Skelbti ir melstis neveikia: 6 intelektualūs būdai reklamuoti tinklaraščio įrašus

Jūs ką tik parašėte puikų tinklaraščio įrašą. Esate pakankamai ekstazis, kad liptumėte į kalną ir pasakytumėte sau Dievui, koks nuostabus jūsų turinys.


Bet jums nesisekė su „skelbti ir melstis “ metodas.

Jūs nenorite tik žiūrėti čia ar ten. Norite tikro srauto. Jūs nenorite tik akcijų ar dviejų. Norite viruso.

Tinkamai pasirinkę rinkodaros metodą ir šiek tiek pasisekę, jūs galite!

Ar esate pasirengęs nustoti melstis už geriausią ir vietoj to imtis veiksmų? Pradėkite naudodami šias šešias išmaniąsias taktikas, kad reklamuotumėte kitą savo tinklaraščio įrašą.

skelbti ir melstis

1. Surinkite savo turinį

Savo turinio sindikavimas reiškia, kad tuo pačiu metu skelbiate jį keliose vietose. Taigi, kai paspausite „publikuoti“ savo tinklaraščio žinutėse, jis taip pat publikuos kitur internete.

Socialinė žiniasklaida šiandien, Pvz., yra viena iš tokių svetainių, kurioje sindikuojamos socialinės žiniasklaidos temos iš šios srities ekspertų.

„Hosting Kingdom“ sindikuoja savo turinį Alltop.com.

Siųsdami savo turinį atitinkamiems tinklams, galėsite panaudoti jų auditoriją ir pritraukti daugiau žmonių į savo turinį.

Bet jūs turite tai padaryti protingai. Akivaizdu, kad nenorite nuliūdinti „Google“, turėdami daugybę savo tinklaraščio įrašų kopijų internete. Taigi norėsite sindikuoti savo turinį iš patikimų tinklų, kurie neišskiria viso pranešimo arba jų neseka „Google“.

Kathleen Celmins dalijasi tam tikra įžvalga ši tema „Hubspot“, todėl patikrinkite, ar turite galimybę.

2. Pasiekite savo tinklą

Kreipimasis dėl socialinių akcijų nėra efektyvesnis už jų meldimąsi, tačiau yra būdų, kaip panaudoti savo tinklą srautui nukreipti, niekam nepakenkiant..

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte žinoti, yra niekada neišsiregistruoti užklausa, kuri atrodo kaip „Prašau pasidalinti šiuo įrašu. Man tai reikštų pasaulį! “ Jei žmonės tikrai nesigaili jūsų, niekas nesivargins skolinti jums dalies.

Be to, būkite protingi dėl to, su kuo bendraujate. Jei paprašote, kad kažkas pasidalytų jūsų įrašu, tai turėtų būti kažkas, kurį gerai žinote. Priešingu atveju užklausa bus pašalinta šlamšto pavidalu ir bus visokia, išskyrus efektyvią.

Yra geresnių būdų panaudoti savo tinklą akivaizdžiai neprašant akcijų. Raktas? Jūs turite priversti juos domėtis.

Štai keletas taktikų, kurios gali pasirodyti veiksmingos:

 • Pažymėkite žmones socialinėje žiniasklaidoje, kuriuos paminėjote ar cituojate savo tinklaraščio įraše.
 • Paklauskite draugo ar kolegos nuomonės apie jūsų tinklaraščio įrašo poziciją.
 • Nutraukite ryšį apie naują įrašą, kuris jiems gali būti tinkamas ir naudingas.

Štai žinomas tinklaraštininko, kuris veiksmingai naudojosi „Twitter“, norėdamas susisiekti su savo tinklu apie savo naujausią įrašą, pavyzdys:

Kaip (ne) kritikuoti kito rašytojo (grožinės literatūros) darbą kaip rašytoją http://t.co/gRYgl2FwtS @LittleZotzWrite @aliciarades ką tu manai? ��

– Pinaras Tarhanas (@zoeyclark) 2015 m. Rugpjūčio 22 d

3. Bakstelėkite į „Influencer“ rinkodarą

Taktika, kurią naudojate žodžiui skleisti per savo tinklą, yra panaši į metodus, kuriuos galite naudoti norėdami įtakoti dalyvius pasidalyti jūsų turiniu.

Bet kadangi influenceriai kiekvieną dieną gauna daugybę akcijų prašymų, procesas gali būti šiek tiek aktyvesnis.

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti? Pradėkite susisiekti su minėtu influenceriu. Savo nišoje susiraskite porą žmonių, turinčių nepaprastai populiarių tinklaraščių ir didžiulį socialinį stebėjimą.

