Greitesnės „WordPress“ svetainės turinio pristatymo tinklų įvadas

Jei ieškote būdų, kaip greičiau įkelti „WordPress“ svetainę, kad vartotojams būtų teikiama malonesnė patirtis ir pasinaudotumėte visais su tuo susijusiais pranašumais, galbūt jūs susidūrėte su santrumpa CDN arba turinio pateikimo tinklu..


Turinio pateikimo tinklai iš esmės priglobia didelę dalį jūsų svetainės turinio serveriuose, kurie yra platinamas visame pasaulyje. To pranašumas yra tas, kad lankytojui pasiekus jūsų svetainę, turinį galima įkelti iš artimiausio duomenų centro, taip pagerinant laiką, kurio reikia puslapiui įkelti..

>> Čia atsisiųskite spausdinamą šio įrašo PDF versiją << [/ sociallockeris]

Nors galite skeptiškai vertinti skirtumą, kurį serverio vieta gali turėti jūsų svetainės lankytojo patirtis, tyrimai parodė kad milisekundžių tikrai reikia pakeisti. Lėtas įkėlimo laikas gali paveikti vartotojų pasitenkinimo lygius, jūsų svetainės patikimumą ir tikslo konversijos rodiklius.

Taigi, ar jūs parduodate daiktus iš savo svetainės, ar norite tik pasiūlyti geriausią įmanomą vartotojo patirtį, naudodamiesi CDN paslaugomis labai galite padėti pasiekti savo tikslus.

„CloudFlare“ tinklo žemėlapis

„CloudFlare“ CDN tinklo žemėlapis

Kaip veikia CDN paslauga?

Nors turinio pristatymo tinklai yra prieglobos sritis, jie teikia kitokio tipo paslaugas. Paprastai CDN bus naudojamas statiniams jūsų „WordPress“ tinklalapio aspektams, tokiems kaip medijos turinys, įskaitant vaizdo, garso ir vaizdo failus, taip pat „JavaScript“ ir CSS failus, talpinti..

CDN tarnyba nukopijuos statinį svetainės turinį į paskirstytą serverių, kurie yra, tinklą esančius duomenų centruose visame pasaulyje. Tada kiekvieną kartą lankytojui patekus į jūsų svetainės puslapį, tas turinys bus įkeltas iš serverio, kuris yra geriausiai įrengtas, kad turinys būtų pateiktas per greičiausią įmanomą laiką iš visų galimų variantų..

Pasirinkę CDN paslaugų teikėją, turite sukonfigūruoti savo svetainę prisijungti prie jų serverių. Tačiau po šios pradinės sąrankos jūsų nieko daugiau nereikia padaryti, nes CDN tarnyba tvarko statinių failų paskirstymą jų serveriuose. Jie taip pat rūpinasi lankytojo apskaičiavimu ir prijungimu prie atitinkamo duomenų centro, kuris užtikrins optimalų puslapio įkėlimo laiką.

Kam ne CDN?

Jei jūsų svetainėje nėra daug turinio ar jos nėra pasiekiamos visame pasaulyje, gali būti, kad nėra reikalo naudotis turinio pateikimo tinklo paslaugomis..

Vietinėms svetainėms, kurios rūpinasi konkrečia geografine vieta, gali būti geriau surasti žiniatinklio prieglobą su duomenų centru jų tikslinėje srityje. Nors bet kurioje vietoje įsikūrę vartotojai vis dar gali patekti į svetainę, pagrindinėje geografinėje vietovėje esančius vartotojus svetainė įkels greičiau.

Arba, jei jūsų svetainėje nėra daug turinio, ypač didelių daugialypės terpės failų, CDN paslaugos gali neteikti geriausios grąžos iš jūsų investicijų, jei dar ketinate atnaujinti žiniatinklio prieglobą.

Dalykai, kurių reikia ieškoti renkantis CDN paslaugą

Čia yra kontrolinis punktų sąrašas, į kurį reikia atkreipti dėmesį perkant CDN paslaugą, kuri gali pagreitinti jūsų svetainės turinio pateikimą:

Kiek pasiskirstę jų serveriai

Kuo daugiau žinosite apie savo lankytojus ir kur jie yra įsikūrę geografiškai, kuo geriau pasirinksite, kai reikės pasirinkti CDN.

Jei dauguma jūsų lankytojų yra įsikūrę JAV ir JK, tuomet privalote užtikrinti, kad galimos CDN paslaugos, kurias įtraukėte į sąrašą, turėtų duomenų centrus tose vietose. Arba, jei nėra modelio, kuriame yra jūsų lankytojai ir kur turite tikrai pasaulinę auditoriją, tada turėtų būti prioritetas ieškoti tai atspindinčio CDN.

