Bluehost İncelemesi

Bluehost – barındırma hizmetleri niş içinde kanıtlanmış gazidir. 1996 yılında başlatılan, web sitesi tarafından önerilen # 1 web içine büyüdü WordPress.org. Bu, tüm CMS tabanlı web sitesi sahiplerinin Tek Tıkla kurulum, tonlarca tıkanma, komut dosyası ve daha fazlası gibi inanılmaz avantajlardan yararlanabileceği anlamına gelir. Öte yandan, Bluehost bir WordPress fav olmak, bu şirketi bu kadar özel yapan tek şey değil.


Platform dünya çapında 5 milyondan fazla web sitesine güç veriyor. Uygun fiyatlı giriş fiyatı, sağlam müşteri desteği, gelişmiş uygulamalar ile birlikte bir dizi muhteşem özellik sunar. e-Ticaret projeleri ve güçlü çevrimiçi temsilci kurmak isteyen işletmeler için eklentiler. Bu sefer en tanınmış ve güvenilir barındırma sağlayıcılarından biri tarafından gerçekleştirilen tüm olası isabet ve özlemlere derinlemesine dalış yapacağız.

1. Artıları ve Eksileri

Şirket, yüksek kaliteli hizmetler sunmak için elinden geleni yapıyor. 7/24 çalışan 750 çalışandan oluşan özel bir havuz sunar. Bu nedenle, web sitesi sahiplerinin hala bazı küçük dezavantajları düşünmesi gerekir, ancak şirket mükemmel bir seçim gibi görünüyor. Haydi Bluehost’un artıları ve eksileri.

Bluehost Artıları:

 • Güçlü Çalışma Süresi Oranları – 2018’de ortalama hizmet süresi% 99,99’dur ve en zorlu trafik artışlarında bile kritik bir dezavantaj yoktur. Bu gerçek, şirketi diğer barındırma sağlayıcıları arasında 1. sıraya koyuyor.
 • Hızlı Sayfa Yükleme – Bluehost son birkaç yıldır performansını önemli ölçüde artırdı. Şimdi muhtemelen 424ms’lik en yüksek sayfa yükleme hızına sahip olabilir. 2016’dan beri ortalama yükleme süresini% 300 artırmayı başardılar.
 • Uygun Planlar – Web barındırma planları için düşük giriş ücretleri ve fiyatlar sunuyor. Sunucu çözümlerinin en ucuz sağlayıcıları olmaktan uzaktırlar, ancak sundukları özelliklerin tümü için hala iyi bir değer getiriyorlar.
 • Güvenlik ve Esneklik – Bluehost, uygulamalar ve eklentilerle sizi kar altında tutacak. Platform, Google Apps, CloudFlare ve diğer küresel uygulama pazarları ile kolayca entegre edilebilir. Sadece bir uygulama seçin ve tek bir tıklama ile yükleyin. Güvenlik araçlarına gelince, Bluehost’un hacker riskleri ve saldırılarıyla mücadele etmek için yeterli aracı vardır. Bu, hotlink korumasına ek olarak Spam Hammer veya Spam Expert gibi araçlardan ve.

Bluehost’un # 1 WordPress.org tarafından önerilen web barındırıcısı olduğu gerçeğini kaçıramayız. WordPress destekli web siteleri olan tüm kullanıcılar için bol miktarda güncelleme ve özelleştirme fırsatı anlamına gelir.

Bluehost Eksileri:

 • Ücretsiz Web Sitesi Transferi Yok – Diğer web sunucularının aksine, Bluehost’un ücretsiz bir web sitesi taşıma fırsatı yoktur. Sınırlı bütçeleri olan kullanıcılar için bir dezavantaj olabilir.
 • Ücretsiz Deneme Yok – Hosting hala 30 günlük para iade süresi sunuyor olmasına rağmen ücretsiz bir deneme yok. Düşük plan fiyatları göz önüne alındığında sorun olmayacak.
 • Zor Giriş Fiyatı – Şirketin temel planı aylık 2.95 dolara mal olacak. Ana bilgisayarı kullandıktan sonra 36 gün sonra 4,95 $ fatura görmek için sürpriz olabilir. Öte yandan, 4,95 $ hala o para için olsun özellikleri göz önüne alındığında bir pazarlık gibi görünüyor.

Bluehost, bazı küçük dezavantajlara rağmen kesinlikle tercih edecek şirkettir. Onlar tarafından sunulan harika özellikler ve fırsatlar inanılmaz bir dizi asla kilolu olmaz 1 numaralı web barındırıcısı. İyi bir değer için neler elde edebileceğinize daha yakından bakalım.

