Bandzoogle.com İncelemesi

Bandzoogle – müzisyenler için web sitelerinin geliştirilmesine odaklanan özel bir web sitesi oluşturucusudur. 2003 yılında web tasarımı arka planına sahip bir ortak düşünürler ekibi toplayan müzik uzmanı tarafından başlatılan sistem, müzik yeteneğini sergilemek ve sunmak için tam özellikli ve benzersiz bir web sitesi oluşturmak isteyen herkesle popülerlik kazandı. seyirci.


Sistemin sloganı şöyledir: “Müzisyenler için Müzisyenlerden” ve sistemin anlamı ve ana niş uzmanlığı hakkında bilmeniz gereken her şey.

Gerçeğe bakalım: uzmanlaşmış web sitesi oluşturucularının sayısı müzisyenlerin web sitelerini oluşturmak için kullanılır sıfıra yakın. İyi bir niş çözüm görmek her zaman hoştur. Bandzoogle, müzisyenlerin dinleyicilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan bir hizmettir. Müzikle ilgili bilgiler, niş işlevler ve uygun stilistik sunum ile birlikte gelir.

Hizmet, yalnızca niş hedef kitleye odaklandığında risk alıyor. Test sürecinde, diğer müzik sitelerine kıyasla kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayacak özel bir şey sunamazsa, kullanımı hiç mantıklı olmaz.

Peki, Bandzoogle nedir? Ne kalabalığın öne çıkıyor ve sistemi iş web siteleri oluşturmak için kullanılan diğer kaliteli hizmetlerden farklı kılan nedir? Pratik uygulamaya değer mi yoksa diğer standart sistemler arasında benzer alternatifler var mı? Şimdi bunu öğrenelim!

1. Kullanım Kolaylığı

Sistem ilk bakışta çekici görünüyor. Atmosfer ve sistem sunumu niş nüanslar geliyor ve bu bu özel web sitesi oluşturucu vurgulamaktadır. Standart kayıttan sonra (ad, e-posta, şifre), işlem müzik dinamiği ritmi gibi oldukça dinamik hale gelir. Şablonu seçerken, size birkaç standart başlık ve metin, arka plan başlık resmi seçme, logonuzu ayarlama ve diğer bazı nüansları işleme fırsatı sunulur. Editöre eriştiğiniz anda, web sitesi kişiselleştirilmiş bir izlenim yaratmak için zaten özelleştirilecektir. Başlangıçta size sistem fırsatları ile ilgili bir tanıtım videosu gösterilecektir. Sonra sistemle kendi başınıza çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bandzoogle Tema Editörü

Kontrol panelinde, geçerli düzenleyici bölümünü kullanma örnekleri ile sizi videolara yönlendiren bağlantılar bulunur. Genel olarak, herhangi bir abartı olmadan Bandzoogle’da ustalaşmak hoş ve oldukça kolaydır. Tüm seçenekler sistemde sezgisel olarak sunulmaktadır. Bir nedenden dolayı bir şeyler ters giderse, eğitim videosu, Topluluk ve Yardım bölümlerinin yanı sıra ilgilendiğiniz konuyla ilgili SSS de vardır. Arayüz burada da çok önemlidir. Tıpkı bir müzisyenin olmasını beklediği gibi. Kısa ve kullanışlı bir renk şeması, yazı tipleri ve mantıksal olarak konumlandırılmış seçenekler / ayarlar ile birlikte gelir. Hiç özel bir hazırlık yapmadan kullanabilirsiniz.

Görüntüler veya metinler gibi basit öğeler, göze batmayan düzenleyici kullanılarak doğrudan sayfada düzenlenebilir. Daha karmaşık düzenlemeler yapma ihtiyacıyla karşı karşıya kalırsanız, ana ekran bloklarını görünmez yapan ancak gerekirse daha karmaşık düzenlemeler yapılmasına izin veren tam ekran arayüzüne erişmeniz gerekir..

Ancak bu, Bandzoogle kullanıcıları için, hatta sisteme ilk kez göz atanlar için bile sorun yaratmaz. Web sitesi oluşturucu başlangıçta deneyimsiz müzisyenler için oluşturulduğu sürece, kesinlikle kullanımı kolay ve sezgisel bir hizmet olarak görülmeyi hak ediyor.

