90 İkinci Web Sitesi Oluşturucu İncelemesi

90İkinciWebsiteBuilder.com İnceleme


90 İkinci Web Sitesi Oluşturucu – hareket halindeyken mobil uyumlu web siteleri oluşturmak için bir platformdur. Olarak geliyor indirilebilir yazılım minimum teknik beceri gerektiren bir dizi araçla basit bir sürükle ve bırak editörü içerir. Yazılım, çeşitli formlar, şekiller, menüler, düğmeler ve bir web sayfasında olmasını isteyebileceğiniz diğer blokları içeren çok sayıda farklı sayfa nesnesine sahiptir. Aynı zamanda, programcıların kaynak kodunu da düzenlemeleri için yeterli alan ayırır.

Platform, halihazırda yenilenmiş bir web sitesi oluşturucusunun bir parçası olan en son 15. sürümünü yayınladı. WYSIWYG Web Oluşturucu adlandırın. Bununla birlikte, kullanıcılar hala son 90’ıncı ikinci Web Sitesi Oluşturucu sürümünü indirebilir ve eski ürünleri yükseltebilir. Bu, kodlamadan birden fazla duyarlı ızgara ve düzen denemek için hala bir şansınız olduğu anlamına gelir.

Bakalım hala seçmeye değer mi yoksa yeni platformu WYSIWYG Web oluşturucu karşısında denemek daha iyi mi.

Lehte ve aleyhte olanlar

Yazılım, kesinlikle hiçbir teknik beceriye sahip olmayan kullanıcılara uyacaktır. Mobil uyumlu sayfalar oluşturmayı ve bunları bir dizi öğe, blok ve özellik ile özelleştirmeyi kolay ve hızlı hale getiren bir dizi basit araç sunar. Kötü şey, 90 Second Website Builder’ın hepsi bir arada bir çözüm olmamasıdır. Dikkat etmeniz gerekecek barındırma ve alan adı ayrı ayrı.

90 İkinci Web Sitesi Oluşturucu Artıları:
90 İkinci Web Sitesi Oluşturucu Eksileri:
&# X2714; Kullanımı kolay – platform, sayfa düzenleri oluşturmayı ve farklı öğeler eklemeyi kolaylaştıran sezgisel bir sürükle ve bırak düzenleyicisine sahiptir.
&# X2714; Video Oynatıcı Araçları – ilgi çekici bir sayfa oluşturmanız ve üzerinde videolar görüntülemeniz gerekiyorsa, sistem HTML5’e ek olarak Vimeo ve YouTube entegrasyonu için araçlar sunar.
&# X2714; Bir Kerelik Lisans – indirilebilir yazılım olarak 90 Second Website Builder’ın aylık aboneliği veya planı yoktur. Ömür boyu lisans için yalnızca bir kez ödeme yaparsınız ve gerektiğinde kullanırsınız.
&# X2714; e-Ticaret İşlevselliği – birkaç indirilebilir platformda bu özellik vardır. Yazılım, çevrimiçi ürün satmak için PayPal işlevini entegre etmenizi sağlar.
&# X2714; Görsel efektler – sitenizi daha da ilgi çekici hale getirmek için CSS3 animasyonu, Paralaks efekti ve diğer görsel katmanlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
&# X2718; Manuel güncellemeler – özellikle 15. sürüm piyasaya sürüldükten sonra tüm güncellemeleri kendi başınıza halletmeniz gerekecek.
&# X2718; Sınırlı e-Ticaret seçenekleri – 90 Second Website Builder, tam özellikli bir dijital mağaza oluştururken neredeyse hiç çalışmaz.
&# X2718; Gerçek zamanlı düzenleme yok – satır içi düzenleme yoktur. Yaptığınız her değişiklik manuel olarak kaydedilmelidir.

Buradaki ana dezavantaj, 14. sürümün mevcut kullanıcılara tam bir ücretli özellikler sunmasıdır. Yazılımı ilk kez indirirseniz, ücretli lisansı satın alamazsınız. Tek şans, önceki platform sürümlerinden yükseltme yapmaktır.

Bu ne için iyi?

90 Second Website Builder, özellikle küçük işletme web siteleri. Platform, yerleşik FTP işlevi sayesinde web sitelerini kendi sunucularında barındırmayı planlayan kullanıcılara uyacaktır. Site dosyalarını istediğiniz herhangi bir sunucuda yayınlamayı mümkün kılar. Tek ihtiyacınız olan FTP erişimi sağlayan bir web barındırma sağlayıcısı bulmaktır.