2. Hosting Özellikleri

Bluehost basit bir web sitesi barındırma çok daha fazla. Geniş bir özellik ve hizmet listesi, yüzlerce uygulama, bir dizi barındırma seçeneği ve SSH veya FTP dosyalarına erişme fırsatı arayan meraklılar için bir dizi özellik ile birlikte gelir. Bluehost’un sunduğu temel özelliklere bir göz atın:

Bluehost Kontrol Paneli

 • Sezgisel Kontrol Paneli – Temiz ve kullanıcı dostu tasarımı tercih ederseniz, Bluehost kesinlikle beklentilerinizi karşılayacaktır. CPanel, tüm ana işlevlerle tek bir yerde gezinmek kolaydır. Tonlarca tablo veya bölüm boyunca sörf yapmaya zorlanmayacaksınız. Gerekli bir aracı bulmak hızlı ve kolaydır.
 • Muazzam Bluehost Pazar Yeri – Giriş yaptıktan sonra, web sitenizi özelleştirmek için binlerce farklı uygulamaya, eklentiye ve komut dosyasına erişeceksiniz. Pazarlama araçlarına, alışveriş sepetlerine sonsuz WordPress temaları ve resim galerileri oluşturun. canlı sohbet hizmetleri ve daha fazlası.
 • Yerelleştirilmiş SEO ve İçerik Pazarlaması – Web sitenizin arama sıralamasını artırmanız gerekip gerekmediğini belirli sayfalarda tanıtın, Bluehost yerelleştirilmiş SEO stratejilerini sunarken, uzmanlardan oluşan bir havuz projeniz için sürekli olarak SEO dostu içerik üretir.
 • e-Ticaret Özellikleri – Bluehost, sağlam bir dijital mağaza kurmayı çok kolaylaştırır. Sınırsız depolama alanından yararlanmak ve istediğiniz kadar ürün eklemek için bir Artı planını tercih edebilirsiniz. Sistem Zen, OS Commerce, Agora ve diğerleri gibi çeşitli alışveriş sepetlerine ek olarak size bir SSL sertifikası sağlayacaktır..
 • İşletmeler için Web Siteleri – Mobil uygulama, dünya çapında milyonlarca başarılı yeni başlayan ve girişimci ile temasa geçmek için parmak ucuyla erişim sağlar. Tonlarca nasıl yapılır kılavuzlarına, analitiklere, deneyimli önerilere ve daha fazlasına erişeceksiniz..

Platform, yalnızca web sitenizi barındırmak için değil, aynı zamanda sağlam bir mobil dostu çevrimiçi projeyi sıfırdan başlatmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sunar. Tek ihtiyacınız olan her Bluehost müşterisi için ücretsiz danışma hizmeti seçmek.

Ayrıca okuyun: Bir web sitesi nasıl oluşturulur ve barındırılır.

3. Performans

Bluehost, müşterilerin barındırma deneyimini geliştirmek için çok çalışıyor gibi görünüyor. Şirket, önceki yıllara kıyasla sayfa yükleme hızını artırdı. Ortalama hız 424 ms, platformu dünya çapında mevcut olan en hızlı web barındırmalarının ilk 5’ine yerleştiriyor.

Harika çalışma süresi, harika performans arayanlar için bir diğer hayati özelliktir. % 99.99 oran, düzenli sistem güncellemeleri ve arıza izleme dikkate alınarak kusursuz görünmüyor. Şirket tarafından sağlanan bir dizi barındırma seçeneği göz önünde bulundurulduğunda önemlidir. Paylaşılan ve VPN barındırma dışında, kullanıcılar bulut sitelerinin yanı sıra özel ve WordPress sunucu çözümlerinden de yararlanabilirler.

Ayrıca okuyun: Bir web sitesinin nerede barındırıldığını bulma.

4. Güvenlik

Güvenlik kesinlikle Bluehost’un en iyi yaptığı alandır. Her web sitesi sahibi üç katmanlı anti-spam korumasından yararlanır. Aşağıdakileri içeren üç ana araçtan oluşur:

 • Spam Uzmanı.
 • Spam Çekiç.
 • Apache Spam Suikastçısı.

Güvenlik ayrıca kullanıcıların gelen kutusunu, site erişim engellemesini, IP kara listesini, SSH erişimini ve daha fazlasını kapsamaktadır. Filtreleri ve ayarları değiştirerek güvenlik özelliklerinizi özelleştirebilirsiniz. Kendinizi DDOS saldırılarına karşı en ufak bir ipucundan korumak için web sitenizi CloudFlare ile entegre edin.

5. Müşteri Desteği

Müşteri hizmetleri çok hızlı. Bluehost uzmanları çok cana yakın ve gece gündüz yardım etmeye hazırlar. Şirket herhangi bir sorunu 15 dakika içinde çözdüğünü iddia ediyor. Ekip, müşterileri hazır olmaları için olası arıza süreleri hakkında önceden bilgilendiren özel bir uyarı sistemi oluşturur. Aşağıdaki yöntemlerden herhangi biriyle iletişime geçebilirsiniz:

 • Canlı Sohbet Seçeneği.
 • Telefon.
 • E-posta.