2. Özellik Seti ve Esneklik

Bandzoogle, bir iş web sitesinin, blogun, posterin, çevrimiçi mağazanın müzik parçalarını satmak için özelliklerini birleştiren müzisyenlerin web sitelerini oluşturmayı mümkün kılar. Senkronizasyon araçlarına zengin bir sosyal medya hizmetleri seti, sayfaları ve içeriği kapalı erişimle yayınlama fırsatı ile erişebilirsiniz. Sistemle oluşturulan tüm web sitelerinin mobil cihazlarda çekici göründüğünü de belirtmek gerekir..

Bandzoogle Kontrol Paneli

Bandzoogle Kontrol paneli, web sitenizin yapısını, işlevselliğini ve tasarımını ayarlamak için “Ana İçeriği Düzenle” ve “Temayı Düzenle”. Sistem nüanslarının (trafik miktarı, sayfa görüntüleme sayısı, satışlar, hayranlar vb.) Yanı sıra Google Analytics (bu seçeneği kullanmak için Google hesabınızı manuel olarak ayarlamanız gerekir) tarafından oluşturulan mailoutlar, kullanıcı hesapları ve incelemelerin parametreleri kontrol paneli. Hizmetin tüm seçeneklerinin ayrıntılı metin açıklamalarını içeren topluluk forum sistemi ve “Yardım” bölümü de vardır..

İçeriği Düzenle”Bölümü web sitenize yeni sayfalar ve özellikler (widget’lar) eklemenizi mümkün kılar. Web sitesi menü noktalarını birleştirebilir ve istediğiniz zaman 2. düzey alt menü oluşturabilirsiniz. Web sitenize yeni bir sayfa eklerken, türünü değiştirebilirsiniz: Boş, Ev, Müzik, Elektronik Basın Kiti, Şovlar, Mağaza, Blog, İletişim, Dış Bağlantı, Giriş, Fotoğraflar, Sayfa Hakkında. Web sayfası adları, orada bulunacak olan içeriğin ve işlevselliğin özünü açıkça yansıtır. Görünürlük ayarlarını burada ayarlamak da mümkündür.

Bandzoogle İçerik Düzenleyici

Bu veya bu tür bir web sayfası oluştururken, size özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir düzen sunulacaktır. Web sayfası, fotoğraflar, metinler, müzik parçaları, albümler, etkinlikler vb. İle daha fazla doldurulması gereken gerekli widget’ların bloklarıyla birlikte gelecektir. Bu, herkese hitap edecek makul bir yaklaşımdır. Pencere öğelerini yeni sayfaya manuel olarak ekleme gereği ile karşılaşmak yerine yeni başlayanlar için örnek olacak bir şablon alırsınız. Bu, her açıdan kullanışlı ve pratik.

Konumlarını değiştirerek, kaldırarak veya ekleyerek blokları istediğiniz gibi yönetebileceğinizi söylemeye gerek yok. Bu bloklardan herhangi birine tıklayarak, seçilen türe bağlı olarak ayar listesine erişebilirsiniz. Örneğin, “Etkinlikler” bloğu gösterileri, hayranlarla toplantıları vb. Görüntüleme biçimini seçmenize olanak tanır. Burada bilet satış sürecini çevrimiçi olarak da kurabilirsiniz. Bunu yapmak için, PayPal bilgilerinizi ve şovlarınıza bilet maliyetini sağlamanız gerekecektir.

Bandzoogle Parça Ekle

Müzik parçalarına sahip bir blok, içerik türünü (albüm, parça listesi, müzik çalar) seçmenize, genel yayın verilerini (yıl, açıklama, kapak, başlık) doldurmanıza, indirme özelliğine (ücretli, ön satın alma veya ücretsiz) erişim izni vermenize veya kısıtlamanıza olanak tanır ) ve istemciler için bonus dosyaları ekleyin. Albüm görüntüleme ayarlarıyla ilgili olan şey budur. Parça listesi için ayar sayısı daha da etkileyici ve indirim kodları, demo örneklerinin kalitesi ve uzunluğu, görüntüleme listesi, kullanıcı postaları vb..

