Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis žiniatinklio prieglobą jūsų „WordPress“ svetainei

Kada pasirenkant žiniatinklio prieglobą „WordPress“ svetainei verta ištirti, kurios papildomos „WordPress“ funkcijos siūlomos „WordPress“ vartotojams. Tai žinodami gali padaryti jūsų gyvenimą daug lengvesnį, kai reikia priimti teisingą sprendimą dėl to, kas priims jūsų svetainę.


Daugeliu atžvilgių tinkamo tipo žiniatinklio priegloba yra raktas į sėkmingą svetainę. Jei padaryta teisingai, tai gali pagalba SEO ir padidės pardavimai ir konversijos.

ko ieškoti

Tačiau ne tik žiniatinklio prieglobos paslauga turėtų suteikti gerą klientų aptarnavimą, padidinti svetainės greitį, tvarkyti atnaujinimus ir saugumą, taip pat daug daugiau.

Yra daugybė skirtingų „WordPress“ hostingo paketų, kuriuose yra daug funkcijų labai svarbu pasirinkti tą, kuris bus naudingiausias jūsų svetainei. Taigi, ko iš tikrųjų turėtumėte ieškoti?

Šiame tinklaraščio įraše aptarsime kai kurias funkcijas, kurios iš tiesų gali būti naudingos „WordPress“ vartotojams, taip pat pateiksime rekomendacijas kai kuriems WP žiniatinklio prieglobos įrankiams, galintiems suteikti tokio lygio paslaugas.

„WordPress“ diegimas vienu paspaudimu

Svarbi savybė, į kurią reikia atkreipti dėmesį renkantis žiniatinklio prieglobą savo „WordPress“ svetainei, yra „Diegimas vienu paspaudimu“. Tai pažodžiui reiškia, kad „WordPress“ galima įdiegti vos vienu paspaudimu, sutaupant daug laiko ir pastangų.

„WordPress“ talpinimo funkcijos „WP Engine“

WP variklis yra labai populiari „WordPress“ vartotojų prieglobos paslauga, nes yra skirta būtent „WordPress“ prieglobai.

Be daugelio kitų dalykų, „WP Engine“ siūlo diegimo vienu spustelėjimu paslaugą ir, jei jau turite „WordPress“ svetainę, įdiegtą kitur, ji ją nemokamai perduos savo serveriams..

Todėl tai yra puiki prieglobos paslauga, kurią galite pasirinkti, jei norite greito ir efektyvaus prieglobos paslaugų teikėjo.

„WordPress“ vartotojo palaikymas

Augant programinei įrangai, daugelis internetinių kompiuterių dabar siūlo konkrečias „WordPress“ Pagalba klientams. Patikrinkite išsamią palaikymo informaciją ir sužinokite, ar jie konkrečiai mini „WordPress“. Tai gali padėti įsitikinti, kad jie turi patirties tai palaikydami. Tai svarbu ramiai, kad žinotumėte, kad iškilus problemoms, jas galima greitai sutvarkyti.

„WordPress“ savybės

Pagely yra paslauga, siūlanti specialų „WordPress“ prieglobą, ir jie turi išsamią šią programinę įrangą. Naudodami „Pagely“ galite susisiekti su jų visą parą veikiančiu pagalbos tarnybų personalu, jei kas nors nutiktų.

Serveriai, optimizuoti „WordPress“

Kitas svarbus bruožas, kurio reikia ieškoti interneto serveriai kurios yra optimizuotos specialiai „WordPress“. Tai reikš, kad jūsų svetainė įkeliama greitai ir efektyviai, be klaidų ar delsimo. Pagrindinė aukšto atmetimo lygio priežastis yra lėta svetainė. Pasirinkę prieglobą, kurioje yra „WordPress“ sukonfigūruoti serveriai, tikrai galite labai pakeisti jūsų svetainės įkėlimo laiką.

Taigi, jūsų lankytojai toliau užsiima turiniu ir lieka jūsų svetainėje, galbūt nusipirkdami produktą ar paslaugą.

„WordPress“ funkcijos „SiteGround“

„SiteGround“ siūlo greitą krovimo prieglobą serveriuose, optimizuotuose „WordPress“. Turint tris atskiras duomenų centrų vietas Amerikoje, Europoje ir Azijoje, ši prieglobos paslauga yra puikus pasirinkimas, jei jūsų svetainė pritrauks lankytojų iš viso pasaulio..

