Automatizuotos atsarginės kopijos – ar ši interneto svetainių prieglobos funkcija yra nepakankamai įvertinta?

Kiekviena svetainė yra sudaryta iš failų ir puslapių, iš kurių kiekvienas saugomas žiniatinklio prieglobos serveryje. Kai kas nors ieško svetainės, visos šios dalys sujungiamos, kad būtų atskleista tikroji svetainė, kurią matome, kai ją rodome iš mūsų namų naršyklės..


>> Norėdami atsisiųsti PDF failą, spustelėkite čia <<

atsarginę kopiją Tada labai svarbu, kad prieglobos serveris visada veiktų, kad būtų užtikrinta, jog jame esančios svetainės visada gali būti aktyvios, gyvos ir matomos internete. Galite įsivaizduoti svetainių savininkų patiriamą stresą, jei serveris bet kuriuo metu sugestų.

Atsižvelgiant į tai, kad kompiuterio serveris yra mašina, visada yra galimybė, kad jis gali „sudužti“, nepaisant hostingo kompanijų teiginių, kad internetinių svetainių valdytojai gali tikėtis beveik šimto procentų darbo.

Tačiau net šias pretenzijas teikiantys prieglobos paslaugų teikėjai žino, kad be serverio trikdžių jie negali užtikrintai garantuoti viso ir viso gyvenimo. Turint tai omenyje, būtina, kad būtų parengtas „atsarginis“ planas, ir kuo automatingesnė ši priemonė, tuo geriau visiems.

Kas yra svetainės atsarginė kopija?

Kurdami atsarginę savo svetainės kopiją, saugote savo duomenis, darydami originalo turinio kopiją. Atsarginė kopija gali būti daroma skirtingais laiko tarpais, o jūsų kopijos duomenys saugomi kitoje vietoje, kad būtų sumažinta tikimybė prarasti serverio gedimą pirminės svetainės vietoje..

Jei jūsų svetainė „nyksta“, sukurdama atsarginę kopiją galėsite greitai atsigauti po nesėkmės, nuskaityti duomenis ir greitai susigrąžinti svetainę internete. Tiesą sakant, atsarginių kopijų darymo jūsų svetainėje priežastis yra ta, kad nė vienas iš jūsų pradinių duomenų nėra prarandamas įvykus nelaimei ar tyčiai, pvz., Serveris užstringa ir praranda jūsų duomenis arba neleidžia jiems būti prieinamiems arba įvykis, kai įsilaužėlis gauna prieigą prie jūsų paskyros ir ištrina visus savo svetainės failus.

Atsarginės kopijos užtikrina, kad galėsite grįžti atgal laiku ir naudoti anksčiau turimą informaciją.

Atsakingos prieglobos įmonės savo DUK ir TOS pasakys, kad turėtumėte pasidaryti savo atsargines kopijas, ir tai ypač pasakytina apie tai, jei tai darote rankiniu būdu. Taikydami šį metodą, naudodami tokią funkciją kaip FTP atsiųsite savo svetainės failus į vietinį kompiuterį.

Trūkumai yra tai, kad jūs turite atsiminti reguliariai daryti atsargines kopijas, ir atsisiuntimas gali užtrukti labai ilgai. Jūs taip pat neturėsite galimybės ne tik atsisiųsti pasikeitusių failų (visi failai turi būti atsisiųsti), o tai praranda jūsų pralaidumą.

Visi atsisiuntimai turi būti stebimi, siekiant įsitikinti, kad jie teisingi, ir turite sugalvoti savo loginį variantą, kaip logiškai valdyti ir saugoti atsargines kopijas. Tačiau gali būti, kad šį tipinį kanalizacijos procesą jums padės automatizuoti svetainės atsarginės kopijos.

Automatinės atsarginės kopijos

Prieglobos įmonėms, siūlančioms automatizuotas atsargines kopijas, tikrai gali būti labiausiai neįvertinta žiniatinklio prieglobos funkcija kad tu gali ar negali būti pažįstamas. Prisiimdami didelę naštą užimtiems svetainių savininkams, visų failų, domenų, el. Laiškų ir duomenų bazių, pridėtų prie jūsų prieglobos paskyros, automatinės atsarginės kopijos bus vykdomos kasdien, kas savaitę ir kas mėnesį. Žinoma, galite tikėtis sumokėti didesnes išlaidas už šią paslaugą, tačiau atsižvelgiant į tai, kaip dažnai jūsų duomenys yra išsaugomi, kad galėtumėte naudotis ateityje, kainą galite laikyti nesvarbią..

Atsakingos prieglobos įmonės paprastai naudoja automatizuotą atsarginių kopijų sprendimą savo bendrojo prieglobos paketuose. Jie yra nustatyti taip, kad jūsų svetainė būtų stebima, o tai reiškia, kad pastebėjus bet kokį jūsų šaltinio kodo pakeitimą, bus įdiegtas susijusių failų atsarginių kopijų kūrimo procesas, atnaujinant jūsų pirminius duomenis ir atnaujinant juos tuo atveju, kai jums to prireiks..

Taip pat turite galimybę padaryti papildomų atsarginių kopijų, kai to reikia, ir jums nereikia prižiūrėti nė vieno proceso veiksmo. Jūsų duomenys bus saugomi, bet neperžiūrimi, saugiose vietose ir juos bus galima atsisiųsti į tiek įrenginių, kiek jums reikia. Galite valdyti automatizuotas atsargines kopijas iš savo valdymo skydelio nereikalaudami jokių techninių žinių ar patirdami rankinį komplikacijų.

Savo svetainių duomenų atsarginių kopijų kūrimo svarba tampa akivaizdesnė, jei esate vienas iš nelaimingųjų, kurie netyčia prarado ar netinkamai ištrino jūsų svetainių informaciją. Nors tinklalapių savininkai yra svarbūs bet kokiam verslui, jie turi vykdyti savo veiklą, nesirūpindami savo informacijos failų saugumu.

Šiuo atžvilgiu automatizuotos jūsų hostingo paskyros atsarginės kopijos užtikrina, kad jūsų duomenys būtų saugomi tiksliai, laiku ir saugiai, su kuo mažesne našta ir netrukdant jūsų kasdieninei veiklai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map