Link Whisper İncelemesi

Link Whisper Eklentisi İncelemesi


Bağlantı Fısıltısı – bir WordPress dahili bağlantı yönetimini daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için eklentidir. AI odaklı araç, web sitesinin arama motorlarında üst sıralardan yararlanmasına izin vermek için gönderiler için otomatik olarak dahili bağlantılar oluşturabilir. Eklenti, özel beceri veya bilgi olmadan güçlü SEO geliştirmelerini uygulamak için basit ve sezgisel bir çözüm olarak gelir.

Eklenti kullanır yapay zeka tutturucunun nereye ekleneceğine ilişkin bağlamsal öneriler sunmak. Başka bir deyişle, yazı içeriğini analiz edebilir ve hem okuyucular hem de arama motoru botları için yararlı olacak dahili bağlantılar oluşturmanın en iyi yolunu tanımlayabilir. Anında öneriler ve otomatik eklemenin yanı sıra, araç bağlantı düzenleme ve yönetme araçlarıyla birlikte gelir.

Gerçekten kullanmaya değer mi? Nasıl web sitesi SEO geliştirmek için yardımcı olabilir? İncelememizden daha fazla bilgi edinmek için bizi izlemeye devam edin.

Lehte ve aleyhte olanlar

Link Whisper harika bir eklenti ama neredeyse tüm dahili SEO sorunları için sihirli bir sopa veya nihai bir çözüm. Ayrıca, sunduğu özelliklere rağmen bunu tek başına bir optimizasyon aracı olarak kullanmamanız gerekir. Ancak diğer önemli enstrümanlarla birlikte kullanıldığında kesinlikle mantıklı olacaktır.

Link Whisper artıları:
Link Whisper Eksileri:
&# X2714; Otomatik Bağlantı Oluşturma – sistem otomatik olarak dahili gelen bağlantılar ekler, posta içeriğini analiz eder ve önerilerde bulunur.
&# X2714; Yapay Zeka Odaklı Teknolojiler – eklenti içeriği keşfetmek ve genel çapa önerileri bulmak için yapay zeka kullanır.

&# X2714; Geliştirilmiş Sıralar – dahili bağlantıları kullanmak arama motoru sıralamalarını artırmak için önemlidir. Link Whisper ile yeni başlayanlar için süreç daha hızlı ve basittir.
&# X2714; % 100 Uyumluluk – araç farklı WP temaları ile kullanılabilir. Ayrıca, WooCommerce, Gutenberg, Kadence Blocks ve daha fazlası ile birlikte harika çalışıyor.
&# X2714; Kullanım kolaylığı – kurulum sürecinden dahili bağlantı yönetimine kadar, web sitesi sahipleri eklentiyi kullanmakta zorlanıyorlar.
&# X2714; analitik & Raporlar – eklenti, tüm önemli bağlantı istatistiklerini tek bir yerde izlemek için gösterge tablosuyla birlikte gelir.

✘ Bazı durumlarda, eklenti, sahip olmak istemediğiniz yaşlardaki içerik bağlantılarını önerebilir. Örneğin, ana sayfada bir çapa görünebilir.
✘ Bazen, otomatik öneriler olmasını istediğiniz kadar genel ve alakalı görünmüyor.
Suggest Önerilere manuel olarak bağlantı ekleyememe.
Th Thrive Architect ve diğerleri gibi bazı WP odaklı sayfa oluşturucularla kullanıldığında teknik sorunlar.

Link Whisper Nedir??

Eklenti, dahili bağlantılar eklemeye ve içeriği daha kullanıcı ve SEO dostu hale getirmeye yardımcı olur. Ama buna kimin ihtiyacı olabilir??

Her şeyden önce, Link Whisper, web sitelerine daha fazla trafik çekmek isteyen küçük işletme sahipleri ve içerik pazarlamacıları için iyi çalışacaktır. İkinci olarak, daha fazla para kazanma amacıyla trafiği artırmak için arama motoru optimizasyonunu kullanan blogcular ve içerik tabanlı site sahipleri için yararlı olabilir.

En büyük yararı, bir SEO guru olması ya da arama motorlarıyla çalışma konusunda uzman olmamanızdır. Eklentinin kurulumu, yapılandırılması ve yönetilmesi çok kolaydır. Yeni başlayanlar için iyi olabilecek bir aracımız var sıfırdan yeni bir site başlat veya dahili bağlantıların yardımıyla mevcut olanı geliştirmek istiyorsanız.

