Valdomo „WordPress“ prieglobos vadovas pradedantiesiems

Kol jūs tikriausiai matėte valdomas „WordPress“ priegloba vertinamas kaip būtinas atnaujinimas kiekvienam, kas rimtai nori žinoti apie savo svetainę, gali kilti keletas klausimų apie tokio tipo žiniatinklio prieglobą.


Tvarkomo „WordPress“ prieglobos pradedantiesiems vadovas

Pirma, jums gali kilti klausimas, kokie yra tokio tipo prieglobos pranašumai, ir, antra, jums tikriausiai įdomu, kodėl valdomas „WordPress“ priegloba dažnai kainuoja daug daugiau nei pradinio lygio, plačiai prieinamas bendro naudojimo priegloba..

>> Čia atsisiųskite spausdinamą šio įrašo PDF versiją <<

Taigi norint padėti geriau suprasti šią vis populiaresnę žiniatinklio prieglobos formą, šiame pradedančiųjų vadovo, skirto valdyti žiniatinklio prieglobą „WordPress“, tikslas yra atsakyk į kai kuriuos klausimus, kuriuos gali kilti apie tokio tipo paslaugas.

Kaip tvarkyti „WordPress“ prieglobą

Kaip rodo pavadinimas, tokio tipo žiniatinklio priegloba yra skirta tik „WordPress“ vartotojams ir jų svetainėms. Jei ieškote erdvės žiniatinklyje, norėdami įdiegti kito tipo programinę įrangą arba priglobti savo rankomis sukurtą HTML svetainę, tada turėtumėte geriau ieškoti kitur.

Tačiau, jei jūs ieškote namų savo „WordPress“ svetainei, tada tokio tipo priegloba siūlo tokią aplinką, kokia yra visiškai optimizuotas pasaulyje mėgstamiausia internetinės leidybos programinė įranga.

Be to, kai paslauga tvarkoma, daugybė kasdienių užduočių, už kurias jūs būtumėte atsakingi, yra paimamos iš jūsų rankų ir jas prižiūri jūsų svetainę prižiūrintys palaikymo darbuotojai..

Valdomo „WordPress“ prieglobos pranašumai

Mes ką tik palietėme kai kuriuos svarbiausius tokio tipo prieglobos pardavimo taškus, tačiau svarbu juos išsamiau panagrinėti, kad galėtumėte geriau suprasti, kaip jie iš tikrųjų gali būti naudingi jums ir jūsų „WordPress“ svetainei kad galėtumėte nuspręsti, ar ši atnaujinta paslauga verta investuoti, ar ne.

Čia pateikiami keli pagrindiniai pranašumai, kaip greitai sužinoti apie tai, ko galite tikėtis iš kokybiškai valdomos „WordPress“ prieglobos paslaugos:

 • Greitai įkeliama svetainė ir padidinamas puslapio greitis
 • Tvarko „WordPress“ priežiūrą ir atsargines kopijas
 • Patobulintas svetainių ir vartotojų palaikymas

Taigi, kai jau žinote pagrindinius tokio tipo žiniatinklio prieglobos pardavimo taškus, pažvelkime išsamiau į kiekvieną iš jų.

Kodėl svetainės greitis yra svarbus

Kadangi valdomi „WordPress“ prieglobos serveriai ir palaikanti aparatinės įrangos infrastruktūra patenkina tik vieno tipo programinę įrangą, juos galima koreguoti ir sukonfigūruoti, kad atitiktų tik tos programinės įrangos poreikius.

Tai leidžia geriausiems iš šių kompiuterių pasiūlykite neprilygstamą spektaklį atsižvelgiant į svetainių įkėlimo laiką.

Jūs, kaip svetainės savininkas, galvojate apie puslapio greitį ir svetainės įkėlimo laiką. Lėtai įkeliama svetainė gali turėti neigiamos įtakos tinkamumas naudoti ir perskaičiavimo kursai savo turinio.