Tada sekite jų tinklaraščius ir socialinius profilius. Palikite komentarus ir pasidalykite jų turiniu. Galbūt netgi šaudysite jiems naudingu el. Laišku ar tiesiog žinute „ačiū“.

Padarykite tai įpročiu, kad laikui bėgant jie atpažintų jūsų vardą, veidą arba abu.

Kai būsite pasirengę paprašyti jų palankumo, atminkite, kad dar kartą jūsų užklausa jiems taps svarbi.

Štai kodėl norėsite sukurti tinklaraščio įrašą, kuris padės jums maksimaliai išnaudoti įtaką davėjo rinkodaros prieš jums paprašant akcijų. Tai padarykite į savo turinį įtraukdami minėtųjų įtaką davėjų.

Pvz., Pateikite jų citatą. Jei galite iš anksto susisiekti su jais ir greitai užmegzti interviu, tai dar geriau!

Kitas būdas yra parašyti įrašą, kuris būtų komplimentas vienam iš jų, pavyzdžiui, išplėsti jį ar pasiūlyti priešingą požiūrį..

Tada atkreipkite jų dėmesį į jų el. Laišką, komentarą tinklaraštyje arba „Twitter“ paminėjimą.

4. Dalinkitės daugiau vietų, dažniau

Jūs jau dalijatės savo turiniu socialinėje žiniasklaidoje, tačiau leiskite man paklausti jūsų: kiek socialinių tinklų jūs bendrinate ir kaip dažnai jūs bendrinate?

Jei bendrinate savo nuorodą tik viename ar dviejuose tinkluose ir tik skelbdami įrašą, praleidžiate daugybę parodymų.!

Pirmiausia tyrinėkite vietas, kuriomis galite dalintis savo turiniu.

Yra akivaizdžių platformų, tokių kaip „Twitter“, „Facebook“, „LinkedIn“, „Google+“ ir „Pinterest“, tačiau kodėl gi nepabandžius dalintis savo nuorodomis ir grupėse, tokiose kaip „LinkedIn“, „Google+“ ar „Triberr“ grupės?

Taip pat galite pridėti savo nuorodas į žymėjimo svetaines, tokias kaip „Reddit“ ir „StumbleUpon“, taip pat prisijungti prie pramonės šakų forumų.

Dabar, kai esate daugiau vietų, aktyviau įsitraukite. Pradėti galite čivindami tą pačią nuorodą dažniau, bet su šiek tiek kitokiu pranešimu. Grupėse ir forumuose raskite klausimus, susijusius su neseniai paskelbtais įrašais, ir naudokite nuorodą į savo turinį kaip šaltinį.

5. Parašykite svečių laišką ar seriją

Taigi jūs pasinaudojote socialine žiniasklaida ir įtaką darančiais asmenimis, tačiau ar kada pagalvojote, kaip galite panaudoti savo turinį reklamuodami kitą savo turinį?

Tai paprasta.

Pvz., Rašote svečio įrašą populiariame tinklaraštyje tema, panašia į jau parašytą. Tada jūs naudojate savo tinklaraščio įrašą kaip šaltinį straipsnyje.

Įspėjimo žodis: Kai kuriuose tinklaraščiuose neleidžiama į svečio įrašus įtraukti nuorodų į savo turinį, todėl būtinai atidžiai peržiūrėkite pateikimo gaires..

Taip pat galite reklamuoti savo įrašus rašydami serijas savo tinklaraštyje. Tokiu būdu 1 dalis gali nukreipti srautą į 2 dalį ir atvirkščiai.

6. Palikite komentarą

Paskutinis protingas būdas reklamuoti savo turinį yra komentuoti kitų žmonių turinį.

Tai ne tik puikus būdas užmegzti ryšius ir palengvinti kitas rinkodaros formas, bet ir daugelis tinklaraščių susisieks atgal į jūsų svetainę komentarų skiltyje..

Ieškokite tinklaraščių su „CommentLuv“ papildiniu, kuris leis jums pridėti nuorodą į vieną iš paskutinių jūsų įrašų.

Nors tai nebūtinai padeda optimizuoti paieškos variklius, tai gali padėti srautui, jei paskelbiate apgalvotą komentarą gana populiariame ir aktualiame tinklaraštyje.

Reklamuokite savo tinklaraštį naudodamiesi šiais būdais, gali prireikti daug darbo, tačiau jei esate kruopštus ir stengiatės suteikti vertę kitiems žmonėms, ši taktika gali padaryti stebuklą.

Kurį iš šių metodų naudosite pirmiausia norėdami reklamuoti tinklaraščio įrašus?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map