Kiek turėčiau mokėti už žiniatinklio prieglobą?

Ar norite sukurti svetainę? Tada jūs jau žinote, kad jums reikia interneto prieglobos. Geros žinios yra tai, kad ji neturi kainuoti turto. Vis dėlto kyla klausimas: ar aš turėčiau mokėti už žiniatinklio prieglobą, nes tai visai kainuoja?


kreditine kortele

>> Čia atsisiųskite spausdinamą šio įrašo PDF versiją << [/ sociallockeris]

Kokios yra mano galimybės?

Kalbant apie interneto prieglobą, turite dvi galimybes:

1. Nemokamas interneto priegloba

Nemokamas kompiuteris paprastai yra tas, kuris siūlo nemokamą prieglobą kartu su ribota jų turinio valdymo programinės įrangos versija. „WordPress.com“, „Blogger.com“ ir „Joomla.com“ yra tik keli nemokamo interneto prieglobos galimybių pavyzdžiai.

Argumentai už:

 • Priežiūros išlaidos nėra.
 • Jūs taip pat gausite nemokamą subdomeną.
 • Daugeliu nemokamų parinkčių labai lengva naudotis ir nereikia techninių žinių.

Minusai:

 • Atsižvelgiant į jūsų vartotojo sutartį, greičiausiai jūs neturite savo tinklaraščio, tai reiškia, kad jį bet kada galite sustabdyti.
 • Savo svetainę valdysite mažai. Pavyzdžiui, „WordPress.com“ neleidžia jums dėti skelbimų, o tai riboja jūsų, kaip tinklaraštininko, uždarbio galimybes, jau neminint to, kad „WordPress“ gali patalpinti savo skelbimus jūsų svetainėje.
 • Jūs negaunate savo pagrindinio domeno, tai reiškia, kad savo domene turėsite „.wordpress.com“, „.blogspot.com“ ir kt..
 • Vietos, pralaidumo ir greičio jums labai mažai.

2. Savarankiškas priegloba

Savarankiška svetainė yra ta svetainė, kurioje jūs priglobiate savo svetainę savo serveriuose arba mokate trečiajai šaliai, pavyzdžiui, „Bluehost“ ar „HostGator“, kad saugotumėte savo svetainės failus jų serveriuose..

Argumentai už:

 • Jūs galite labiau valdyti savo svetainę, nes esate savininkas ir turėsite prieigą prie savo svetainės kodo.
 • Jūs galite laisvai užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, kaip jums patinka.
 • Savarankiškai prižiūrimos svetainės atrodo profesionaliau.

Minusai:

 • Savarankiškas priegloba gali įbauginti naujus svetainių savininkus.
 • Savarankiškai apgyvendintose svetainėse reikalingos nuolatinės priežiūros išlaidos.

Nors galėtumėte nuspręsti visiškai nieko nemokėti už savo svetainę, savarankiškos priglobtos svetainės pranašumai žymiai viršija nemokamos svetainės pranašumus. Primygtinai patariame nenaudoti pagrindinio kompiuterio, nes jis pažeidžia įsakymą Nr. 1 žiniatinklio prieglobai: Nepasirinkite nemokamo interneto prieglobos paslaugų teikėjo.

Į kokias savybes turėčiau atsižvelgti??

Jei nuspręsite savarankiškai priglobti savo svetainę (kurios mes tikimės, kad jums padės!), Tuomet turite pagalvoti, kokia yra sąžininga kaina, o kas ne. Bet prieš sužinodami, ar tai, ką mokate, yra sąžininga, turite žinoti, ką gaunate už kainą. Užduokite sau šiuos klausimus:

Kiek svetainių / tinklaraščių planuoju talpinti?

Jei planuojate įkurti daugiau nei vieną svetainę, įsitikinkite, kad naudojate pagrindinį kompiuterį, kuris neima papildomo mokesčio už kiekvieną domeno vardą arba galbūt siūlo nuolaidą papildomiems domenams..

Kiek bus mano svetainių?

