Homestead İncelemesi

Homestead – bir süredir piyasada olan bir web sitesi oluşturma yazılımıdır. 1997 yılında kurulan şirket, ilk olarak barındırma sağlayıcısı. Bugün, platform sıfırdan farklı siteler oluşturmak için bir dizi sağlam web sitesi oluşturma özelliği sunuyor. Ana avantaj, kullanıcıların bir blog, küçük işletme web sitesi veya çevrimiçi bir mağaza bulmak için nasıl kod yazacağını bilmelerine gerek olmamasıdır..


Platform, çeşitli çevrimiçi projeleri başlatmak için yeterli işlevsellik sunar. Burada Homestead tasarım galerisinde çeşitli şablonlar geniş bir seçim var. Kullanıcılar, sadece web sitelerini kurmak için değil, aynı zamanda web siteleriyle çevrimiçi olmak için de kullanıma hazır barındırma çözümünden yararlanabilirler. Sitenizi tanıtmanız gerektiğinde SEO hizmetleri, SimpleStore veya Arama Ağı Reklamları gibi ek özellikler kullanışlı olabilir. Bu inceleme, Homestead’in isabet ve özlemlerini karşılaştırmak ve kullanıcıların platformun ihtiyaçlarına uygun olup olmadığına karar vermelerini sağlamaktır..

1. Kullanım Kolaylığı

Platform, kodlamayı bilmeyen yeni başlayanlar için tasarlandığını iddia ediyor. Bu% 100 doğrudur. Web sitesini kurmak ve dağıtmak için herhangi bir teknik beceri gerekmez. Sistem, sayfa yapısını yeniden düzenlemeyi, içeriği düzenlemeyi veya yeni bloklar eklemeyi oldukça basitleştiren geleneksel bir sürükle ve bırak editörü kullanır. Ayrıca, Homestead, tüm işlevlerin nasıl çalıştığını kontrol etmek için 30 günlük ücretsiz bir deneme süresine sahiptir. Öte yandan, bazı kullanıcılar fatura bilgilerini en baştan belirtmekten hoşlanmayabilir.

Başlangıç

Ücretsiz denemenize başlamak için iki aşamayı tamamlamanız gerekir:

 1. Oturum açmak için platforma girmek için e-posta adresiniz ve şifreniz gereklidir.
 2. Kişisel veriler ve fatura bilgileri. Ülkenizi, adresinizi ve kredi kartı numaranızı belirtmeniz gereken yer burasıdır. Kişisel bilgileriniz güvenli iken, onayınız olmadan ücret almazlar. Ancak, bazıları fikri beğenmeyebilir.

Artık web sitesine başlamakta özgürsünüz.

WYSIWYG Web Sitesi Oluşturucu

Arayüz oldukça basit ve sezgiseldir, ancak bazıları geçmişte birkaç yıl geri döndüklerini düşünebilir. Kontrol paneli biraz güncel değil. Öte yandan, bazı kullanıcıların takdir edebileceği eski okul etkisini sağlar.

Homestead Editör

Sistem, web sitesi türünü tanımlamak ve zamandan kazanmak için yerleşik özellikleri ve eklentileri ayarlamak için birkaç soru soracaktır. Ardından, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaları değil, düzenleyebileceğiniz sektöre özgü metinleri de içeren tamamen özelleştirilebilir bir düzen sunar. Ayrıca, kendi öğelerinizi eklemekte özgürsünüz. Sistem, her sayfayı özelleştirmeyi, blokları taşımayı veya yeniden düzenlemeyi, metin içeriğiyle çalışmayı, medya dosyaları eklemeyi vb..

Homestead Web Sitesi İçeriği

Sürükleyip bırakma düzenleyicinin kullanımı kolaydır, gösterge tablosu solunuzdaki açılır menüde gerekli tüm öğeleri içerir. Sadece ihtiyacınız olan bloğu seçin ve sayfanızda olmasını sağlayın. Bu seçenek, menüler, fotoğraf galerileri, Hakkımızda ve Bize Ulaşın bölümlerini, ürünleri, hizmetleri ve daha fazlasını içerir. Başka bir deyişle, Homestead, ihtiyacınız olabilecek tüm araçlara sahiptir. sıfırdan bir site oluştur.

2. Özellikler & Esneklik

Burada sadece bir web sitesi oluşturmak için değil, aynı zamanda onu daha kullanıcı dostu hale getirmek için gerekli tüm araçlara sahip olmanıza rağmen, Homestead’in özellikleri bakımından son derece zengin olduğunu söyleyemeyiz. Ücretsiz resim içeren zengin fotoğraf galerilerinden çok çeşitli şablonlara, SEO ve e-Ticaret özelliklerine kadar. Ne sunduğuna bir göz atalım.

