Automatinis svetainės atsarginis kopijavimas ir kodėl jums to reikia!

Jei esate vienas iš daugelio svetainių savininkų, kuriančių atsargines kopijas internete, tuomet jūs jau žinote keletą akivaizdžių pranašumų, jei ne visi.


Stebina tai, kad daugelis žmonių dar turi tai įvertinti jų interneto svetainės atsarginės kopijos svarbą. Turėdami omenyje šią žmonių grupę, pažvelkime į atsarginių kopijų internete svarbą ir kodėl jums to tikrai reikia.

automatinės svetainės atsarginės kopijos

Visų pirmą. Kas yra internetinės svetainės atsarginė kopija? Pagal Vikipedija tai yra:

A nuotolinė, internetinė ar valdoma atsarginių kopijų tarnyba, kartais parduodami kaip debesies atsarginę kopiją arba atsarginė kaip paslauga, yra paslauga, teikianti vartotojams failų atsarginių kopijų, saugojimo ir atkūrimo sistemą.

Visiškai automatizuotas

Turite kokybišką internetinę atsarginę kopiją visada saugoma automatiniais atnaujinimais.

Kokybiška atsarginių kopijų tarnyba sukuria jūsų svarbiausių duomenų automatinio atkūrimo planą ir saugo jį atokioje vietoje, atokiau nuo jūsų verslo / namo.

Kasdieninės grėsmės jūsų kompiuteriui, biurui ar namams patinka Ugnis, įsilaužimas, potvyniai, vagystės ir tt netrukdykite kurti savo duomenų atsarginius planus, ir jūs galite saugiai atkurti mygtuko paspaudimu.

Atsarginė kopija veikia tyliai ir sklandžiai fone ir jūsų patogumui jūs gaunate tikslią statistiką, jei jums reikia kuo greičiau atlikti pakeitimus, kurie atliekami jūsų svetainėje, taigi jūsų darbas nėra nutrauktas..

Padidėjęs saugumas

Jei rankiniu būdu saugote svarbius duomenis naudodamiesi pasenusiomis technologijomis, galite būti apsaugoti nuo visų rūšių grėsmių ir negrįžtamos fizinės žalos.

programinės ir aparatinės įrangos gedimai, vagystės, įsilaužimas, nesankcionuotų pakeitimų ir bet kokio pobūdžio kompromisų atveju, jūsų svetainės duomenys, norint užtikrinti maksimalų saugumą, priklauso nuo atsarginių kopijų.

Net tokiomis sąlygomis specializuota internetinė atsarginių kopijų papildymo paslauga užtikrina svarbiausius jūsų duomenis visada atgaunamas per keletą paspaudimų.

Greitas, greitesnis atkūrimas

Kokybiškos atsarginės paslaugos vertė parodoma, kai jūsų svetainė susiduria su visomis ar bet kuria iš aukščiau paminėtų grėsmių.

Kokybiškas atsarginis sprendimas yra galinčių atkurti jūsų duomenis per trumpiausią įmanomą laiką. Bet kurios atsarginės kopijos paslaugos vaidmuo yra galimybė nedelsiant ir nepriekaištingai atkurti jūsų duomenis.

Šis greitis ir efektyvumas yra vienas didžiausių pranašumų, kurių galite tikėtis pereidami iš rankinės į automatinę atsarginę kopiją.

Sinchronizavimas

Sinchronizuoti vargu ar įmanoma naudojant atsargines atsargines kopijas. Tai viena iš lengvai pasiekiamų internetinės atsarginės kopijos nustatymo funkcijų.

Pasirinkę šią parinktį galėsite mėgautis duomenimis sinchronizavimas su keliais įrenginiais pvz., stalinius, nešiojamuosius ir planšetinius kompiuterius. Tai produktyvus įrankis, leidžiantis sklandžiai ir lengvai užbaigti projektus naudojant įvairius įrenginius.

Įperkamos ir taupančios laiką

Palyginti su rankine atsargine kopija, kuri dažniausiai yra brangi, atsižvelgiant į visus fizinius standžiuosius diskus ir laikmenas, kurias jums reikia nusipirkti, be priežiūros ir eksploatavimo išlaidų., atsarginės kopijos internetu yra prieinamesnės ir taupo laiką su aukščiau išvardintomis savybėmis.

Tinklalapių atsarginių kopijų sprendimai debesyje prasideda nuo 5 USD per mėnesį. Galite gauti prieigą prie atsarginių kopijų internete ir nuostabių jos savybių. Tai laiko ir pinigų taupymo sprendimas tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms.

Išbandęs arba išbandęs daugybę variantų, aš sužinojau, kad kiekvienas atsarginės kopijos sprendimas skiriasi nuo kitų.

Jei nežinote apie atsarginių kopijų kūrimą internete, kaip jie veikia ar kaip jie gali būti naudingi jums, kaip svetainės savininkui, galite lengvai gauti nemokamą bandomąją versiją iš patikimo šaltinio ir iškart apsaugoti savo verslą..

Ramybė su „CodeGuard“

Kokybiška internetinės svetainės atsarginių kopijų tarnyba, tokia kaip „CodeGuard“ leidžia jums tęsti savo verslą tikint, kad svarbiausi duomenys yra saugiai saugomi atokioje vietoje.

kodinė apsauga

„CodeGuard“ yra turtinga atsarginių kopijų tarnyba, kuri stebi, sukuria atsargines kopijas ir atkuria jūsų svetainę. Ji yra internetinių atsarginių kopijų kūrimo rinkos lyderė ir siūlo automatinio atkūrimo parinktį vienu paspaudimu, kai jums jos reikia.

Tai vienas iš paprasčiausių darbų, nes jis tyliai veikia fone, tęsdamas savo kasdienę veiklą.

Ar rinkoje yra lengvas būdas sukurti atsarginę savo asmeninių dokumentų ir nuotraukų saugioje internetinėje vietoje kopiją? Asmeninių, už biudžetą kainuojančių atsarginių paslaugų kategorijoje, „CodeGuard.com“ yra puikus pasirinkimas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map