Sistem bir giriş e-Ticaret işlevine sahip olsa da, küçük dijital mağazalar geliştirmek için iyi olabilir. Ancak, genişletilmiş çevrimiçi satış özelliklerine güvenmemelisiniz. Web’de ürün satmak ve tanıtmak isteyenler daha fazlasını seçmelidir e-Ticaret odaklı platformlar.

Kullanım kolaylığı

90 Second Website Builder indirilebilir bir lisansı olarak mevcuttur. Bu, yazılımın bilgisayarınızda kurulu olması gerektiği anlamına gelir. İşlem hızlı ve sorunsuz. Platformun kendisi programlama becerileri gerektirmez özellikle yazılımı daha önce hiç denemediyseniz alışmak biraz zaman alabilir.

Başlangıç

14. sürümü indirmek veya mevcut lisansı yükseltmek için resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. 15. sürümün artık burada mevcut olmadığını söylüyor. Ancak, kullanıcılar yine de 90 saniyelik Web Sitesi Oluşturucu’nun önceki tüm sürümlerine erişebilir. İhtiyacınız olanı seçin, bağlantıya tıklayın ve zip dosyalarını indirin.

90 Saniye Web Sitesi Oluşturucu Sürüm Seçin

Bir sonraki aşamada, kurulum ipuçlarını takip edin. İşlem, başka herhangi bir yazılım yüklemekle aynıdır. Zorlukla karşılaşmayacaksınız. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, programı çalıştırmak için masaüstündeki web oluşturucu simgesine tıklayın. Sistem sizden varsa seri numarasını etkinleştirmenizi isteyecektir. Değilse, yalnızca ücretsiz deneme paketini kullanabilirsiniz. Gerekli düğmeyi tıklayın ve kendinizi web sitesi düzenleyicisinin içinde bulun.

90 İkinci Web Sitesi Oluşturucu Etkinleştirmesi

Web Editörü

90 saniyelik Web Sitesi Oluşturucu’ya girdiğinizde kendinizi tipik bir web oluşturma platformunda bulabilirsiniz. Oldukça açık ve sezgisel görünüyor. Bazı küçük farklılıklar içeren standart bir Word belgesiyle çalıştığınızı hissediyorsunuz. Üst panelde bulunan genel ayarların yanı sıra, burada sol kenar çubuğunda sayfa öğeleri ve bloklar var.

90 İkinci Web Sitesi Oluşturucu Web Editörü

Tüm öğeler 2 ana kategoriye ayrılır:

 • Araç Kutusu – düzen ve kontrol öğeleri, medya entegrasyon seçenekleri, gezinme menüleri, PayPal işlevselliği, jQuery / Bootstrap seçenekleri vb..
 • Bloklar – bölüm, üstbilgiler, altbilgiler, iletişim formları, özellikler, fotoğraf galerileri, bölücüler ve tamamen özelleştirilebilir bir web sayfası oluşturmak için ihtiyaç duyabileceğiniz diğer bloklar gibi bir dizi sayfa öğesi içerir.

Sürükle ve bırak işlevselliği sayesinde yeni öğeler eklemek çok kolaydır. Beğendiğiniz birini seçin, sayfanın üzerine gelin ve düzenlemeye başlayın.

Canlı Yayın

Şimdi hosting ve alan adı ile önceden ilgilenmeniz gerekecek. İyi haber, sistemin yerleşik FTP seçeneği ile birlikte gelmesi, tüm site dosyalarınızın kendi sunucunuza indirilmesini kolaylaştırır..

90 Saniye Web Sitesi Oluşturucu Yayında

“Yayınla” düğmesine tıklayın, gerekli değişiklikleri ekleyin, PC’nizde yerel bir klasör seçin ve kullanıma hazır web sayfasını indirin. Web sitenizin tarayıcıda nasıl göründüğünü gösteren bir önizleme modu vardır. Buradaki ana dezavantaj, sitenin mobil cihazlarda veya dizüstü bilgisayarlarda nasıl çalıştığını önizleyemeyeceğinizdir..

Özellikleri & Esneklik

90 Second Website Builder, genellikle duyarlı mizanpajlar oluşturmak için tasarlanmış bir web oluşturma aracıdır. Tam zamanlı bir platform değildir. Yazılım, özellikle web editörü ve bina işlevselliğine odaklanan özellikleri ile bir inşaat aracıdır. Yine de, platformlara kıyasla fark yaratabilecek bazı değerli ekstralar var..

