Liste Köy İncelemesi

Liste Köy İncelemesi


Listeleme Köyü – profesyonel emlakçılar için tasarlanmış bir web sitesi oluşturma platformudur. Platform özel teknik beceriler gerektirmez. Kodlamadan düzenlenmesi ve özelleştirilmesi kolay bir dizi emlak duyarlı şablon sunar. Emlakçılar, çevrimiçi varlıklarını kurma, bir alan adı bağlama ve mülk kartları, listeler vb. Oluşturmak için bazı önemli emlakçı araçlarını kullanma şansına sahip olacaklar..

Web sitesi oluşturucuları dışında aynı tip, Listing Village, mevcut veya potansiyel müşterilerle bağlantıda kalmak veya hatta işletmenizi tanıtmak için tavsiye ağları oluşturmak için Homebuyers yönetimi gibi gelişmiş seçeneklerle birlikte gelir. Ek enstrümanlar entegre CRM, Facebook hedefli reklam kampanyaları, uyarıları listeleme, mobil cihazlara uygun mülk haritaları ve daha fazlası.

Yazılım, emlakçılar için nihai çözüm gibi görünüyor. Ama bu gerçekten iyi mi? Bunu bulmanın zamanı geldi.

Lehte ve aleyhte olanlar

Bir yandan, burada emlakçıların web sitesini sıfırdan başlat. Öte yandan, Listing Village özellikleri esas olarak gayrimenkul nişine odaklanmaktadır. Şablonlar benzer ve bunlardan birkaç tane var. Özelleştirme seçenekleri de oldukça sınırlıdır.

Bununla birlikte, yazılım, emlak listelerini entegre ederken veya yönetirken harika çalışıyor. Listing Village ile, modern marka ve reklam algoritmalarına sahip tam ölçekli bir çevrimiçi arama platformu elde edersiniz.

Listelenen Köy Artıları:
Listeleme Köyü Eksileri:
&# X2714; Hepsi bir arada hizmet – Abonelik, tam özellikli bir emlak web sitesi oluşturmak için tüm araçları içerir. Yalnızca bir alan adı bağlamanız gerekir.
&# X2714; Entegre CRM – sezgisel ve kullanımı kolay bir CRM, uyarıları, ev alıcılarının yönetim araçlarını, yönlendirme ağı seçeneklerini vb..
&# X2714; MLS güncellemeleri – kullanıcılar en doğru verileri kutudan çıkarmak için her 10 dakikada bir otomatik MLS güncellemelerinden yararlanabilir.
&# X2714; Ücretsiz konaklama – Ek ücret olmadan abonelik fiyatına dahildir.
&# X2714; Reklam Seçenekleri – emlakçılar Facebook reklam kampanyaları ile web sitelerini tanıtabilecekler.
✘ Kafa karıştırıcı fiyatlandırma politikası.
✘ Sınırlı şablon seçeneği.
✘ Özelleştirme ve web tasarım araçları eksikliği.
Apps Uygulama veya eklenti yok.

Bu ne için iyi?

Enstrümanlar listesine bakarsanız, Listing Village’ın gelişmiş MLS listeleme entegrasyon yeteneklerini ve markalarını tanıtmanın yollarını arayan profesyonel emlakçılar için olduğu açıktır..

Öte yandan, kullanıcılar her şeyin nasıl çalıştığını anlamaya çalışmak için saatler harcamazlar. 15 dakikadan kısa bir sürede kullanıma hazır siteler oluşturabilir ve dağıtabilirler. Sonuç olarak, sadece web varlığını oluşturmak değil, aynı zamanda iş varlıklarını yönetmek ve marka adını çevrimiçi tanıtmak isteyen emlakçılar için basit ama profesyonel bir yazılımımız var..

Kullanım kolaylığı

Liste Köy son derece kullanımı kolay. Ancak, böyle bir sadelik burada ana dezavantaj gibi görünüyor. Bir yandan, düzenleme işlemi çok basittir. Bir şablon seçersiniz, bazı değişiklikler yaparsınız, girişler eklersiniz ve yayınlanırsınız.

