IX interneto prieglobos apžvalga: kainos, planai, reitingai ir dar daugiau!

Iki 1991 metai – Žinai, dar tamsiaisiais amžiais – internetas galėjo būti naudojamas tik švietimui ir tyrimams. Mokyklos ir mokslinių tyrimų įstaigos naudojo tam skirtus serverius, todėl trečiųjų šalių žiniatinklio prieglobai nereikėjo.


Tačiau šiandien viskas, kas pasikeitė, siūlo platų paslaugų ir produktų asortimentą. Tačiau, turint tiek daug pasirinkimo variantų, gali būti sunku atskirti rimtus žaidėjus nuo tų, kurie nebuvo sukurti ilgalaikiams.

Viena ilgametė įmonė yra trumpa – kuri 1999 m serveris vidurio vakarų kambaryje. Nuo to laiko jis išaugo beveik iš savo 11 000 kvadratinių pėdų duomenų centro, esančio Kolumbo mieste, Ohajo valstijoje. Kaip rašoma jų tinklalapyje, šie nusistovėję rezultatai ir nuolatinis augimas reiškia, kad jie nevykdys operacijos, vykdomos kiekvieną vakarą, bet greitai išnyks..

Tačiau 2015 m. „Endurance International Group“ (EIG), turinti 60 žiniatinklio prieglobos paslaugų, įskaitant „Bluehost“, „HostGator“ ir „ Svetainė5. Tai paskatino klientus bijoti, kad įmonė bus uždaryta, o jų sąskaitos buvo perkeltos pas vieną iš kitų EIG prieglobos paslaugų teikėjų. Vis dėlto net dveji metai po šio pranešimo IX-ajame amžiuje viskas buvo ta pati.

Tai pasikeitė 2018 m. Sausio mėn., Kai IX pranešė savo klientams, kad jie bus perkelti. Kur dabar yra padėtis? Ar vis tiek turėtumėte atsižvelgti į IX dėl hostingo paslaugų? Kaip IX lyginamas su 5 svetaine?

Šioje apžvalgoje aptarsime visas šias pagrindus ir dar daugiau.

Kaip veikia IX interneto priegloba?

žiniatinklio prieglobos logotipas

IX siūlo tokias paslaugas kaip interneto priegloba, virtualūs privatūs serveriai (VPS) ir domenų registracija. Galimi priedai yra el. Prekybos saugaus lizdo (SSL) sertifikatai, prekybininkų sąskaitos, a Interneto svetainė perkraustymo paslauga, „SiteLock“ sauga ir svetainių kūrimo programinė įranga.

Taip pat yra gerai išplėtota žinių bazė vartotojams, įskaitant DUK, straipsnius ir vaizdo įrašus. Klientų palaikymas siūlomas el. Paštu ir pokalbių priemonėmis. „Linux“ ir „Windows“ bendro žiniatinklio prieglobos išlaidos svyruoja nuo 3,95 iki 7,95 USD per mėnesį, „Linux VPS“ – nuo 54,95 iki 89,95 USD per mėnesį, o „Windows VPS“ – nuo 69,95 iki 104,95 USD per mėnesį..

Uptime yra pagrindinis kiekvienos interneto prieglobos paslaugos dalykas – galų gale, jei jūsų svetainė neveikia, nieko daugiau neturi reikšmės – ir IX tai padarė prioritetu. IX turi savo 3 lygio (N + 1) duomenų centrą, o ne dalijasi vienu, o atleidimai, įmontuoti 3 pakopos sistemoje, reiškia, kad energijos tiekimas yra subalansuotas, kad būtų išvengta perkaitimo, o nutrūkus energijos tiekimui, yra du pramoniniai generatoriai. tiekti nepertraukiamą darbinę galią. Bendrovės būstinė taip pat yra jos duomenų centre.

Kaip manoma, saugumas taip pat yra didelis prioritetas Visiem, kas noklusina, tacuviena svetainė yra įsilaužta kiekvienais metais, o IX naudoja „SiteLock“, kad apsaugotų savo svetaines. Stebėjimo paslaugos teikiamos nedelsiant pranešti, jei kuris nors iš jūsų interneto adresų rodomas juoduosiuose „Google“, „McAfee“ ir (arba) „Norton“ sąrašuose..

Atradimų tarnybos kiekvieną dieną patikrina daugiau nei 12 milijonų IX priglobtų tinklalapių ir failų, ar nėra virusų ir kitų kenkėjiškų programų. Jei kenksmingas kodas yra atpažįstamas, atkūrimo tarnybos automatiškai ištaiso tinklalapio kodą, kad lankytojų kompiuteriai nebūtų užkrėsti.

