Pats nuobodžiausias straipsnis apie „cPanel“, kurį kada nors perskaitysite!

Skaityti apie faktus yra nuobodu. Heck, kai kurie internetiniame pasaulyje nauji žmonės mano, kad žiniatinklio prieglobos temos yra visiškai nuobodžios, nes viskas, apie ką jie kalba, yra faktai. Laimei, mums, kaip išmintingesniems interneto verslininkams, mums patinka mokytis kasdieniškų dalykų, palengvinančių mūsų internetinę veiklą.


>> Norėdami atsisiųsti PDF failą, spustelėkite čia <<

Vartotojo įkvėpti žodžiai, tokie kaip „greitas“, „lengvas“ ir „tvirtas“, mums yra tokie pat įdomūs, kaip ir girdėjimas, kad „failų tvarkymo“ funkcijas lengviau patobulinti „serverio“ patobulinimai ir „sąsajos“ galimybės..

Tai tikrai nėra daug geriau. Jei esate panašus į mus ir ši terminija verčia jus lenktyniauti, skaitykite toliau, kai gilinamės į laukinį pasaulį „cPanel“, neatskleis nieko, išskyrus monotoniškas detales, nesąmoningus faktus ir nuobodų bruožų, parodantį visumą, tai atskleis tiksliai tai, ką reikia žinoti norint valdyti savo buvimą internete.

Kas yra „cPanel“??

kas yra cpanelis?Kai prisijungiate prie savo bendrojo serverio paskyros, grafinė sąsaja (GUI) kad sveikina tave yra tavo “kontrolės skydelis”, „Linux“ pagrindu sukurta programinė įranga, leidžianti net ir naujausiems žiniatinklio valdytojams lengvai pakeisti ir pritaikyti jų prieglobos ir svetainės aspektus.

Paprasčiausiu žodžiu, internetinė „cPanel“ funkcija leidžia naudotis lengvai valdoma taško ir spustelėjimo piktograma, automatizavimo įrankiais. „valdyti“ praktiškai visas svetainių dalis jūsų prieglobos paskyroje.

Jis yra 3 pakopų struktūros, o tai paprasčiausiai reiškia, kad jis turi galimybių ne tik tinklalapio galutiniams vartotojams, kuriuos galite panaudoti, bet ir tai, kad žiniatinklio prieglobos perpardavėjai ir administratoriai taip pat gali valdyti savo galimybes iš standartinės interneto naršyklės..

Prieiga prie „cPanel“ iš naršyklės yra tokia pati lengva, kaip įvesdami savodomainname.com/cpanel ir įvedę prisijungimo duomenis.

„CPanel“ ypatybės

„cPanel“ priegloba yra tokia turtinga įrankių, kad siūlo net neribotas galimybes net ir ekologiškiausiems vartotojams valdyti savo svetainę. Populiariausių funkcijų suskirstymas apima:

 • Pašto adresą – el. Pašto valdymo skydelyje galima naudoti kelias verslo komunikacijos parinktis, pvz., Paskyros sukūrimą, ištrynimą, persiuntimą, filtrų kūrimą ir šlamšto blokavimą..
 • Failų tvarkymas – „cPanel“ saugo jūsų svetainės informaciją organizuotoje serveryje su kelių domenų, padomenių, FTP serverio prieigos, disko vietos duomenų ir failų atsarginių kopijų galimybėmis.
 • Domenų valdymas – viena sąsaja leidžia valdyti svetainės ypatybes, įskaitant papildymo ir padomenio parinktis, peradresavimus ir rezervuotus domenus.
 • Scenarijaus redagavimas – lengvas naujų funkcijų, pavyzdžiui, tinklaraščių, pirkinių krepšelių, internetinių pokalbių ir forumų, įdiegimas. „SimpleScript“ „Fantastico“ leidžia įdiegti daugelį turinio valdymo sistemų, tokių kaip „WordPress“, vienu spustelėjimu.
 • Saugumas – prieigos ribojimo galimybės, failų ryšys ir perdavimas, IP apribojimo parinktys ir SSL / TLS Manager svetainės sauga.
 • Duomenų bazių administravimas – „MySQL“ ir „phpMyAdmin“ tinkintų duomenų bazių kūrimui.
 • Serverio statistika – serverio našumui valdyti.

„CPanel“ pranašumai

Vartotojui paprasta „cPanel“ sąsaja leidžia lengvai ir intuityviai valdyti svetainę, neatliekant griežtų treniruočių.

Kalbant apie pačią programinę įrangą, šie papildomi pranašumai daro šį valdymo pultą pirmenybe bendrojo prieglobos vartotojams;

 • Suderinamumas – suderinamas su papildiniais ir plačia internetinių programų įvairove.
 • Lengvai nešiojamas – leidžia lengvai perkelti svetaines tarp prieglobos paslaugų teikėjų.
 • Įperkama – plačiai naudojama programa, padaranti ją perspektyvią prieglobos įmonėms ir galutiniams vartotojams.
 • Funkcija turtinga – siūlo vieno langelio principą pradedantiesiems ir patyrusiems svetainių savininkams.
 • Remiantis žiniomis – Norint sužinoti daugiau apie „cPanel“, internete yra daug lengvai prieinamos informacijos. Tarp parinkčių yra prisijungimo prie prieglobos paskyros „Pradėjimo vedlys“, nuoroda „Pagalba“ cPanel sąsajos apačioje ir nuoroda į programinės įrangos kūrėjus jų „cpanel.net“ pagrindiniame puslapyje..

„CPanel“ trūkumai

Kaip ir naudojant bet kurią vartotojui skirtą programą, programinę įrangą ar įrenginį, į trūkumus reikia atsižvelgti bent jau atsižvelgiant į visą „cPanel“ patirtį. Šiuo metu labiausiai rūpi:

 • Neprofesionalus žvilgsnis – Palyginus su kitomis turimomis sąsajomis, kai kurie vartotojai reikalauja labiau „specializuotos“ išvaizdos.
 • Dydžio suderinamumas – „cPanel“ visų pirma skirta svetainėms, kurių dydis yra nuo mažo iki vidutinio. Didelėms svetainėms gali reikėti kitų prieglobos galimybių.
 • Pažeidžiamumas – kaip ir bet kurios programinės įrangos atveju, prieš paleisdami suplanuotus atnaujinimus, „cPanel“ duomenys gali būti jautrūs saugumui.

Dėl savo pranašumų „cPanel“ programinė įranga šiandien yra populiariausia bendro naudojimo hostingo valdymo pultas, kuriame gausu funkcijų..

Nepaprastai įdomu, kad dauguma žmonių mieliau skaito ingredientus ant grūdų dėžutės, nei sužino apie verslą, kuris jų svetaines saugo internete. Laimei, jums nereikia laikytis visų varginančių detalių ir faktų.

Suprasti bent jau „cPanel“ prieglobos pagrindus, tačiau reikia nueiti ilgą kelią užtikrinant, kad būdami nuobodūs būsite gerai išmanantys jūsų turimas galimybes išlaikyti savo svetainę gyvą, atnaujintą ir veikiančią bei internetinę..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map