Ar turėtumėte užregistruoti domeną per savo žiniatinklio prieglobą?

Ar ketinate kurti savo pirmąją svetainę? Tada greičiausiai pažiūrėjote į prieglobos paketus. Vienas dalykas, kurį pastebėsite su daugeliu kompiuterių, tokių kaip „Bluehost“, yra tai, kad gausite nemokamą vienerių metų domeno registraciją savo paskyroje.


Be to, visada galite pridėti naujų domenų vardų, įregistruodami juos per savo pagrindinį kompiuterį.

Bet ar tai tikrai geriausias pasirinkimas? Kai kurie sako „taip“; kiti skelbia atsargiai. Žemiau apžvelgsime abi argumento puses.

užregistruokite domeno vardą žiniatinklio priegloboje

Hostingas ir domenų registracija

Prieš pasinerdami į privalumus ir trūkumus, šiek tiek apsvarstykime skirtumą tarp žiniatinklio prieglobos ir domeno vardo įsigijimo.

Nors galite gauti dvejus per tą pačią įmonę, jei to norite, jūs to neprivalote. Kiekvienas iš jų yra atskiras duomenų rinkinys jūsų svetainei.

Pirkdami žiniatinklio prieglobą išsinuomojate vietą serveryje, kad galėtumėte saugoti savo svetainės failus.

Jūsų domeno vardas yra adresas, kurį žmonės naudoja norėdami patekti į jūsų svetainę. Tačiau kitas domenų registratorius visada gali nukreipti jūsų interneto adresą į serverį, kuriame yra failai.

Tai leidžia nusipirkti domeno registraciją ir žiniatinklio prieglobą iš skirtingų kompanijų ir vis tiek priversti abu dirbti kartu.

Veržlės ir varžtai siūlo galvoti apie savo domeno vardą, pavyzdžiui, telefono SIM kortelę. Galite išjungti SIM kortelę kita, tada telefonas veiks kitu telefono numeriu.

Galite gauti savo SIM kortelę ir telefoną iš savo telefonų bendrovės arba galite gauti iš jų SIM kortelę ir nusipirkti neužrakintą telefoną kitur. Domenų vardai ir interneto priegloba veikia taip pat.

Dabar, kai suprantame skirtumą, pereikime prie to paties teikėjo domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos naudojimo privalumų ir trūkumų.

Domenų registravimo jūsų žiniatinklio priegloboje pranašumai

Taigi jūs turite nemokamą vienerių metų domeno registraciją savo prieglobos pakete? Čia yra keletas priežasčių, dėl kurių turėtumėte tuo pasinaudoti.

Tai palengvina sąranką

Tiesa yra tai, kad lengviau užregistruoti savo domeno vardą toje pačioje įmonėje, kuri priglobia jūsų svetainę, todėl daugelis hostų siūlo šią paslaugą.

Pvz., Nereikia keisti vardų serverių, o tai gali būti sudėtinga, jei nesate labai patyręs technologijų srityje. Jei neturite supratimo, apie ką aš kalbu, kai sakau „vardų serveriai“, tada jums bus daug lengviau užregistruoti domeną per savo kompiuterį, nesijaudinant dėl ​​daugybės vadovėlių, kol surasite prasmingą domeną..

Kadangi tai paprasčiau ir nereikia laukti, kol vardų serveriai peradresuos, jūsų svetainė gali greičiau apsilankyti.

Tai patogiau

Taip, paprastumas yra patogus, tačiau visi jūsų svetainės duomenys yra vienoje vietoje. Kai registruojate savo domeno vardą naudodamiesi savo pagrindiniu kompiuteriu, yra tik viena sąskaita, kurią turite pasiekti, ir vienas vartotojo vardo ir slaptažodžio derinys, kurį reikia atsiminti, kad galėtumėte valdyti savo svetainės pagrindinę programą..

Jei turite kelias svetaines ir visus duomenis talpinate į vieno kompiuterio rankas, tai dar lengviau valdyti. Nebėra jūsų smegenų, bandančių atsiminti, kuri kompanija priglobia kurią domeną.