IX unikalios žiniatinklio prieglobos ypatybės

Svetainių talpinimo svetainė

Raktinis žodis, kurį reikia naudoti apibūdinant IX hostingo paslaugas, yra „neribotas“. Net jų pradiniame 3,95 USD per mėnesį bendro naudojimo prieglobos plane yra neribota saugykla, neribotas pralaidumas, neribotas priglobtų domenų skaičius ir neribotos el. Pašto paskyros.

„MySQL“ ir „MSSQL“ duomenų bazės yra nemokamos, be to, nereikalingi tinklai ir maršrutizacija. Be to, IX papildomi produktai ir paslaugos dar labiau išplečia vartotojo galimybes.

Vienas iš pavyzdžių yra IX prekybininkų sąskaitų sistema, kuria gali naudotis JAV klientai. Tai gerai integruotas kreditinių kortelių procesorius, kuris ne tik veikia parduodant internetą ir aukcionus, bet taip pat gali būti naudojamas užsakymams telefonu ir paštu. Nėra jokio taikymo mokesčio, o sąranka yra greita ir lengva, nes jos programų programavimo sąsaja (API) naudoja nemokamą virtualų terminalą. Jis veikia su visa pagrindine pirkinių krepšelio programine įranga, o operacijų mokesčiai prasideda tik nuo 1,15%.

IX internetinių svetainių kūrėjas taip pat yra galingas ir lengvai naudojamas visiems, kurie nenori susidurti su kodavimo veržlėmis ir varžtais. Yra daugybė šablonų, iš kurių galite pasirinkti – netgi galite kurti tinkintus „Facebook“ puslapius – o jo vilkimo ir nuleidimo įrankiai bei valdikliai leidžia tinkinti svetainės išvaizdą pagal savo poreikius.

Bet kuriuo metu galite redaguoti visus savo puslapius optimizuotas paieškos varikliams, o šablonai yra paruošti mobiliesiems, kad juos būtų lengva peržiūrėti išmaniuosiuose telefonuose ir kituose mobiliuosiuose įrenginiuose. Visa tai kainuoja tik 5 USD per mėnesį.

Kainodara

Yra du prieglobos planai: bendrai naudojama („Linux“ ir „Windows“) ir VPS („X4“ ir „X8“, „Linux“ ir „Windows“).

Kaip minėta aukščiau, bendri planai yra neribotos saugyklos ir pralaidumo. Abu prieglobos planai apima neribotą priglobtų domenų skaičių. Kiekviename bendro naudojimo plane taip pat yra bent vienas nemokamas domenas. (Papildomus domenus galima įsigyti už 12,95 USD.)

Visuose VPS planuose yra du atskiri interneto protokolo (IP) adresai. Žemiau pateikiamos kainos per mėnesį.

Bendras priegloba

„Linux“:

 • Ekspertas (3,95 USD): Iki 2 skirtų IP ir 1 nemokamas domenas
 • „Business Plus“ (7,95 USD): Iki 3 skirtų IP ir 2 nemokami domenai
 • Neribota „Pro“ (7,95 USD): Iki 15 skirtų IP ir 3 nemokami domenai

„Windows“:

 • „Business Plus“ (4,50 USD): 3 nemokami IP ir 2 nemokami domenai
 • Neribota „Pro“ (9,95 USD): 15 nemokamų IP ir 3 nemokami domenai

VPS talpinimas

„Linux“:

 • X4 (54,95 USD): 4x procesoriaus branduoliai, 768 MB RAM, 1500 GB duomenų perdavimas, 50 GB saugykla, „cPanel“ arba „Plesk“ valdymo pultas
 • X8 (89,95 USD): 8x procesoriaus branduoliai, 2048 MB RAM, 2000 GB duomenų perdavimas, 100 GB saugykla, „cPanel“ arba „Plesk“ valdymo skydelis

„Windows“:

 • X4 (69,95 USD): 4x procesoriaus branduoliai, 768 MB RAM, 1500 GB duomenų perdavimas, 50 GB saugykla, „Plesk 10“ valdymo pultas
 • X8 (104,95 USD): 8x procesoriaus branduoliai, 2048 MB RAM, 2000 GB duomenų perdavimas, 100 GB saugykla, „Plesk 10“ valdymo pultas

Norite išbandyti automobilį? Galite išbandyti bet kurį iš IX planų nemokamai septynias dienas ir netgi nusipirkę turėsite papildomą 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją..

