IM Creator (XPRS) İncelemesi

IM Creator (XPRS) İncelemesi


IM Creator (XPRS) – uygun bir WYSIWYG editörü ile birlikte gelen ve farklı türdeki projeleri başlatmak ve yönetmek için gereken çok çeşitli gelişmiş özellikler sağlayan ücretsiz bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem esas olarak profesyonel portföylere ihtiyaç duyan sanatçıların, güvenilir iş varlığı kurmak isteyen girişimcilerin ve ticari ve ticari olmayan kullanım için web sitelerinin geliştirilmesine dahil olan web tasarımcılarının ihtiyaçlarına yöneliktir. Ayrıca, e-Ticaret web sitelerinin, açılış sayfalarının ve blogların oluşturulması için de iyi çalışır.

2011 yılında New York’ta Jonathan Saragossi tarafından piyasaya sürülen web sitesi üreticisi şimdi görsel bir editöre sahip en iyi SaaS platformlarından biri. Sistemin ilginç özelliklerinden biri, ticari olmayan kuruluşlar, öğrenciler ve sanatçılar için ücretsiz premium hesaplarıdır. Diğer kullanıcılar da IM Creator’ı ücretsiz olarak kullanabilir, ancak kendi alan adlarını oluşturulan web sitelerine bağlama şansları yoktur. Ayrıca şaşırtıcı olan, e-ticaret işlevinin Ücretsiz hesaplara dahil edilmesidir. Bu oldukça sıradışı. Herhangi bir kişi herhangi bir para yatırımı yapmadan platform açısından ürün veya hizmet satmaya başlayabilir.

IM Creator başlangıçta çok ilginç bir web sitesi oluşturucu gibi görünüyor. Olgun, çekici ve niş için standart olmayan çözümler sunar. Görünüşe göre 2019’da WYSIWYG nişinin lideriyiz.

Bugün itibariyle, 17 milyondan fazla web sitesi yayına girmiştir ve daha fazlası geliştirilmektedir. Platformun kullanımına ilişkin nihai karar, hala gerçekleşme kalitesine, işlevsellik derinliğine ve uzun vadede faydalanmayı beklediğiniz kullanım kolaylığına bağlıdır. Şimdi, somut sonuçlar çıkarmak için hizmetin tüm özelliklerini analiz edebiliriz.

IM Creator (XPRS) İncelemesi imcreator.comİçindekiler:

Ücretsiz olarak deneyin Cevap bırakın

IM Creator (XPRS) Web Sitesi Oluşturucusunun Artıları ve Eksileri

IM Creator, en uygun görsel editörlerden birine sahip bir web sitesi oluşturucusudur. Sistemin yadsınamaz olaylarından biri “Stripes” & Daha önce hiç böyle bir web sitesi tasarımı yaklaşımıyla karşılaşmamış kullanıcılar için oldukça gelişmiş ve hatta biraz fütüristik görünen Polydoms teknolojisi. IM Creator ile başlatılan tüm projeler duyarlı bloklardan yapılmıştır – çok yönlü yapı ve işlevsellik çizgileri. Gerekli şeritleri değiştirerek ve kurarak, hazır bir web sitesi elde edersiniz.

Süreç standart sürüklemeyi hatırlattığından bundan daha basit bir şey yoktur & damla web tasarım yaklaşımı. Burada, çoğu kullanıcı tarafından kombinasyon için çok karmaşık olduğu düşünülen herhangi bir widget (ayrı öğe) bile yoktur. Hazır blokların mevcudiyeti nedeniyle, sistem tam otomasyon sağlar. Burada bir şey karıştırmak imkansız.

IM Oluşturucu Editörü

Sisteme kaydolduğunuzda, başlamak için sadece e-postanızı, şifrenizi ve takma adınızı sağlamanız yeterlidir. Bundan hemen sonra, bir şablon seçip özelleştirmeye başlayacağınız kontrol paneline yönlendirileceksiniz. Servisin arayüzü hoş, ergonomi üst düzey seviyededir. Bununla birlikte, editör seçenekler, simgeler ve diğer unsurlarda bolca bulunur. Orta derecede basittir ve onunla çalışırken dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde, menü erişimine, bir anahtar seçeneğine veya buna benzer bir şeye bakma riskiniz vardır.. Ayarlar panellerinin çoğunda sekmeler bulunur. IM Creator, ilk bakışta düşündüğünüzden biraz daha derin ve karmaşık.

Genel olarak, bu en uygun ve mantıksal olarak yapılandırılmış sistemlerden biridir. Yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. Sadece 1-2 saat sürer. En önemlisi, IM Creator gerekli sonucu hızlı ve etkili bir şekilde almanızı sağlar.