Ayarların benzer şekilde kaldırılması, burada sunulan tüm web sayfası ve blok türleri için geçerlidir. Her şey kaliteli ve uygun bir şekilde yapılır. “Sayfalar” bölümünde, genel SEO ayarlarını (anahtar kelimeler, meta etiketler) ve kendi kodunuzu (CSS, javascript vb.) Ekleme fırsatı bulacaksınız. Dosya depolama alanı listenin altında bulunur ve mevcut miktarı seçilen ücretli planın türüne bağlı olan müzik ve fotoğrafları içerir.

Bandzoogle SEO Sayfa Seçenekleri

Sayfaya içerik eklerken, (diğer sistemlerde “widget’lar” olarak da adlandırılır) özellik, örnekleri yukarıda açıklanan ayarlanabilir bir blok oluşturur. Mevcut tüm Bandzoogle özelliklerini listeleyelim. Hepsi aşağıdaki kategorilere ayrılır:

 • Temel özellikler – başlık, metin, metinli / metinsiz resim, fiyat teklifi, video, etkinlikler, fotoğraf galerisi, blog, sitelerim (diğer web sitelerinize bağlantılar içeren simgelerin listesi), harekete geçirici mesaj başlığı, HTML kodu;
 • Site Çapında – sitelerim ve site çapında oynatıcım (global site oynatıcısı);
 • Topluluk – ziyaretçi defteri ve forum;
 • E-Ticaret – mağaza, müzik, bağış;
 • Geribildirim Araçları – özel form, anket, posta listesi kayıt formu;
 • dış – Instagram galeri, Twitter, Bandcamp Oynatıcı, Topspin Mağazası, Bandsintown, GigSalad Alıntı Formu, GigSalad İnceleme ve Airbit;
 • Diğer – dosya listesi, flash (web sitenize flash videolar eklemek için) ve sayaç.

Bu widget’lar (özellikler), müzisyenlerin web tasarımı ihtiyaçlarının tamamını kapsamak için fazlasıyla yeterli. Widget’ların listesi açıkça servis seçeneklerini işaret ediyor. Temel olarak, bu sistem işlev özelliklerinin listesidir. Ayrıca genel web sitesi ayarlarının yanı sıra SEO, web sayfası ve tasarım ayarları da vardır. İçerik, yukarıda belirtilen tüm özellikleri içerecektir. Listelenen web sayfası türleri, pencere öğeleri kümesine ve web sitesindeki konumlarına göre farklılık gösterir.

Bandzoogle İçerik Özellikleri

Ayrıca, ücretsiz bölüm oluşturma ve bunların gerekli sayıda sütuna alt bölümlere ayrılma fırsatı olduğunu ve bu da bir yatay yüzeye birkaç özellik yerleştirme imkanı verdiğini belirtmek gerekir. Bölüm içindeki öğelerin konumlarını (oyuncu, form, sekme vb.) Beğeninize göre değiştirebilirsiniz, böylece benzersiz şablon yapısı oluşturabilirsiniz..

Tüm mevcut olanları açıklayalım Bandzoogle tasarım özelleştirme seçenekleri şimdi. “Temayı Düzenle” bölümünde bulunan ayarlara bağlıdır. Sitenizin sağ üst köşesinde farklı mobil ekran sürümlerinin işaretlerini göreceksiniz. Mevcut web sitesi sürümünüzün akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya masaüstü bilgisayarınızda nasıl görüntüleneceğine her zaman göz atabilirsiniz. Gerektiğinde şablonu herhangi bir zamanda değiştirmek de mümkündür.

Tasarım editörü, web sitesinin tamamı için çeşitli bölümlere ayrılan global ayarlar sunar:

 • Başlık yükleme işlemi sırasında ana sayfa ve dahili web sitesi sayfaları, görüntü filtresi, paralaks efekti ve görüntü ekranı için başlık boyutlarının ayarlanmasını sağlar;
 • Başlık / Logo web sitesi başlığı için logo türünü (metin, logo, hiçbiri) ve yazı tiplerini ve renkleri seçmeyi mümkün kılar;
 • Menü genel menü yazı tiplerinin (alt menü), renk ve masaüstü yazı tipleri ve mobil cihazlar için menü yazı tiplerinin ayarlanmasına olanak tanır;
 • Harekete Geçirici Mesaj Başlığı başlık renklerini, boyutlarını, arka planlarını ve düğmelerini değiştirmenizi sağlar. Hizalama, konumlar ve yazı tipi öğelerinin ayarlarını da burada bulabilirsiniz.
 • içerik içerik yazı tiplerini ve H1 / H2 başlıklarını seçme konusunda size seçim özgürlüğü sunar;
 • Bölüm Stili ½ web sayfalarının bölümlerindeki tüm öğelerin (başlıklar, düğmeler, bağlantılar, arka plan, içerik) renklerinin ayarlanmasına olanak tanır;
 • Düğmeler web sitesindeki tüm düğmelerin tasarımını ayarlamayı mümkün kılar (şekil ve stil).
 • Site Çapında Müzik Çalar özel renkler uygulamanızı, arka plan ve metin renklerini seçmenizi sağlar;
 • Site Çapında Sitelerim düğme boyutları, renkler, fareyle üzerine gelme rengi, hizalama ayarlarına izin verir.

Web sitesine kendi CSS kodunuzu da ekleyebilirsiniz. Genel olarak, tasarım ayarlarının anlaşılması oldukça kolaydır ve bunları uygulamak kolaydır. Çekici bir arayüz ile uygun bir formatta sunulsalar da, bu tür servisler için standarttırlar. Bu, bir web sitesi kurmak için gereken standart işlevdir.

Bandzoogle CSS Editörü

Son olarak, her bir sayfayı etkinleştirme / devre dışı bırakma, ayarlara erişme (şifre ile, kayıttan sonra veya herkes tarafından kullanılabilir), SEO (başlık, açıklama) ve 301 yönlendirme yolundan bahsetmek önemlidir..

Posta listeleri

Gösterge tablosunda bulunan bir başka bölüm Posta Listesi Bölümüdür. Burası, çeşitli e-posta şablonu seçenekleri arasından seçim yaparak e-posta kampanyaları oluşturabileceğiniz ve yönetebileceğiniz yerdir. Haber bültenlerini önceden planlamak ve etkinliklerini aşağıdaki “Raporlar” bölümünde izlemek de mümkündür. Hedef kitlenizle etkili bir şekilde bu şekilde iletişim kurabilirsiniz, bu da onları hayatınızda ve kariyerinizde gerçekleşen tüm olaylardan ve haberlerden haberdar eder.

Analizler ve Raporlar

Raporlar Bölümünden bahsetmişken, web sitenizin performansını izlemenize ve trafik kaynakları, ziyaretçi sayısı ve çoğunlukla geldikleri konumlar, düzenli ve benzersiz ziyaretçi sayısı, sayfa görüntüleme sayısı ve benzeri istatistik parametreleri gibi en önemli nüansları analiz etmenize olanak tanır. “Plays” alt kategorisinde yeni parçalar ekleyebilir ve yönetebilir, “Sales” alanında ödeme ayrıntılarını ayarlayabilirsiniz.

Yeni üyeler ve / veya kampanyalar ekleyerek ve yöneterek kendi hayran listenizi oluşturmak mümkündür. Sonuçları karşılaştırabilmek için web sitesi istatistiklerini belirtilen zaman aralığına göre takip edebilirsiniz. Bu da oldukça kullanışlı ve kolaydır. Gelişmiş web sitesi istatistiklerini almak için Google Analytics’i web sitesi hesabınıza bağlamak mümkündür.

e-Ticaret

İnkâr edilemez Bandzoogle öne çıkan özelliklerinden biri, tam özellikli ve çoğu müzisyen için önemli olan ücretsiz mağaza önlerini ayarlama ve yönetme fırsatıdır. Bu yalnızca birkaç tıklama ile yapılır. Bugün itibariyle platform, herhangi bir işlem veya komisyon ücreti almadan 32 milyon doları aşan finansal anlaşmalar yapmaktan sorumludur. Planınızın şartlarına bağlı olarak, şarkılarınıza, albümlerinize, biletlerinize, indirme kodlarına, videolara, fiziksel ürünlere ve hayranlarınıza kendi fiyatlarınızla sunmaya hazır olduğunuz diğer dosyalara çeşitli ürünler satmak mümkündür..

