Ei, bičiuli, kur dingo mano svetainė? Kas nutinka, kai nutrūksta žiniatinklio priegloba

Vienas erzinančių / stebinančių / erzinančių dalykų, kuriuos galite patirti internete, yra kai ieškote tam tikros svetainės, tik sužinokite, kad jos nebėra. Jis ne tik kad nėra prieinamas, bet atrodo, kad visiškai išnyko. Paprastai tokiu atveju nustebimas gali virsti nusivylimu ir jūs tiesiog judate toliau, galbūt galvodami, kad prie jo grįšite vėliau. Tačiau istorija yra daug kitokia, kai svetainė, kurią bandote pasiekti, yra jūsų pačių svetainė.


>> Norėdami atsisiųsti PDF failą, spustelėkite čia <<

Staigmena virsta nusivylimu, o paskui greitai susierzinimu, nes jūsų mokama žiniatinklio priegloba nukrito čia Žinoma, jei pasikliaujate savo svetaine dėl pinigų, susierzinimas gali virsti teroru, kai galvoje pradeda kauptis prarastos pajamos..

svetainių avarijos prastovosDaugeliui svetainių savininkų tai atrodo tikrovė, tačiau tik nedaugelis žino, kaip tai atsitiks ir ką jiems tai reiškia. Čia nesąžiningai išnagrinėsime serverio gedimo priežastis ir padarinius bei ką galite padaryti, jei taip atsitiks jums.

Jūsų žiniatinklio serveris yra ryšys tarp jūsų svetainės, saugomos elektroninėje erdvėje, ir visi gali ją peržiūrėti, kai kas nors jos ieško internete. Taigi yra prasminga, kad jei kažkas nutiks su jūsų žiniatinklio prieglobos serveriu, kuris talpina jūsų svetainę, tada kažkas nutinka dėl jūsų svetainės prieinamumo.

Daugelis hostingo kompanijų garantuoja 99,9 proc. „Laiko trukmės“, tai reiškia, kad jūsų svetainė visą laiką turėtų būti „praktiškai“ internete. Taigi, kai jūsų svetainė nebematoma, o jūsų namų kompiuteryje viskas veikia kaip įprasta, tikėtina, kad kažkas nutiko serveriui, kuriame yra jūsų svetainė.

Kai serveriai turi problemų, turinčių įtakos jūsų svetainei, paprastai jas sukelia programinės įrangos, kuri paleidžia serverį, „avarija“; tokiu atveju jūsų svetainė gali būti visiškai neprieinama arba vietoj įprasto turinio pateikti klaidos pranešimą..

Kai prie jūsų svetainės negalima patekti dėl to, kad kažkas nutinka su serveriu, tai vadinama svetainės prastova. Kartais prastovos gali būti suplanuotas scenarijus, tačiau dažnai įvykis turi rimtesnių ar grėsmingesnių padarinių. Toliau pateiktas pripažintų serverio prastovų priežasčių sąrašas.

 • Suplanuotos – prieglobos įmonės turi atnaujinti programinės įrangos programas, operacines sistemas ir aparatinės įrangos komponentus.
 • Komponentai sugenda – gali atsirasti programinės įrangos defektai, aparatinės įrangos komponentai, gali atsirasti programavimo klaidų, virusai ir failų sugadinimas.
 • Operatoriaus klaida – nekvalifikuoti operatoriai gali netyčia ištrinti failus.
 • Serverio perkrova – dėl netikėto masinio srauto padidėjimo ar dėl kenkėjiškų ketinimų.
 • Kenkėjiški vartotojai – tyčinis failų ištrynimas ir įsilaužimas į serverį.
 • Stichinės nelaimės – audros, žemės drebėjimai, potvyniai.

Mes jau kalbėjome apie serverio prastovų poveikį jūsų svetainei. Toliau pateikiamas išsamesnis sąrašas to, ko galite tikėtis, kai tai įvyks;

 • Lėtai įkeliama – dažniausiai tai įvyksta „minkštos“ prastovos metu, tai reiškia, kad jūsų svetainė bus matoma internete, tačiau ji veiks silpnai..
 • Nematoma – jūsų svetainė nebus visiškai įkeliama ir nebus prieinama vartotojams. Tai yra tipiškas scenarijus „sunkaus“ ​​prastovos laikotarpiais.
 • Kenkėjiškas turinys – jūsų tinklalapiai yra užgrobti, o įprastas turinys ištrinamas arba pakeičiamas.
 • HTTP klaidos – pranešimai, kurių laikas baigėsi, atsiranda dėl lėto ryšio su jūsų svetaine.

Akivaizdu, kad bet kokią prastovą reikia spręsti nedelsiant, ypač jei jūs pasitikite savo svetaine ir teikiate bet kokias pajamas. Ilgos nebuvimo internete sąlygos gali kainuoti pinigus, prarasti klientus, atstumti potencialius reklamuotojus ir galiausiai paveikti jūsų reitingą paieškos sistemose.

Į tikrąją svetainės prastovos kainą įdėkite šiek tiek perspektyvos. Praėjusį mėnesį tiek „Google“, tiek „Amazon“ patyrė avarijas. „Amazon.com“ sumažėjo 40 minučių ir buvo pranešta kad „Amazon“ kainavo 5 milijonus dolerių prarastų pardavimų. Tai stulbinantis 120 000 USD per minutę.

Kai jūsų svetainė nepagrįstai paveikta prastovų, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti per trumpą laiką;

 • Patikrinkite, ar svetainė tikrai neveikia – išbandykite savo svetainę iš kito šaltinio ir patvirtinkite, kad kita šalis. Yra daugybė svetainių, tokių kaip www.downforeveryoneorjustme.com kad galite naudoti čekį, jei svetainė tikrai neveikia.
 • Nustatykite priežastį – ištirkite galimas neatidėliotinas priežastis, tokias kaip pasibaigęs domenas ar programavimo klaida. Tai padės jums sutaupyti nuoskaudų, jei pastebėsite, kad problema yra ne pačiame serveryje.
 • Kreipkitės į prieglobos įmonę – dauguma teikėjų turi atvirą palaikymą visą parą, visą parą, ir jie gali patarti dėl visų žinomų problemų ir vėlavimų ilgio..
 • Praneškite vartotojams ar klientams – jei turite „Twitter“ ir „Facebook“ socialinės žiniasklaidos paskyrų, įdėkite jiems būsenos naujinį apie esamą problemą.

Didesnėje situacijoje serverio gedimai, dėl kurių svetainės neveikia, yra taisyklės išimtis. Tačiau faktas, kad mes iškėlėme šį klausimą, rodo, kad tai, kas išdėstyta elektroninėje erdvėje, gali taip pat lengvai sugrįžti žemyn. Turint tai omenyje, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išvengtumėte nelaimės, jei tai atsitiks jums.

Įsitikinkite, kad naudojate patikimą žiniatinklio prieglobą, turinčią patikrintą patikimo veikimo laiką (čia yra dviejų geriausių pagrindinių kompiuterių palyginimas). Jei turite daugiau nei vieną svetainę, priglobkite ją kitoje įmonėje, kad galėtumėte susisiekti iš jos, jei viena svetainė sumažėtų. Įsitikinkite, kad turite svarbių el. Laiškų ir pranešimų atsargines kopijas.

Venkite automatiškai įsitraukti į pigiausių prieglobos planų sąrašą ir būtinai aptarkite savo prieglobos reikalavimus su potencialiais teikėjais, įskaitant jų palaikymo lygius, kad jums būtų kuo patogiau, kad jūsų buvimas internete išliktų saugus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map