Öte yandan, her tema bir ana sayfanın kendisini, bir Özellik Kartı bölümünü ve harita ayarlarını içeren üç ana seçeneğe sahiptir. Başka bir deyişle, özelleştirilecek bir şey yok. Kullanıcılar aynı görünen önceden tasarlanmış mizanpajlarla uğraşmak zorunda kalacaklar. Yapabileceğiniz tek şey, içeriği değiştirmek ve yaş yapısını yeniden düzenleme veya hatta widget ekleme şansı olmadan kendi resimlerinizi eklemektir. İyi haber şu ki, web sitesi oluşturucuyu denemek ve size uygun olup olmadığına karar vermek için 14 ücretsiz deneme var.

Başlangıç

Şaşırtıcı bir şekilde, kullanıcıların gitmeye hazır bir web sitesi oluşturmak yerine oturum açmaları daha uzun sürebilir. Listeleme Köyü’nü kullanmaya başlamak için kullanıcının ilk, son ve aracılık adını içeren gerekli bilgileri eklemeniz gerekir. Ayrıca, e-postanızı belirtmeniz ve bir şifre seçmeniz gerekir.

Köylü kaydı

Buradaki asıl zorluk kendinizi Emlakçı olarak onaylamaktır. Kullanıcılar, mevcut seçeneklerden MLS listesini seçmeli veya girişinizi bulamazsanız destek ekibiyle iletişime geçmelidir. Bu da zaman alabilir. Bir sonraki aşamada, kullanıcıların hayal kırıklığı için başka bir nedeni olacak.

14 günlük ücretsiz deneme sürümüyle başlayabilmenize rağmen (oturum açma formu bu gerçeği onaylar), fatura bilgilerinizi hala belirtmeniz gerekir. Deneme süresi dolduğunda abonelik ücreti otomatik olarak kullanılacaktır. Bazıları “Ah, sonunda! Kayıt bitti! ”. Hayır! Şimdi emlak hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Sistem bir kullanıcıyı uygun MLS listesiyle eşleştirdiğinde bir onay mektubu gönderilir. Bir sonraki aşamaya geçmek için içerideki bağlantıyı takip edin.

Alan Adı Seçme

Siz seçene kadar düzeni seçemez veya düzenleyemezsiniz. alan adı. Ayrıca, diğer web sitesi oluşturucularına kıyasla çok garip görünüyor, bu da kullanıcıların düzenleme sürecine derinlemesine dalmasına ve bir web sitesini yalnızca bir web sitesi yayınlarken bağlamasına izin veriyor.

Sistem, sağlanan bilgilere göre otomatik olarak birkaç ad seçeneği oluşturur (ad, şehir ve diğer veriler). Size en uygun olanı bulduktan sonra, “Benim Yap!” düğmesine basın ve alan adı kaydedilinceye kadar bekleyin.

Muhtemelen “Bu kadar! Şimdi bir web sitesi oluşturabilirim! ”. Yine hayır. Alan adı kaydı tamamlandıktan sonra, sonunda Web Sitesi Oluşturucu’ya yönlendireceğiniz bağlantıyı içeren bir onay mektubu alırsınız. Süreç göründüğü kadar ezici ve zaman alıcıdır. Ama buna değer mi? Web sitesi oluşturucunun içine bir göz atalım.

Tema Düzenleme

Bir tema seçmek, web sitesi oluşturma sürecinin ilk ve en önemli adımıdır. Sol kenar çubuğundaki gösterge tablosunun içindeki tüm düzen seçeneklerini göreceksiniz. Her tema, şablonların seçimi çok sınırlı olmasına rağmen, oldukça kullanışlı olan bir anlık önizleme ile birlikte gelir. Ayrıca, hepsi neredeyse benzer yapı ve unsurlara sahiptir.

Köy teması düzenleme

Bir tema seçtikten sonra, ana sayfa özel alanlarını düzenleyebilirsiniz. Web sitesi tasarımı hakkında yapabileceğiniz çok şey değil. Kullanıcılar bir logo yükleyebilir, web sitesi adını yazabilir, banner boyutlarını değiştirebilir, metin renklerini düzenleyebilir, sitede görüntülenecek kişi verilerini belirtebilir, vb. Sonra mülk kartına gidebilir ve buraya özellikler ekleyebilirsiniz.

