1 & 1 IONOS İncelemesi

1&1 IONOS – merkezi Almanya’da bulunan ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için harika çalışan, Avrupa’nın en büyük hosting sağlayıcılarından biridir. Şirket şu anda dünya çapında bulunan yerel veri merkezlerinde 8 milyondan fazla müşteri sözleşmesini yönetiyor ve 12 milyondan fazla alana güç veriyor ve bu da üstün performans ve güvenlik sağlıyor.


1988 yılında kurulan şirket hızla en ünlü Avrupa barındırma sağlayıcısı haline geldi. Misyonlarını en son teknoloji, hava geçirmez veri koruması ve güvenilir gizlilik politikaları sağlamak olarak görüyorlar. 2018 yılında ProfitBricks ile birleştikten sonra, 1&1 IONOS, en son dijital teknolojilere ulaşmak için performansını önemli ölçüde artırdı, böylece müşterilere güçlü odaklanmalarını ve yenilikçi yaklaşıma adanmışlıklarını gösteriyor.

Hizmet güçlü, hızlı ve güvenlidir – çoğu işletme sahibinin web siteleri için güvenilir web varlığı oluşturmak için neye ihtiyacı vardır. Şirket, kolay yönetim ve gece gündüz müşteri desteği ile ölçeklenebilir performans sunar.

1. Artıları ve Eksileri

1&1 IONOS, misyonunu kaliteli hizmet sunmada görmektedir. Diğer herhangi bir barındırma sağlayıcısı gibi, şirketin, sistemin sunduğu planlardan birini seçme kararı üzerinde ciddi etkisi olabilecek artıları ve eksileri vardır. Onları şimdi bulalım.

1&1 IONOS Artıları:

 • hız. 1&1 IONOS, web sunucularının ve depolamanın aynı platformda kalmasını sağlayan çift platform teknolojisine sahiptir. Sonuç olarak, web sitesi ziyaretçileri daha hızlı performans ve yükleme hızının tadını çıkaracak.
 • Ölçeklenebilirlik. Sistem, web sitenizin artan ihtiyaçlarına göre ayarlanacaktır. Web sitenizin trafiği artarken, bellek, paralel işleme yetenekleri ve RAM gibi parametreler de büyüyecek.
 • HTTP / 2 Protokolü. Şirket sunucuları, SSL korumalı trafik için başlık sıkıştırmalı HTTP / 2 ağ protokolünü çalıştırır. Bu, web sayfası yükleme sürelerini artırır ve daha iyi web sitesi performansına katkıda bulunur.
 • Güvenlik. Sistem, web sitenizi hileli eylemlerden ve bilgisayar korsanlığından koruyan DDoS koruması sunar.
 • Otomatik Yedekleme Oluşturma. 1 ile&1 IONOS, web sitenizin yedekleme sürümü yaklaşık 6 gün boyunca otomatik olarak sunucuda saklanır. Bu seçenek nedeniyle, yanlışlıkla kaybolmaları durumunda dosyalarınızı kurtarabilirsiniz..
 • SSL Şifreleme ve SiteLock Koruması. Her neyse 1&1 IONOS planı, ücretsiz Wildcard SSL sertifikası ve SiteLock kötü amaçlı yazılım koruması ile gelecek.
  Uygun fiyatlı barındırma planlarının kullanılabilirliği.

Yukarıda listelenen faydaları kesinlikle yapmak 1&1 IONOS değerli bir hosting sağlayıcısı. Bununla birlikte, şirketin güvenli tarafta hissetmek için bilmeniz gereken bazı dezavantajlara sahip olduğunu fark etmelisiniz. Sistemin başlıca aksaklıkları aşağıda belirtilmiştir.

1&1 IONOS Eksileri:

 • Bayi web barındırma hizmetlerinin yokluğu.
 • 6/12 aylık kullanımdan sonra alan adı fiyatlarındaki artış.
 • Paylaşımlı barındırma için sınırlı işlem özellikleri.