Tvarkomi atnaujinimai ir automatinės atsarginės kopijos

Turtinga „WordPress“ prieglobos paslauga valdyti atnaujinimus, automatiškai įdiegti jums naujausią „WordPress“ versiją ir, jei norite, pasiūlyti galimybę atnaujinti papildinius ir temas. Tai užtikrins jūsų svetainės efektyvumą, apsaugą nuo saugumo ir naujausių funkcijų bei funkcijų atnaujinimą.

Jei pasirinkote prieglobos paslaugą, kuri jūsų vardu atnaujina „WordPress“, tai taupo laiką ir suteikia ramybę, kad jūsų svetainė yra gerose rankose.

„WordPress“ savybės

Pagely vėlgi yra puikios nuostatos dėl tvarkomų atnaujinimų ir atsarginių kopijų. Jie įgyvendina pagrindinius „WordPress“ ir papildinių atnaujinimus. „Pagely“ taip pat kasdien sukuria jūsų svetainės atsarginę kopiją, kad galėtumėte atkurti savo svetainę, jei tai turėtų kuo mažiau trikdyti lankytojų patirtį.

Sustoję serveriai

A inscenizacijos serveris yra neprisijungus pasiekiama sritis, kurioje galite vykdyti savo svetainės kūrimo darbus, kai ji nebus prieinama jūsų lankytojams. Kai būsite patenkinti pakeitimais, galėsite juos perkelti į savo svetainę, nerizikuodami, kad aktyvią svetainę sugadins kodavimo klaida ar eilė greitų pakeitimų, sujaukiančių jūsų lankytojus..

„WordPress“ funkcijos „GoDaddy“

Varyk Tėti yra gerai žinoma žiniatinklio priegloba, neseniai pradėjusi rengti realias „WordPress“ vartotojų priežiūros paslaugas. Vykdydami jų planus, jūs gaunate prieigą prie sustojimo aplinkos, kurioje galite dirbti savo svetainėje izoliuotai, nesutrikdydami vartotojo patirties. Tai puikus šaltinis, nes prieš pradėdami dalintis savo auditorija, galite žaisti su savo svetaine ir susikurti dizainą bei išdėstymą.

Kainodara

Žiniatinklio prieglobos paketai skiriasi kaina ir jūs turite rasti tiekėją, kuris galėtų tvarkyti jūsų svetainių poreikius, vis tiek išlaikydamas biudžetą. „WordPress“ konkrečios prieglobos paslaugos paprastai yra brangesnės nei standartiniai planai, tačiau jos turi papildomų funkcijų ir patobulintą našumą, kurio jums gali prireikti.

Atminkite, kad galite pakeisti prieglobos paslaugų teikėjus, taigi, jei norite pradėti nuo pigesnio plano, visada galite atnaujinti vėliau, kai jūsų svetainė ir auditorija išaugs, o pinigai ateis.

Šeimininkų ir kitų „WordPress“ paslaugų teikėjų nuolaidos taip pat yra vertos tyrimų, nes jos gali sutaupyti nemažai pinigų. Tai visada yra pliusas, kai pirmą kartą atidarote svetainę. Kartais temos ar papildiniai siūlomi su nuolaida, o kartais prieglobos paslaugų teikėjas siūlo savo paslaugas pigiau, atsižvelgiant į sandorį.

Baigiamosios mintys

Kiekvienas iš aukščiau paminėtų žiniatinklio prieglobų gali būti geras pasirinkimas norint išlaikyti jūsų „WordPress“ svetainę. Iš prieglobos paslaugų teikėjo sudarykite sąrašą, ko jums tikrai reikia, tada patikrinkite, kuris variantas yra geriausias. Tačiau negaiškite tam per ilgai. Pasirinkimas priegloba yra tik pradžia, jūs vis dar turite sukurti visą svetainę.

Kokių funkcijų ieškote iš žiniatinklio prieglobos? Kokios „WordPress“ savybės priverstų jus perjungti žiniatinklio prieglobą? Prašau pasidalinti savo mintimis žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map