Kaip sukurti internetinį dienoraštį ir užsidirbti pinigų: mitas ar realybė?

Internetiniai dienoraščiai yra puikus būdas pritraukti naujų klientų ir klientų į svetainę siekiant padidinti pajamas. Tačiau tinklaraščių rašymas savaime yra taip pat patikrintas būdas užsidirbti pinigų internetu.


kaip sukurti tinklaraštį ir užsidirbti pinigų

Jei tai padaryta teisingai, turinio paskelbimas savo tinklaraštyje gali tapti pats savaime verslas. Tas, kuris gali konkuruoti ir netgi viršyti siūlomas pajamas iš daugelio tradicinių užimtumo formų.

Internetiniai dienoraščiai, skirti linksmybėms, turi daug privalumų, įskaitant kūrybinės raiškos džiaugsmus, pagalbą kitiems ir bendravimą su bendraminčiais, jau nekalbant apie katarsistinę patirtį, kaip pašalinti jūsų nusivylimą. Tačiau tai taip pat labai įmanoma užsidirbti pinigų iš a dienoraštis, o kai kuriais atvejais uždirbti daug pinigų.

Jei idėja užsidirbti pinigų tinklaraščiuose skamba patraukliai, šis įrašas jums pateiks keletą patarimų, kaip šią svajonę paversti realybe. Taip pat rasite pavyzdžių, kaip internetinių dienoraščių autoriai sėkmingai uždirba geras pajamas.

Kas žino, šiandien pradėdami savo internetinį dienoraštį, šį kartą kitais metais taip pat galėtumėte sėkmingai žengti į priekį uždirbti penkis skaičius per mėnesį iš dienoraščių apie tavo aistrą.

Išmaniųjų pasyviųjų pajamų tinklaraštis

Internetiniai dienoraščiai: lėtai praturtėk

Puiki žinia apie internetinių dienoraščių rašymą yra ta, kad visi, turintys kompiuterį ar net planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną gali būti pradėtas interneto ryšys. Geriausia iš anksto investuoti šiek tiek pinigų, kad užtikrintumėte savo tinklaraščio „priklausymą“, o ne pasikliaujate nemokama paslauga, esančia kito asmens serveriuose, tačiau niekas netrukdo jums pereiti į „WordPress.com“ ir pradėti kurti tinklaraštį dabar..

„WordPress“ internetinis dienoraštis

Tačiau ši žema patekimo į rinką kliūtis turi savo trūkumų. Viena, jau yra nesuskaičiuojama daugybė tinklaraščių, apimančių kiekvieną įsivaizduojamą temą, visi besirūpinantys savo tikslinės auditorijos dėmesiu..

Nors blogos žinios yra tai, kad dauguma tinklaraščių neuždirba pinigų, geroji žinia ta pinigų uždirbimo iš tinklaraščio formulė yra gana paprasta: publikuokite puikų turinį konkrečiai auditorijai ir darykite tai reguliariai.

Trumpai tariant, jei norite užsidirbti pinigų iš internetinių dienoraščių, jūs turite būti jame ilgą laiką. Ne tik tai, bet ir jūs turite būti pasirengę įdėti darbą dažnai, net mėnesiams ar net ilgiau, nematydami jokių rezultatų.

Tačiau jei esate vienas iš nedaugelio, galinčių nuolat išgyventi nesvarbius laikus, kai niekas nesilanko jūsų svetainėje ar neskaito jūsų kūrinio, ir pateikia jį iš kitos pusės, yra didelė tikimybė, kad turėsite tai, ko reikia tapti finansiškai sėkmingu tinklaraštininku.

Ką turėtumėte rašyti tinklaraštyje?

Sužinosime, kaip netrukus jūsų tinklaraštis duos pajamų, tačiau daugumos tinklaraščių atveju tai yra rekomenduoti ar reklamuoti produktus ir paslaugas susijusius su tinklaraščio tema. Bet kaip pasirinkti tinklaraščio temą ar rakursą?