Dezavantajlar oldukça ciddi değildir, ancak sistemi kullanırken potansiyel olarak hangi nüanslarla karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz..

2. Hosting Özellikleri

Avrupa’nın en saygın hosting sağlayıcılarından biri olarak, 1&1 IONOS çok çeşitli kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Sistem, kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan kapsamlı işlevsellik, araçlar ve uygulamalar ile birlikte gelir. Çekirdeğe bir göz atın 1&Şimdi 1 IONOS özelliği:

 • RailGun CDN. Sistem, web sitenizi dünyanın dört bir yanındaki onlarca veri sunucusuna otomatik olarak dağıtan gelişmiş bir RailGun İçerik Dağıtım Ağına sahiptir. Sonuç olarak, web siteniz dünyanın herhangi bir noktasından hızlı ve sorunsuz bir şekilde yükleniyor.
 • Hosting Manager Uygulaması. Yoldayken web sitenizi yönetmek ve güncellemek için kurabilirsiniz 1&Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde 1 IONOS Mobil Yönetici Uygulaması. Bu hızlı, kolay ve etkilidir.
 • İleri Teknolojilerin Kullanımı. Platform, en son teknolojik başarılara dayanarak geliştirildi. Üst düzey performans oranı sağlayan ve web sitenizin daha hızlı yüklenmesine katkıda bulunan 768 MB bellek sınırına sahip en son PHP sürümünü sunar.
 • Kalite Eklentileri ve Eklentiler. Hangi hosting planını seçmeye karar verirseniz verin, web sitenizin işlevselliğini artırmak için geniş bir eklenti ve eklentiler yelpazesi ile gelecek. Web sitenizin ihtiyaç duyabileceği en popüler web barındırma uygulamaları arasında seçim yapmak size kalmıştır. Bunlar Joomla, Drupal, TYPO3, Magento, KOKEN, PrestaShop vb..
 • Kişisel asistan. Barındırma sağlayıcısı, yeni başlayanların sistemi keşfetmesine ve doğru planı seçmesine yardımcı olmak için 7/24/365 yerel ekip desteği sunar. Aynı zamanda, size özel öneriler, ipuçları, çevrimiçi başarı, teknik destek ve diğer yönergeleri ücretsiz olarak sunmaya hazır kişisel bir danışmandan faydalanabilirsiniz. Kişisel asistana sohbet, doğrudan telefon numarası ve e-posta yoluyla ulaşılabilir. En uygun seçeneği seçmek size bağlıdır.

3. Performans

ProfitBricks ile birleştirilen, 1&1 IONOS, sistem geliştirme ve müşterilerinin barındırma deneyiminin geliştirilmesi üzerinde çalışmaya devam etmektedir. Şirket, sistemi kalabalıktan sıyrılan ve gelişmiş sistem performansına katkıda bulunan kapsamlı bir dizi özellik sunuyor.

HTTP / 2 ağ protokolleri, ölçeklenebilirlik, çift platform teknolojisi, RailGun CDN ve kaliteli entegre eklentilerin kullanımı, dünyanın herhangi bir yerinden web sitesi yükleme süresini artırmaya ve gelişmiş web sitesi performansı sağlamaya yardımcı olur.

1ve 1 Veri Merkezleri

Sistemin geliştiricileri düzenli güncellemeleri üzerinde çalışmaya devam ederken, 7/24 müşteri destek ekibi kullanıcıların zaman zaman karşılaştıkları sorunları çözmek için elinden geleni yapıyor. Sistem, çeşitli hosting planları ve kullanıma hazır bir web sitesi oluşturucu sunar.

Şirket ayrıca çevrimiçi başarınızı artırmak için entegre araçlar da sunmaktadır. Bunlar arasında SEO ve pazarlama araçları, yerel ve çevrimiçi görünürlük ayarları, profesyonel iletişim seçenekleri vb..

Ayrıca okuyun: Web sitesi barındırma nasıl kontrol edilir.