İsterseniz, web sitenizi oluşturmaya başladığınız gün yayınlayabilirsiniz. Web sayfası tasarımına yaklaşımı nedeniyle, sistem her türlü hataya karşı güvenilir koruma sağlar. Ne yaparsanız yapın, bu başlangıçta güzel görünecek.

IM Creator, marka oluşturma ve web oluşturma sürecine yaklaşım sunan kaliteli bir WYSIWYG web sitesi kurucusudur. Hizmeti test ederken, sistemin hem güçlü hem de zayıf noktalarını tanımladık ve şimdi bunlardan bahsetmenin tam zamanı.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Sisteme kaydolmadan bile bir web sitesi oluşturmaya başlayabilirsiniz.
&# X2714; Etkileyici duyarlı şablonlar, kodunuzu web sitesine ekleme fırsatı.
&# X2714; Şeritlerin bolluğu, bölümlerin uygun şekilde özelleştirilmesi.
&# X2714; Pratik ve uygun fiyatlı Beyaz Etiket modeli.
&# X2714; Ticari olmayan projeler için ücretsiz premium lisans alma fırsatı.
&# X2714; Kalite Bilgi Merkezi.
&# X2714; Güçlü e-Ticaret motoru.
Own Kendi yazı tiplerinizi yükleyemezsiniz.
Com e-Ticaret için aynı anda yalnızca bir ürün satabilirsiniz.

Diğer parametrelerle ilgili olarak, IM Creator iyi bir sistemden daha fazla izlenim yaratır. Bu, hizmetin düşük maliyeti ve 100 $ / yıl için bir web mağazası açma fırsatı düşünüldüğünde özellikle doğrudur..

Özellikleri & Esneklik

IM Creator, sağlanan işlevsellik, esneklik ve özellik kümesinde mükemmeldir. Yukarıda da belirtildiği gibi, Bu web sitesi oluşturucusunun temel fonksiyonel öğesi bir şerittir. Her sayfa, çok yönlü içeriğe sahip değiştirilebilir duyarlı bloklardan oluşur. Amacına bağlı olarak, her şeridin kendi ayarları vardır. IM Creator ile web siteleri oluşturmanın özü, bu tür blokların doğru uyumluluğuna ve tasarımına dayanır. Kombinasyonları ve tasarım düzenlemeleri maksimum esneklik sağlar.

Sistemle oluşturulan web siteleri, basit bir çalışma süreci nedeniyle benzer görünecek ve aynı anlayışa sahip olacaktır. Modern bir görünüme sahip oldukları, oldukça işlevsel oldukları ve herhangi bir cihazda çekici tasarımlarla övünebileceği için bu kötü değil. Web oluşturma sürecinin birleştirilmesi, özellikle yeni başlayanlar için işi basitleştirir ve hızlandırır. Genel olarak, IM Creator çalışma alanının organizasyonu ve kesintisiz yaklaşım açısından iyi bir seçimdir.

IM Creator Özellikleri

Editör içindeki hemen hemen tüm eylemler sadece bir fare ile yapılabilir. Her bloğun sınırları açıkça görülür ve bunları bir kabın çalışma alanını daraltmak ve genişletmek için hareket ettirebilirsiniz. Blok yerleri değiştirmek, kopyalamak ve silmek de mümkündür. Onun dışında, maksimum blok genişliği, boşluklar, iç elemanların konumlarını manuel olarak düzenleyebilir ve görüntüleme formatını ayarlayabilirsiniz. Sistem seçenekler ve özelliklerle doludur.

Web sitesi oluşturucunun güncellenmiş sürümü, web sitesi düzenlemesini çok daha hızlı ve daha kolay hale getiren yeni geliştirilmiş menü formatını tanıttı. Sistem geliştiricileri, hızlı ve sorunsuz web oluşturma deneyimi sağlamak için editörü kolaylaştırdı. Ona erişmek için menüde görüntülenen herhangi bir öğeyi tıklamanız gerekir.

Sistem, yeni içerik ekleyebileceğiniz, mevcut yayınları ve web sitesi öğelerini düzenleyebileceğiniz, resimler, bölümler, bağlantılar ve diğer öğeleri tek bir yerde ekleyebileceğiniz güncellenmiş mini menüye erişim sağlayacaktır. Ayrıca, yalnızca bir fare tıklamasıyla görüntülenen daha güçlü düzenleme araçları koleksiyonuna erişebilirsiniz..

Yeni Mini Menü, kolaylık ve basitlik için standartlaştırılmıştır. Bu, web sitesi öğelerini, bağlantıları, bölümleri ve öğeleri düzenlemek söz konusu olduğunda son derece etkili olduğu anlamına gelir. Mini Menü ile bağlamsal düzenleme de kolaydır. Orada mevcut araçlar web tasarım özelleştirme özgürlüğü sağlar. Web sitesi öğeleri eklemek / düzenlemek dışında, renk efektlerini, görüntüleri ve arka plan ayarlarını vb..

