Kas yra RSS ir kaip tai gali būti naudinga tinklaraštininkams?

Jei dar nesate pradėjęs rašyti internetinių dienoraščių, tikriausiai peržengėte terminą RSS. Visiškai nesuprastas? Net daugelis patyrusių tinklaraštininkų yra supainioti, kaip priversti šį įrankį jiems padėti. Nesijaudink. Čia apžvelgiame, kas yra RSS ir kaip galite jį naudoti naudodami savo tinklaraštį. Pradėkime.


rss

Kas yra RSS?

RSS iš tikrųjų yra paprastesnis, nei atrodo. Tai reiškia Turtingos svetainės suvestinė – arba kai kurie žmonės tai žino, Tikrai paprastas sindikatas.

Iš esmės RSS yra technologija, kuria jūsų tinklaraščio turinys XML formatu – kompiuterio kalba – todėl jis gali būti pateiktas prenumeratoriams..

Tokiu būdu žmonėms, besidomintiems jūsų turiniu, nereikia kreiptis į jus pasitikrinti, ar turite naujo turinio.

Pagalvok apie tai taip: Jūs užsisakote laikraštį ir gausite jį į namus. Jums nereikia lankytis naujienų salėje, kad pamatytumėte naujausias naujienas.

Jūsų RSS sklaidos kanalu skaitytojai gali lengvai užsiprenumeruoti ir gauti tuos atnaujinimus, kai tik paskelbiate naują įrašą.

Kaip naudojamas RSS?

Kaip minėta, galite naudoti savo RSS tiekimą, kad automatiškai atnaujintumėte savo naujausių pranešimų prenumeratorius, tačiau jei norite, tai gali padaryti daugiau už jus. Pvz., Galite naudoti savo RSS sklaidos kanalą, norėdami sindikuoti arba kartu skelbti savo turinį kitoje svetainėje.

Tai reiškia, kad jūsų tinklaraščio turinys bus rodomas toje svetainėje paskelbus naujus įrašus. Kai kuriems žmonėms tai gali būti naudingas būdas padidinti ekspoziciją be didelių pastangų.

Priimančioji Karalystė, pavyzdžiui, sindikuoja turinį Alltop.com savo žiniatinklio prieglobos kategorijoje.

Jei jus domina individualios RSS abonentų pusės, skaitytojus galite atnaujinti dviem būdais:

  1. El. Paštu.
  2. Per RSS skaitytuvą.

Toliau kalbėsime daugiau apie tai, kaip nustatyti kanalą naudojant šiuos skirtingus metodus.

RSS pranašumai

RSS sklaidos kanalo idėja yra ta, kad tai padeda nukreipti srautą į jūsų svetainę. Sintetruodami savo turinį aukšto autoriteto svetainėse, galite ne tik pasiekti platesnę auditoriją, bet ir toliau stenkitės, kad jūsų skaitytojai sugrįžtų daugiau, nes jiems nereikia atsiminti jūsų URL ar stengtis ieškoti naujo turinio – visa tai automatiškai pristatomas jiems.

rss paaiškino

Kita vertus, tai, kad jūs, kaip tinklaraštininkė, galėtumėte naudotis kitų svetainių RSS teikiamais kanalais, yra didžiulis pliusas. Pridėkite mėgstamus tinklaraščius ir naujienų svetaines prie savo RSS skaitytuvo – pavyzdžiui, šiuo metu Pagarbiai, kuris yra vienas iš populiariausių – ir jūs galite lengvai sekti naujienas savo pramonėje. Tai padės jums ieškoti tinklaraščių įrašų ir sugalvoti idėjų.

RSS trūkumai

Pagrindinis skaitytojų RSS teikimo trūkumas yra tas tai gali neatitikti jūsų tikslų. Pavyzdžiui, jei norite paskatinti skaitytojus užsiprenumeruoti jūsų informacinį biuletenį, norėtumėte, kad tai būtų jūsų el. Pašto pasirinkimo parinktis, o ne kad skaitytojai dalintųsi el. Laiškais, norėdami atnaujinti tinklaraščio įrašą..

Tai nereiškia, kad apskritai neturėtumėte RSS sklaidos kanalo. Jei skaitytojas nori nuolat atnaujinti savo naujausius tinklaraščio įrašus naudodamas savo RSS skaitytuvą, padarykite tai prieinamą. Veiksmas tiesiogiai nekonkuruoja su jūsų informaciniu biuleteniu, todėl nėra padaryta jokios žalos.