4. Güvenlik

Güvenlik özelliklerinden biridir 1&1 IONOS üstün başarı gösterir. Sistemde barındırılan her web sitesi şüphesiz istenmeyen posta önleme koruması ve içerdiği verilerin güvenliğini artırmak için bir dizi özel önlem alır. Şirket, üçüncü taraf kullanıcıların yetkisiz erişimini önleyen DDoS koruması sağlar.

Tüm planlar, ekstra güvenlik için bir adet ücretsiz Wildcard SSL Sertifikası ve SiteLock kötü amaçlı yazılım koruması içerir. Şu anda Profesyonel ve Uzman planları için kullanılabilir. Site Kilidi aracı, potansiyel hatalardan, tehditlerden ve güvenlik açıklarından korumak için web sitesi sayfalarınızı düzenli olarak tarar.

5. Web Sitesi Oluşturucu

1&1 IONOS web sitesi oluşturucu bir iş hizmeti olarak konumlandırılmıştır. WYSIWYG editörüne dayanmaktadır. Piyasanın benzer çözümlerde bol olduğu bir sır değil. Wix, uKit, Squarespace gibi gelişmiş markalar en popüler niş rakipleridir. Binbaşı bir addon olarak oluşturulan bir hizmet olabilir 1&1 IONOS web sitesi oluşturucu trendleri, onlara herhangi bir şey karşı mı? Hadi keşfedelim!

Kullanım kolaylığı

Görsel editörlerle web sitesi kurucuları kullanma özelliklerini bilen kullanıcılar için, 1&1 IONOS basit ve anlaşılır görünecek. WYSIWYG – editörünün arayüzü bu tip hizmetler için standarttır.

Düzinelerce benzer hizmete benzediği için ergonomisi nedeniyle övgü ya da eleştirme arzusu yoktur. Ortak bir klasik yapı ile birlikte gelir. Hizmet yeni başlayanlar için harika çalışıyor.

1 ve 1 web sitesi editörü

Pano ergonomisi vasat, Bununla birlikte, seçeneklerin bölüm yapısı oldukça mantıklıdır. Bunu şu şekilde açıklayalım: bir gösterge tablosu kullanırken, öğelerin yerlerinde olmadığını hissedersiniz. Bu, algılama kolaylığını etkilemez, ancak bunu değiştirmek güzel olurdu.

Genel olarak, gösterge tablosu, bir acemi için işe yaramayan çoklu bloklar ve bilgilerle birlikte gelir. Dahası, bazı bölümler boşken diğerleri aşırı yüklenmiş.

Birkaç saat içinde alışmak mümkün, bu bir sorun değil. Görsel bir editör tarzı veya cazibesi açısından farklılık göstermez, ancak işlevselliği ve kullanım kolaylığı nedeniyle hoş bir izlenim yaratır.

1&1 IONOS güzel çalışma koşullarına katkıda bulunur – burada herhangi bir süsleme hilesi bulamazsınız, her şey sıkı ve pratiktir.

Özellik Kümesi ve Esneklik

1&1 IONOS özellik kümesi, genel kuruluş ayarlarına sahip bir kontrol paneli ile web sitesi sayfaları oluşturmak için kullanılan bir çalışma alanı, yani görsel bir düzenleyici arasında dağıtılır.

Sisteme kaydolmak için kontrol paneline erişmeden önce bile, biçimi ayarlamanıza, verileri doldurmanıza ve müşteriler için bir kartvizit yayınlamanıza teklif etmesi ilginçtir.. Bu, web sitenizin tam sürümünü yayınlayana kadar kullanılacak geçici bir görüntüleme penceresi olacaktır.

Zengin widget seti ve kullanışlı karşılık gelen araçlar nedeniyle editörün seçenekleri yüksek seviyededir.