Keletas klausimų, galinčių padėti išsiaiškinti jūsų tinklaraščio temą:

 • Kam turi aistrą?
 • Kokiomis temomis jūs jau žinote daugiau nei paprastas žmogus?
 • Ko norėtumėte tapti ekspertu??

Jei esate kažko ekspertas ar net tiesiog labiau išmanantis nei paprastas žmogus, esate geros padėties padėti kitiems.

Tačiau net jei nėra to, kas jums patinka, ir apie kurį taip pat mielai rašytumėte reguliariai, kita galimybė yra mokytis darbo. Ar yra kažkas, ko visada norėjai išmokti, ar taptum ekspertu?

Galbūt jūs visada norėjote išmokti a nauja kalba, arba tapti programuotoju. Dokumentuodami savo kelionę nuo pradedančiojo iki eksperto savo tinklaraštyje, jūsų auditorija taip pat gali sekti ir mokytis.

Prieš spręsdami savo tinklaraščio temą, atrankos proceso dalis taip pat turi apimti nustatymą, ar tema gali būti pelninga ar ne. Vienas būdas pasakyti – sužinoti, ar yra verslų, siūlančių paslaugas ar sprendimus toje srityje? Ar yra susijusių produktų, kuriuos galite reklamuoti??

Tačiau net jei nėra akivaizdaus produkto ar paslaugos, kurią galėtumėte reklamuoti savo tinklaraštyje ar rekomenduoti savo skaitytojams, vis tiek galite užsidirbti pinigų iš šios temos, nes pateiksime kitą.

Kaip užsidirbti pinigų savo tinklaraščiui

Kai reikia užsidirbti pinigų arba gauti pajamų iš savo tinklaraščio, yra daugybė variantų. Vis dėlto, trys pagrindiniai pinigų gavimo būdai išsiskirti iš minios:

Skelbimų rodymas jūsų tinklaraštyje yra išbandyta ir išbandyta galimybė. Jei ką tik pradėjote savo internetinį dienoraštį, dar negalėsite patraukti daug mokamų reklamuotojų dėmesio. Tačiau net naujausi tinklaraščiai gali prisijungti prie „Google AdSense“ programą ir pradėkite rodyti kontekstinius skelbimus. Šie skelbimai uždirbs nuo kelių centų iki kelių dolerių kiekvieną kartą, kai kas nors juos spustelės.

Rekomenduojame produktus ar paslaugas taip pat gali gauti sveikas pajamas. Daugelis organizacijų siūlo partnerių programą, pagal kurią jūs galite uždirbti komisinius už kiekvieną klientą, kurį siunčiate jiems. Vienas didžiausių to pavyzdžių yra „Amazon“ ir jų Associates programa.

„Amazon Associates“

Kad ir ką jūs rašytumėte tinklaraštyje, „Amazon“ turėtų būti parduodamas susijęs produktas. Nukreipdami skaitytojus į parduotuvę, galite uždirbti iki 10% visų išlaidų, kurias jie išleidžia per kitas 24 valandas. Pabandykite apsilankyti bet kurio produkto ar paslaugų teikėjo, susijusio su jūsų tinklaraščio tema, svetainėse ir sužinoti, ar jie turi dukterinę programą, prie kurios galite prisijungti.

Net jei nėra reklamuotojų ar partnerių programų, susijusių su jūsų tinklaraščio tema, niekas netrukdo jums gauti pajamų iš savo tinklaraščio pagal kurdami savo produktą ar paslaugą. Sukūrę nuolatinių skaitytojų auditoriją, kažkas tokio paprasto, kaip kuriant „Kindle“ knygas savo auditorijai, gali uždirbkite įspūdingus penkis skaičius per mėnesį.

Gaukite pajamų iš „Kindle“ el. Knygų

Kurdami produktą ar paslaugą, paklauskite savęs, su kokiomis problemomis jūsų skaitytojai susiduria? Ar jiems padėtų išmaniųjų telefonų programa? Ar galėtumėte pasiūlyti paslaugą, kuri išspręstų jų problemas? Ar galite sukurti narystės sritį ar kursą, kad išmokytumėte juos įveikti jų problemas?