 • Eklentiler ve Uygulamalar – kullanıcılar zengin bir widget koleksiyonu arasından seçim yapabilir. Sadece tipik anketler ve haritalar değil, forumlara, iletişim formlarına, konuk kitaplarına, entegre YouTube videolarına ve Facebook sayfalarına ek olarak binlerce profesyonel görüntüye sahip ücretsiz resim galerileri de içerirler..
 • Geniş Şablon Seçimi – platform şu anda yüzlerce web sitesi şablonu sunuyor. Bir etkinlik planlama sitesi, küçük dijital mağaza, profesyonel blog veya şirket web sitesi oluşturmak için herhangi bir düzen seçebilirsiniz. Tüm şablonlar, bir dizi yerleşik uygulama ve ilgili sektöre özgü içerikle birlikte gelir. Ancak, şu anda mobil cihazlara duyarlı değiller.
 • Homestead Tasarım Ayarları

 • SimpleStore – SimpleStore’u kullanarak 100’e kadar ürünü kolayca satabilir ve müşterilerinize çoklu ödeme çözümleriyle kolay bir ödeme deneyimi sunabilirsiniz. Ek ürünler satmak, envanter yönetimi ve raporlama almak istiyorsanız, Gelişmiş E-ticaretini seçmeniz gerekir.
 • Homestead e-Ticaret

 • WebListings – bu hizmet sayesinde işletmeniz yerel potansiyel müşterilere daha fazla maruz kalacaktır. İşletme bilgilerinizi otomatik olarak Google, Yahoo, Yellowpages ve 100’den fazla dizine gönderir. Bu hizmet, bilgileri tek bir yerde düzenlemenize ve güncellemenize izin vererek zaman kazandırır (benzer bir şey gördük Webs).
 • SEO Hizmetleri – Homestead otomatik SEO strateji üreteçlerini kullanmaz. Kullanıcıların özel hedeflerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için başarılı bir SEO planı yürütürken bireysel bir yaklaşım oluşturan yerel SEO uzmanlarından oluşan bir havuza sahiptir. Site sıralamanızı yükseltmek ve ayrıntılı raporlar ve analizler sunmak için güncel taktikler ve araçlar kullanırlar..
 • Homestead SEO

 • Web Sitesi İstatistikleri – değerli gerçek zamanlı raporlar her Homestead planının bir parçasıdır. En popüler sayfaları belirlemenizi ve en başarılı trafik kanallarını belirlemenizi sağlar. Kullanıcılarınızın nereden geldiğinin yanı sıra sitedeki davranışlarının her zaman farkındasınız.
 • Homestead İstatistikleri

 • Web Sitesi Barındırma – Homestead hepsi bir arada bir çözümdür, yani barındırma veya etki alanını ayrı ayrı önemsemeniz gerekmez. Tüm site varlıklarınızı tek bir panodan yönetmek için yeterli bant genişliği ve depolama alanına sahip bir plan seçmeniz yeterlidir.

Ücretsiz şablon, resim galerilerine erişim ve web sitesi oluşturucunun kendisi gibi tüm temel seçenekler tüm paketlerle birlikte gelirken, özellikler kümesi seçtiğiniz plana bağlı olacaktır..

3. Tasarım

Homestead, istenen tasarım fikrini hayata geçirmek için çeşitli yollar sunar. Her şeyden önce, web sitenizin türüne bağlı olarak hazır bir şablon kullanabilirsiniz. Başka bir yol, işi sizin için yapacak olan Homestead yerel tasarımcılarını tercih etmektir..

Homestead Şablonları

Platform şu anda çeşitli iş nişlerine atıfta bulunan yüzlerce şablon sunuyor. Özel yapım blogları, küçük işletme web sitelerini, etkinlik düzenlemelerini, küçük dijital mağazaları, portföyleri vb. Temsil ederler. Biraz tipik görünseler de tüm temalar profesyonel olarak tasarlanmıştır. Öte yandan, kullanıcılar yeterli kişiselleştirme özgürlüğü elde ettikleri için bu sorun olmayacak.

Homestead Şablonları

Örneğin, platformun 1 milyondan fazla telifsiz görüntüsüyle muazzam bir görüntü kütüphanesi var. Bu özellik, profesyonel resimlerden ve fotoğraflardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan her planla kullanılabilir.