Taigi, jei jūs parduodate prekes iš savo svetainės ar tikitės sulaukti tam tikro lankytojų atsakymo, nesvarbu, ar jis jas pasirašo kaip abonentas, ar generuoja užklausą apie jūsų paslaugas, svetainės greitis turėtų kelti susirūpinimą tau.

Be to, tuo tikima „Google“ žvelgia į svetainės greitį nustatyti, kaip verta būti gerai matomam paieškos variklių rezultatuose, o lėtas svetaines nustumiant žemyn.

Lėtai įkeliama svetainė ne tik stengsis pritraukti lankytojus, bet ir neigiama vartotojo patirtis turės neigiamos įtakos svetainės galimybėms veikti taip, kaip numatyta.

„WordPress“ svetainės valdymas

Valdomo „WordPress“ prieglobos patrauklumas yra tas, kad ši paslauga apima jūsų svetainės valdymą. Aptarnavimo lygis įvairiuose kompiuteriuose skiriasi, tačiau dažnai apima rūpintis pagrindinės „WordPress“ programinės įrangos atnaujinimais ir visus jūsų naudojamus papildinius.

Jei jūsų svetainėje veikia daugiau nei keli įskiepiai, tada žinosite, kaip dažnai juos reikia atnaujinti.

Nors tai gana nesudėtinga užduotis, žinant, kad kažkas jūsų vardu nuolat atnaujina jūsų svetainės veržles ir varžtus, todėl daug atsparesni įsilaužimams ir išpuoliams, tai labai džiugina – jau neminint to, kad jūsų darbų sąraše yra viena mažiau užduočių.

Geras „WordPress“ valdomas prieglobos paslaugų teikėjas taip pat pasirūpins, kad jūsų svetainė būtų kuriama atsarginių kopijų, o dar svarbiau – atkurti tas atsargines kopijas, jei kas nors nutiktų blogai.

Jei jūsų svetainė kada nors susimaišys arba jūs ar bendraautoris netyčia paspausite neteisingą mygtuką, žinant, kad atkurta tik keli paspaudimai gali būti didelis palengvėjimas.

„WordPress“ ekspertų komanda

Kadangi daugelis valdomų „WordPress“ kompiuterių bendrauja tik su „WordPress“, jie sugeba suburti „WordPress“ ekspertų komandą.

Tai, kad šios komandos visą dėmesį skiria šiai programinei įrangai, kartu pasiekdamos įspūdingą daugybės „WordPress“ svetainių ekspozicijos lygį, jų sugebėjimą iš anksto išspręsti problemas ir spręsti problemas kai jie atsiranda, gali būti sunku įveikti.

Jums, galutiniam vartotojui, tai reiškia, kad yra sumažinta tikimybė, kad jūsų svetainė taps naujos atakos ar saugumo problemos auka, tačiau taip pat turite „WordPress“ ekspertų komandą, į kurią reikia kreiptis, jei iškiltų klausimų ar klausimų.

„WordPress“ valdoma žiniatinklio priegloba ne visiems

Perskaitę aukščiau pateiktą informaciją, galbūt būsite pasirengę pasirašyti punktyrine linija ir atnaujinti savo svetainės prieglobą į greitesnę, saugesnę, valdomą ir palaikomą „WordPress“ ekspertų komandos..

Tačiau valdoma „WordPress“ priegloba ne visiems. Kaina gali būti kliūtis daugeliui vartotojų. Nors šios papildomos investicijos, palyginti su pradinio lygio bendrojo prieglobos paslaugomis, išties teikia daug naudos, kai kuriems naujiems svetainių savininkams didesni mėnesio tarifai gali būti nepatenkinti..

Geros naujienos šiame skyriuje yra tai, kad ši erdvė tampa konkurencingesnė, kainos tikrai mažėja. Tačiau dėl padidėjusių tokio tipo prieglobos teikimo išlaidų mažai tikėtina, kad jie kada nors pasieks bendrojo naudojimo prieglobos rūsio lygius.

Pradinio lygio bendrojo prieglobos paketuose taip pat dažnai siūlomi akį džiuginantys paketai, įskaitant neribotą erdvę serveryje, neribotą pralaidumą, galimybę talpinti neribotą skaičių svetainių ir daugybę kitų naudingų funkcijų..

