iki 67%.

Atsižvelgiant į tai, kad paprastai nėra manoma, kad interneto svetainės sparta daro didelę įtaką krepšelio atsisakymui, tai buvo labai vertinamas rezultatas.

Netrukus po to, kai šie greičio pokyčiai pradėjo įsigalioti, klientas taip pat pamatė dvigubai pabaigti sandoriai.

Darant prielaidą, kad kiekvieno sandorio vertė yra maždaug ta pati, sumažinus puslapio įkėlimo laiką dviem sekundėmis, iš esmės dvigubai padidėjo skaitmeninės parduotuvės pajamos.

Išvada

Greitai sugrįžkime prie keleto reikšmingiausių rezultatų, kuriuos pateikė įmonės iš trijų nagrinėjamų trijų atvejų pavyzdžių:

 • Dar 2000 „QuickSprout“ lankytojų – kiekvieną dieną
 • 30 sekundžių daugiau lankytojui ir 7% mažesnis 25 sąrašo atmetimo rodiklis
 • dvigubai daugiau nei įvykdyta „Radware“ operacijų

Jei aukščiau išvardinti didesnio puslapio įkėlimo greičio pranašumai (pvz., Pajamos iš 2 kartų!) Neįtikina jūsų pradėti rimtai vertinti savo svetainės greitį, nežinau, kas padės.

Kaip planuojate optimizuoti savo svetainę greičiui? Turite patarimų, kuriais norėtumėte pasidalinti? Prašome palikti savo mintis komentaruose žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map