Ar jūsų svetainė bus statiška, turinti tik kelis puslapius, ar ketinate dėti daug turinio ar vaizdų į savo tinklaraštį? Jei esate linkęs į pastarąją parinktį, turite būti tikri, kad pasirinktas pagrindinis kompiuteris siūlo jums pakankamai vietos saugykloje. Geros žinios yra tai, kad daugelio aukščiausių kompiuterių šeimininkų pakuotėse yra neribota vietos saugykla.

Kiek laukiu srauto?

Pralaidumas yra duomenų kiekis, kurį gali perduoti jūsų svetainė. Didesnis pralaidumas reiškia, kad galite priimti daugiau lankytojų. Geriausias pasirinkimas yra priegloba, siūlanti neribotą pralaidumą, tačiau jei ieškote kitokio prieglobos paketo, įsitikinkite, kad žinote, kiek svetainės lankytojų galėsite priimti. Jei nesate tikri, susisiekite su prieglobos teikėju.

Kiek reikės klientų palaikymo?

Jei net neįsivaizduojate, ką darote, tada turėsite prieigą prie klientų palaikymo, kurie padės sukurti jūsų svetainę. Kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai siūlo aukštesnį klientų aptarnavimo lygį nei kiti, todėl būtinai patikrinkite kontaktų parinktis; geriau, kai galės jiems paskambinti telefonu, kad gautų palaikymą, o ne bandyti gauti pagalbos iš pokalbių dėžutės, kurioje, atrodo, niekas niekada neprisijungęs. Tikėtina, kad pigesnis prieglobos paketas bus su žemesnės kokybės klientų aptarnavimu.

Ar aš gerai pritaikau bendrame serveryje??

Bendrai naudojama interneto priegloba yra tada, kai jūsų svetainės failai išsaugomi tame pačiame serveryje kaip ir kažkieno kiti. Dažniausiai tai nėra problema daugumoje smulkaus verslo svetainių. Tačiau tai gali sukelti pralaidumo pralaidumą ir saugumo problemas. Vis dėlto bendras interneto priegloba reiškia, kad jis yra daug pigesnis. Priegloba bendrame serveryje gali kainuoti apie 5–10 USD per mėnesį, tuo tarpu priegloba skirtame serveryje jums kainuos nuo 100 USD – 350 USD ar daugiau per mėnesį..

Kokio tipo apsaugos man reikia?

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra saugumas. Jei naudojate el. Prekybos svetainę ir priimate daug mokėjimų internetu ar kaupiate slaptus klientų duomenis, tada jūsų svetainės saugumui ir patikimumui užtikrinti reikalinga SSL funkcija, skirta šifruoti jūsų duomenis. Paprastai tai galite pridėti prie savo žiniatinklio prieglobos už maždaug 30–50 USD per metus vienam domenui.

Ką turėčiau mokėti??

Tikėtina, kad jūsų svetainė patirs daugybę rūšių išlaidų, pradedant kurti nuo domeno vardo mokėjimo iki interneto dizainerio nuomos. O ką jau kalbėti apie jūsų prieglobos paslaugų teikėją?

Tiesa ta, kad interneto prieglobos kaina skiriasi nuo kelių dolerių per mėnesį iki šimtų dolerių. Atsakymas į aukščiau pateiktus klausimus ir žinojimas, kokių tipų funkcijų jums reikia, padės jums priimti geriausią sprendimą jūsų svetainei.

Bet tu neatėjai čia tik paklausyti, kaip mane muša aplink krūmą.

Čia yra greitas atsakymas: Jei esate mažas verslas, sumokėję 5–7 USD per mėnesį, paprastai gausite visas jums reikalingas funkcijas, o kartais ir daugiau. Yra daugybė prieglobos galimybių, siūlančių neribotą pralaidumą, vietos diske, domenus ir dar daugiau už maždaug 6 USD per mėnesį. Jei mokate daugiau nei tai, įsitikinkite, kad jums reikia papildomų funkcijų prieš mokėdami už jas.

Jei naudojatės dideliu srautu ir esate susirūpinę dėl saugumo bei greičio, protingiau sumokėti iki 350 USD, atsižvelgiant į tai, kiek jums reikia saugyklos vietos..

Tačiau geriausias būdas gauti geriausią pasiūlymą yra palyginti interneto pavaduojančius pagal jų kainas ir paketus, kad būtų galima rasti jūsų poreikius ir biudžetą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map