Bandzoogle e-Ticaret

Önemli olan, 25 para birimi türü arasından seçim yapabilir, web mağazanızı anlaşma yapmak için mevcut PayPal hesabına bağlayabilirsiniz. Popüler harici dağıtım platformlarıyla entegrasyon niyetiniz varsa, seçtiğiniz üçüncü taraf widget’larını gömebilirsiniz. Esnek Bandzoogle e-Ticaret seçenekleri çeşitli fiyatlandırma seçenekleri sunar. Böylece, müziğinizi ücretsiz sunmayı seçebilir, hayranların fiyatlarını atamasına veya belirli bir ücret almasına izin verebilirsiniz. Bu da kullanışlı bir özellik.

Özetlemek gerekirse, Bandzoogle, WYSIWYG sistemlerinin çoğu için standart olan işlevsellik ile birlikte gelir, ancak aynı zamanda bir dizi niş seçeneği de içerir (müzik parçaları çevrimiçi mağaza, oynatıcı, müzik hizmetleri ile senkronizasyon vb.). Arayüz tasarımı, sistemin rakiplerinden en büyük ayrımıdır. Bununla birlikte, bu özellikler tek bir yerde rahatça toplanır ve kullanımı kolaydır. Bir forum ve blog oluşturma fırsatı kesinlikle müşterilerin çoğuna hitap edecektir. Sonuç olarak, bir müzisyen etkili bir web sitesi oluşturmak için gerekli tüm araçları alır.

3. Tasarımlar

Tema Sayısı:116
Profesyonel Şablonlar:&# X2714; EVET
Ücretsiz Temalar:&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:&# X2714; EVET

Başka bir Bandzoogle ayrımı, etkileyici müzik şablonları kütüphanesidir. Sonuçta, burada 100’den fazla tema var. Hepsi duyarlı ve etkileyici görünüyor (seçiminize bağlı olarak). Bu çok yönlülükte iyi bir tasarım bulamayacak bir müzisyeni hayal etmek zor. Bu nedenle, bu konu söz konusu olduğunda hizmet gerçekten tanınmayı hak ediyor.

Etkileyici yapı, tasarım, renk ve tema çeşitliliği oldukça hoş bir izlenim bırakıyor. Web sitesi oluşturucunun niş uzmanlık göz önüne alındığında, burada mevcut şablonların miktarı ve kalitesi oldukça şaşırtıcı. Temalar şu şekildedir: rock, folk / country, caz / blues, şarkıcı / söz yazarı, klasik, kentsel / hip hop, dünya, EDM / DJ / Yapımcı, iş / diğer, ritimler.

Bandzoogle Şablonları

İlgilendiğiniz temanın tüm ayrıntılarını keşfetmeyi mümkün kılan bir önizleme seçeneği vardır. Ancak, memnun olmadığınız bir şey olsa bile, sistem, web tasarım süreci olmadan şablonlar arasında geçiş yapma fırsatı sunar. gönderilen içeriği kaybetmek. Hazır şablonların yanı sıra, boş temayı bağımsız olarak özelleştirmek için seçme şansı vardır. Bu, web sitenize uzun vadede benzersiz bir görünüm kazandıracak.

Kendi tasarımlarınızı kütüphanede saklamak için bir fırsat burada ayrı bir dikkat etmeye değer. Böylece, mevcut şablonları veya / ve CSS kodlamasını düzenleyerek web siteniz için çeşitli tasarım varyantları oluşturabilirsiniz. Bu bariz özellik Bandzoogle’ın kullanımını oldukça etkileyici kılıyor. Bu garip gelebilir, ancak böyle bir fırsat oldukça nadirdir (burada stok varyantında standart bir tasarım değişikliğinden bahsetmiyoruz).

Genellikle, Bandzoogle tasarım yönünden memnun kaldık. Evet, tüm şablonlar prensiplerine ve yapılarına göre kategorilere ayrılmıştır. Bu, diğer sistemler için standart bir uygulamadır. Bizi çok etkileyen şey bunun ne kadar titizlikle yapıldığıdır. Bir yandan, tüm hazır şablonlar burada güzel olarak adlandırılabilir, teknik olarak gelişmiş hiçbir şey yoktur. Bununla birlikte, yüksek kalite göz önünde bulundurularak oluşturulur (bu, genel atmosfer, demo içeriği, çok yönlülük ile ilgilidir) ve seçim aslında çarpıcı.

