Liquid Web İncelemesi

Liquid Web İncelemesi


Liquid Web – tek bir web sitesini veya aynı anda birden fazla projeyi yönetmek için mükemmel bir hosting platformudur. Şirket, mükemmele yakın çalışma süresi ve genel performansa sahip tamamen yönetilen sunucu çözümleri sunar. Hizmetler hem web sitelerine hem de uygulamalara uyacaktır. Sistem aşağıdakilerle uyumludur: büyük CMS teklif WordPress-optimize edilmiş paketler, WooCommerce yönetilen sunucu seçenekleri ve daha fazlası. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış çeşitli özelleştirilebilir planlar.

Platform, sunucu kümelerinin her birinde kullanılabilen bir dizi özellik sunar. İyi haber, sistemin teknik sorunları elle yönetmeye gerek kalmadan otomatik olarak ilgilenmesidir. Ek sunucu yapılandırması veya ince ayar yapılması da gerekli değildir. Tek dezavantajı paylaşılan barındırma çözümleri olmamasıdır. Öte yandan, müşteriler, CMS yetenekleri, site geçişi vb.’nin yanı sıra güçlü özel, bulut ve VPS sunucularından da yararlanacaklar..

Ayrıca okuyun: En İyi Bulut Hosting Servis Sağlayıcıları.

Lehte ve aleyhte olanlar

Şirket, çeşitli projeler için birden fazla çözüm sunmaktadır. Çevrimiçi satış yapmak istiyorsanız, sistemin yönetilen bir WooCommerce sunucu seçeneği vardır. Ayrıca, çeşitli yönetilen WP için optimize edilmiş planlar da dahil olmak üzere büyük uygulamalar ve CMS platformlarıyla uyumludur.

Aslında, diğer barındırma sağlayıcılarında olduğu gibi özel bir web sitesi oluşturucu yok, kullanıcılar bir test projesi oluşturma ve gerçek hayatta nasıl çalışacağını görme şansı ile site özelliklerini takdir edecekler. Barındırma araçlarını yönetmek için Plesk olarak da bilinen özel bir kontrol paneli kullanabilirsiniz. Sunucuları ve varlıkları özelleştirmek biraz zaman alabilse de yeterince sezgisel ve kullanıcı dostudur.

Buradaki en önemli fayda, kusursuz çalışma süresi, hızlı sunucu yanıtı ve yeterince yüksek yükleme hızının yanı sıra aslında trafik sınırları olmadan hosting almanızdır..

Liquid Web Artıları:
Liquid Web Eksileri:
&# X2714; İyi performans – platform, barındırılan tüm projeler için sınırsız trafiğe ek olarak% 99,9 çalışma süresini garanti eder.
&# X2714; Mükemmel Hız – Liquid Web, maksimum web sitesi hızı ve performansı sunmak amacıyla PHP 7 ve Nginx üzerine kurulmuştur..
&# X2714; Yönetilen Hosting – platformun yalnızca sistem ve eklenti güncellemeleri, kurulum, yapılandırma vb..
&# X2714; WP-Optimize Edilmiş Barındırma – özellik sorunsuz WordPress kurulumu, özel kontrol paneli, otomatik eklenti güncellemeleri ve optimize edilmiş sunucularla birlikte gelir.
&# X2714; Site Hazırlama – dağıtımdan önce web sitenizi test edin. WP tarafından yönetilen portaldaki hazırlama sitesi seçeneğini kullanarak tüm özellikleri kontrol edin.
Sınırlı Paylaşımlı Hosting Seçenekleri – platform temel olarak maksimum performans için bulut, VPS ve özel sunucu çözümleri sunmaya odaklanmıştır.
Özel Web Sitesi Oluşturucu Yok – esas olarak hepsi bir arada bir çözüm arayanlar için bir dezavantajdır. Diğerleri% 100 WordPress ve diğer CMS uyumluluğundan faydalanacak.
Fiyat – bazı planlar ortalamadan biraz daha pahalı gibi görünüyor.

Bazı küçük eksilere rağmen, Liquid Web maksimum kapasite ve web sitesi performansı arayanlar için kesinlikle iyi bir çözümdür. Şimdi, platformun kaputun altında sahip olduğu bazı temel özelliklere daha yakından bakalım.

Hosting Özellikleri

Tüm platform özellikleri esas olarak WordPress optimizasyonuna odaklanmıştır. Şirket, WP ve diğer bazı CMS tarafından desteklenen projeler için özel olarak tasarlanmış özel yönetilen barındırma ekosistemini geliştirdi. Bu nedenle, özellikler temel olarak otomatik eklenti güncellemeleri, sistem yedeklemeleri, gelişmiş performans, hız ve diğer önemli parametrelerle ilişkilidir..

