Palyginus žiniatinklio prieglobas? Tai yra 5 svarbiausios funkcijos, į kurias reikia atsižvelgti

Ar jūs kada nors skaitėte ką nors tiek kartų, kad tai sukėlė galvą? Štai kaip mes jautėmės pirmą kartą išdrįsdami į nežinomą dykumą, kuri yra žiniatinklio priegloba.


>> Norėdami atsisiųsti PDF failą, spustelėkite čia <<

svarbios žiniatinklio prieglobos funkcijosViskas, ko norėjome, buvo žiniatinklio prieglobos įmonė, kuri padarė viską, ką reikėjo padaryti, kad mūsų svetainės būtų žinomos internete ir veiktų. Palyginus šeimininkus, buvo tiek daug skaitymo apie tai, ką kiekvienas pasiūlė ir kodėl ši įmonė mums buvo geresnė nei kita, ir taip ėjo, kol, teisingai ar neteisingai, mes atsisakėme ir tiesiog išsirinkome.

Kad yra netinkamas pratimas. Nuo to laiko mes šiek tiek apsisprendėme dėl prieglobos ir dabar tiksliai žinome, ko jums reikia ieškoti priimant sprendimą. Jie visi turi krūvą komponentų, bet mes radome (išskyrus kainą) 5 svarbiausios funkcijos, į kurias reikia atsižvelgti renkantis žiniatinklio prieglobą.

Pirmasis žingsnis prieš pradedant prieglobos medžioklę yra žinoti sau, kokie ketinimai yra jūsų svetainėje ar versle. Jei kuriate mažas svetaines, turinčias keletą puslapių, ar dar didesnes autoritetingo stiliaus svetaines, ar ketinate bet kada padidinti mastelį iki to, kas jums gali pasiūlyti įprastiniai hostingo pasiūlymai? Daugelis populiarių hostingo kompanijų, tokių kaip hostgator.com, bluehost.com ar webhostinghub.com, teikiamų funkcijų yra pritaikomos visose svetainėse, tačiau dideliam verslui reikės didesnių galimybių nei jūsų įprastas namų biuro darbuotojas ar svetainės kūrėjas..

Nepaisant to, teikėjo mastelio keitimas jums gali neturėti jokios reikšmės, tačiau mes norėjome pasėti sėklą į jūsų mintis, nes, atsižvelgiant į jūsų dydį dabar ar žemyn, tai gali būti įtikinamesnis veiksnys nei penkios savybės, kurios yra išvardytos žemiau. Jei aiškiai suprantate savo hobio ar verslo ketinimus, šios funkcijos bus taikomos jums, kaip ir daugumai interneto svetainių, turinčių gyventojų..

1. Klientų ir techninė pagalba

Daugelis iš jūsų gali būti nustebinti, kad pasinaudoję šia funkcija mes pradėjome pro vartus, užuot kalbėjęsi kažkuo labiau techniniu. Na, mes tikrai susitvarkysime su tuo, bet visų pirma, jei galvojate sumokėti prieglobos paslaugų teikėjui, kuris visą parą nesiūlo klientų ir teikia techninę pagalbą, tada jūs darote sau labai didelę paslaugą..

Jei jūsų svetainė nuspręs jums suteikti sielvarto per valstybinę šventę, vargu ar jaučiatės laiminga laukdama kitos darbo dienos, kad galėtumėte ištirti problemą. Siūlome susisiekti su „potencialiais“ šeimininkais kiekviename jų siūlomame kontaktiniame taške. Tokiu būdu galėsite įvertinti jų reakcijos laiką ir operatorių žinias. Taip pat verta patikrinti kitų vartotojų atsiliepimus. Jei kas nors turi blogos patirties su jų teikėjo paslaugomis, gali būti, kad praneš apie tai kitiems.