Dahası, yeni gelişme web sitesi performansının hızını% 30 artırabilir. Web sitenizin hız performansını artırmak için ihtiyacınız olan tek şey projeyi yayınlamaktır. Bu kadar.

Yeni şeritler eklemek için komşu bloklar arasındaki “+” düğmesini etkinleştirmelisiniz. Güzel bir animasyon ve amaçlarına göre kategorilere göre sıralanan mevcut şeritlerin listesini göreceksiniz: başlık, projeler, hizmetler, özellikler, galeri, fiyatlandırma, takım, makale, metin bloğu, biyo / cv, blog , formlar, slayt gösterisi, sosyal, harekete geçirici mesaj, referanslar, logolar, haritalar, widget’lar, öğeler. Her kategori yaklaşık 5-10 blok gerçekleştirme seçeneği içerir.

IM Creator Yeni Şerit

Çizgili «widget’lar» kategorisinin Google etkinlik zamanlama listesi, SoundCloud müzik çalar, OpenTable rezervasyon formu (IM Creator’ı restoranlar için ilginç bir çözüm haline getirir), PDF görüntüleyici ve Facebook yorumlarını bağlamaya izin verdiğine dikkat edilmelidir. Başka bir deyişle, işlevselliği standart öğelerin (metin, resimler, video vb.) Kombinasyonundan farklı olacak şekilde bloklar ekleyebilirsiniz..

«Elementler»Bölümü, web sitesine temel öğeleri eklemeyi mümkün kılar, böylece her şeridin işlevselliğine katkıda bulunur: başlık, resim, altyazı, video, gövde, fiyat teklifi, bağlantı, simge, harita, ham (kendi HTML kodunuzu eklemeniz gerekir) , Javascript, CSS ve Gömme Kodları). Yani, bu öğeleri kullanarak yapısal olarak karmaşık ayrı içerik blokları oluşturabilirsiniz.

Temel ilke şöyledir: editör alanları, araçlar, seçenekler vb. menüsünü aldığınız bölümlere ayrılmıştır.. Size sunulacak öğeler, tıklayacağınız blok ve öğe türüne bağlı olacaktır. Burada birkaç varyant var. Örneğe bir göz atın: bazı bloklar, videolar, simgeler, bağlantılar, bölücüler veya boş kaplar eklemek için size bir «Yeni öğe veya öğe ekle» menüsü sunulacak küçük bir “+” simgesiyle gelir.

Belirli bir öğeyi (slayt gösterisi gibi) tıklatarak, bir bindirme rengi seçmeye, bir bağlantı eklemeye veya bölüm ayarlarına erişmeye izin veren bir menü göreceksiniz – bölümlerde zengin seçenek seçeneklerine sahip bir menü:

 • Ayarlar”Görünür bölüm elemanları seçeneği (düğme, başlık, altyazı, gövde), hizalama ve dikey blok konumunu ayarlama veya tam ekran yüksekliğini etkinleştirme fırsatı sunar;
 • Slayt”Slayt gösterisi süresinin ve otomatik oynatmanın ayarlanmasına olanak tanır;
 • Pasif elemanlar ve fareyle üzerine gelme için 11 efektten birini seçmenizi sağlayan “F / X”. Bir filtre ve gölge faktörleri seçmek de mümkündür;
 • profesyonel”, Bir bölüm içindeki her öğe için maksimum şerit ve içerik alanı genişliğinin yanı sıra boşluk değerlerini (dolgu / kenar boşluğu, piksel) seçmeyi mümkün kılar.

IM Creator Slayt Gösterisi Ayarları

Farklı çizgiler için Bölüm Ayarlarının, ayarların karakteri ve yapısı açısından önemli ölçüde farklılık gösterebileceği belirtilmelidir. Bu nedenle, IM Creator editörü ile çalışırken çok dikkatli olmalısınız: ilk bakışta çok fazla seçenek yok, ancak öğeleri ve farklı ekran alanlarını tıklamaya başlar başlamaz yeni menüler ortaya çıkmaya başlayacak. Bu, nispeten basit düzenleyicinin gözünüzün önünde çok daha gelişmiş seçeneklerle güçlü bir araca dönüştüğü zamandır..

Bunun dışında, ayarları tüm web sitesini veya ayrı sayfaları etkileyen yüksek düzey menüler de vardır. Bir ekranın sol orta kısmında bir «Web Sitesi Stili»Yeni web sayfaları oluşturmanıza ve daha fazla düzenleme için mevcut sayfaları seçmenize olanak tanıyan ayarlar simgesi. Burada ayarların birkaç bölümü vardır:

 • stil”Web sitesi şablonu türünü (geniş veya dar), varsayılan yazı tiplerini ve web sayfası arka planını seçmenize olanak tanır;
 • Menü”, 9 menü düzen türünden birini (merkeze yönelik, kenar çubuğu, hamburger, gizli vb.) Seçmenizi sağlar;
 • Kaydırma f / x”3 kaydırma efektinden (kaydırma, büyüme, solma) birini seçme;
 • Sayfa widget’ları”, Web sayfası widget’larının eklenmesine olanak tanır (sohbet, paylaşım, geri bildirim, yükleyici, kaban, şerit, kar veya özel kod).