Homestead Tasarım Stüdyosu

İstediğiniz web sitesi stilini uygulayamazsanız ve profesyonel yardım istemeniz durumunda, Homestead profesyonelleri işi yapacaktır. Platform, kiralanabilecek profesyonel tasarımcılardan oluşan bir havuza sahiptir. SEO özelliklerine ve genel kullanılabilirliğe dikkat ederek sizin için ayrı ayrı hazırlanmış benzersiz bir tasarımdan yararlanacaksınız..

4. Müşteri Desteği

Homestead, müşteri desteği açısından fazla bir şey sunmuyor. Bir web sitesi oluşturma + barındırma yazılımından beklediğiniz kadar temasa geçmenin pek çok yolu olmadığı anlamına gelir. Sistem, çeşitli sorunları çözmek için iki ana yol sunar. İçerirler:

 • Anında iletişim kurmak için ücretsiz telefon.
 • Homestead Yardım Merkezi 7/24 hazır olduğunu iddia ediyor. Burada Web Danışmanı veya daha deneyimli platform kullanıcılarından yardım isteyebilirsiniz. Yardım Merkezi, Homestead ile çalışmanın çeşitli yönlerini kapsayan birçok bilgi içerir.

Platform’un YouTube kanalı zengin video rehberleri ve eğiticileri sunmaktadır. Buna ek olarak, Homestead’in 3.000’den fazla takipçisi olan büyüyen bir Facebook topluluğu var.

5. Fiyatlandırma Politikası

Kullanıcılar mevcut üç fiyatlandırma planı arasından seçim yapabilir. Diğer platformların yaptığı gibi yıllık ödeme için özel bir indirim yapılmaz. 30 günlük ücretsiz deneme olmasına rağmen aylık fiyat sabittir. Paketler aşağıdaki gibidir:

 • Başlangıç ​​Planı aylık 7,99 $ maliyeti. 5 sayfadan fazla olmayan küçük işletme siteleri blogları veya portföyleri için iyidir. Bu planla 5 GB bant genişliği ve 25 MB depolama alanı elde edersiniz.
 • İş planı maliyeti $ 22.99 / ay. En fazla 3 siteye ve 100’den fazla sayfaya sahip olmayan küçük e-ticaret projeleri için iyidir. Paket, ayda 14.99 $ karşılığında SimpleStore eklentilerini eklemenizi sağlar.
 • Business Plus 62,99 $ maliyeti sınırsız sayıda web sitesi ile istediğiniz kadar sayfa oluşturmanıza olanak sağlar. Pakete dahil edilen Pazarlama Araçları ve Web Sitesi İstatistikleri ile 10 GB depolama alanı ve 500 GB bant genişliği elde edersiniz. Bir kez daha, SimpleStore özelliği eklemek aylık 14,99 $ ‘a mal olacak.

Her üç plan da ücretsiz şablonlar, görüntü kitaplıklarına ve web sitesi oluşturucuya tam erişim ve müşteri desteğini içeren ücretsiz temel özelliklere sahiptir.

6. Artıları ve Eksileri

Bütçe ile sınırlı değilseniz, küçük ve orta ölçekli projeler için Homestead iyi bir fikir olabilir. Şablonlar daha güncel bir görünüme sahip olabilirken planlar oldukça pahalıdır. Öte yandan, platformun hala bazı belirgin avantajları var.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Yüzlerce ücretsiz şablon ve sürükle ve bırak editörü.
&# X2714; Çeşitli eklentiler ve uygulamalar.
&# X2714; Basit çevrimiçi mağaza ayarı.
&# X2714; Kodlama gerekmez.
&# X2714; Yeni başlayanlar için hepsi bir arada çözüm.
&# X2714; Büyük resim kütüphanesi.
&# X2714; SEO ve web tasarım uzmanlarının özel havuzu.
✘ Overpriced planlar.
Respons Duyarlı şablonlar ve sıkıcı tema tasarımı yok.

Sonuç

Homestead, web sitesi oluşturma çözümü ile pazara girmeye çalışıyor. Kullanımı oldukça kolaydır ve bazı harika özelleştirme araçlarına sahiptir. Aynı zamanda, yapılması gereken çok iş var. Arayüz güncel değil, bizi 2000’lere geri götürüyor. Pahalı planlar, her bir kullanıcının gereksinimlerini neredeyse zor karşılayacaktır. Mobil uyumlu şablonların olmaması kesinlikle büyük bir özledim.

Öte yandan, platform sağlam bir web sitesi başlatmak için bir dizi temel özelliklere sahiptir. Bazı dezavantajlarını düşünmüyorsanız, SEO dostu, yalnızca kullanıcılara yönelik olabilecek projeleri dağıtmanıza izin verir.

Homestead’ı Şimdi Deneyin

 Bu kolay

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map