Bir stok şablonunun yapısı tamamen değiştirilebilir – her bir bölüme satır ve sütun ekleyerek konumlarını ve boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ardından, her blok kutusuna herhangi bir widget ekleyebilirsiniz. Bu nasıl bir 1&1 IONOS kullanıcısı web sitesi yapısı üzerinde neredeyse tam kontrol sahibi olur. Bunu yapmak oldukça kolay – sadece ulaşmak istediğiniz hedefin tadına ve anlayışına sahip olmanız gerekir.

1 ve 1 web sitesi editörü - global tasarım

Şimdi widget’lar hakkında konuşalım. Bunlar, web sitesi işlevselliğinin küçük bölümleriyle birlikte gelen öğelerdir. Gerekli bölümlere veya kutulara sürüklenerek sayfalara eklenirler.

Tüm widget’lar, en yaygın öğelerden oluşan bir dizi de dahil olmak üzere 7 kategoriye ayrılmıştır:

  • Popüler”, Burada aşağıdaki öğeler varsayılan olarak görüntülenir: metin, resim, simge, aramak için tıklayın, harita, resim kaydırıcı, fotoğraf galerisi, düğme, HTML, iletişim formu, büyük başlık (H1). Widget kümesi web tasarım sürecinde değişebilir.

1 ve 1 widget'lar popüler

  • temeller”, Metin, düğme, ayırıcı, boşluk bırakıcı, büyük ve küçük başlıklar (H1, H3), dosya, liste, sütunlar (1’den 4’e kadar), metin ve resim gibi öğeleri sunar..

1 ve 1 widget'larla ilgili temel bilgiler

  • medya”Resim, resim kaydırıcısı, fotoğraf galerisi, simge, video, SoundCloud, web sitesi çevirmeni gibi öğelerle.

1 ve 1 widget'lar medyası

  • ”Tıkla ara seçeneği, harita, OpenTable, E-posta, iletişim formu, PayPal, restoran menüsü, Yelp yorumları, çalışma saatleri, çoklu konum, kupon, çevrimiçi planlama, ödeme türleri, referanslar, Bülten aracı, Google takvimi, LiveChat, TripAdvisor, Localendar.

1 ve 1 widget'lar işi

  • Sosyal”, Paylaş, Twitter yayını, Facebook benzeri, Facebook yorumları, sosyal simgeler, RSS beslemesi, Disqus yorumları, Scribd, Polldaddy, Blogger.

1 ve 1 widget'lar sosyal

  • ileri”HTML, gezinme bağlantıları, sözlük, SSS.

1 ve 1 widget'lar gelişmiş

  • Blog”İle tüm yayınlar, son yayınlar, arama yayınları.

1 ve 1 widget blogu

Widget isimleri göz önünde bulundurarak, ile web sitesi sayfaları tasarımı farklı bir anlayış elde edebilirsiniz 1&1 IONOS. Örneğin, restoran veya kafe web siteleri (bir yemek menüsü ile birlikte gelir), turizm acentesi web siteleri veya konaklama rezervasyonu, randevu vb..

Basitçe ifade etmek gerekirse, hizmet çok çeşitli işletme web siteleri oluşturmaya izin verir, her niş web sitesi oluşturucusunda bulunmayan seçenekleri gerektiren.

Çalışma alanının üstbilgisinde web sitesi sayfalarının bir listesi bulunur bir kullanıcı web sitesi düzenleme işlemi, biçim değişikliği simgeleri (masaüstü veya mobil görünüm), destek bölümüne erişim, web sitesi yayınlama, web sitesi kodu (tüm web sayfası bloklarının tam yapısı, tasarımcı modu), web sitesi önizlemesi ve yararlı geri al / yinele düğmeleri.

«Sayfalar» bölümü yeni sayfalar ve açılır pencereler eklemeyi mümkün kılar web sitesine. Menü ekleme 3. seviyeye kadar desteklenir. Herhangi bir sayfa kopyalanabilir veya gizlenebilir.

