Kaip paspartinti savo svetainę neišleidžiant daug pinigų specialiajam interneto prieglobai

Kiek laiko užtrunka jūsų svetainės įkėlimas? Galbūt to nežinote, tačiau jūsų svetainės greitis gali turėti didžiulį poveikį jos sėkmei. Ar žinote, kad 40 procentų žmonių atsisakys jūsų svetainės, jei įkelti reikės daugiau nei trys sekundės? Arba tai puslapio įkėlimo laikas daro įtaką paieškos sistemų reitingui?


„WordPress“ greitis
Vaizdas per Flickr pateikė Sean MacEntee

Yra daugybė dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sumažintumėte įkėlimo laiką, pavyzdžiui, optimizuodami savo vaizdus ir sumažindami HTTP užklausas. Taip pat yra galimybė atnaujinti prieglobą į tam skirtą serverį. Deja, tai gali paleisti kelis šimtus dolerių per mėnesį. Taigi, ką jūs darote, kai optimizavote savo svetainę ir vis dar nepateisinate nepaprastų dedikuotų specialiųjų išteklių kainos?

Pastaruoju metu dariau nedidelį eksperimentą. Žemiau aš jums parodysiu, kaip pagreitinau savo svetainę ir kokios yra jūsų galimybės.

Kodėl bendras hostingas lėtina jūsų svetainę

Pirmiausia pabandykime suprasti, kodėl jūsų svetainė lėta. Jei pasirinkote pigiausią paketą, kurį siūlo jūsų kompiuteris, tada jūsų svetainė yra priglobta bendrame serveryje. Bendras serveris yra šiek tiek panašus į butų kompleksą. Jūs gaunate savo nedidelį jo kampą (savo „butą“), tačiau visos serverio svetainės naudoja tuos pačius išteklius, pvz., Kaip galite pasidalyti baseinu ar automobilių stovėjimo aikštele jūsų buto komplekse..

Visi jūsų kaimynai naudoja tą patį procesoriaus laiką, atmintį ir disko vietą, ir tai gali sukelti tai, ką kai kurie žmonės vadina „kliūtimi“. Panašu, kad per daug žmonių bando naudotis jūsų bendruomenės baseinu, kad jame nėra pakankamai vietos maudytis. Priklausomai nuo jūsų kompiuterio, jūs galite dalytis šiais ištekliais su keliais šimtais (arba kai kuriais atvejais tūkstančiais) kitų svetainių.

Kita vertus, naudodamiesi specialiuoju priegloba, visą kompleksą pasieksite patys. Įsivaizduokite, kaip jūsų svetainė turėtų būti greitesnė ir saugesnė, jei nereikėtų dalintis tais ištekliais. Štai kodėl tokio tipo prieglobai reikia tokio aukšto mokesčio.

Bet ar yra tarpinių? Taip! Galima pereiti nuo pagrindinio bendrojo prieglobos paketo, visiškai nesinaudojant specialiuoju priegloba.

Kaip aš paspartinau savo svetainę?

Prisipažinsiu. Aš priklausomas nuo „QuickSprout“. Neilas Patelis siūlo šį puikų įrankį, kuriame galite įvesti savo svetainės domeną, o tada gausite išsamias greičio ir SEO ataskaitas. Tikrindamas ataskaitas pastebėjau, kad mano svetainės buvo labai lėtos. Žinodamas, kad svetainės greitis turi įtakos paieškos sistemų reitingavimui, galėjau tik manyti, kad tai mane skaudina.

Norėjau kažko greičiau.

Neturiu daug pinigų, kuriuos galėčiau įmesti į savo žiniatinklio prieglobą, todėl šiek tiek pasidairiau. Radau, kad pakeitimas iš „Bluehost.com Plus“ paketo (populiariausio bendrojo hostingo paketo) į jų „Business Pro“ paketą gali suteikti man šiek tiek greičio, kurio ieškojau. Tyrinėdamas susidūriau su žmonėmis, kurie sakydavo, kad ši galimybė yra kartais geriau nei VPS talpinimas. Galvojau, kad už tai sumokėsiu už keletą papildomų dolerių per mėnesį, ypač kai žinojau, kad galiu grįžti atgal, jei noriu. Pakuotėje taip pat buvo nemokamas SSL sertifikatas ir specialus IP, visa tai kainuoja 20 USD per mėnesį.