Nepaisant to, kad nuspręsite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, pirmiausia turėsite paskelbti aukštos kokybės nemokamą turinį, kad padidintumėte savo auditoriją ir reputaciją. Tik tada jums pasiseks rodyti skelbimus, reklamuoti paslaugas ar išleisti savo produktus.

Nesitikėkite, kad tapsite milijonieriumi

Neturėtumėte tikėtis, kad tapsite milijonieriumi ir miegosite per naktį, atsižvelgiant į jūsų tinklaraščio temą ir darbo, kurį esate pasiruošę įdėti į savo svetainę, kiekį, tikrai nėra jokios priežasties, dėl kurios jis negalėtų tapti jūsų pagrindinis pajamų šaltinis.

Tinklaraštis ne tik tiesiogiai uždirba pinigus, bet ir turi galimybių atveria daug naujų galimybių. Tai gali būti įvairūs dalykai: užmezgimas su bendraminčiais, užkalbinimas, auditorijos įtraukimas, norint pradėti savo verslą, arba tiesiog jūsų pasiūlyta žemė, kad pasinaudotumėte savo naujaisiais tinklaraščių kūrimo ir turinio rinkodaros įgūdžiais, kad padėtumėte reklamuoti kitus prekės ženklus, verslą ir svetaines.

Kai reikia užsidirbti pinigų internete, tinklaraštis yra puiki vieta pradėti. Nors internetinių dienoraščių rašymas gali būti savaime suprantamas dalykas, kas žino, kur tai galėtų jus nuvesti?

Internetinių dienoraščių sėkmės istorijos

Žiniatinklyje pilna sėkmingų tinklaraščių, ir daugelis tų tinklaraštininkų mielai dalijasi savo istorijomis, kad padėtų kitiems sekti jų pėdomis..

Savo populiariame internetinės rinkodaros tinklaraštyje Mathew Woodward ne tik dalijasi, kiek uždirba iš internetinių dienoraščių kiekvieną mėnesį, bet taip pat pajamų ataskaitos iš kitų tinklaraštininkų, kurie uždirba pinigus internetu.

Skaitmeninės fotografijos mokykla yra puikus tinklaraščio, kurio autorius pradėjo gaminti kaip aistros produktą, pavyzdys, prieš tai paversdamas a visavertis pinigų priėmimo aparatas. Dalydamasis patarimais, kaip nufotografuoti puikias nuotraukas, tada skaitytojams rekomendavęs susijusius su produktais, taip pat leidęs elektronines knygas, šis tinklaraštis su dideliu pasisekimu galėjo uždirbti pajamų.

Nerd fitnesas suliejo dvi jo kūrėjo aistras: nerdizmą ir fitnesą. Rezultatas buvo labai sėkmingas tinklaraštis, sukūręs didelę bendruomenę, pelningas elektronines knygas, priemokos narystės paketas, ir tiesioginiai renginiai.

Jei jums reikia šiek tiek daugiau įkvėpimo prieš pradedant savo dienoraštį, kitos motyvuojančios profesionalių tinklaraštininkų sėkmės istorijos yra: Yaro Starakas, Nomadinis Matas, dienoraštis apie slidinėjimo kurortą ir Zeno įpročiai, įvardinti tik keletą.

Išvada

Nors tinklaraštį pradėti lengva, tik norintys skirti laiko ir pastangų skelbti kokybišką turinį reguliariai gali pasiekti savo tikslą – užsidirbti pinigų..

Jei galite rasti būdą, kaip padėti savo tikslinei auditorijai, ir pasiūlyti jiems tai, ko lengvai nerandate kitur, tada yra visos galimybės, kad galite didžiuotis sėkmingo tinklaraščio savininku..

Daugeliui sėkmingų internetinių dienoraščių kūrėjų jų tinklaraštis pasirodė kaip tramplinas į galimybių pasaulį, kurio kitaip jie niekada nebūtų galvoję. Jei laukiate iššūkio, tada pradėti tinklaraštį šiandien gali būti geriausias dalykas, kurį jūs kada nors padarėte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map