Özelleştirilebilir Bloklar

Sürükle ve bırak düzenleyicisinin dışında, kullanıcılar her bloğu veya sayfa öğesini düzenleme şansına sahip olur. Sayfa yapısını değiştirmeyi, bazı blok parçalarını değiştirmeyi, içeriği düzenlemeyi, blok stillerini değiştirmeyi, etkinlik eklemeyi, CSS3 animasyonlarını vb..

90 İkinci Web Sitesi Oluşturucu Özelleştirilebilir Bloklar

Duyarlı Düzen Izgaraları

Daha önce de belirttiğimiz gibi, yazılımın mobil önizleme modu yoktur. Duyarlı düzen ızgaraları göz önüne alındığında bu bile gerekli olmayabilir. Ana fikir, bir sitenin erişildiği cihaza bağlı olarak uygun web sayfası nesnelerinin ve öğelerinin çalışmasını sağlamaktır. Sistem düzeni otomatik olarak barındırır.

Kaynak Kod Düzenleme

Yeterli programlama becerisine sahipseniz, her bir bloğun veya öğenin kaynak kodunu düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, Araç Kutusu’ndan ilgili bir kapsayıcı kullanarak kendi HTML kod parçanızı ekleme şansı da vardır.

90 İkinci Web Sitesi Oluşturucu Kaynak Kodu Düzenleme

jQuery Web Oluşturma Seçenekleri

Kullanıcılar, mobil uygulama stilinde web siteleri oluşturma şansına sahip olacaklar. jQuery araç kutusu, ekran boyutlarına rağmen herhangi bir mobil cihaza mükemmel şekilde uyacak ilerleme araç çubukları, kaydırıcılar, döndürücüler, sekmeler ve diğer öğeleri içeren bir dizi öğe ile birlikte gelir.

Video Akış Araçları

Siteyi daha ilgi çekici hale getirmek için bir video eklemeniz gerekiyorsa, 90 Second Website Builder, Video, YouTube ve HTML5 gibi çeşitli kullanışlı araçlar sunar. Sistem, video bağlantısını eklemenin yanı sıra oynatma modunu seçmenize, ilgili videoları göstermenize, kontrolleri etkinleştirmenize veya tam ekran düğmesini vb..

e-Ticaret Seçenekleri

90 Second Website Builder’ı asla tamamen yönetilebilir bir e-Ticaret platformu olarak düşünmemelisiniz. Öte yandan, web sitesi sahiplerinin çevrimiçi satış yapmasına izin vermek için hafif PayPal entegrasyon seçenekleri ile birlikte gelir. Temel yerleşik özellikler arasında “Sepete Ekle,” Bağış Yap “,” Şimdi Satın Al “ve mevcut PayPal hesabıyla özelleştirilebilen ve sorunsuz bir şekilde bağlanabilen diğer bazı düğmeler bulunur.

90 İkinci Web Sitesi Oluşturucu e-Ticaret Seçenekleri

Sosyal Medya Düğmeleri

Sosyal medya öğeleri eklemek çok kolaydır. Belirli bir sosyal medya platformuyla ilgili her bloğun konumunu değiştirebilir, ayrıca ziyaretçilerin içeriğinizi paylaşmasına izin vermek için bağlantılar ekleyebilir ve mevcut sosyal medya hesaplarına düğmeler bağlayabilirsiniz..

90 Second Website Builder Sosyal Medya Düğmeleri

Web Tasarım Araçları

90 Second Website Builder 200’den fazla şablondan oluşan bir koleksiyona sahip olsa da, bunları projeniz için iyi bir çözüm olarak görmemelisiniz. Tema veritabanı yıllardır güncellenmedi. Eski ve eski moda görünen düzenler içerir.

En iyi bahis, kendi sitenizi sıfırdan oluşturmak veya çok çeşitli güncel ve sürekli güncellenen şablonlarla yenilenmiş WYSIWYG Web Builder karşısında en son 15. sürümü tercih etmektir. 14 sürümüne gelince, yine de sitenizin nasıl göründüğünü özelleştirmenize izin verir.

90 Second Website Builder Web Tasarım Araçları

Her şeyden önce, kullanıcılar kaynak kodunu düzenleyebilir veya kendi HTML öğelerini ekleyebilir. İkinci olarak, sistem bir dizi özellik seçeneği ile birlikte gelir. Kullanıcılar bir blok katmanının türünü seçebilir, öğenin boyutlarını yönetebilir, CSS3 animasyonu ekleyebilir, formları etkinleştirebilir vb. İkinci olarak, bir Paralaks efekti ve diğer bazı standart görsel avantajlar ekleme şansı vardır.