(Tai įdomus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį: Kai atnaujinau, jie atsižvelgė į prieglobą, už kurią jau sumokėjau, ir pritaikė ją kaip „nuolaidą“ mano pirkiniui.)

Nors „Business Pro“ paketas vis dar yra bendrame serveryje, jis pateikiamas kartu su jo privilegijomis. Anot „Bluehost“, „Pro“ paketas priskiria 80 procentų mažiau vartotojų viename serveryje. Tai reiškia, kad vartotojui yra daug daugiau išteklių.

Žinodamas, kad ketinu priimti šį iššūkį, dviejose savo svetainėse atlikiau „QuickSprout“ testą ir nufotografavau ekraną, kad galėčiau palyginti prieš ir po. Štai anksčiau:

1 svetainė:

greitojo skutimo testas

2 svetainė:

greitojo skutimo testas

Nepakeisdamas nė vieno dalyko mano svetainėse, toks buvo testas atrodžius mano svetainei perėjus į naują serverį.

1 svetainė:

greitojo skutimo testas

2 svetainė:

greitpuodžio testas

Būkime sąžiningi; Nesu interneto dizaineris. Turiu keletą kitų savo svetainės sričių, kurias galėčiau išvalyti, tačiau akivaizdu, kad atnaujinus mano prieglobą kažkas buvo padaryta dėl svetainės greičio. Aš pradėjau nuo 20 sekundžių atsakymo laiko svetainėje Nr. 1 ir nuėjau iki 3 sekundžių atsako laiko!

Kokios yra jūsų galimybės?

Taigi norite atnaujinti žiniatinklio prieglobą? Jei jums gerai sekasi su bendrinamu serveriu ir paprasčiausiai norite kažko šiek tiek geresnio už pagrindinį paketą, tada drąsiai pasinerkite į verslo paketą. Nesigailiu, kad tai padariau. (Negaliu pasakyti, ar taip yra dėl geresnio prieglobos, bet aš pamačiau, kad mano paieškos sistemos reitingai pakilo po to, kai atnaujinau, taigi tai dar vienas perkėlimas.)

Gal jūs nevažinėjate su „Bluehost“. Tikriausiai vis tiek jums pasiseks su verslo planu, palyginti su pagrindiniu planu, nesvarbu, kas prižiūri jūsų svetainę. Bet aš esu tik viena mergina, turinti keletą verslo svetainių ir savo tinklaraštį. Galite manyti, kad jau esate pasenę pasidalijamąjį prieglobą.

Tokiu atveju kitas jūsų pasirinkimas yra naudoti VPS prieglobą. Virtualus privatus serveris labiau primena namą nei butą. Kol dalijatės pastatu, gyventojų yra mažiau, ir jums nereikia dalintis ištekliais. Apskritai, jūsų procesoriaus laikas ir ištekliai yra paskirstomi visiems, tačiau jie paskirstomi taip, kad dalis jų būtų skirta kiekvienam vartotojui. Tai reiškia, kad jūsų kaimynai negali paslėpti visų jūsų išteklių.

VPS priegloba taip pat suteikia daugiau lankstumo ir kontrolės jūsų svetainėje, pvz., Galimybė įdiegti bet kurią norimą programinę įrangą. Tai taip pat padidins jūsų išteklius, kad galėtumėte tvarkyti daugiau failų ir srautą į savo svetainę. Be to, yra daugybė planų, iš kurių galite pasirinkti, kiek greičio, saugyklos, pralaidumo ir RAM skirti savo paskyrai. VPS priegloba gali jums padėti apie 60 USD per mėnesį už tinkamą planą.

Nesvarbu, kurį planuojate atnaujinti, apsvarstykite, kur esate ir kur norite būti. Dabar VPS priegloba gali būti šiek tiek staigiai (man tai yra reikalinga, todėl aš ėjau su „Business Pro“ planu iš „Bluehost.com“), tačiau gali atrodyti, kad jau pasenote pasidalijamąjį prieglobą. Siekite to, kas gali efektyviai valdyti failus ir srautą.

Ar manote, kad jūsų svetainei reikalingas naujas prieglobos planas? Kurį variantą pasirinksite atnaujinti savo sąskaitą?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map