Kaip veikia jų kainų planai?

Paprastai CDN paslaugos imamos atsižvelgiant į duomenų kiekį ar pralaidumą, kurį naudos jūsų svetainė, nors ne visada taip yra. Nors palyginti sunku nustatyti, kiek vietos jūsų internetinėje svetainėje prireiks, nustatyti sunaudoto pralaidumo kiekį nėra taip paprasta, ypač bandant atsižvelgti į svyruojančius srauto lygius.

Dėl to CDN kainos numatymas gali labiau pataikyti ir praleisti, nei galėtų būti. Tačiau kaip geriausi CDN pasiūlyti lanksčius planus kurie leidžia perjungti iš vienos pakopos ar lygio į kitą, augant ar mažėjant poreikiams, galite vengti mokėti už didesnį pralaidumą, nei jums reikia ar naudoti.

Ar jie teikia „WordPress“ palaikymą?

Jei jūsų svetainė sukurta naudojant „WordPress“ ar kitą CMS ar leidybos platformą, tada patikrinkite bet kokį galimą CDN palaikymą, kad programinė įranga yra gyvybiškai svarbi. Nors daugelis to nori, kai kurie gali suteikti daugiau integracijos nei kiti. Tai gali būti pritaikytos paslaugos ir suderinamumas su populiariais talpyklos papildiniais, tokiais kaip populiarieji ir nemokami W3 bendra talpykla arba „WP Super Cache“ įskiepiai.

Šie įskiepiai tai padaro labai lengva integruoti CDN į savo „WordPress“ svetainę, taip pat turi daug kitų privalumų. Dėl to verta palaikyti juos ar panašų variantą, į kurį verta atkreipti dėmesį renkantis paslaugų teikėją.

Geriausios CDN parinktys „WordPress“ vartotojams

Dabar, kai žinote, kas yra CDN ir kaip tai gali būti naudinga jūsų svetainei, taip pat kai kurių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis paslaugą, yra keletas variantų, kuriuos galbūt norėsite atidžiau pažvelk.

„MaxCDN“

„MaxCDN“ apima puikų „WordPress“ palaikymą, įskaitant integraciją su „W3 Total Cache“ įskiepiu. Tiesą sakant, jei norite geriau suprasti, kaip ši paslauga veiks su jūsų svetaine, galite peržiūrėti jų „WordPress“ sąrankos vadovą ir W3 bendrosios talpyklos vartotojai.

„MaxCDN“ pasiūlyti nemokamą bandomąją versiją o kainos prasideda nuo 9 USD per mėnesį, tai yra prieinamas būdas padidinti jūsų svetainės greitį.

„CloudFlare“

„CloudFlare“ yra dar vienas populiarus pasirinkimas tarp „WordPress“ vartotojų. Pripažindamas tai, šis CDN padarė savo paslaugą kuo lengvesnę „WordPress“ svetainių sąranką ir turi sukūrė savo papildinį už tai.

„CloudFlare“ siūlo ne tik turinio pristatymo tinklo paslaugą, tačiau jų apmokami CDN planai prasideda nuo 20 USD per mėnesį ir jie nemoka, atsižvelgiant į tai, kiek praleidžia jūsų svetainės pralaidumas. Jie taip pat turi galimi nemokami planai lengviesiems vartotojams.

WPPronto

WPPronto anksčiau veikęs WPCDN pavadinimu, kuris turėtų suteikti jums supratimo apie paslaugas, kurių jie specializuojasi.

Dabar kompanija siūlo „WordPress“ prieglobą su integracija su „CloudFlare CDN“ – jų prieglobos planų centre. Kainos prasideda nuo 20 USD per mėnesį, į kurią įeina vienos „WordPress“ svetainės talpinimas kietojo kūno diske ir neribotas „CloudFlare“ CDN pralaidumas. Taip pat gausite prieigą prie atskirtų „WordPress“ palaikymo ekspertų komandos ir kelių sluoksnių apsaugą, kad jūsų svetainė būtų saugi.

Išvada

Tikimės, kad dabar pamatysite CDN naudojimą tam tikram savo svetainės turiniui talpinti.

Jei tai skamba kaip paslauga, kuriai jūsų svetainė būtų naudinga, tada aukščiau pateiktose rekomendacijose siūlomi puikūs planai, kad tiktų įvairioms interneto svetainėms, pradedant naujais internetiniais tinklaraščiais, nors ir gaunant pajamas gaunančiomis svetainėmis ir internetinėmis parduotuvėmis..

Jei turite klausimų apie turinio pristatymo tinklus ar kitas žiniatinklio prieglobos formas, palikite komentarą žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map