  • All-in-One WordPress Çözümü – entegrasyon yalnızca kesintisiz CMS yüklemesini değil, aynı zamanda önceden yüklenmiş bazı temaları, otomatik eklenti güncellemelerini ve ekstra işlevleri de içerir. Başka bir deyişle, sadece uygun bir plan seçmeniz, bir tema seçmeniz ve yeni yayınlar, sayfalar vb. Oluşturmaya başlamanız gerekir. Sistem size otomatik olarak en son Eklenti ve PHP sürümlerini sağlayacaktır..
  • Eklenti ve PHP

  • Harika performans – Liquid Web, web sitesi hızını artırmak için geliştirilmiş yüksek performanslı bir platform olan Nexcess’i kullanıyor. Ayrıca, barındırma platformunun kendisi Nginx ile birlikte PHP 7 sürümünü kullanır. Kullanıcılar ayrıca görüntü sıkıştırma, performans yapılandırmaları ve daha fazlasını içeren bazı hayati ekstraları takdir edeceklerdir..
  • Geliştirici Dostu Sunucular – Liquid Web, WP-CLI, Git ve SSH gibi araçlarla doğrudan geliştiricilerin erişimini sağlar.
  • iThemes Sync Pro – özellik, kullanıcıların tüm projelerini tek bir yerden yönetmelerini kolaylaştırır. Sistem web sitesi durumu, SEO istatistikleri ve analitik hakkında bilgi verir. Ayrıca, çalışma süresi oranını ve mümkün olan olumsuz yönleri her zaman doğrudan kontrol panelinden takip edebileceksiniz..
  • Yönetilen WooCommerce Barındırma – çözüm, hızlı yükleme mağazaları, performans testleri ve önceden yüklenmiş Jilt ile e-ticaret ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı – sepetten vazgeçilmesini önlemek için en etkili araçlardan biri.

Ayrıca, web sitesi geçiş desteği, ücretsiz alan transferi, e-ticaret projeleri için dijital mağaza yönetim sistemleri, duyarlı temalar için destek ve daha fazlasını eklemeliyiz. Olmasına rağmen, bazı planlar sadece pahalı gibi görünüyor, kelimenin tam anlamıyla uzun vadede kesinlikle ihtiyacınız olacak inanılmaz özelliklerle doludur.

Verim

Son testler, Liquid Web’in web’deki diğer platformların% 91’inden daha hızlı olduğunu göstermiştir. Şirketin, özel sunucu kullanıcıları için 2X RAM’e ek olarak çalışma süresinin% 99,999’unu garanti ettiğini zaten belirtmiştik.

Pingdom testleri, A seviyesindeki performansın 100’den 99’a puan vermesini sağladı. Bu sonuçlar çoğunlukla SSD depolama teknolojileri ve etkili sunucu optimizasyonu sayesinde elde edildi. Ek önbellek eklentileri veya uygulamaları yüklenmeden ortalama yükleme süresi 220 ms’dir. Liquid Web, PHP 7, Nginx, SSL, vb. İçeren gelişmiş teknolojiler kullanılarak oluşturulan bir platformdur..

Web Sitesi Oluşturma

Bazıları dışında diğer barındırma sağlayıcıları, Liquid Web, aynı anda site oluşturmak ve barındırmak için özel web sitesi oluşturucusuna sahip değildir. Ancak, web sitenizi test modunda çalıştırmanıza ve nasıl çalışacağını kontrol etmenize izin veren özel bir site hazırlama özelliğine sahiptir..

Bu seçenek, kullanıcıların bir test sitesi sürümü oluşturma şansı elde ettikleri WordPress portalında etkinleştirilebilir. Sadece tema kurulumu değil, eklenti aktivasyonu, web tasarımı özelleştirme, eklenti ayarları vb. İçerir. Başka bir deyişle, tam özellikli bir proje oluşturabilir ve kullanıcıların nasıl etkileşime gireceğini görmek için canlı yayına geçebilirsiniz..

WP uygulaması

Bir geliştirici olarak, zaten dağıtılmış web sitesiyle aynı işlevselliğe sahip olursunuz. Sistem gerekli değişiklikleri yapmayı mümkün kılar. Kullanıcılar SFTP / SSH dosya yönetimi yollarına erişimi olan projeleri değiştirebilir. Sonuç olarak, site kullanıma sunulmadan önce tüm güncellemeleri ve değişiklikleri gerçek zamanlı olarak göreceksiniz..

Site hazırlama özelliğinden yararlanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

  1. WordPress Yönet portalına girin.
  2. “Siteyi Yönet” düğmesini tıklayın.
  3. Sahne almak istediğiniz web sitesi kopyasını seçin.
  4. Canlı siteyi hazırlama işlemine kopyalama.
  5. Alan adını site kopyasına bağlayın ve yayına geçin.

Artık, hazırlık sitesinde çalışmak ve gerekli tüm değişiklikleri gerçek zamanlı olarak yapmakta özgürsünüz. Yerel ekibin ayrıca ücretsiz web sitesi taşıma ve alan adı transfer hizmetlerini de ele aldığını unutmayın.