Tokiu atveju nustatykite savo informacijos santrauką, bet leiskite kanalų abonentams jus rasti per savo skaitytoją. Palikite bet kokią savo RSS sklaidos kanalo reklamą savo svetainėje, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo informacinį biuletenį.

Kaip nustatyti savo RSS tiekimą

Nustatyti savo RSS sklaidos kanalo URL yra daug lengviau, nei jūs galite pamanyti. Jei naudojate „WordPress“, tai bus padaryta automatiškai už jus.

Tiesiog eikite į www.yourdomain.com/feed ir patikrinkite, ar jūsų sklaidos kanalas veikia. Kai kuriais atvejais jūsų sklaidos kanalas gali būti pateiktas svetainėje www.yourdomain.com/blog/feed. Jei nesate susipažinę su kompiuterių kalbomis, tokiomis kaip XML, puslapis jums atrodys šiek tiek klaidinantis, bet tai gerai. Apsilankę šiame puslapyje jūs tiesiog informuosite, kad turite RSS tiekimą, ir daugeliu atvejų tai yra URL, kurį naudosite turinio sindikavimui kitose svetainėse..

Bet tai net nebūtinai turi būti taip sudėtinga. Pavyzdžiui, jei naudojate „WordPress“, yra daugybė papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami lengvai užsiprenumeruoti. Pavyzdžiui, „Jetpack“ yra su prenumeratos valdikliu, kuris išsiųs abonentams el. Laiškus, kai jūs skelbiate naują įrašą. „Subscribe2“ papildinys yra panašus variantas, kurį renkasi daugelis žmonių, arba galite išbandyti Prenumeruokite el. Paštu.

Kai turėsite sklaidos kanalo URL – tai bus daroma automatiškai per „WordPress“ arba gali būti sukurta naudojant įvairius internetinius įrankius, pvz Maitinimas – tada skaitytojams nereikia nieko daugiau daryti, kad galėtumėte peržiūrėti savo sklaidos kanalą jų RSS skaitytuve. Viskas, ką jie turi padaryti, tai apsilankyti jų RSS skaitytojo paskyroje, ieškoti jūsų svetainės ir užsiprenumeruoti.

Kaip sekti savo RSS informacijos santrauką

Dabar, kai turite sklaidos kanalo URL, galite pateikti šią nuorodą į sindikacijos svetaines, pridėti savo el. Pašto prenumeratos papildinius arba leisti skaitytojams užsiprenumeruoti per savo RSS skaitytuvą..

Jei jums nerūpi sekti savo abonentus, šiuo metu jums nieko nereikia daryti. Tačiau, jei jus domina abonentų duomenys, yra daugybė internetinių įrankių, kurie padės jums tai stebėti.

„FeedBurner“ „Google“ kažkada buvo karalius kuriant RSS nuorodas ir stebint jūsų statistiką, bet kadangi „FeedBurner“ nuo 2012 m. nebuvo atnaujinta, ekspertai siūlo rasti alternatyvą. Alternatyvūs RSS stebėjimo įrankiai yra šie:

 • „Feedblitz“: Tai ir el. Pašto rinkodara, ir RSS valdymo paslaugos. Naudodamiesi ja galite pateikti savo turinį naudodamiesi jų tarnyba ir sekti savo statistiką. Jei viskas, ko ieškote, yra RSS tvarkymo įrankis, planai prasideda tik nuo 1,49 USD per mėnesį, tačiau galite pridėti el. Pašto rinkodaros paslaugų, kurių kaina nustatoma atsižvelgiant į abonentus..
 • „FeedCat“: Ši paslauga yra nemokama ir joje pateikiama statistika bei sklaidos kanalų tobulinimo įrankiai.
 • „RapidFeeds“: Turėdami PRO sąskaitą tik 6,95 USD per mėnesį, galite tvarkyti savo tinklaraščio ir internetinių transliacijų teikinius ir žiūrėti stebėjimo metriką.

Vėlgi, jums nereikia mokėti už jūsų sklaidos kanalo statistikos stebėjimą, jei to nenorite, o kai kuriuose iš aukščiau paminėtų „WordPress“ papildinių, pvz., „Subscribe2“, jau yra dalis stebėjimo informacijos, kurią rasite su kitomis paslaugomis..

Naudodamiesi savo RSS teikiamomis galiomis, jums nebereikia vargti nei kita jūsų svetainės funkcija. Kaip naudosite savo RSS srautą, kad padidintumėte srautą į savo tinklaraštį?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map