Müşteri desteği

Buna rağmen, WYSIWYG Web Builder altındaki en son 15. sürüm resmi olarak sunuldu, 14. sürümün hem yeni hem de mevcut kullanıcıları hala yeterince iyi desteğe güvenebilir. Genellikle yerel bir Yardım Merkezi ve çevrimiçi destek karşısında kullanılabilir:

 • Çevrimiçi Destek, bir dizi video eğitimi, SSS bölümü, kapsamlı bir bilgi tabanı, Yardım Masası ve çözmeniz gerekebilecek tüm sorunları içeren kullanıcı kılavuzunu içerir.
 • Yardım Merkezi, Klavye Kısayolları ve Başlangıç ​​çevrimiçi kılavuzuna ek olarak çok sayıda makale ve metin kılavuzuyla birlikte gelir.

Kötü haber, yazılımın Canlı Sohbet, telefon veya bunun gibi anında destek için herhangi bir yol sunmamasıdır..

90 İkinci Web Sitesi Oluşturucu Müşteri Desteği

Planlar & Fiyatlandırma

90 Second Website Builder 14. sürümü artık satılmamaktadır. Yalnızca eski sürümlerin mevcut bir kullanıcısı olarak yükseltme şansına sahip olarak erişebilirsiniz. Yeni bir kullanıcı olarak yalnızca ücretsiz deneme lisansından yararlanabilirsiniz. Tüm web sitesi oluşturucu özelliklerine erişmek için 15. yazılım sürümünü içeren yeni WYSIWYG Web Builder’ı seçmeniz gerekir..

WYSIWYG Web Builder vs 90 Second Website Builder

Muhtemelen kısa süre önce piyasaya sürülen yepyeni WYSIWYG Web Builder’ın kullanılabilirliğini göz önünde bulundurarak neden 90 saniyelik Web Sitesi Oluşturucu’yu tercih etmeniz gerektiğini sorabilirsiniz. Aslında, bazı küçük farklılıklar ile aynı işlevsellik için bir kez daha fazla ödeme yapmak istemiyorsanız bunun için herhangi bir neden göremiyoruz:

Kullanım kolaylığı

Web editörü her iki versiyonda da hemen hemen aynıdır. WYSIWYG Web Builder’da çok sayıda blok, sayfa öğesi ve araç kutusu seçeneği bulunurken hepsinin sürükle ve bırak işlevselliği vardır.

Ayrıca, 15. sürüm, site güncellemelerini her yapmak istediğinizde kaydetmenize gerek kalmadan gerçek hayatta tüm değişiklikleri kaydetmenizi sağlayan satır içi düzenleme ile birlikte gelir. Her iki platformda da kullanıcıların barındırma alanlarını bulmaları ve ayrı ayrı kaydetmeleri gerekir.

Özellik seti

WYSIWYG Web Builder kazanır. İlk olarak, 150’den fazla önceden tasarlanmış efektle daha fazla tasarım özelleştirme seçeneği sunar. Ayrıca hazır modüllerden oluşan bir koleksiyona sahiptir ve sezgisel bir medya dosya yönetim sistemi ile birlikte gelir. Kullanıcılar ayrıca 14. sürümde bulunmayan 200’den fazla uzantı alır.

Şablonlar

90 Second Website Builder, uzun süredir güncellenmemiş eski moda şablonun bir koleksiyonuna sahipken, 15. sürümde daha şık ve güncel düzenlerin bir listesi bulunmaktadır. Farklı kategorilere ayrılmıştır ve portföyleri, B2B iş sitelerini, forumları ve hatta dijital mağazaları içerir..

Lisans Maliyeti

WYSIWYG Web Builder yalnızca 49,95 ABD doları ömür boyu lisans sunuyor. Ayrıca, işlevsellik açısından önceki sürümlerden pek farklı olmamasına rağmen, yeni yazılımı test etmek için 30 günlük ücretsiz bir deneme var..

90 İkinci Web Sitesi Oluşturucu İnceleme Sonucu

90 Second Website Builder, güncelliğini yitirmiş bir web oluşturma platformudur. Bazı iyi özelliklerine rağmen, şık ve ilgi çekici web siteleri oluşturmak için neredeyse iyi bir seçenek değildir. Şablonların seçimi web tasarımı açısından oldukça zayıf görünüyor. Platformun kendisi yepyeni bir web sitesi oluşturucuya dönüşürken sağlam bir müşteri desteği yoktur. Sonuç olarak, bunun yerine en son web geliştirme standartlarını karşılayan bir sürümü tercih etmek isteyebilirsiniz.

90 Second Website Builder’ı Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map