HostPapa İncelemesi

HostPapa İncelemesi


HostPapa – Kuzey Amerika’da bir numaradır. Platformda şu anda 500.000’den fazla web sitesi bulunmaktadır. Müşteriler, barındırma kurulumu ve web sitesi oluşturmadan alan adı kaydı ve pazarlamaya kadar çeşitli alanlarda uzman bir ekip tarafından sunulan çok çeşitli özellik ve hizmetlerden yararlanabilir..

Diğerlerinden farklı olarak barındırma sağlayıcıları, HostPapa, işinizi sıfırdan oluşturmanıza, sürdürmenize ve tanıtmanıza olanak tanıyan tam zamanlı bir şirkettir. Kullanıcılar, iyi performans, gelişmiş güvenlik olanakları, WP tabanlı web siteleri için barındırma ve çevrimiçi mağazalar içeren farklı sunucu çözümleri arasından seçim yapabilir. Ayrıca, her bir barındırma paketiyle birlikte verilen kapsamlı destek, kullanım kolaylığı ve bir dizi ücretsiz araçtan da bahsetmeliyiz.

1. Artıları ve Eksileri

HostPapa, küçük işletme ve içerik tabanlı sitelerden daha karmaşık e-Ticaret projelerine kadar çeşitli çevrimiçi projelere uyabilir. Uygun fiyatlı planlar, fiyat veya seviyeye rağmen her paketle ölçülmemiş bant genişliği ve çoğu barındırma sağlayıcısının yaptığı gibi bir yerine iki web sitesi için başlangıç ​​planı sunar.

Buna ek olarak, hepsi ile uyumludur büyük CMS platformları ve çevrimiçi mağaza sunucu paketine ek olarak WP için optimize edilmiş ayrı bir barındırma hizmeti sunar.

Bazı küçük dezavantajlara rağmen, HostPapa hala piyasadaki en iyi tekliflerden biri.

HostPapa Artıları:

 • Ücretsiz Alan Adı – her kullanıcı ücretsiz alan adı alır her hosting planı ile. Dijital mağazanıza güç sağlamak için minimum varlıklara veya maksimum kaynaklara sahip bir giriş paketine ihtiyacınız vardır, sistem herkese ücretsiz bir alan adı sağlar.
 • Başlangıçtan İki Web Sitesi – Tek bir web sitesi için temel bir plan sunan diğer barındırma sağlayıcılarının çoğunun aksine, HostPapa en baştan iki web sitesi için daha iyi bir başlangıç ​​teklifi ile birlikte gelir.
 • İyi Çalışma Süresi – Her ne kadar birçok şirket müşterileri için% 100 çalışma süresi sağlamaya çalışsa da, gerçekçi görünmüyor. Bununla birlikte, HostPapa ortalama% 99,9 çalışma süresi ile çok yakın.
 • 24 Saat Destek – kullanıcılar 7/24 destek ekibiyle iletişime geçebilir veya birden fazla kılavuz ve video eğitimi içeren kapsamlı bir bilgi tabanına erişebilir.
 • Ek özellikler – HostPapa, özel web sitesi oluşturucu, çevrimiçi mağaza kurulumu ve entegrasyonu, ücretsiz web sitesi geçişi, iş ve bireyler için pazarlama paketleri vb.Gibi ek hizmetler sunan tam zamanlı bir platformdur..

Aynı zamanda, kullanıcılar adanmış sunucu çözümünün yanı sıra diğer bazı küçük dezavantajları sevmeyebilir.

HostPapa Eksileri:

 • Sayfa Yükleme Hızı daha iyi olabilir – son araştırmalar 759ms’lik sayfa yükleme hızını göstermektedir. Bazı platformlar daha yüksek hız sunmasına rağmen, HostPapa hala 890ms olan endüstri standardını geçmeye devam ediyor.
 • Pahalı Plan Yenileme – Eğer barındırma gibi ve kullanmaya devam etmek istiyorsanız, yenileme fiyat hoşlanmıyorum olabilir. İlk fiyat etiketine kıyasla iki kat daha yüksek olabilir.
 • Otomatik Web Sitesi Yedekleri – özellik yalnızca Business Pro plan kullanıcıları için kullanılabilir.

HostPapa, bazı küçük dezavantajlara rağmen iyi bir hosting çözümüdür. Sonuçta hiç kimse mükemmel değilken, platform ek hizmetler ve özellikler karşısında sağlam bir telafi sunar. Ne sunduğuna daha yakından bakalım.