Bu bölümden, web sitenizin çok dilli bir işlevselliğini de etkinleştirebilirsiniz. Basitçe yeni bir dil ekleyin ve hemen web sitenizin çevrilmiş sürümünü alırsınız. Site düzenleyicisinin üst kısmındaki bayrak, şu anda hangi dil sürümünün düzenlendiğini gösterir. Çok konforlu.

1 ve 1 çok dilli destek

Web sitesi erişim şifresi kurulumu da desteklenmektedir. SEO ayarları standarttır ve başlık / açıklama / anahtar kelimeler içerir.

1 ve 1 web sitesi editörü - sayfa bölümü

Web sayfası başlığına kendi HTML / CSS kodunuzu eklemek de mümkündür. Hoş geldiniz, bize ulaşın, promosyon veya satış dahil olmak üzere farklı içerikli pop-up’lar oluşturabilir, bizi ziyaret edin, sosyal ağda bizim gibi, daha fazla bilgi, yeni mağaza öğesi vb..

Her açılır pencere (boyut, animasyon, renk, yazı tipi vb.) Ve içindeki içerik için bir şablon ayarlamak mümkündür.

«İçerik» bölümünde bir dosya depolama alanı bulunur (resimler ve diğer dosya türleri ayrı olarak depolanır), bir web sitesinde (sosyal ağ profilleri, adres, telefon vb.) düzenlenebilen genel işletme bilgileri, işletme profili (şirket performansının tanımı, hizmetler vb.). Burada harici kaynaklardan içerik aktarmak da mümkündür.

«Kişiselleştir» bölümü beni farklı senaryolarla eşleşecek kurallar oluşturma fırsatını nadiren etkiledi. Ayrıca, ilk veya tekrarlanan kullanıcı ziyareti, özel teklifler, etkinlikler ve tatiller, duyurular, bildirimler vb.Gibi hazır kural şablonlarından da yararlanabilirsiniz..

Örneğin, Yılbaşı gecesi web sitenize düşen karı etkinleştirebilir, yeni gelenlerin otomatik olarak selamlanmasını veya belirli bir durumda özel bir sayfaya yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz..

Her kural şablonu bir önizleme seçeneğiyle gelir.

1 ve 1 web sitesi editörü - kişiselleştir bölümü

Ayrıca, kendi kurallarınızın sınırsız sayısını ekleyerek bunları cihaz, konum, zaman, ziyaretler, kampanya URL’si gibi çeşitli tetikleyicilerin kombinasyonundan oluşturabilirsiniz..

Etkinlik tasarımını aşağıdaki öğeleri birleştirerek ayarlayabilirsiniz: yeni satır, bildirim çubuğu, açılır pencere, JavaScript, özel efekt. Kuralların oluşturulması 1&1 IONOS pazarlama ve kullanıcılarla etkileşim için ilginç ve kullanışlı bir şeydir.

«Blog» bölümünde, web sitesinde haber akışı ekranını ayarlayabilirsiniz. Yeni yayınlar ekleyin, RSS ile içe aktarın, her materyal için SEO ve görüntü formatı ayarlayın.

Bir blogun iyi bir görünümü var, ancak işlevselliği biraz sınırlı ve özel platformların düzeyine gelmiyor: burada zamanlanmış bir makale yayınlama özelliği veya bir arama filtresi seçeneği yok (hepsi, web sitesine sunulma sırası).

Ancak, 3 şablondan, renkten, arka plandan vb. Birini seçerek blog özet akışının ayrıntılı tasarımını ayarlayabilirsiniz..

Genellikle, 1&1 IONOS blogu, kendi günlüğünüzü yönetmek veya iş web siteniz için bir eklenti olarak iyi çalışır – haberler, cankurtaranlar, ürün nüansları erc açıklaması. Büyük bir niş blog yönetmek için rahatsız edici olacak.

«Ayarlar» bölümü çok yönlü parametreleri gizler simgeler (sosyal ağlar, favicons), web sitesi dili, alan adı hakkında bilgi ve yönlendirmeler, üstbilgide bulunan HTML kodu ve tüm web sitesi için meta etiketler gibi SEO ile ilgili birçok özellik gibi temel anlamları olan.