4. Müşteri Desteği

Bandzoogle, canlı sohbet, e-posta desteği, SSS, topluluk forumu da dahil olmak üzere standart bir dizi müşteri destek seçeneği ile birlikte gelir. Sisteme kayıt olur olmaz veya bir şablon seçer seçmez, web sitenizi nasıl özelleştireceğiniz ve platformla nasıl çalışacağınız hakkında bir video kılavuzu sunulur.. Teknik desteğin kalitesi de burada iyi. Her şey iyi çalışıyor, forum canlı, SSS bölümü kaliteli. Burada belirgin bir dezavantaj yok. Bu noktaya eklenecek hiçbir şey yok.

5. Fiyatlandırma Politikası

Bandzoogle, 30 gün süren deneme süresinin süresi nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Hizmetin standart keşfinden bahsetmeden, bu süre zarfında sistemin tüm özelliklerini ezberden öğrenmek mümkündür. Sistem, biri deneme süresinin bitiminden sonra seçilmesi gereken 3 ücretli plan sunar veya sadece hizmeti kullanmayı reddetmeniz gerekir. Ücretsiz sürüm burada mevcut değil. Bir kerelik yıllık ödeme yaptığınız için ödenen planların aylık maliyetine bakalım (aylık ödeme seçeneği yaklaşık% 12 daha pahalı olacak). Dolayısıyla, ödenen planlar aşağıdaki gibidir:

PlanMaliyetÖzellikleri
Hafif:$ 8.29 / mo✓ 10 sayfa, parça ve fotoğraf,
✓ 100 posta listesi üyesi;
✓ Komisyonsuz müzik mağazası;
Press Elektronik Basın Kiti.
Standart:$ 12.46 / ay✓ 20 sayfa, 50 parça, 500 fotoğraf;
✓ 1000 posta listesi üyesi;
Physical Fiziksel ürün sat.
PRO:$ 16.63 / ay✓ Sınırsız sayfa, parça, fotoğraf ve posta listesi üyeleri;
Videos Videolar ve diğer medya dosyalarını, otomatik envanter izleme, albüm ön siparişleri, indirim kodları satmak;
S SoundScan raporlama, özel yazı tipleri, video başlıkları.

Daha pahalı planların, daha ucuz planların ve yeni planların tüm özelliklerini içerdiğini belirtmek gerekir. PRO Planı açısından mevcut olan işlevsellik listesinin faydalarını açıkça fark ettiniz. Bandzoogle işlevselliğinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek tek plan budur. Sunulan hizmetlerin listesini okuyarak, daha ucuz planlardan birini seçerseniz, neyin mahrum edildiğini anlarsınız. Buradaki fark çok önemli olduğu için bu oldukça kötü.

Hizmetin geliştiricileri, potansiyel müşterileri, maliyeti yılda 204 $ olan bir PRO Planı seçmeye teşvik ediyor. Web sitesi oluşturucunun bir blog, e-ticaret platformu, forum ve standart bir iş web sitesinin özelliklerini birleştirdiği göz önüne alındığında, bu maliyet sistemin işlevselliğine değer.

Sistem, herhangi bir nedenle işlevselliğinden memnun olmayan kullanıcılara para iade garantisi sağlar. Ayrıca, süresi dolmayan ücretsiz alan adı, sınırsız disk alanı ve entegre barındırma seçenekleri sunar.