2. Hosting Özellikleri

Hosting sağlayıcı güvenli ve istikrarlı bir web sitesi işlemi sağlamak için mümkün olan her şeyi yapar. Buna ek olarak, kullanıcılar iş pazarlama araçları, birkaç dakika içinde kendi sitenizi oluşturmak için araçlar, ücretsiz bir alan adı kaydetme vb..

 • Herkes İçin Ücretsiz Alan Adı – Her HostPapa kullanıcısının bir alan adı kaydetme ve bu alanı 1 yıl boyunca ücretsiz olarak seçilen bir barındırma planında kullanma fırsatı vardır. Ayrıca, platform farklı web siteleri arasında geçiş yapmaya gerek kalmadan özel alan adı kayıt hizmetine sahiptir..
 • Özel Web Sitesi Oluşturucu – yeni başlayanlar için tasarlanmış, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucudan en iyi şekilde yararlanın. Kodlama veya programlama becerileri gerektirmez. Siteden site oluşturmak ve dağıtmak için sezgisel sürükle ve bırak düzenleyicisinden yararlanın.
 • Sezgisel cPanel – barındırma, sezgisel bir kontrol paneli sayesinde kullanımı çok kolaydır. Kullanıcılar mevcut hizmetlerin her birini tek bir HostPapa Panosundan yönetebilecekler.
  HostPapa cPanel
 • E-posta İş Çözümleri – sağlanan temel araçlarla çevrimiçi işinizi çalıştırın ve yönetin. Kullanıcılar, bir Gmail kurumsal hesabı, bir grup ofis işbirliği aracı ve 30 GB depolama alanı içeren bir G Suite paketi alabilir.
 • sınırsız bant genişliği – her plan, en ucuz giriş planını veya genişletilmiş barındırma kaynaklarına sahip gelişmiş bir paketi tercih ettiğiniz sınırsız disk alanı sunar.
 • Ücretsiz Alan Adı Transferi ve Site Taşıma – HostPapa ekibi, mevcut bir alan adını veya web sitesini platforma aktarmanıza yardımcı olur. Alan adı aktarımı ve proje kesinti süresi olmadan işlenen web sitesi geçişi ücretsizdir.
 • Yeşil Hosting – HostPapa, kendisini yeşil sunucu çözümü olarak ilan eden ilk hosting sağlayıcılarından biridir. Bu, çevreye ve içinde yaşadığımız dünyaya dikkat ettikleri anlamına gelir. Enerji santrallerinde yenilenebilir kaynakları kullanır, rüzgar ve güneş enerjisinden en iyi şekilde yararlanır.
 • Online Mağaza Barındırma – Sistem, yalnızca planlamayı planlayan kullanıcılar için ayrı bir e-Ticaret barındırma çözümüne sahiptir dijital mağaza oluştur ve halihazırda hazır bir e-Ticaret projesine sahip olanlar. Paket, ücretsiz site geçişi, satış için sınırsız ürün, mağaza kurulum ve yapılandırma yardımı, istişareler ve ücretsiz SSL şifrelemesinden oluşur.
 • WP-Optimize Edilmiş Barındırma – adanmış mısın WordPress Fan? HostPapa, önceden yüklenmiş CMS, yerleşik eklentiler ve güvenlik özellikleri, sorunsuz web sitesi entegrasyonu, otomatik WordPress güncellemeleri ve daha fazlasını içeren WP için optimize edilmiş barındırma çözümünü sunar.

Sonuç olarak, sadece hosting değil, proje geliştirme, tanıtım, destek ve bakım için tam zamanlı bir web çözümü arayanlar için gelişmiş hizmetlere ek olarak gerekli tüm özelliklere sahip nihai bir barındırma sağlayıcımız var..

3. Performans

Daha önce de belirttiğimiz gibi, en gelişmiş teknolojiler bile% 100 çalışma süresinden yararlanmanıza asla izin vermeyecektir. Ancak, bazı barındırma sağlayıcıları bu oran çok yakın. HostPapa da bunlardan biri. Son testler ve araştırmalar, son birkaç aydaki çalışma süresinin% 100’ünü göstermektedir. Barındırma işlemini ilk 30 gün içinde daha düşük çalışma süresi tespit ederseniz, tam bir geri ödeme almayı talep edebilirsiniz.

HostPapa UpTime

Her planda Cloudflare CDN işlevselliği bulunur. Ziyaretçilerinizin bulunduğu yere rağmen daha iyi bir küresel erişim sağlar. HostPapa, HDD’ye kıyasla daha hızlı olan SSD sürücüleri kullanır. Ayrıca dahili bir önbellek sistemi, şu anda 759 ms civarında olan daha hızlı sayfa yükleme hızı sağlar. Sonuç, endüstri standartlarına göre daha iyidir. Cachewall ekstra web sitesi koruması için kullanılır.