Kita vertus, gerai valdomas prieglobos paketas pasiūlys daug realesnius paketus ir negalės konkuruoti tokiomis sąlygomis.

Tačiau šie įspūdingi bendrojo prieglobos priedai dažnai yra nesąmonė, įrodantys seną posakį jei tai skamba per gerai, kad būtų tiesa, tikriausiai yra.

Kitas galimas apsvarstyti klausimas yra santykinis laisvės trūkumas galite gauti naudodami valdomą „WordPress“ prieglobą.

Skirtingai nei bendresni prieglobos paketai, jūs negalite laisvai diegti kitų programų ir programinės įrangos savo žiniatinklio erdvėje, o kai kuriuose pagrindiniuose kompiuteriuose yra tam tikrų draudžiamų papildinių..

Viskas priklauso nuo to, kad žiniatinklio prieglobos serveriai yra sukonfigūruoti tam tikru būdu, siekiant „WordPress“ svetainėms pasiūlyti aukštesnį našumo ir saugumo lygį..

Todėl kiti scenarijai, galintys neigiamai paveikti našumą, neleidžiami.

Jei jums reikia laisvės, kad galėtumėte įdiegti papildomą programinę įrangą ar pasirinktinius scenarijus, bet vis tiek norite aukštesnio našumo lygio, tada geresnis pasirinkimas gali būti valdomas VPS priegloba..

Ar „WordPress“ tvarko jūsų prieglobą?

Taigi dabar, kai jūs geriau suprantate, kas yra valdoma „WordPress“, įskaitant pranašumus ir kai kuriuos trūkumus, turite nuspręsti, ar tai jums tinkamas žiniatinklio prieglobos tipas..

Asmeniškai kalbant, jei jūs naudojate tik „WordPress“ ir turite valdytą „WordPress“ prieglobos biudžetą, verta apsipirkti pas tinkamą kompiuterį, siūlantį tokio tipo paslaugas..

Nauda žymiai viršija negatyvus ir jei jūsų biudžetas gali būti toks, valdomas priegloba gali būti puiki investicija.

Tvarko WP prieglobos įmonės

„Bluehost“

„Bluehost“ siūlo greitą, saugų ir paprastą „WordPress“ prieglobos parinktį už labai prieinamą kainą.
„Bluehost“ valdoma „WordPress“ priegloba

 • Nuo 12,49 USD per mėnesį
 • Pastatyta ant VPS platformos
 • Integruota su „ManageWP“ ir „MOJO Marketplace“
 • Apima „SiteLock“, patobulintą CDN ir „SiteLock WAF“
 • Jokių paslėptų mokesčių, pinigų grąžinimo garantija bet kuriuo metu

„SiteGround“

„SiteGround“ yra puiki galimybė tiems, kurie nenori leisti pinigų brangių prieglobos paslaugų teikėjams. „SiteGround“ teikia valdomą „WordPress“ prieglobą už labai prieinamą kainą.
Tvarko „WordPress“ svetainė

 • Nuo 3,95 USD per mėnesį (60% nuo įprastos kainos)
 • Nemokamas „WordPress“ diegimas & Nemokamas domenas
 • Saugesni naudojant automatinius atnaujinimus
 • Nemokamas „WordPress“ perkėlimas
 • Greitesnis „WordPress“ su CDN & Talpykla

„MediaTemple“

„MediaTemple“ yra populiarus „premium“ prieglobos paslaugų teikėjas, siūlantis greitą, saugų ir „premium“ valdomą WP prieglobą.
„Media Temple“ valdomų „WordPress“ hostingas

 • Nuo 29 USD per mėnesį
 • Greitas & paprastas „WordPress“ priegloba
 • Automatinis „WordPress“ branduolys & saugos atnaujinimai
 • Neribotas pralaidumas
 • Vienu spustelėjimu sustojimo aplinka
 • Valdymo pultas „viskas viename“
 • Apima 3 „WordPress“ diegimus
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map