Burası aynı zamanda tarihe göre filtrelenmiş yedek depolama alanı, gizlilik ayarları (çerez kullanımı ve gizlilik sayfası hakkında uyarı) ve 404 sayfa özelleştirme bulabileceğiniz yerdir. Yedekleme \ geri yükleme özelliği, tematik tasarım kampanyalarında (örneğin Noel Arifesi veya Kara Cuma İndirimi), tematik bir tasarım değişikliği yapmanız gerektiğinde çok yardımcı olacaktır. Kampanyanızdan önce web sitenizi yedekleyin ve tarihten sonra geri yükleyin. Gerçekten zaman kazandırıyor.

Web Sitesi Editörü ile Çalışma

Şimdi WYSIWYG editörünün çalışma alanını kullanmanın genel prensiplerini açıklayalım. Başlangıç ​​olarak, bol seçeneklerinden dolayı dikkati gerçekten hak ediyor.

Herhangi bir web sayfası widget’larla dolu bölümler içerir – web sitesi tasarımı ve yapısı burada böyle oluşturulur.

1. Komşu bölümler arasındaki «+» düğmesini tıklatarak, giriş, özellikler, logolar, metin blokları, takım, restoran, referanslar, bize ulaşın, tanıtım dahil çeşitli profillerin tamamlanmış tasarımına sahip bir blok ekleyebilirsiniz. planlar, sosyal, tam sayfa, altbilgi.

1 ve 1 web sitesi editörü widget eklendi

2. Her yeni bölüm kategorisi, 5-10 içerik sunumu çeşidi içerir. Tasarım kalitesi birinci sınıf seviyededir ve kendi başınıza herhangi bir şeyi özelleştirmenize gerek yoktur..

3. Sadece iyi tasarlanmış modern bir web sitesi elde etmek için demo içeriğini kendi içeriğinizle değiştirerek web sitesi sayfalarını gerekli sırayla bu bölümlerle doldurmanız yeterlidir..

4. Aynı şey hazır şablonlarla da ilgilidir. Gerekirse içindeki herhangi bir öğeyi değiştirebilirsiniz, ancak bir akşam şablon tasarımı ile çekici bir web sitesi yayınlamak da mümkündür, böylece çok zaman kazandırır..

5. Herhangi bir öğeyi veya bloğu tıklattığınızda, bir düzen ve kullanılabilir ayarlar görürsünüz. Sol köşede her zaman «KÜREK ÇEKMEK»Bölümünün ayarlarına erişim izni veren simge:

 • yeni satır / sütun ekle,
 • web sitesi tasarımını değiştirme (renk, arka plan, video, boyutlar, gölgeler ve boşluklar),
 • ekran animasyonları (8 varyant),
 • cihazda gizle (mobil, tablet, masaüstü),
 • HTML kodu düzenleme,
 • çapa olarak ayarla,
 • bir bloğu kopyala veya hatta sil.

6. Görüntüleri veya metni vurgularken, bir görüntü seçim menüsü veya oldukça kullanışlı bir metin düzenleyici göreceksiniz.

1 ve 1 web sitesi editörü - satır

7. Ayrıca ayrıntılı istatistikler, faydalı hizmetlere ve kaynaklara bağlantılar da vardır.. Dahası, web sitenizi herhangi bir mobil cihazdan (iOS / Android) yönetmenize izin veren bir uygulama indirebilirsiniz.

Genellikle, 1&1 IONOS özellik kümesi güçlüdür ve işletme web siteleri oluşturmak için kullanılan orta düzey web sitesi oluşturucularının çoğununkini aşıyor.

Bu arada, bir editör ürün eklemeye ve ödemeleri kabul etmeye izin verir, ancak platformu çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için bir hizmet olarak analiz etmenin bir anlamı yoktur – e-Ticaret seçenekleri burada vasattır ve hatta ortalama seviyenin altındadır. Sistemin iyi bir bloglama motoru var.