IM Creator Site Ayarları

Bu değil. Ekranın üst kısmında yedekleme oluşturma, referans bölümü, web sitesi kopya kaydetme seçeneği, iptal özelliği, önizleme, yayın erişimi sağlayan bir araç çubuğu da vardır. Ayrıca burada bir web sayfası yönetimi menüsü (oluşturma, kopyalama, SEO parametrelerini doldurma) ve açılır pencere öğeleri (alanlar, metin, konum, genişlik ve yükseklik, görüntüleme terimleri) ekleme / ayarlama fırsatı bulacaksınız..

IM Creator, sosyal medya profillerini seçip çalıştığınız web sitesine bağlamanızı sağlayan kapsamlı sosyal entegrasyon seçenekleri sunar. Sosyal medya düğmelerini, projenizin genel tasarımına ve stiline uyacak şekilde özelleştirme fırsatı bile var.

Web sitesi oluşturucu ayrıca, web sitenizin istediğiniz dillerde çeşitli sürümleri oluşturmanıza olanak tanıyan çok dilli destek aracıyla birlikte gelir. Bu hedefe ulaşmak için özel eklentileri veya widget’ları entegre etmeye gerek yoktur; projeniz için seçmek istediğiniz dillere karar verin ve bunları oluşturmak için devam edin! Bu arada, herhangi bir şüpheniz varsa veya nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz, IM Creator çok dilli bir web sitesini başlatmanıza ve özelleştirmenize yardımcı olacak bilgilendirici bir öğretici sunar.

IM Oluşturucu SEO

IM Creator ile başlatılan web sitelerinin açık bir kalite kodu vardır ve arama motorları tarafından iyi endekslenir. Bu hizmetle bir web sitesi oluşturduktan sonra, sistemin kendisine bağlı olan (çalışma hızı, web sayfası kodu geçerliliği, kullanıma hazır ayarları vb.) Bu faktörler açısından iyi tanıtım perspektiflerine güvenebilirsiniz..

IM Creator SEO Ayarları

Her bir web sayfası için arama motoru görünürlüğünü kişisel olarak ayarlayabilir, başlık, açıklama ve anahtar kelimeler ekleyebilir, favori simgesi ve sosyal resim yükleyebilir, Google Analytics ile Facebook Pixel’i bağlayabilirsiniz. Açıkçası, web sitesine bir alan adı bağlayabilirsiniz, ancak yalnızca premium aboneliğe geçtikten sonra.

Yalnızca görüntülenen içeriğin türünde farklılık gösteren bölümlerin yanı sıra, Blog ve Mağaza özellikle ilginçtir. Bunlar, web sitenizin türünü değiştirebilen şeritlerdir. Temel olarak, bunlar diğerlerinden daha geniş bağımsız fonksiyonel birimlerdir. Özelliklerini ayrıntılı olarak tartışmak mantıklı.

IM Oluşturucu Blogu

Haber akışı yapısının 5 varyantından birini seçebilirsiniz. Hepsi görsel olarak çekici görünüyor: başlık, açıklama, tam yayın düğmesi. Çeşitli konum ve görünürlük kombinasyonları ile tasarlanabilirler. Bunun dışında, içerik alanına bir video veya başka bir şey eklemek mümkündür (varsayılan olarak görüntünün eklendiği bölüm).

IM Creator Blog Yazı Editörü

Diğer tüm bölümlerde olduğu gibi, bir blog kendi ayar bloğuyla birlikte gelir:

 • Ayarlar“, Bir blog yapısı türü, bir satırdaki öğe ve boşlukların sayısını ve bunların her birinin yüksekliğini seçebilirsiniz. Ayrıca burada bir bölüm üstbilgisi ve bir açıklama içeren bir başlık kaldırabilirsiniz;
 • Arka fon”, Servisin medya merkezinden tercih ettiğiniz rengi, kendi görüntünüzü veya görüntüyü seçebilirsiniz;
 • Yerleşim”, Burada yayın şablonu çıktısını ayarlayabilirsiniz (biçim, hizalama, kutulu veya uzatılmış);
 • Etkileri”, Ekranda bir bölüm görüntülendiğinde veya üzerine bir fare geldiğinizde efektlerin ayarlanmasına, başlık görüntülerinin filtrelerinin ve opaklık derecesinin seçilmesine olanak tanır;
 • profesyonel”, Bölüm genişliği, içerik bölümü, öğeler ve komşu bölümler arasındaki boşlukları ayarlamayı ve resim indirme yasağı seçeneğini etkinleştirmeyi mümkün kılar.