Güvenlik

Liquid Web, tüm web sitesi sorunlarını kapsayan tam zamanlı bir güvenlik sistemi geliştirmiştir. CDN koruması ve DDoS saldırısı önlemesinden otomatik yedekleme, güncelleme ve veri korumasına – tüm güvenlik özellikleri her bir plana ek ücret ödemeden dahil.

Platformun güvenlik paketi şunları içerir:

  • VPN ve Güvenlik Duvarı Entegrasyonu – sunucular dijital tehditlere karşı korunmaktadır. Sistem sürekli olarak kötü amaçlı kod algılama ve önleme üzerinde çalışır.
  • DDoS Koruması – Liquid Web, trafiği azaltmak ve sunucuların beklenmedik DDoS saldırılarını önlemek için gelişmiş araçlar kullanır.
  • Veri koruması – müşteriler için web siteleri oluşturursanız bu özellik hassas kullanıcının veri korumasını içerir. Ayrıca, sertleştirilmiş yapılandırmalar sunucuların uyumluluğu ve optimizasyonuna ek olarak işletim sistemi değişikliklerini de sağlar.

Şirketin ana rakiplerinin çoğundan farklı olarak Liquid Web, web sitesi varlıklarınızı güvende tutmak için ek olarak günlük depolama ve Depolama Alanı Ağı (SAN) sağlar.

Müşteri desteği

Yerel uzman ekip, web sitesi geçişinden web sitesi bakımı ve desteğine kadar barındırma sürecinin tüm aşamalarında yardım vaat ediyor. Yöneticiler 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca, şirket temasa geçmek için anlık yollar kullanırken daha ayrıntılı destekle 60 saniyelik ilk yardımı garanti eder.

Müşteriler, iletişime geçmek için birkaç ana yol seçebilir:

  • Canlı sohbet – erişilecek iki tür Canlı Sohbet vardır. İlki iletişim kurmanın en hızlı yoludur. Ancak, sorunu belirlerken başlangıçta bir botla konuşacaksınız. İkincisi “İnsanla Sohbet” seçeneğidir. Soruyu bir kerede belirleyebilmenize rağmen, cevabı almak için daha fazla zaman gerekir. Bu size zaman kazandırabilir.
  • Telefon – kullanıcılar ABD merkezli ve uluslararası sakinler için iki telefon numarası seçebilir.
  • Yardım Masası – sorunun ayrıntılı bir açıklamasını içeren bir bilet göndermenin basit bir yolu.

Doğrudan iletişim dışında Liquid Web müşterileri birden fazla bilgi kaynağından yararlanabilir. Bunlar örnek olay incelemeleri, kapsamlı bilgi tabanı, özel blog, analizler ve daha fazlasını içerir. Şirketin web seminerlerini çevrimiçi olarak da ziyaret etmekte özgürsünüz.

Planlar & Fiyatlandırma

Liquid Web’in birden fazla sunucu paketi vardır. Fiyat esas olarak yönetmek istediğiniz proje sayısına ve gerekli performansa bağlı olacaktır. Sistemin nasıl çalıştığını kontrol etmek için 3 büyük yönetilen WordPress barındırma ile başlamanızı öneririz. Planlar aşağıdaki gibidir:

  • Kıvılcım maliyetleri $ 19 15 GB depolama alanına ve 5 TB bant genişliğine sahip tek bir web sitesi için aylık.
  • Yapıcı maliyetleri $ 79 en fazla 5 web sitesi ve 3 T bant genişliği için ayda bir.
  • Üretici maliyetleri $ 149 100 GB depolama alanı ve 5 TB bant genişliği ile aynı anda en fazla 25 projeyi yönetmek için ayda bir.

Daha fazla kaynak arayan şirketler, form 3 genişletilmiş WordPress sunucu planını seçebilir: Yapımcı (299 $ / ay), Yönetici ($ 549 / mo) ve Enterprise ($ 999 / mo). Özel sunucu çözümleri aylık 119 $ ‘dan başlar ve aylık abonelik için 549 $’ a kadar çıkabilir.

Sonuç

Liquid Web – gelişmiş performans ve web sitesi hızı sağlayan yönetilen bir barındırma sağlayıcısıdır. Kesinlikle giriş seviyesi bir çözüm değildir. Başka bir deyişle, bir blog, portföy veya tek sayfalık bir işletme sitesi barındırmak istiyorsanız, daha basit ve daha ucuz bir platform tercih etmelisiniz.

Öte yandan, yüksek kalite her zaman yüksek bir fiyatla gelir. Liquid Web ile, maksimum beceriklilik sağlamak için eksiksiz bir güvenlik ve performans özelliklerine güvenebilirsiniz. Platform, birden fazla projeye sahip büyük şirketler ve müşterileri için site oluşturan profesyonel geliştiriciler için iyi bir seçim olabilir. Büyük çevrimiçi pazarlar ve karmaşık dijital mağazalar da mevcut yönetilen sunucu çözümlerini takdir edecek.

Liquid Web’i Şimdi Deneyin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map