Grįžti į mokyklą: Kodėl turėtumėte palyginti žiniatinklio prieglobos įmones

Daugelis iš mūsų prisimena senus gerus laikus mokykloje, kai mums buvo duota esė ar užduotis rašyti ar pristatyti klasę. Pirmas dalykas, kurį mes padarytume, yra sužinoti tam tikrą informaciją šia tema. Buvo svarbu, kad supratome viską, ką mums reikėjo žinoti apie šią temą, prieš tęsdami savo užduotį toliau. Svarbūs buvo pagrindiniai tyrimai.


>> Čia atsisiųskite spausdinamą šio įrašo PDF versiją << [/ sociallockeris]

Atgal į mokykląTas pats principas galioja visoms, susijusioms su mūsų internetiniais reikalais, tačiau yra nuostabu išgirsti apie daugybę siaubo istorijų apie blogas hostingo kompanijas, kurios užtvindo internetą, kai problemos kilo dėl to, kad žmonės paprasčiausiai neatliko jokio tyrimo kaip atspirties taško..

Doh! Darbštumas

Ne išimtis yra ir labai konkurencinga interneto priegloba, svarbiausia trečioji šalis, vaidinanti pagrindinį vaidmenį mūsų internetinio verslo sėkme. Jei dar nepasirinkote žiniatinklio prieglobos ar norite pakeisti paslaugų teikėją, skaitykite toliau, kad surastumėte a klausimų, kuriuos turėtumėte užduoti, sąrašas prieš pasirašydami punktyrine linija. Pirmiausia peršokę dvi pėdas, kad užsiregistruotumėte prie žiniatinklio prieglobos, galite labai greitai priversti jus per galvą.

Internete gausu istorijų apie žmones, kurie įsitraukė į karštą vandenį, tiesiog pasirinkdami bet kokią prieglobos kompaniją vien todėl, kad ji buvo populiari teikėja, turėjo gražų pagrindinį puslapį, buvo pigiausia (negraži) arba todėl, kad gerai, tiesiog būti toks pat kaip kiti.

Šiame žaidime šiek tiek tyrimų galima nuveikti užtikrinant, kad jūsų internetinė patirtis būtų saugi ir naudinga. Pačioje internetinės kelionės pradžioje yra daug naujų tinklaraštininkų ir pradedančių verslininkų.

Jie greitai sugalvoja svetainės ar tinklaraščio idėją, net nepagalvoję ar planuodami savo svetainės ateities, tada aklai tęsia registraciją, kuri yra visiškai netinkama jų potencialiems poreikiams..

Taigi turint tai omenyje, tavo pirmasis šaltinis palyginant žiniatinklio prieglobos tyrimus yra „tu“. Prieš beatodairiškai apsispręsdami, atsižvelkite į bet kokį augimą ateityje ar bent į jūsų svetainės reikalavimų krypties pasikeitimą.

Kadangi buvo išspręstas galbūt svarbiausias klausimas, dabar turėtumėte atkreipti dėmesį į tyrimus, kuriuos turite atlikti šiek tiek laiko, prieš mokėdami prieglobos įmonei mėnesinį ar metinį nuomos mokestį, kuris jums gali būti netinkamas..

Gera vieta pradėti yra pašalinant tuos, kurie turi siaubingų esamų ir buvusių tos įmonės vartotojų apžvalgų. Paprasta paieška „Palyginti interneto svetainių talpinimo įmones“ bus atskleistas „geriausių ir blogiausių“ teikėjų sąrašas ir išvadų priežastys.

Tada, kai bus sudarytas jūsų trumpasis sąrašas, galite kreiptis į kiekvieną potencialų šeimininką pateikdami kriterijų sąrašą, kurie turėtų paskatinti teigiamą sprendimą iš šio kontrolinio sąrašo;

Sutarties sąlygos

Ištirkite dailųjį spausdinimą kaip „taisykles ir nuostatas“, kurios tekste jums pasakytų tai, ko, tikėtina, niekas nepasakys el. Laiške. Sužinokite apie spragas, kurios gali būti palankios įmonei, kai pamatysite, kad „neribotas priegloba“ iš tikrųjų nereiškia, ką ji teigia. Perskaitydami šį įmonės svetainės skyrių taip pat pateiksite papildomų klausimų, į kuriuos turėtumėte kreiptis, apie kuriuos kitaip negalvojote ar nematėte įrašytų kitur..

Serverio atsarginė kopija

Suabejokite atsarginių kopijų tvarkingumu ir įmonės atsakymo planu, jei atsitiko kažkas, dėl ko serveriai sudužo ir prarado duomenis. Viskas, kas užfiksuota atsarginėse kopijose, turėtų būti pasiekiama per „cPanel“.

Serverio Uptime

Serverio prastovos gali sunaikinti jūsų verslą. Reikia apsvarstyti paslaugų teikėjo tvarką, susijusį su prastovų problemomis, ir apie galimas atsargines energijos vartojimo galimybes, jei tokių yra..

Priėmimo planai

Žinokite, kiek failų gali palaikyti pagrindinis kompiuteris (vietos diske) ir kiek srauto gali pritraukti jūsų svetainė (pralaidumas), kad prireikus galėtumėte leisti naudotis papildomomis funkcijomis.

Klientų ir techninis palaikymas

Jei priimančioji organizacija nesiūlo palaikymo visą parą, greitai pereikite.

Kontrolės skydelis

Jei įmonė nesinaudoja naujausiais pramonės standartais, įskaitant valdymo pulto parinktį, kurioje galite asmeniškai prižiūrėti savo svetainę, praleiskite.

Mastelio keitimas

Pirmiausia tai palietėme, tai reiškia, kad jei planuojate augti, tada jūsų prieglobos paskyrai turi būti suteikta galimybė augti kartu su jumis. Pvz., „Bluehost“ arba „HostGator“ leidžia atnaujinti iš bendro naudojimo į vps ar dedikuoto serverio planą

Baigiamieji žodžiai

Jokiu būdu nepateikiau neišsamiaus čia pateikto sąrašo, veikiau keletas svarbių prieglobos elementų, kurie turėtų būti daugiau nei atskaitos taškas jūsų tyrimų tikslams. Atlikite namų darbus, ieškokite internete, tyrinėkite naujienų rinkinius pagal prieglobos pavadinimus, patikrinkite forumus, užduokite klausimus ir kalbėkite su atskiromis prieglobos įmonėmis..

Kai tai atliksite, tikimybė, kad jūsų rūpestingumas gauti „A +“ ženklą, atsispindės naudingoje ilgalaikėje prieglobos srityje..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map