Özellik eklemek, temel bir ürün sayfasıyla çalışmakla aynıdır. Nesnenin görüntülenmesi için kullanıcıların emlakçıların iletişim bilgilerini belirtmesi, mülk profilini indirmesi ve CTA bloğu eklemesi gerekir. Görüntü, yön ve harita bölümleri ekleyebileceğiniz bir galeri var. Burada her şey çok basit.

Köylü düzenleme alanları

Web siteniz neredeyse kullanıma hazır. Son aşama harita ayarlarıyla çalışmak ve özel konumlar eklemektir. Her iki işlem de Özellikler bölümünde açıklanacaktır & Esneklik bölümü.

Özellikler ve Esneklik

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Listing Village dar bir emlak web sitesi kurucusudur. Kullanıcılar gelişmiş (veya en azından küçük) SEO ayarları, özel widget’lar, sonsuz entegrasyon yetenekleri, vb. Platform sınırlı niş odaklı araçlara sahiptir. Ama bu araçlar harika çalışıyor.

Harita Ayarları

Emlak web siteleri için hayati bir özellik. Kullanıcılar yalnızca mobil cihazlara uygun haritaları açılır menüde listelenen özelliklerle entegre etmekle kalmaz, aynı zamanda listeyi başlatmak için birini seçerek konumları düzenleyebilir. Emlakçılar, başlangıç ​​noktası olmak istedikleri şehri ve tüm mülklerin görüntülenme şeklini seçebilir (fiyat etiketi olan veya olmayan).

Köylü harita ayarı

Ayrıca, kullanıcılar çok sayıda özel simge koleksiyonuna erişebilecekler. Bazı özellikleri ve diğer web sitesi öğelerini işaretlemek, haritadaki belirli alanları ve bölgeleri belirlemek, mülk çevresindeki altyapıyı vurgulamak vb..

Köylü harita ayarı

Özel Konumlar Ekleme

Listing Village, MLS listesi tarafından belirtilmeyen özel yerler eklemeyi kolaylaştırır. İşlevselliği çok kolaydır. Sadece belirli bir mahallede bir bölge tanımlamanız, alanı çizmeniz ve listeye eklemeniz gerekir. Kullanıcılar, özel konumları yönetmek için gerekli araçları bulacaklardır (ekle, sil, sıfırla veya kaydet).

Özel konum ekleyerek listeleme köyü

Emlakçının Gösterge Tablosu

Müşterilerin katılımını, toplam görüntülemelerini ve ziyaretçileri içeren aylık veya haftalık istatistikleri izleme özelliği. Emlakçılar, her bir mülkü ayrı ayrı izleyebilir ve gerekli bir süre içinde toplam istatistikleri izleyebilir. Gösterge tablosu, iletişim bilgilerini ve bazı konumları doğrudan gösterge tablosundan paylaşma özelliğini içeren belirli bir mülkle etkileşime giren müşterileri gösterir.

Köy emlakçıları kontrol paneli

Homebuyer Yönetimi

Araç, entegre CRM’nin bir parçası olarak gelir. Kişi yönetimini geliştirir ve müşterilerin yönlendirme ağları oluşturmayı kolaylaştırır. Her şey yeni bir homebuyer ekleyerek başlar – web sitenizle veya mülkünüzle hiç uğraşmış olan.

Kartta iletişim bilgileri, ayrıntılar ve bağlantıda kalmak için basit araçlar bulunur. Web sitesi sahipleri, homebuyer’ın ziyaret oturumlarını izleyebilir, uyarıları izleyebilir ve favorilerine eklenen evleri gözlemleyebilir.

