Kaip pakartotinai perdaryti seną turinį, kai iš naujo iš idėjos

Svarstote, ką rašyti kitame tinklaraščio įraše? Vis dar bandote sugalvoti kitą jūsų socialinės žiniasklaidos įrašą? Pripažinkime: viena iš sunkiausių puikių turinių rašymo dalių yra geros idėjos idėja.


Kaip perdaryti seną turinį

Galėtum sėdėti ten visą dieną, laikydamas galvą rankose ir žvelgdamas į tuščią kompiuterio ekraną, ir sugalvodamas visiškai nieko. Geros žinios yra tai, kad jums kiekvieną kartą nereikia kažko naujo „spankin“.

Yra tikimybė, kad jūs jau turite tikrai gerą idėją. Kur? Pažvelkite į savo seną turinį, ir tai tikrai sukels idėją. Nežinote, kaip tai pakartoti, kad pasiūlytumėte ką nors naujo? Norėdami pradėti, peržiūrėkite šiuos patarimus.

Atkuriamo turinio pranašumai

Turinys turėtų būti naujas, šviežias ir įdomus. Štai ką nuolat girdi, tiesa? Bet perdirbimo turinys gali turėti ir savo privalumų. Akivaizdus pranašumas yra tai, kad sutaupote laiko sugalvoti ir išbandyti naują idėją, tačiau jūs gaunate daugiau. Tarp šių privalumų:

 1. Tai padeda sukurti jūsų autoritetą. Kelis kartus kalbėdami ta pačia tema galite įgyti pripažinimą šia tema.
 2. Tai naudinga SEO. Net jei turinys nėra identiškas, greičiausiai naudosite tuos pačius raktinius žodžius, todėl tai naudinga SEO. Jei idėją naudojate ne savo svetainėje ir susiejate su pirminiu įrašu, tai dar geriau SEO.
 3. Tai padeda pasiekti platesnę auditoriją. Nesvarbu, ar atnaujinate seną tinklaraščio įrašą, kad jis taptų visžalesnis, ar keičiate turinio formą, greičiausiai pasieksite daugybę žmonių, kurie niekada nematė originalaus turinio.

Kaip nustatyti turinį, kurį verta pakartoti

Prieš pradėdami perdirbti seną idėją, turite apgalvoti, kurias idėjas verta pakartoti. Sąžiningai, didžioji dalis turinio gali būti atmesta, tačiau jūs turite tai perdaryti dėl tinkamų priežasčių. Nenorėtumėte skelbti tinklaraščio įrašo, kuris pirmą kartą visiškai nukrito. Vietoj to, norėtumėte pakeisti idėjos turinį, kad būtų aiškiau.

Tačiau iš esmės pastebėsite, kad pakartotinai pateiktas turinys yra:

 • Evergreen: Pasirinkite temą, kuri vis dar aktuali ir šiandien. Patarimas: jei ieškote greito srauto, galite apsvarstyti galimybę susukti idėją, kad ji būtų tinkama laiku ir verta dėmesio, prijungdama ją prie neseniai įvykio.
 • Nebaigtas: Ar turite daugiau pasakyti šia tema? Tada tai tikrai tema, kurią verta vėl naudoti! Jei pasakėte viską, ką turite pasakyti, ir visi kiti, tada apsvarstykite galimybę šią temą praleisti.
 • Populiarus: Pažvelkite į tai, kas praeityje pasirodė gerai. Peržiūrėkite „Google Analytics“ viršutinių puslapių ataskaitą arba naudokitės tokiu įrankiu, kaip „Ahrefs“, kad sužinotumėte, koks turinys labiausiai bendrintas, patiktas ar pateiktas nuorodose. Yra tikimybė, kad būtent tokia tema bus naudinga ir šį kartą – darant prielaidą, kad nekartojate to, ką jūsų skaitytojai jau yra girdėję, – pagalvokite apie tai, kaip šią informaciją pateikti naudodami naują požiūrį..

5 būdai, kaip pakartoti seną turinį

Suradote idėją, kurią norite perdirbti? Čia yra keletas patarimų, kaip šią temą atgaivinti.