HostPapa Performansı

Ayrıca projeyi optimize etmeye ve web sitesi yanıtlama süresini iyileştirmeye yardımcı olur. HostPapa ekibi sürekli gelişimi üzerinde çalışırken genel performans iyi.

4. Güvenlik

Bazı güvenlik özellikleri seçtiğiniz barındırma planına ve sunucu çözümüne bağlıdır. Örneğin, otomatik web sitesi yedeklemeleri yalnızca Business Pro planında kullanılabilir. Sistem, toplam çöküşü önlemek için veriler ayrı yerlerde depolanırken, sistem birkaç geri yükleme noktasının bir listesini oluştururken, bu parayı ödemeye değer olduğunu düşünüyoruz..

Paylaşımlı barındırma tercih edenler, her plan ile entegre ve zaten fiyata dahil Panda Cloud anti-spam sistemi takdir edecektir. Temel güvenlik araçları sunucu güvenlik duvarı, kötü amaçlı yazılım ve virüs algılama, dijital tehdit izleme ve sonlandırmayı içerir. Bazı paketler etki alanı gizliliği ve özel bir IP adresi ile birlikte gelirken, tüm paketler ücretsiz SSL şifrelemesi sağlar.

5. Müşteri Desteği

HostPapa, müşteri desteği dediğimiz şeye kapsamlı bir yaklaşım getiriyor. Telefon, canlı sohbet ve bilet sistemi gibi anında iletişim kurmanın çeşitli yollarının yanı sıra, kullanıcılar aşağıdakiler aracılığıyla sağlanan yardıma güvenebilir:

 • Video Eğiticileri ve Kılavuzları – tüm önemli konuları kapsarlar. Hosting veya web sitesi oluşturucuya nasıl başlayacağınızı öğreneceksiniz.
 • Bilgi tabanı – ilgili kategorilere ayrılmış tonlarca makale içerir. Hosting, Etki Alanları, E-postalar, vb..
 • Yerel Uzmanlar – HostPapa’da kurulumu yapan, web sitesi geçişini tamamlayabilen, çevrimiçi mağazayı ince ayarlayabilen ve hatta siteyi sıfırdan oluşturabilen bir uzman ekibi var. Tek yapmanız gereken isteği Benim İçin Yap bölümünden göndermek.

Yukarıda belirtilen özelliklerin tümü, abonelik planına rağmen tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

6. Fiyatlandırma Politikası

İşte fiyatlandırma bölümünde. HostPapa’nın maliyetini ve hangi sunucu çözümlerini sunduğunu öğrenelim. Üç büyük planda mevcut olan standart web hosting ile başlayacağız:

HostPapa Fiyatlandırması

 • Başlangıç ​​maliyetleri $ 3,95 iki web sitesi ve sınırsız bant genişliği için.
 • İşletme maliyetleri $ 3,95 sınırsız web sitesi ve ölçülmemiş SSD depolama için.
 • Business Pro maliyetleri $ 12.95 tüm sınırsız özellikler ve güvenlik geliştirmeleri.
 • Yenileme planı fiyatını kontrol etmelisiniz, çünkü iki kat daha yüksek olabilir. WP için optimize edilmiş barındırma planları fiyatlandırma açısından aynıdır. VPS barındırma, olağanüstü performansa ve varlıklara ihtiyaç duyanlar için 19.99 dolardan 299.49 dolara mal olacak.
 • e-Ticaret sunucu çözümleri, sınırsız ürün API çağrıları, Amazon ve eBay’de satış, analitik ve daha fazlası ile giriş planı için 19,99 $ ve Diamond planı için 139,99 $ ‘dan başlayan 4 farklı yerde temsil edilmektedir..

Sonuç

HostPapa güçlü ve kullanımı kolay bir hosting uygulamasıdır. Müşteriler, canlı web projelerini çalıştırmak, yönetmek ve desteklemek için başlangıç ​​dostu bir sistemden faydalanacaklar. WordPress dahil tüm büyük CMS platformlarıyla uyumludur, Joomla, Drupal, ve diğerleri. HostPapa, içinde bulunduğumuz çevre ve dünya için güvenli olan yeşil sunucu çözümleri sunar.

Müşteri destek ekibi sadece bazı sorunların çözülmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bazı süreçleri sizin için halleder. Mükemmel performans, gelişmiş güvenlik araçları, uygun fiyatlar ve çoklu barındırma paketleri – HostPapa’yı dikkat etmeye değer yapan şey budur.

HostPapa’yı ŞİMDİ deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map