2. Uptime / patikimumas

Daugelis didesnių, gerai žinomų hostingo kompanijų siūlo 99,99 proc. Garantiją. Tai paprasčiausiai reiškia, kad tai yra laikas, per kurį galite tikėtis, kad jūsų svetainė bus matoma internete. Net esant tokiam veiksnumo tempui prieglobos paslaugų teikėjai kiekvieną savaitę leis maždaug 100 minučių prastovos, nesvarbu, ar jie tai padarys akivaizdų, ar ne.

Atidžiai perskaitykite jų sąlygas, kad tiksliai suprastumėte, kokia dalimi jie laikomi atsakingais už jūsų svetainės prastovas. Bet kuris kompiuteris, kuris negali jūsų prisijungti praktiškai „visą laiką“, eikvoja jūsų laiką ir kainuoja pinigus. Sužinokite apie jų istoriją, kai nutrūko elektros tiekimas ir įrangos gedimai. Sužinokite, kada jie inicijuoja planuojamus priežiūros nutraukimus ir paklauskite, ar tai įtraukta į jų galiojančią sutartį.

3. Disko vieta

Būsimasis jūsų priimamasis kompiuteris turi turėti pakankamai vietos savo serveryje, kad galėtų tilpti į jūsų svetainę, ypač jei jūsų svetainė viršija visus „varpelius ir švilpukus“. Jei jūsų svetainėje pilna vaizdo įrašų, animacijos, garso įrašų ar grafiką, arba planuojate, kad tai taps tokiu būdu, prieglobos teikėjas turi sugebėti užimti papildomą erdvę, kurios prireiks jūsų svetainei, kad ji toliau veiktų su šiomis funkcijomis.

Saugokitės pretenzijų dėl neribotos erdvės, nes galite nustebinti netikėtomis paslėptomis sąlygomis. Paprastai užimsite daugiau vietos diske, nei jums reikia, tačiau protinga įsitikinti, kad turite tai mintyse nuo pat pradžių..

4. Pralaidumas

Nenorite, kad jūsų svetainė susidurtų su prastova ar jūsų sąskaita būtų apmokestinta papildomais mokesčiais, kaip bauda už tai, kad sulaukiate per daug lankytojų per mėnesį. Prieglobos įmonės siūlomas pralaidumas turi leisti daugiau nei pakankamai perkelti ar atsisiųsti duomenis iš jūsų svetainės tiems, kurie lankosi. Jūsų pralaidumui įtakos turi ir jūsų siunčiami el. Laiškai, ypač jei jie turi priedus.

Prieš prisijungdami patvirtinkite leistiną gigabaitų lygį. Net jei naudosite daugiau nei paskirstytas pralaidumas ir liksite prisijungę, dėl mažesnio pralaidumo pranašumo vartotojai pamatys jūsų svetainę labai greitai.

5. Atsarginės kopijos

Pavadinus keletą, svetainės gali prarasti duomenis apie disko gedimus, programinės įrangos klaidas ir net įsilaužėlius. Visada svarbu klysti dėl atsargumo ir įsitikinti, kad visi jūsų svetainės duomenys yra atsarginių kopijų. Kai kurios prieglobos įmonės reguliariai rengs atsargines kopijas vieną kartą per 24 valandas ar net kelis kartus per dieną, o kitos tai darys kas savaitę..

Sužinokite, ar teikėjo valdymo pulto priemonė leidžia atsisiųsti turinio duomenų kopijas, ir, jei dėl kokios nors priežasties prarandate duomenis, kiek pagrindinio kompiuterio gali atgauti prarastą informaciją. Kaip ir visa kita, turėtumėte išsiaiškinti, ar neatsiranda išlaidų, susijusių su atsarginių atsarginių kopijų paslaugų naudojimu.

Kai tyrinėjate savo svetainių prieglobos paslaugų teikėjus, šiek tiek pasinaudoję dabar galite sutaupyti daug skausmo. Praleiskite šiek tiek laiko skaitydami apžvalgas ir susisiekdami su trumpu šeimininkų sąrašu. Kiekvienas iš jų reklamuos daugybę paslaugų ir privalumų, tačiau atminkite, kad čia išvardytos funkcijos yra stabilus vadovas priimant galutinį sprendimą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map