Novi Builder İncelemesi

Novi İnşaatçı – Kullanıcıların göz açıp kapayıncaya kadar çevrimiçi olmalarını sağlayan kullanışlı özelliklere sahip güçlü bir HTML web sitesi oluşturucusudur. Sistem, şablon listesine, çok sayıda eklenti seçimine ve gelecekteki web siteniz için diğer hayati öğelere ek olarak sürükle ve bırak işlevine dayanan basit düzenleme araçları sunar.


Platform, müşterilerin web projeleriyle ilgilenen veya müşteriler için siteler oluşturan iyi HTML arka planına sahip deneyimli web tasarımcıları için kesinlikle çalışacaktır. Novi aslında kullanıcıların kaynak kodlarıyla çalışmasına izin veren tek web sitesi kurucusudur. Yazılımı bu kadar eşsiz ve yenilikçi yapan da budur. Aynı zamanda, sistem teknisyen olmayanlar için iyi olacaktır. Bu yeni yenilikçi web sitesi oluşturucusunda takdir ettiğiniz çok çeşitli eklentiler, görsel öğeler ve diğer harika özelliklerin yanı sıra montaj için hazır hazır bloklar sayesinde kullanımı oldukça kolaydır..

Novi’nin web sitesi oluşturma perspektiflerinden neler sunabileceğine daha yakından bakalım.

1. Kullanım Kolaylığı

Özellikle teknik bir geçmişiniz ve biraz deneyiminiz varsa, daha karmaşık web sitesi oluşturucu ve sistemlerine kıyasla HTML ile çalışmak daha kolaydır. HTML tabanlı web sitelerinin geleneksel dosya yöneticileri veya FTP yardımıyla yüklenmesi kolaydır. Web sitesini ihtiyacınız olan klasöre getirin ve anında yayınlayın.

Aynı zamanda, HTML tabanlı web siteleri, daha hızlı sayfa yükleme hızı ile sonuçlanan barındırma olanakları açısından daha az talep görmektedir. Kullanım kolaylığı açısından, Novi, özel web geliştiricileri ve çaylaklar için doğru seçimdir.

Novi Builder Editörü

 • Editör Tasarım Modu – Kullanıma hazır bir şablon seçmek veya kaynak kodu düzenleme ile ilgilenmek size kalmış. Hangisini seçerseniz seçin, gerekli tüm araçların tek bir yerde bulunduğu sezgisel gösterge paneli sayesinde bina sürecini yönetmek oldukça kolaydır. Tek bir tıklama ile tasarım ve düzenleme modu arasında geçiş yapabilirsiniz.
 • Basit Düzenleme Modu – bu teknisyen olmayanlar için iyi bir çözümdür. Tek ihtiyacınız olan şablonu seçmek ve düzenlemeye başlamak. Sistem, sürükle ve bırak işlevinin yanı sıra, kaydırıcınıza yeni görüntüler yüklemek, katmanları çoğaltmak, öğeleri, blokları ve bölümleri sağ tıklamayla eklemek veya silmek için gerekli tüm düğmeleri içeren basit bir kontrol paneline sahiptir. Kullanıcılar menülere bağlantılar ekleyebilir, fotoğraf galerilerini düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabilir.
 • Önizleme modu – çevrimiçi olmadan önce işinizin sonuçlarını sorunsuz bir şekilde önizleyebilirsiniz. Siteyi görüntüleyin ve kullanıcıların izlenimlerini artıracak önemli değişikliklere karar verin.
 • Gelişmiş Sayfa Yöneticisi – yeni bir sayfa oluşturabilir ve bu sayfaya tek bir tıklamayla erişebilirsiniz. Bazı yeni eylemleri istenen sayfaya getirmek ve kullanıcı dostu bir bağlam menüsü kullanarak değiştirmek veya silmek için ayarlarıyla çalışabilirsiniz..

Gelecekteki web sitenizin tasarımını tamamladıktan sonra, sadece düğmeye basarak çevrimiçi olabilirsiniz. Novi, site verilerinizi kendi sunucusunda tutacağından, üçüncü taraf sunucu çözümlerini aramanıza gerek yoktur. Sistem başlangıçta bazı temel web tasarım becerilerine sahip kullanıcılar için tasarlanmış olsa da, sistemin nasıl çalıştığını anlamak pek yeni zaman almaz.

2. Özellikler & Esneklik

Novi Builder, ihtiyaç duyabileceğiniz bir dizi eklenti ve özelliğe ek olarak zengin bir işleve sahiptir. Sistem, çalışma alanı tasarımı ve farklı web sitesi türleri ile mükemmel bir web oluşturmak için yeterli yeteneklere sahiptir. Birkaç saat içinde hızlı yükleme hızına ve SEO dostu içeriğe sahip işlevsel bir HTML tabanlı web sitesi oluşturabilirsiniz.

 • Ücretsiz HTML Şablonları – HTML tabanlı şablonları seçmede yanlış bir şey yok. Mevcut tüm tarayıcılarla uyumludur. Daha hızlı yüklenmelerini sağlayan açık bir kodları var. Kullanıcılar bunları üçüncü taraf hizmetleri ve kodlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre edebilir. Şablon listesi, küçük işletmeler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, sağlık hizmeti sağlayıcıları vb. İçin farklı seçenekler içerir. Platform şu anda mobil uyumlu olan 40’tan fazla farklı şablon sunmaktadır..
 • Novi Builder Şablonları