Bu menüdeki yayınlar listesini görüntüleyebilir, sıralarını değiştirebilir ve yenilerini ekleyebilirsiniz. Mesajları düzenlemek için bir metin seçmeli ve açılan menüden «Yazıyı Düzenle» bölümünü seçmelisiniz. Kullanılabilir tüm IM Creator öğelerini kullanarak makale hazırlayabileceğiniz bir düzenleyici göreceksiniz.

Blog işlevselliği burada tuhaf bir şekilde düzenlenmiştir. Kullanmak uygundur, ancak seçenekleri açıkça özel hizmetlerin gerisinde kalmaktadır. Özellik kümesi bir işletme web sitesi, kişisel bir web sitesi veya haber sunumu için yeterli olacaktır.

IM Creator e-Ticaret

Çevrimiçi bir mağaza eklemek için, karşılık gelen bir şerit seçmeli ve sayfaya eklemelisiniz. Hizmet, diğer bölümler gibi ayarlanabilen 9 vitrin tasarımı çeşidi sunar. Mağaza Ayarlarını etkinleştirmek için herhangi bir şerit alanını tıklamanız gerekir – ilke, IM Creator bölümlerinin geri kalanındakiyle aynı kalır. Aşağıdaki bölümlere erişeceksiniz:

 • Ayarlar”, Galeri türünü (normal, uygun, mazonit), bir satırda görüntülenen ürün sayısını, aralarındaki mesafeyi ve her bir öğenin yüksekliğini seçebileceğiniz;
 • Arka fon”Ürün kartları arasında görünecek bir düzen rengi seçimi sunarak;
 • Yerleşim”Ürün kartı şablonlarının bir seçimini ve bunların içinde içerik hizalama türlerini sağlamak;
 • Etkileri“, Bir sayfada bir blok göründüğünde veya üzerine bir fare geldiğinizde efektlerin ayarlanmasına olanak tanır;
 • profesyonel”, Burada web mağazası bölümlerinin, öğelerin, içerik bölümünün ve öğeler arasındaki boşlukların maksimum genişliğini ayarlayabilirsiniz.

IM Creator e-Ticaret

Görsel şov penceresi kurulumu, diğer şeritlerle aynı şekilde düzenlenir. Mağaza Gösterge Tablosuna bölüm menüsünden erişebilirsiniz. Gösterge tablosu, aşağıdakiler de dahil olmak üzere ana parametre bölümlerini içerir:

 • özet”Aktif web mağazası bölümleri, ürünleri, siparişleri ve karı hakkında genel bilgilerle;
 • Bölümler”, Burada yayınlanmış tüm bölümlere ürünler ve ayarları ile erişebilirsiniz: ürün türü (fiziksel, dijital veya hizmet) seçimi, maliyet düzenleme seçeneği, SKU, adlar, altyazılar, açıklamalar ve seçilen yeni ürünlerin yüklenmesi Bölüm. Ayrıca, ürün görüntüleme sırasını değiştirebilir, yüzdeye indirim, gönderim bedeli ekleyebilir veya «tükendi» durumu atayabilirsiniz.
 • Tüm ürünler”, Yayınlanan tüm web mağazası bölümlerinden ürünlerin bir listesini sunar. Ayarlar, ayrı bir bölümün ürünleri için uygulanan ayarlarla aynıdır;
 • Emirler”Siparişlerin müşteri verileri, tarihler vb. İle kaydedilmesi;
 • İletişim”Bir web mağazasından istemcilere otomatik olarak gönderilen e-posta formatlarının ayarlarını sunmak;
 • Transferler“, Burada çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için ödeme ayrıntılarını ekleyebilirsiniz. Banka hesabı, PayPal ve Stripe’i burada bulabilirsiniz. Ayrıca web mağazanızın devir hızına da bakabilirsiniz;
 • Ayarlar”, Burada web mağazası adınızı, para biriminizi, gönderim maliyetinizi ve bildirimler için e-postanızı sağlayacak alanları bulabilirsiniz.

Önemli bir nüansı belirtmek mantıklıdır: herhangi bir öğenin, alışveriş açılır penceresine bir bağlantı ile birlikte gelen varsayılan bir «satın al» düğmesi vardır. Yani, tıkladıktan sonra bir açılır pencere görünür, bu da kredi kartı verilerinizi ve e-postanızı ödemenizi onaylamanız için sunmanın yanı sıra bir sipariş durumu hakkında bildirim gönderme fırsatı sunar.

Yardımcı ipucu: ürün açıklaması içeren ayrı bir sayfa açmak isterseniz, «Ürünler» bölümünde bir «açıklama» kutusunu işaretlemelisiniz. Ayrıca buraya bir görüntü ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu veriler ayrı bir ürün sayfasında görüntülenecektir.