Açılış sayfaları ile çalışmaya gelince, hizmetin birkaç ana widget’ı ve ayrıntılı dönüşüm istatistiklerini gösterge tablosundan yönetme fırsatı yoktur. 1&1 IONOS ana uzmanlığı olan işletme web sitelerinde mükemmeldir. Bu senaryoda belirgin bir dezavantaj yok.

Tasarımlar

Kutudan çıktığı gibi 9 kategoriye ayrılmış yaklaşık 350 şablon elde edersiniz. Sıfırdan bir tema oluşturmak için boş bir şablon seçmek de mümkündür.

Tüm tasarımlar demo içeriğe sahip hazır bölümlerden ve editör widget’larından oluştuğu sürece, nihai hedefiniz hakkında farklı bir anlayışa sahip olduğunuz göz önüne alındığında kendi başınıza bir şablon oluşturmak mantıklıdır. Bu, bireysel tasarım elde etmenin kesin bir yoludur.

1 ve 1 şablonlar

Şablon kalitesi, düzenleyici öğelerin tasarımı ve renkler / resimler / yazı tipleri kümesi ile tanımlanır. İyi bir seviyede – bir web sitesi oluşturucu çekici bir sonucun elde edilmesine odaklanıyor.

Her şablon önizleme modunda görüntülenebilir. Hangi web sitesi ile başlatacaksınız 1&1 IONOS, duyarlı olacak. Tasarım özelleştirme burada da güçlüdür – yukarıda açıklanan web sayfası yapısıyla çalışma yollarının yanı sıra, global web sitesi tasarım ayarları için ayrı bir bölüm vardır..

1&1 IONOS geliştiricileri tasarım birleştirme yaklaşımını benimsedi. Bu, özdeş web sayfası öğelerinin tasarımı arasındaki uyumsuzluğun önlenmesine olanak tanır.

Her yeni öğe için genel yönetim kuralları belirleyerek tüm web sitesi için metin, düğmeler, satırlar ve arka planlar parametrelerini ayarlayabilirsiniz.

6. Müşteri Desteği

1&1 IONOS, kullanıcı dostu ve sorularınıza mümkün olan en kısa sürede yanıt vermeye hazır olan 7/24/365 müşteri desteği sunar. Plan seçiminde sorun yaşıyorsanız, profesyonel bir tavsiye almak için şirket uzmanlarına da ulaşabilirsiniz. Bunun dışında, ev sahibinin ürün ve hizmetleriyle ilgili makaleler, talimatlar ve önerilerde yer alan bilgilendirici bir Yardım Merkezi vardır..

Şirketin en belirgin özelliklerinden biri, profesyonel öneriler, ipuçları ve diğer yardımları kesinlikle ücretsiz olarak sunacak olan bir kişisel asistanla temasa geçme fırsatıdır. Sohbet, e-posta veya telefon yoluyla danışmanla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, müşterilere gerektiğinde telefon numaralarıyla iletişim kurmak üzere bırakmalarını sağlayan Geri Arama Hizmeti de vardır..

7. Fiyatlandırma Politikası

Barındırma sağlayıcısı, hepsi ile birlikte gelen üç fiyatlandırma planı sunar ücretsiz alan adı bağlantısı seçeneği, Wildcard SSL Sertifikası ve 7/24 destek. Her bir ek plan başka özellikler içerir, yani:

 • – bir web sitesi veya proje için (12 ay boyunca 1 $ / ay, ardından 8 $ / ay) – 100 GB depolama alanı, 25 veritabanı, 25 e-posta hesabı vb .;
 • profesyonel – daha büyük web projeleri için (6 ay boyunca 1 $ / ay, ardından 10 $ / ay) – 250 GB depolama alanı, 100 veritabanı, 100 e-posta hesabı, SiteLock kötü amaçlı yazılım koruması vb .;
 • Uzman – birden çok büyük web projesi için (6 ay boyunca 1 $ / ay, ardından 14 $ / ay) – 500 GB depolama alanı, 500 veritabanı, 500 e-posta hesabı, SiteLock kötü amaçlı yazılım koruması, RailGun içerik dağıtım ağı vb..