Şirket, CMS ile ilgili sorunları çözmek için ayrı WordPress destek asistanlarına sahiptir. Tüm müşteriler, platformun bilgi tabanına tam olarak erişerek tonlarca “nasıl yapılır” kılavuzunu, makaleyi ve eğiticiyi gösterir.

6. Fiyatlandırma Politikası

Bluehost her türlü barındırma hizmeti için üç ana plan sunmaktadır. Paylaşımlı barındırma veya WordPress’e özgü sunucu çözümüne ihtiyacınız olması önemli değildir, aşağıdaki planlardan seçim yapabilirsiniz:

 • Temel Plan aylık 3,95 ABD doları maliyet (SWB ziyaretçileri için – aylık 2,95 ABD doları) + sınırsız bant genişliği, ücretsiz SSL ve WordPress güncellemeleri ve 50 GB depolama alanı.
 • Artı Planı aylık 5,45 ABD doları + sınırsız sayıda web sitesi, bant genişliği ve depolama alanı, sınırsız alan adları ve e-posta hesapları artı çeşitli pazarlama teklifleri için 200 ABD doları.
 • Seçim Artı spam karşıtı uzman, alan adı gizliliği ve site yedeklemesine ek olarak aylık 5,45 ABD doları + sınırsız özelliklerin tümü.

Bluehost Fiyatlandırması

Daha genişletilmiş özellikler için istek duyarsanız, Go Pro’ya ayda sadece 13,95 ABD doları ödeyebilir ve özel IP artı yüksek performanslı sunucuya ek olarak Choice Plus’tan tüm özellikleri alabilirsiniz.

Güzel bir bonus: Bluehost her yeni müşteriye yılda bir yıl sunuyor alan adı kaydı yok (yıldan sonra yıllık 12-14 dolar).

Kullanıcılar, web sitesi ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine bağlı olarak bazı daha spesifik sunucu çözümlerinden yararlanabilir.

 • Bulut Barındırma 6,95 $ ila 15,95 $ arasında üç farklı planc ile geliyor. Küçük ve orta ölçekli web sitelerinin yanı sıra, 6 GB’a kadar RAM ve site dosyalarınızı barındırmak için yeterli SSD depolama alanı sunan e-ticaret ve küçük işletme projeleri için iyi bir çözüm olabilir.
 • VPS Barındırma daha fazla kaynak için özlem olanlar için çeşitli planlar tanıtan esnek bir hosting çözümüdür. Plan fiyatları, ücretsiz SSL sertifikaları ve 3 TB’a kadar bant genişliği dahil olmak üzere aylık 19,9 $ ile 59,99 $ arasında değişmektedir..
 • Özel Hosting karmaşık bir yapı ve depolanacak tonlarca dosya içeren devasa ve karmaşık web projeleri için en iyi seçenektir. Kullanıcılar, ihtiyaç duydukları IP adreslerinin ve CPU özelliklerinin sayısına bağlı olarak 79,99 – 119,99 $ arasında değişen üç plan arasından seçim yapabilir. 7/24 destek ve ücretsiz SSL mevcut üç planın hepsiyle birlikte gelir.
 • Linux Bayi Barındırma ResellerClub tarafından sağlanan, gelişmiş sunucu kaynakları arayan satıcılar için mükemmel bir çözümdür. Plan başına fiyat aylık 10,99 $ ile 25,49 $ arasında değişmektedir. Sınırsız e-posta ve cPanel hesapları, pazarlama teklifleri ve daha fazlasına ek olarak veri aktarmak için yeterli alana sahip olacaksınız.

7. Rakipler

Farklı barındırma sağlayıcılarını inceledik ve bunları Bluehost ile karşılaştırdık. Sonuç olarak, Bluehost’un burada keşfettiğimiz her paragrafta en çok öne çıkan sonuç olduğu sonucuna varabiliriz. Bunları okuyun ve şunlardan emin olun:

Bluehost vs SiteGroundBluehost ve Hostinger karşılaştırmasıBluehost vs 1 ve 1Bluehost ve iPageBluehost ve WeeblyKareler vs Bluehost

Alt çizgi

Bluehost incelememiz, kesinlikle dikkat etmeye değer birçok harika özellik ortaya koydu. Web sitesi boyutuna, yapısına veya hedeflerine rağmen web barındırıcısında arayabileceğiniz her şeye sahiptir..

Platform, iş siteleri, profesyonel bloglar veya sağlam dijital mağazalar için iyi olabilir. Dahası, WordPress CMS ile oluşturulan tüm siteler için 1 numaralı seçim olduğu açıktır..

Nispeten düşük fiyatlar ve çok sayıda özellik göz önüne alındığında bütçe beklentilerini karşılayacaktır. Bu zor bir plan arasında geçiş yapmak ve daha geniş bir liste o web barındırma kaynakları uygun bir maliyetle tercih olacaktır. Gelişmiş teknolojiler, Bluehost’u barındırma sağlayıcılarının en üst listesine taşıyan hızlı performans ve güvenlik sağlar.

Bluehost ile başlayın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map