IM Creator online mağazası oldukça basit. Pencerelerin çekici görünmesini sağlayın, bunları düzenlemek ve ürün eklemek kolaydır. Temel para birimi, ödeme ve gönderim ayarları sunuyorlar. Bu çözüm, sınırlı bir ürün listesi olan işlem platformları için ortaya çıkacaktır. Örneğin, birkaç sayfa oluşturabilir ve her birinde 2-3 gösteri penceresi ekranıyla ürün kategorileri ekleyebilirsiniz. Böyle bir e-mağaza çalışacak ve iyi görünecek.

Beyaz etiket

Beyaz Etiket aracına gelince – web tasarımcıları, satıcıları, barındırma şirketleri ve beyaz etiketler için harika çalışır – yani, kendi işlerini başlatmak için web sitesi oluşturucusunun tüm özellik kümesini uygulamayı planlayan tüm kullanıcılar için. Beyaz Etiket lisans modeli, kullanıcılara tüm web sitesi oluşturucu kaynaklarının sınırsız kullanımını sağlar.

Üçüncü taraf temsilcilerinden bahsetmeden hizmeti kendi markası altında kullanabilir ve kar elde etmek için kendi SaaS projelerinizi başlatabilirsiniz. Bu, web sitesi oluşturucuya, web stüdyolarına, kendi web sitesi kurucularını veya kurumsal müşterilerini başlatmak isteyen barındırma şirketlerine sınırsız erişime ihtiyaç duyan bağımsız web tasarımcıları için yararlı olabilir..

IM Creator’ın, Beyaz Etiket’in herhangi bir nedenle onlar için olmadığına karar veren kullanıcılar için 14 günlük para iade garantisi vardır. Sistem ayrıca, dahil olan SSL Sertifikası nedeniyle güvenli ödemeleri garanti eder.

Müşteri Desteği

IM Creator düzenleyici başlığında, ipuçlarını etkinleştirebileceğiniz, sistemle nasıl çalışacağınız hakkında kısa bir bilgilendirici video izleyebileceğiniz, siteyi ziyaret edebileceğiniz bir “Yardım” bağlantısı vardır. Bilgi Merkezi (bölümler ve arama seçeneği ile ayrıntılı bir SSS) veya teknik destek ekibiyle iletişime geçin, geri bildirim için E-postanızı bırakın.

Müşteri desteği söz konusu olduğunda, hizmet birinci sınıf proje seviyesi için bir standart sunar: canlı sohbet desteği, 24 \ 7 e-posta desteği; İhtiyacınız olan her şey burada mevcut ve iyi bir seviyede çalışıyor.

IM Creator, kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaştıklarında veya sistemle ilgili sorunlarının çözülmesini istediklerinde sistem geliştiricilerine destek biletleri göndermelerini mümkün kılan bir biletleme sistemi kullanır. Sorguyu inceledikten sonra, bir destek temsilcisi soruna en iyi çözümü sağlayan bir kullanıcıyla iletişim kurar. Sistem yanıtının ortalama süresi yaklaşık 12 saattir. IM Creator’ın şu anda dünya genelinde 11 milyondan fazla web sitesini güçlendirdiği göz önüne alındığında, bu oldukça etkileyici bir sonuçtur..

Ayrıca, sistem, en önemli sistem nüansları hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan yararlı ve bilgilendirici bir kullanım kılavuzunun indirilmesine izin verir. Çoğu çağdaş web sitesi üreticisinin henüz böyle bir seçeneği yok.

IM Creator’daki Tasarım Şablonları (XPRS)

Tema Sayısı:100 den fazla
Profesyonel Şablonlar:&# X2714; EVET
Ücretsiz Temalar:&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım:&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:✘ HAYIR

Şablonlar, müşteri oluşturma söz konusu olduğunda, muhtemelen en güçlü IM Creator noktaları arasındadır. Web sitesi oluşturucu şu anda çeşitli nişlere uyacak modern, görsel olarak çekici ve profesyonel temalar sunuyor. Platform, şablon geliştirmeden sorumlu en iyi web tasarımcılarından bazılarıyla işbirliği yapar ve bu nedenle çağdaş web sitesi ve grafik tasarım trendlerine güçlü bir vurgu yapar.

IM Creator şablonları, bir düzenleyiciyle birlikte aldığınız şeritle ilgili araçlardan oluşur. Açıkçası, tasarım burada çok önemli olacak. Hazır tasarımlar çok güzel görünüyor.

Standart eğilimler ve tutarlılık içeren tipik bir duyarlı yapı ile uğraştığımız için onları çarpıcı olarak adlandıramazsınız. Bununla birlikte, şablon seçimi, kalite ve bölüm tasarımı yaklaşımlarının çok yönlülüğü nedeniyle caziptir..