Pripažinau, kad padariau klaidą prieš porą metų. Išsiaiškinęs registratorių, negalėjau pasiekti savo paskyros, nes pamečiau prisijungimo informaciją ir informaciją, kurios man reikėjo norint atkurti tą prisijungimo informaciją.

Tai buvo keista padėtis, ir man buvo daug lengviau visus savo domenus ir informaciją talpinti vienoje vietoje.

Techninė pagalba visada gali padėti

Kai jums yra tas pats techninis palaikymas dėl jūsų domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos, pagalbos gavimas gali parodyti mažiau vargo..

Kita vertus, naudojimasis dviem įmonėmis gali būti sudėtingas. Jei bandote išspręsti problemą, susijusią su abiem ryšiais, gali būti, kad viena įmonė gali padėti vienu aspektu, bet negali padėti kita..

Turėdami viską toje pačioje vietoje reiškia, kad prieglobos įmonė turi prieigą prie visų jūsų svetainės dalių, kad jie galėtų jums geriau padėti.

Domenų registravimo su savo žiniatinklio priegloba trūkumai

Aš niekada negalvojau, kad visi jūsų svetainės duomenys bus saugomi vienoje vietoje. Turiu omenyje, kad tai patogu ir lengva. Bet aš neseniai apėjau diskusijas, teigdamas, kad neturėtumėte to daryti. Štai kodėl:

Perduoti savo domeną yra sunkiau

Tarkime, kad išbandėte prieglobos įmonę ir pastebite, kad jums tai nepatinka. Tačiau jums patinka jūsų domeno vardas ir norite jį išlaikyti.

Jei jis yra užregistruotas per jūsų kompiuterį, prieš išeidami iš žiniatinklio prieglobos turėsite atlikti daug laiko reikalaujantį domeno vardo perkėlimo procesą..

Jei jūsų domeno vardas yra užregistruotas kitur, jūs tiesiog turite nukreipti jį į naują serverį naudodamiesi DNS nustatymais.

Tai nėra taip saugu

Patikėti vienai įmonei visus jūsų failus yra problema, kad jos kontroliuoja viską. Jei jūsų žiniatinklio priegloba įsilaužta ir jūsų domeno vardas užregistruotas per juos, įsilaužėliai gali perkelti domeno vardą iš savo paskyros.

Jei domenas ir žiniatinklio priegloba skiriasi, mažiau tikėtina, kad abu įsilaužėte tuo pačiu metu, o tai padidina jūsų svetainės saugumo lygį.

Jūsų žiniatinklio prieglobai gali priklausyti jūsų domenas

Tai buvo kažkas, ką girdėjau keletą kartų tyrinėdamas, tačiau iš tikrųjų nežinau apie interneto prieglobos specialistus, kurie tai daro. Vis dėlto verta būti atsargiems.

Problema ta, kad kai jūs perkate žiniatinklio prieglobos paketą, kai kurie kompiuteriai užregistruos domeno vardą savo vardu.

Iš esmės į jūsų paketą įeina serverio vietos ir domeno vardo nuoma, bet ne nuosavybės teisės į domeną, kaip tai padaryti, kaip jums patinka.

Tai nėra kažkas, dėl ko aš labai jaudinčiausi, jei naudojatės patikima įmone. Pavyzdžiui, Sako Bluehost, „Laikydamiesi jūsų domeno registracijos sutarties sąlygų, jūs išlaikysite nuosavybės teisę į savo domeną iki jo registracijos laikotarpio pabaigos“.

Su jais taip pat galite perkelti savo domeną iš „Bluehost“ ar kitam asmeniui.

Tiesiog būtinai patikrinkite bet kokio žiniatinklio prieglobos, kurioje registruojatės, taisykles ir sąlygas, kad nesusidurtumėte su šia problema.

Taigi, kurį maršrutą turėtumėte pasirinkti?

Tai klausimas, į kurį negalima lengvai atsakyti. Aš vis dar mėgstu sudėti visą savo informaciją į vieną vietą, nes man taip lengviau, bet jūs turite patys pasverti privalumus ir trūkumus..

Ar paprastumas ir patogumas jums reiškia daugiau nei saugumas?

Praneškite man komentarų skiltyje, ką galvojate. Ar užregistruosite savo domeno vardą per savo žiniatinklio prieglobą, ar ne?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map