Ką žmonės galvoja apie IX?

skirtingi žmonės galvoja

Yra dvi pastarojo meto mintys apie IX: prieš ir po 2018 m. sausio mėn. pranešimo apie „Site5“ migraciją.

Apskritai, kalbėdami apie IX produktus ir paslaugas, vartotojai jautė įvairius jausmus. Kai kuriems žmonėms techninės problemos ir prastovos buvo minimalios, kainos buvo konkurencingos, o aptarnaujantis personalas buvo žinantis ir paslaugus. IX akcentas į paieškos sistemų optimizavimą (SEO) taip pat buvo vertinamas kaip pliusas.

Tačiau kitiems vartotojams „neribotas“ saugojimo vietos praktikoje ne visada tai atlikdavo, o prastovos būdavo dažnesnės nei 99,9% garantuotas veiksnumas. Be to, nėra aiškios duomenų atsarginio kopijavimo dažnumo strategijos ir nėra numatyto serverio plano.

Paskelbus „Site5“ perkėlimą, vartotojai pranešė, kad klientų aptarnavimas telefonu baigėsi ir yra prieinamas tik el. Paštu ar palaikymo bilietu. Be to, nuo 2018 metų pradžios.

Šimtų tūkstančių paskyrų ir susijusių duomenų perkėlimas visada yra lėtas ir problematiškas, o kai kurie Visiem, kas noklusina, tacudienos prastova ar daugiau ar net svetainės duomenų praradimas.

Ką mes galvojame

vyro ir moters mąstymas

Atsižvelgiant į perkėlimą į 5 svetainę, svarbiausias dalykas yra tai, kaip jos produktai ir paslaugos suderinami su IX.

„Site5“ taip pat įsigijo EIG 2015 m. Kaip ir IX, jis siūlo bendrojo prieglobos ir VPS planus, tačiau be to, teikia perpardavėjų prieglobą ir naktines duomenų atsargines kopijas. „Site5“ naudoja „Linux“ operacinę sistemą, o IX naudoja ir „Linux“, ir „Windows“. (5 svetainė, skirtingai nei IX, taip pat neatrodo palaikanti ASP.NET.) „Likeite5“ bendri prieglobos planai suteikia neribotą pralaidumą ir saugyklą. Jos du brangesni planai taip pat palaiko neribotą skaičių svetainių, tačiau pagrindinis planas yra tik vienas.

Trys „Site5“ trys bendro naudojimosi žiniatinklio priegloba planai yra brangesni nei IX ir net su nuolaida metiniam prenumeratos pirkimui svyruoja nuo 8,95 iki 14,95 USD per mėnesį.. VPS talpinimas yra šiek tiek daugiau nei IX kainos aukščiau. Skirtingai nuo IX, nemokami domenai nėra teikiami.

Taigi, kaip bus išspręsti skirtumai tarp IX ir Site5?

Atsakymas paprastas: Kas žino?

Dėl nerimą keliančios IX svetainės dar nėra aišku, kad klientai ir paslaugos perkeliami į 5 svetainę.

Tik bandant įsigyti pirkinį jums suteikiama galimybė prisijungti naudojant „IX“ paskyrą arba prisiregistruoti įsigyti naują „Site5“. Svetainėje 5 taip pat nėra informacijos apie IX migraciją. Svetainės 5 socialinės žiniasklaidos sąskaitose taip pat nėra jokios pagalbos. Jos „Facebook“ puslapis nebuvo atnaujintas nuo 2016 m. Rugpjūčio, o „Twitter“ paskyra nuo 2017 rugpjūčio.

Sąžiningai kalbant, jūs kauliuojate kauliukus prisijungę prie „IX Web Hosting“. Nors ji turi nusistovėjusius įrašus, savo duomenų centrą, labai konkurencingas kainas ir patikimas interneto prieglobos galimybes, daugumai žmonių padėtis yra šiek tiek iškilusi, net įsipareigojant mėnesio planui..

Galų gale, sprendimas perkelti jūsų svetainę (-es) iš vieno teikėjo į kitą gali būti bauginanti užduotis net pagal jūsų pačių tvarkaraštį. Atsižvelgiant į didžiulį IX 000 000 svetainių ir duomenų perkėlimo mastą, prieš pradėdami rizikuoti savo svetainėmis, duomenimis ir klientais, galite palaukti, kol nusistovės dulkės..

Vėlgi, atsižvelgiant į tai, kaip IX kliento sutartys suderinamos su „Site5“ po to, kai bus baigta perkėlimas, galite tiesiog atsidurti daugybėje.

Norite sužinoti apie 500 populiariausių interneto prieglobos įmonių? Paimkite a ieškoti sąrašo kad sužinotum daugiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map