Şablonla çalışırken değiştirilemeyeceğiniz belirtilmelidir. İçeriği düzenleyip kaydederseniz, şablonu değiştirmek için yeni bir web sitesi oluşturmanız gerekir. Bu nedenle, başlangıçtan itibaren hedefinize maksimum düzeyde yakın olacak tasarımı seçmek mantıklıdır.

Şablon kategorileri aşağıdaki gibidir: iş, hizmetler, sanat / tasarım, sağlık / sağlıklı yaşam, fotoğrafçılık, restoranlar / gıda, e-ticaret / perakende, moda / güzellik, düğün, müzik / video, konaklama, teknoloji, bayi.

Kategori adları, IM Creator’ın en iyi çalıştığı nişler hakkında bir ipucu verir. Restoran, düğün ve işi vurgulamak mantıklı. Bu arada, e-Ticaret tasarımları da oldukça iyi görünüyor. Bir ürünün gereksinimlerine ve tercihlerine uygun olduğunu varsayarsak, böyle bir web mağazasına sipariş vermeyi reddedecek bir müşteri bulamazsınız. Müzik şablonlarını da sevdik: çekici ve sadece yaratıcılığınızı sunmakla kalmayıp, aynı zamanda müzik veya video satmayı da mümkün kılıyor.

IM Oluşturucu Şablonları

Tüm IM Creator şablonları ölçeklendirilebilir ve yanıt verirken tasarım özelleştirme seçenekleri çok yönlü ve güçlüdür. Web sitesi oluşturucu, örneğin projenize gerçekten modern ve süslü bir görünüm veren kaydırma, giriş ve fareyle üzerine gelme efektleri gibi ilginç tasarım araçları sunar. Web sitesi düzeninizi tasarlarken bölümler eklemek veya silmek, konumlarını değiştirmek, her birinin yapısını, boşlukları, iç içeriği vb. Ayarlamak mümkündür..

Sistem, proje stilinize göre seçebileceğiniz ücretsiz fontlar ve simgeler içerir. Görüntü düzenleme seçenekleri de kapsamlıdır. Görüntüleri istediğiniz gibi kırpabilir ve düzenleyebilir, opaklığını ve rengini seçebilir, animasyon efektleri uygulayabilirsiniz vb..

Kendi widget’larınızı kod olarak ekleme fırsatı da vardır. Bunu yapmak için «Çiğ” içinde “Web Sitesi Stili»Seçenekleri engelleyin ve ardından size sunulan menüdeki« Kod »sekmesine erişin. Burası herhangi bir HTML, JS ve CSS kodu yazabileceğiniz yerdir. Ayrıca «Raw» widget’ını «Elementler»Bölümüne gidin ve aynısını yapın.

Genel olarak, IM Creator web siteleri modern ve çekici görünür. Animasyonlu önizleme modu kesinlikle birçok kullanıcıya hitap edecek. Bununla birlikte, hareket halindeyken şablonları değiştiremez ve kullanılabilir şeritlerin veya öğelerin kodlarını düzenleyemezsiniz.

Ancak, bir başlığa HTML kodu ekleyebilir veya kendi widget’larınızı bir web sitesine entegre edebilirsiniz. Bu kesinlikle kodlama becerileri gerektirir ve herkesin buna ihtiyacı yoktur. Kullanıcıların çoğu görsel tasarım düzenleme araçları ve sonuçlarından memnun kalacak.

Real IM Creator Web Sitesi Örnekleri

Film yapımcısı ve Fotoğrafçı web sitesi

Film yapımcısı ve Fotoğrafçı web sitesi

Film Ajansı web sitesi

Film Ajansı web sitesi

Proje Yönetimi ve Fotoğrafçı web sitesi

Proje Yönetimi ve Fotoğrafçı web sitesi

Düğün Fotoğrafçısı web sitesi

Düğün Fotoğrafçısı web sitesi

Yönetici Portföyü web sitesi

Yönetici Portföyü web sitesi

Yoga Öğretmeni web sitesi

Yoga Öğretmeni web sitesi

IM Creator Pricing İnceleme: Ücretsiz & Ödül

Öğrenciler, sanatçılar ve ticari olmayan web siteleri premium IM Creator’ı ücretsiz olarak alabilir. Bu amaçla, hizmetin teknik destek ekibiyle iletişime geçmeleri gerekir. özel form, ücretsiz lisans kullanım şartlarına uygunluğun nedenini ve kanıtlarını sağlamış olmak.

Diğerleri, düzenleyicinin tüm özelliklerini kullanarak, sistemi sınırsız bir süre boyunca ücretsiz olarak kullanabilirler. Ancak bu durumda kendi alan adınızı bağlamak imkansız olacaktır. Bu kısıtlamalar, herhangi bir premium lisans satın alındıktan sonra kaldırılır.