6. Artıları ve Eksileri

Bandzoogle, yeteneklerini sergilemek için kaliteli web siteleri kurmak isteyen müzisyenlerin ihtiyaçlarını kesinlikle karşılayacak, zengin özelliklere sahip özel bir web sitesi oluşturucusudur. Bununla birlikte, diğer tüm servisler gibi, kullanıcıların seçimi üzerinde önemli bir etkisi olabilecek avantaj ve dezavantajların bir listesi ile birlikte gelir. Şimdi sistemin avantajlarını ve dezavantajlarını öğrenmenin tam zamanı.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Güçlü müzik odağı;
&# X2714; Geniş hizmet, araç ve özellik yelpazesi
müzisyenlerin web siteleri için olmazsa olmazlardan;
&# X2714; Kullanım kolaylığı ve WYSIWYG düzenleme;
&# X2714; Kalite duyarlı şablonları niş seçimi;
&# X2714; İyi müşteri desteği;
&# X2714; Kod düzenlemeye izin verilir;
&# X2714; Entegre e-Ticaret işlevselliği.
Other Başka tür web siteleri oluşturamama;
✘ Pahalı Planlar.

7. Rakiplerle Karşılaştırma

Güçlü müzik odağı nedeniyle Bandzoogle’ı ünlü niş rakiplerle karşılaştırmak oldukça zordur. Mesele şu ki, aynı işlevselliği ve özellik setini sunabilen pek çok sistem yok. Bu açıdan tek değerli rakip Wix. Bu hepsi bir arada web sitesi oluşturucu dünya çapında popülerliğe sahiptir ve müzisyenler için iyi bir web sitesi oluşturmak için gereken güçlü bir özellik kümesi sunar.

Bandzoogle ve Wix

Her iki sistem de WYSIWYG web sitesi editörleri, çoklu mobil kullanıma hazır şablonlar, entegre bloglama ve e-Ticaret özellikleri ile birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcıların dikkatini çekmek için olağanüstü tasarımlar oluşturmanıza olanak tanıyan zengin tasarım özelleştirme araçları sunar. Wix planları, Bandzoogle tarafından sunulanlara kıyasla biraz daha ucuzdur. Ancak müzisyenler için kaliteli web sitelerinin geliştirilmesi söz konusu olduğunda bu bir sorun değildir. Dolayısıyla, bu karşılaştırmada belirgin bir lider yoktur – hem Wix hem de Bandzoogle test etmeye değer!

Sonuç olarak

Kullanım kolaylığı:7/10
Özellikleri:8/10
Tasarım:8/10
Teknik Destek:10/10
Fiyatlandırma:8/10
Genel puanı:8.2 / 10

Bandzoogle, müzisyenlerin web sitelerini oluşturmak için güzel bir hizmettir. Bileşenlerini analiz ederseniz, tüm seçeneklerinin iyi bir düzeyde güçlü bir şekilde gerçekleştirilebileceğini fark edeceksiniz, ancak bunlar benzersiz değildir. Hizmetin en büyük yararı, sistemin ana görevini gerçekleştirmek için gereken tüm özelliklerin tek bir yerde bulunmasıdır. Doğru atmosferin yaratılmasına etkili bir şekilde katkıda bulunan harika bir tematik şablonlar ve tasarımlar koleksiyonu var. Müzisyenseniz, arayüzü ve rahatlığı nedeniyle sistemi beğeneceksiniz.

Başarılı bir şekilde oluşturabileceğinizi söylemeye gerek yok müzisyenlerin web siteleri Bandzoogle’ı kullanmadan birçok diğer WYSIWYG web sitesi oluşturucusunda. Burada en önemli şey, e-Ticaret bileşeninin ve bir blogun kullanılabilirliğidir. Gerisi nadir değildir. Ancak… Diğer sistemler belirli bir atmosfere, müzik şablonlarına sahip değildir ve harici hizmetleri ve eklentileri kullanarak orada bir yerde gerekli işlevselliği aramanız gerekecektir..

Tüm önemli öğeler Bandzoogle’da tek bir yerde toplanır ve ekstra öğeler aramanıza gerek yoktur. Web sitesi oluşturucu devrim niteliğinde değil, ancak bireysel işlevsellik sunumu ve rahatlığı nedeniyle kesinlikle dikkati hak ediyor. Maliyet orta düzeydedir. Orada bu sisteme oldukça güzel alternatifler var.

Kullanmanızı öneririz mi? Evet. Neden olmasın – hizmet nişinde iyi, ancak benzersiz bir teknik özelliği yok. Kesinlikle test etmeye değer. Beğendiyseniz, ödemeyi yapmak için devam edin. Burada tuzak yok ve seçim yapmak size kalmış.

Bandzoogle’ı Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map