En uygun barındırma türlerini seçmek söz konusu olduğunda, 1&1 IONOS aşağıdaki seçenekleri sunar:

 • Paylaşılan Evsahipliği, çoklu özelliklere sahip üç ölçeklenebilir plan, ekstra güvenlik önlemleri, 7/24 müşteri desteği, 12 ay boyunca verilen ücretsiz alan adı ve SSL Şifreleme ile birlikte gelir.
 • VPS hosting dört plan arasında seçim yapma fırsatı sunan ve sınırsız trafik, SSL Sertifikası, yeterli depolama alanı, RAM, daha yüksek planlara geçtikçe büyüyen CPU izinleri sağlayan.
 • WordPress Barındırma, üç plan sunar, basit web sitesi geliştirme ve özel müşteri desteği sağlar.
 • Bulut barındırma Bu, yedi plan arasından seçim yapmayı mümkün kılar, ihtiyacınız olan depolama alanı miktarına bağlı olarak yükseltilebilir / indirgenebilir ve izinsiz giriş algılama önlemlerinin yanı sıra güvenlik ve olay yönetim sistemi sunar.
 • Özel barındırma SSL Sertifikası, 7/24 destek ve 16 ve 192 GB arasında değişen çeşitli RAM boyutları ile birlikte 12 sunucuda kullanılabilir.

Maliyeti 1&1 IONOS web sitesi oluşturma planları aşağıdaki gibidir (6/12 aylık abonelik ve seçilen bir planın ayrı uzatılması dahil):

 • gerekli (6 ay boyunca 1 $ / ay, sonra 7 $ / ay) – önceden tasarlanmış içeriğe sahip profesyonel şablonlar, 1 ücretsiz alan adı ve e-posta hesabı, sosyal medya widget’ları;
 • (12 ay boyunca 1 $ / ay, sonra 10 $ / ay) – önceden tasarlanmış içerik, 1 ücretsiz alan adı ve 5 e-posta hesabı, sosyal medya ve iş widget’ları, çok dilli araç içeren profesyonel şablonlar;
 • profesyonel (6 ay boyunca 1 $ / ay, sonra 20 $ / ay) – önceden tasarlanmış içerik, 1 ücretsiz alan adı ve 10 e-posta hesabı, sosyal medya ve iş widget’ları, çok dilli araç, özel içerik, SEO eğitimleri, e-posta pazarlama aracı.

Alt çizgi

1&1 IONOS, haklı olarak aranmayı hak eden Avrupa’nın en büyük barındırma sağlayıcısıdır nişinin en iyilerinden biri. Web sitelerini barındırmak için güvenilir ve güvenli hizmet arayan kullanıcılar için çok önemli olan birçok özellik, araç ve seçenek sunar.

Barındırma hizmetleri sağlamanın yanı sıra, platform ayrıca kapsamlı web sitesi oluşturma seçenekleri sunar. Bu, küçük ve büyük projelere kadar çeşitli web sitesi türleri oluşturmanıza olanak tanır.

Hosting sağlayıcı seçim için çeşitli fiyatlandırma seçenekleri sunan, geniş bir bütçe yelpazesine kadar geliyor. Web barındırma ihtiyaçlarınız iş geliştirme üzerinde çalışırken değişiyorsa, bir plandan diğerine geçmek sorun değildir.

Ana bilgisayarın sunduğu ileri teknoloji, gelişmiş güvenlik, sorunsuz ve olağanüstü web sitesi performansı sağlar. Bu özellikler yapmak 1&1 IONOS, güvenli, ölçeklenebilir ve güçlü bir barındırma sağlayıcısı arayan kullanıcılar için en iyi seçimdir.

1 ile başlayın&1 IONOS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map