IM Creator’ı, sitelerinden kâr elde etmek isteyen tüm kullanıcılara ücretli bir hizmet olarak düşünmenizi öneririz. Ücretsiz hesap, yalnızca bu sistemde değil, diğer rakiplerde de işletme yönetimi için iyi sonuç vermez. Yalnızca hizmetin işlevselliğini test etmek veya bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir, ancak gerekli lisansı satın almanız gerekir:

 • Yıllık Lisans (8 $ / ay) – bir defaya mahsus yıllık ödeme (96 $ / yıl), 1 alan adı, 1 web sitesi, sınırsız bant genişliği, depolama alanı, üstün teknoloji desteği, e-Ticaret;
 • İki Yıllık Lisans (aylık 11 ABD doları) – bir kerelik yarım yıllık ödeme (66 ABD doları / yarım yıl), 1 alan adı, 1 web sitesi, sınırsız bant genişliği, depolama alanı, üstün teknoloji desteği, e-Ticaret;
 • SSL Korumalı ($ 21 / ay) – yukarıda belirtilen planların özellikleri ve SSL sertifikasını bir alan adına bağlama fırsatı.

İşlevsellik söz konusu olduğunda, IM Creator’ın fiyatlandırma planı farklılıkları yoktur. Soru, ödemek istediğiniz dönem ve SSL gereksinimi ile ilgilidir. Kural olarak, daha uzun süreli bir kira nihayetinde daha faydalıdır.

E-Ticaret faturalandırma nüanslarını belirtmek de önemlidir. Tüm satış karları, planınızın iç hesabında birikir. Para, ödeme işlemi için% 5 IM Creator komisyon ücreti ile Stripe’den daha da transfer edilebilir.

Beyaz Etiket Maliyeti

IM Creator 3 tür Beyaz Etiket lisansı sunar:

 • Standart Beyaz Etiket (yılda 350 ABD doları) – Sınırsız Lisans, IM Creator markasını kaldır & sizinkiyle değiştirin, Tam faturalandırma & fiyatlandırma kontrolü, Kullanıcılar üzerinde tam kontrol, Kendi şablonlarınızı gösterin.
 • Kendiniz Barındırın (2500 $ / yıl) – Standart Beyaz Etiket ve cPanel Entegrasyonu, İndirilebilir sürümü edinin, Sunucularınızda web siteleri barındırın, Editörün CSS kontrolü, Kendi etki alanı API’nız tarafından sağlanan özellikleri sunar.
 • Sunucu Kontrolü (25K / yıl) – yukarıda belirtilen özellikleri ve cPanel Giriş API’lerini sağlar & API, Sunucu sahipliği.

Standart bir lisans sürümünün satın alınması, sıradan bir kullanıcının sistem içinde sınırsız sayıda web sitesi oluşturmasını mümkün kılar. Standart prim lisansı şartlarında 3,5 yıllık kira bedeliyle belirlenen bir özellik sunulacaktır. Bu kesinlikle web tasarımcıları için yararlı olacaktır.

Genellikle, IM Creator’ı kullanmanın maliyeti uygun fiyattan daha yüksektir. Yılda yaklaşık 100 $ karşılığında çekici bir işletme web sitesi veya hatta bir web mağazası işletebilirsiniz. Bu, iyi fiyat / kalite korelasyonu sağlayan en faydalı niş çözümlerden biridir..

Sonuç Gözden Geçirme: IM Creator’ı Kimler Kullanmalı?

IM Creator, paranız için büyük bir değer olan gelişmiş bir WYSIWYG web sitesi oluşturucusudur. Hizmet başlangıçta küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak ve aynı zamanda burada ücretsiz olarak bir web sitesi çalıştırma fırsatı bulan sanatçılar, öğrenciler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için de harika çalışacak. Platform, güçlü bir e-Ticaret motoru, blog oluşturma seçenekleri, çok sayıda duyarlı şablon ve kapsamlı tasarım özelleştirme araçları ile birlikte gelir.

Sistem, her şeyden önce sonuca değer veren pratik insanlara hitap edecek. Evet, web sayfalarını çizgili olarak oluşturma modeli, web sitesinin belirli bir benzerliğini ima eder. ne olursa olsun, onları başlatmak kolaydır, tasarım çekici ve web siteleri herhangi bir mobil cihazda mükemmel bir şekilde görüntülenir.

Görüşümüze göre, IM Creator birçok kullanıcı için büyük ilgi duyabilecek çok iyi bir üründür. Ayrıca, istemci web sitelerinin geliştiricileri için yararlı terimler sunan Beyaz Etiket Standardı çözümünü de düşünmek mantıklıdır. Hizmetin dezavantajları küçük olmakla birlikte, avantajları büyüktür. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

IM Creator’ı ÜCRETSİZ deneyin

 Bedava

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map