1. Parašykite tęsinį

Jei pirmą kartą nespėjote pasakyti visko, ko norėjote, pasinaudokite proga padvigubinti savo idėjas. Tarkime, kad jūs parašėte įrašą pavadinimu „10 bendrų vengimo klaidų“. Tikėtina, kad žmonės daro daug daugiau nei 10 investavimo klaidų. Parašykite naują tinklaraščio įrašą, pavadintą „Dar 10 investicijų klaidų, kurių reikia vengti“.

2. Kasti giliau

Dauguma internetinių dienoraščių įrašų ir net elektroninės knygos tik subraižo temos paviršių. Suteikite daugiau naudos savo skaitytojams, įsigilindami tik į vieną pradinio turinio tašką. Tarkime, jūsų el. Knyga vadinasi „101 paprastas patarimas, kuris pavers jus rinkodaros profesionalu“.

Vienas iš jūsų patarimų yra panaudoti influencerius savo nišoje. Kurdami naują tinklaraščio įrašą ar el. Knygą, sutelkite dėmesį tik į „influencerių“ marketingą. Surinkite naujų pavyzdžių, statistikos ir citatų, kad dar labiau išplėtotumėte temą. (Peržiūrėkite Brian Dean’s dangoraižio technika).

3. Pažvelkite į kitokį požiūrį

Naujas požiūris ne visada reiškia, kad turite perjungti puses. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai imtis idėjos, bet papasakoti istoriją kitu kampu. Pavyzdžiui, jūsų pradinis tinklaraščio įrašas galėjo atitikti „Kaip sukurti veikiančią socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategiją“.

Šį kartą galite parašyti apie „10 dalykų, kuriuos mano vaikai man išmokė sukurti sėkmingą socialinės medijos strategiją“. Kai kurie jūsų pateikti punktai gali sutapti, tačiau jūsų patirtis ir istorija skaitytojams yra nauja.

4. Pristatykite tai naujai auditorijai

Manote, kad jūsų auditorija išgirdo viską, ką turite pasakyti? Tai puiku! Dabar laikas pasiekti naują auditoriją. Keletas pavyzdžių, ką galite padaryti, yra šie:

 • Seno svečio įrašo pakartotinis paskelbimas savo tinklaraštyje arba atvirkščiai (turint omenyje svetainės gaires ir turinį, kuriam priklauso turinys).
 • Ištraukite iš savo el. Knygos ištraukas ir įdėkite jas į savo tinklaraštį arba sujungkite tinklaraščio įrašus į el. Knygą.
 • Naudokite senus „Tweets“ ir juos keiskite, kad galėtumėte jais pasidalyti „Facebook“.
 • Įkeliate seną „YouTube“ vaizdo įrašą į naują platformą.

Jei perdirbate seną turinį, būtinai jį peržiūrėkite ir dar kartą patikrinkite, ar jis vis dar aktualus šiandien, ir, jei reikia, pakeiskite..

5. Paverskite ją kitokios formos turiniu

Dienoraščio įrašai nebūtinai turi būti naudojami tik kaip tinklaraščių įrašai. Visada galite paimti tinklaraščio įrašą ar el. Knygos turinį ir paversti jį vaizdo ar garso formatu (arba atvirkščiai). Pavyzdžiai:

 • Savo el. Knygos turinį paverskite infografija (kaip nemokamai sukurti ją el. Paštu) Drobė).
 • Naudokite savo tinklaraščio įrašą kaip vaizdo įrašo nuorašą.
 • „Podcast“ turinio naudojimas „Slide Share“ pristatyme.

Iš naujo pakeisdami tokį turinį, galėsite naudoti šias skirtingas turinio formas kartu papildydami vienas kitą, o tai gali būti naudinga jūsų auditorijai atsižvelgiant į tai, kaip jie mokosi. Pvz., Įdėkite vaizdo įrašo nuorodą prieš savo dienoraščio įrašą arba susiekite su savo „podcast“ iš „Slide Share“ pristatymo.

Atsiradę geroms idėjoms, jums nereikės išeiti iš jūsų gyvenimo. Kartais jums tiesiog reikia pasisveikinti su idėjomis, kurios jums kyla akivaizdoje. Kaip jūs perduosite savo kitą turinį?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map