Köylü ev sahibi yönetimi

Sosyal Medya Paylaşımı

Bu platformla emlakçılar mülkleri sosyal medyada paylaşabilecekler. Buradaki en önemli avantaj, kullanıcıların yalnızca tek bir konumu değil, aynı zamanda ev sahiplerinin tercihlerini karşılayan yaklaşık 4 özellikli mülkün bir listesini paylaşabilmesidir. Yazılım, mülk sosyal önizlemesini otomatik olarak oluşturacak ve Twitter, Pinterest, vb.Dahil olmak üzere diğer sosyal platformlarda paylaşmanıza izin verecektir..

Köy sosyal medya paylaşımını listeleme

tasarlamak & Şablonlar

Listing Village tasarımı hakkında test edebileceğimiz pek bir şey yok. Birkaç iyi görünümlü şablonu var. Ama hepsi neredeyse aynı. Ana dezavantajı, kullanıcıların bununla başa çıkmak için çok az şeyleri olmasıdır. Gelişmiş web tasarımı veya özelleştirme araçları beklememelisiniz. Platform, dakikalar içinde emlak siteleri oluşturmak için geliştirildi (kayıt işleminden bahsetmemek).

Köylü şablonlarını listeleme

Açıkçası, maketler o kadar da kötü değil. Her tema belirli bir tasarım stilini ifade eder. Sayfada zaten gerekli olan tüm özelliklerle mobil uyumludurlar. Emlakçıların çoğuna ihtiyaç duymadığını kim suçlayacak? Kuşkusuz, Listing Village değil.

Müşteri desteği

Listing Village mükemmel müşteri desteğine sahiptir. Platformu test etmek için bir demo sürümü olmamasına rağmen, video eğitimleri, kullanıcıya özel konumlar eklerken adımlara nasıl adım atacağından tam anlamıyla her küçük şeyi öğretir. Video bilgi tabanı, aşağıdakiler dahil farklı bölümlerle muazzamdır:

 • Web Sitesi Düzenleme;
 • Gösterge Tablosu ve Öne Çıkan İlanlar;
 • Sosyal paylaşım, ev sahipleri yönetimi ve daha fazlası.

Canlı Sohbet özelliği, bağlantı kurmanın ikinci yoludur. Ayrıca, kullanıcılar destek ekibiyle telefonla veya e-posta yoluyla iletişim kurabilir. Platform, büyüyen bir Facebook topluluğuna da sahiptir.

Köylü müşteri desteği

Planlar & Fiyatlandırma: Köy Listelemenin Maliyeti?

Listing Village ücretsiz deneme sürümüne sahip mi? Evet öyle. Ancak, faturalandırma bilgilerinizi sağlamanız gerekeceğinden, ücretsiz deneme aslında ücretsiz değildir. Böylece, sistem bildirimde bulunmaksızın karttan parayı alır. Ücretli sürüme gelince, abonelik, Facebook reklam kampanyası için tüm yazılım özellikleri, alan adı, barındırma + 10 ABD doları dahil olmak üzere 49 ABD dolarına mal olacak..

Gerçek Liste Köy Web Sitesi Örnekleri

Emlâk ofisi

Emlâk ofisi

Emlak Arama Web Sitesi

Emlak Arama Web Sitesi

Liste Köy İncelemesi Sonuç

Listeleme Köyü dar niş bir web sitesi kurucusudur. Kullanıcı dostu ve fonksiyonel emlak web sitesi oluşturucuları oluştururken emlakçılar sunucuları. Yazılım, kullanıcılara yeterli SEO enstrümanları, web tasarımı veya özelleştirme araçları sunmasa da, görevine iyi hizmet eder.

Kullanıcılar kolay bir düzenleme işlemini takdir edecek kodlama becerileri olmadan. Entegre CRM, kişi listenizden ve yönlendirme ağınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza izin verirken, sistem mülk ekleme ve yönetmeyi bir miktar yapar. Listeleme Köyü’nü diğer emlak sitesi üreticileriyle karşılaştırırsak fiyat oldukça uygun görünüyor. Ancak yine de daha esnek ve daha ucuz çözüm karşısında Wix (herhangi bir amaç için en kolay web sitesi oluşturucu) veya WordPress (sonsuz web tasarımı ve entegrasyon yeteneklerine sahip açık kaynaklı CMS).

Listelenecek Köy’ü Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map