Dahili Bağlantılar Web Sitenizi Geliştirmeye Nasıl Yardımcı Olur

Dahili bağlantılar nedir ve nasıl yardımcı olabilirler? SEO geçmişine rağmen herkes bu terimi duymuştur. Web sitesi optimizasyonu söz konusu olduğunda dahili bağlantılar en güçlü araçlardan biri gibi görünmektedir. İçeriği okuyucu için daha kullanışlı hale getirir ve lise veya kolejdeki çeşitli akademik görevler için kaynakça bölümündeki kaynaklara atıfta bulunduğumuz gibi pratik olarak çalışır..

Yani, “dahili bağlantılar” dediğimizde, web sayfalarınızın içine yerleştirilmiş bağlantılar anlamına gelir. Başka bir deyişle, aynı yerde bulunan başka bir sayfaya köprü içeren bir sayfamız var alan adı. Geri bağlantı bugün çevrimiçi projelerin çoğunluğu için ana araç olsa da, iç bağlantılar genellikle az kullanılır ve hafife alınır, bu da yanlıştır ve işte nedeni:

 • Okuyucular için Geliştirilmiş Gezinme – dahili bağlantılar, bir hedef sayfadan diğerine yönlendiren bir okuyucunun yolunu oluşturmaya yardımcı olur. Ayrıca, okuyucuyu başka bir alakalı sayfaya götürmek temel SEO metriklerini iyileştirir
 • Web Sitesi Mimarisi – dahili bağlantılar web sitesi için güçlü bir temel gibi görünebilir. Kullanıcılara tek bir yerde arama yapmak için gerekli tüm bilgileri içeren bir taslak sunar.
 • Daha İyi Google SERP’leri Sıralaması – diyelim ki yüksek SERP derecelerine sahip bir sayfanız var. Dahili bağlantılar, eşitliği diğer sayfalara da yaymanıza olanak tanır.
 • Daha İyi Google Tarama – Çok sayıda bölüm ve sürekli güncellenen içeriğe sahip karmaşık bir web siteniz varsa, Google botları bazı sayfaları özlüyor (veya nadiren ziyaret ediyor). Dahili bağlantılar, web sitesi içeriğini daha iyi anlamalarına ve web sitesi mimarisinin daha derinlerinde saklanan sayfaları bulmalarına yardımcı olur.

Dahili bağlantıların nasıl yardımcı olabileceğini bildiğimizde, Link Whisper eklentisine geri dönelim ve nasıl çalıştığını görelim.

Kullanım kolaylığı

Araç özel bilgi gerektirmez. SEO veya teknik beceriye sahip olmayan kullanıcılar, otomatik dahili bağlantı kurma işleminden en iyi şekilde yararlanabilir. Eklentiyi kullanmaya başlamak için yalnızca resmi lisansı satın almanız ve WordPress kontrol panelinizde etkinleştirmeniz gerekir.

Eklenti Aktivasyonu

Daha önce de belirttiğimiz gibi, yapmanız gereken ilk şey ücretli bir lisans satın almaktır. Ne yazık ki, Link Whisper ücretsiz aboneliğin ücretsiz deneme sürümünü sunmuyor. Ödeme sürecinden hemen geçmeniz gerekecek. İhtiyaçlarınızı karşılayan bir plan seçin ve “Başlayın” a basın.

Başlamak

Ödeme tarihinde kişisel ve fatura bilgileri vermeniz istenecektir. Kullanıcılar, satın alma işlemini tamamlamak için bir banka / kredi kartı veya PayPal seçeneği arasından seçim yapabilir. Bu aşamayı tamamladıktan sonra bir zip dosyasına erişeceksiniz. İndir. Lisans anahtarıyla birlikte daha fazlasına ihtiyacımız olacak.

Bir sonraki aşama eklentiyi kurmak ve etkinleştirmektir. WordPress kontrol panelinize gidin ve “Eklentiler” – “Eklentileri Yükle” yi tıklayın. Şimdi, daha önce indirdiğimiz bir zip dosyası yüklemeniz gerekiyor. Kurulumu tamamlamak için etkinleştirme lisans anahtarını girin. Artık WP kontrol panelinize eklenti Raporları ve Ayarları bölümüne girebilirsiniz.

Eklenti Ekle

Dahili Bağlantılar Ekleme

Hazır? Artık, dahili bağlantılar eklemek için eklentiyi kullanabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey:

 1. Yeni bir yayın veya sayfa oluşturun. Not: yayınlamayın! Yalnızca içerik eklemeniz ve sayfayı Taslak olarak kaydetmeniz gerekir.
 2. Sistem, site içeriğinizi otomatik olarak inceler ve öneriler oluşturur. Sayfayı Link Whisper önerileri içeren bölüme kaydırın ve sayfada olmasını istediğiniz bağlantıları seçin.
 3. Yayını veya sayfayı yayınlama.

Süreç çok sezgisel ve basittir. Bazı özellikler daha derinden bir etkileşim gerektirebilirken manuel ayarlara gerek yoktur.

Özellik seti

Daha önce söylediğimiz gibi, Link Whisper sizin için tüm dahili optimizasyonu yönetecek sihirli bir eklenti değildir. Temel olarak otomatik bağlantı kurma ve raporlamaya odaklanan birkaç özelliğe sahiptir. Deneyimli kullanıcılar, kullanışlı olabilecek bazı ekstra seçenekleri de takdir edeceklerdir..

Otomatik Öneriler

Eklenti, akıllı AI tabanlı bir aracın sayfa içeriğini analiz etmesi ve gönderiyi veya makaleyi yazmaya başladığınızda ilgili bağlantıları önermeye başlamasıyla birlikte gelir. Önerilen bağlantı sayısı, web sitesinin sayfa sayısının toplam alaka düzeyine, alaka düzeyine vb. Bağlıdır. Tüm öneriler ayrı bir kutuda görünür. Beğendiğiniz bağlantıları seçebilir ve “Kaydet” e basabilirsiniz.

Otomatik Bağlama Özelliği

Otomatik Bağlama

Gerekli anahtar kelimelere göre dahili bağlantılar oluşturmak isteyenler için harika bir araç. İhtiyacınız olan tek şey, gelecekteki bağlantı için anahtar kelime yazıp okuyucuları yönlendireceği sayfayı belirtmektir. Eklenti, belirtilen tüm anahtar kelimeleri bulur ve bağlantıyı otomatik olarak oluşturur.

Raporlama & İstatistikleri

Raporlama ve İstatistikler

Eklenti, tüm istatistikleri izleyebileceğiniz ve tüm dahili bağlantıları kontrol altında tutabileceğiniz bir spate panosu ile birlikte gelir. Ayrıca, özellik her bir ayrı makale sayfası veya blog yayını için hem dahili hem de harici bağlantı hacimlerine ek olarak toplam bir web sitesine genel bakış sağlar. Raporlama, olası hatalar ve bozuk bağlantılar hakkında bilgiler içerir.

Bozuk Bağlantılar Düzenleme

Eklenti, bozuk bağlantıları ve 404 sayfayı algılamanın yanı sıra, bunları kolayca düzenlemenize veya kaldırmanıza olanak tanır.

Müşteri desteği

Link Whisper müşteri destek ekibine sahiptir. Kullanıcılar, düzinelerce video eğitimi içeren kapsamlı bir yardım merkezinden faydalanacaktır. Eklentiyi WordPress içinde etkinleştirmekten raporlara genel bakış yöntemlerine, anahtar kelimelere bağlantı eklemenin yollarına vb..

Link Whisper Desteği

Ayrıca, Link Whisper temsilcilerine doğrudan başvurabileceğiniz ayrı bir destek sayfası vardır. Bu sayfada, sık sorulan bir soruyu içeren kısa bir SSS bölümü de bulacaksınız. Resmi eklenti web sitesinde yardımcı olabilecek bazı değerli bilgiler içeren bir blog var.

Planlar & Fiyatlandırma: Bağlantı Fısıltı Maliyeti Ne Kadar?

Kullanıcılar 3 farklı paket arasından seçim yapabilir. Hepsi aynı özellik setiyle birlikte gelir. Fiyat, uygulamanız gereken web sitesi sayısına göre değişir. Paketler şunları içerir:

 • Tek Site Lisansı yıllık 52 ABD dolarıdır.
 • 3 Site Lisansı yıllık 92 ABD dolarıdır.
 • 10 Site Lisansı yıllık 142 ABD dolarıdır.

Kullanıcılar, lisans iptal edilene kadar yıllık olarak faturalandırılır. Tüm planlar akıllı raporlama ve otomatik bağlantı önerileriyle birlikte gelir.

Fiyatlandırma

Link Whisper İnceleme Sonucu

Link Whisper web sitesi SEO geliştirmek için değerli bir eklentidir. Özel bilgi veya beceri olmadan dahili bağlantılar eklemek için hızlı ve basit bir araç olarak gelir. Bir yandan, kullanıcı dostu ve ilgi çekici içerik oluşturmaya yardımcı olur. Öte yandan, siteniz arama motorlarında daha iyi sıralanıyor.

Eklentinin sunduğu harika özelliklerin yanı sıra, nihai bir çözüm değildir. Bazı küçük dezavantajlar hala oluştuğundan, doğru bir şekilde kullanılmalıdır. Ayrıca, iç bağlantı binasının çok büyük bir kısmı iyi değildir. Bağlantılarınızı alakalı tutun ve spam içeren sayfalardan kaçınmak için çok fazla bağlantı eklemeyin.

Link Whisper’ı Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map