 • Ücretsiz Temel Eklentiler – Seçtiğiniz plana rağmen mevcut eklentilerin tümüne erişebilirsiniz. İster premium bir üye olun, isterse yalnızca giriş planınız olsun, sistem Kamera Kaydırıcılarına, Geri Sayımlara, Google Haritalar’a, Sosyal Medya Düğmelerine ve daha fazlasına sorunsuz MailChimp entegrasyonu oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları teslim edecektir. Harika haber, şablonların zaten yerleşik eklentilerle gelmesidir. İhtiyacınız olabilecek eklentiyi aramak için zaman kaybetmek zorunda değilsiniz.
 • SEO Dostu Web Siteleri – Gelecekteki web sitenizin SEO’sunu artırmak için meta etiketlerle çalışmak ve anahtar kelimelere odaklanmak için kontrol panelinizdeki ayarlara gitmeniz yeterlidir. Ayrıca, sitenizin sıralamalarını da etkileyen oldukça iyi bir sayfa yükleme hızından bahsetmeliyiz. Hemen çıkma oranını düşürecek ve kullanıcıların izlenimlerini artıracak.
 • Novi Builder SEO

 • Aylık Güncellemeler – Novi Builder, geliştiricilerin müşterilerle işbirliğine iyi bir örnektir. Novi ekip her ay kullanıcılarından en çok beklenen ve istenen sistem güncellemelerini bulmak için tüm teklifleri ve talepleri gözden geçiriyor.
 • Geliştirici Araçları – artık kaynak kodu düzenleme gücünden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Kullanıcılar, sayfayı veya özellikle her bloğu özelleştirmek için CSS, HTML veya JS düzenleyicisine erişebilir. Sistem, parçacıkları kaydetmenize ve sayfadaki herhangi bir öğeyle tam anlamıyla çalışmanıza olanak tanır.
 • Novi Builder Kod Editörü

Ek özellikler temel olarak müşterilerin web siteleriyle ilgilenen web tasarımcıları içindir. Örneğin, yayınlamadan müşterilerinize göstermek için proje şablonunu indirebilir veya daha fazla kullanmak için proje prototipini kaydedebilirsiniz..

3. Tasarımlar

Tema Sayısı:26
Ücretsiz Temalar&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:&# X2714; EVET

Sistemin kaynak kodunu düzenleme şansınız olduğunda web tasarımı açısından her şey daha kolay görünür. Aynı şey Novi Builder için de geçerli. Kullanıcılar, projelerini daha kullanıcı dostu ve dikkat çekici hale getirmek için çeşitli web tasarım trendlerinin yanı sıra UI / UX özelliklerini uygulamakta serbesttirler. Temel tasarım özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Şık Hazır Şablonlar – Novi şablonlar oldukça havalı görünüyor. Dahası, hepsinin açık kaynak koduyla geldiğini unutmayın, bu da sonsuz düzenleme yetenekleri anlamına gelir. Önceden hazırlanmış web sitesi düzenleri, tümleşik eklentiler ve blokların yanı sıra gerekli tüm eklentilerle birlikte gelir.
 • Genişletilmiş Tasarım Kabiliyetleri – deneyimli web tasarımcıları kaynak koduyla çalışmak için Tasarım Moduna erişebilir. Kullanıcılar HTML, SCC veya JS düzenleme arasından seçim yapabilir. Sadece kodu düzenlemekle kalmayacak, aynı zamanda eklentiler ve hazır ayar öğeleriyle de çalışabileceksiniz. Süreç çok basit ve sezgisel.
 • Gelişmiş Görsel Düzenleme – kullanıcılar aynı anda iki farklı şablon sürümüne erişebilir, İlki aslında tüm temel unsurlara sahip Novi editördür. Yeni başlayanların istedikleri tasarıma sahip olmalarını kolaylaştıran WYSIWYG düzenleme işlevselliği ile birlikte gelir. İkinci sürüm standart bir HTML kodu ve tüm ilgili dosyaları tek bir yerde içerir.
 • Çözünürlük İşlevini Değiştir – aralarında geçiş yapmadan gelecekteki web sitenize çeşitli mobil cihazlar aracılığıyla göz atabilirsiniz. Çözünürlüğü Değiştir modu, dizüstü bilgisayar ve masaüstü FULL HD sürümlerine ek olarak akıllı telefon ve tablet portre / yatay ekran boyutlarından çeşitli seçenekler sunar.

Novi tasarım açısından oldukça esnek ve çok yönlü görünüyor. En azından, kullanıcıların güncel ve kullanıcı dostu web siteleri oluşturmasına izin veren gerekli tüm araçlara sahiptir..

4. Müşteri Desteği

Müşteri desteğine gelince, sistemin yakın zamanda başlatıldığını göz önünde bulundurarak güvenilirliği ve verimliliği hakkında bir şeyler söylemek zor. Öte yandan, platform, sisteme başlamaktan sunucu gereksinimlerine, kurulum işlemine, eklentilere vb. Kadar tüm temel özellikleri açıklayan muazzam bir bilgi tabanına sahiptir.

 • Biletleme Sistemi – müşteri desteğiyle e-posta yoluyla iletişim kurmanın geleneksel bir yolu. Bilet göndermek için bilgilerinizi girmeniz gerekecek.
 • Novi Topluluğu – topluluk yalnızca tek bir Facebook grubuyla sınırlıdır. Ancak, aboneler orada oldukça aktif.
 • Eğiticiler ve Kılavuzlar – platform, deneyim düzeylerine rağmen kullanıcılar için ayrıntılı eğitimler ve adım adım kılavuzlar sunar. Anlamak ve takip etmek çok kolay.

Canlı sohbet özelliğinin olmaması garip gelebilir, ancak Novi geliştiriciler müşterilerin taleplerine göre aylık güncellemeleri ele aldıklarını iddia ediyorlar. Bu, kullanıcıların en yakın gelecekte görebileceği anlamına gelir.

5. Fiyatlandırma

Novi Builder, üyeliğini geleneksel bir HTML tabanlı şablonun fiyatına sunarak çok uygun görünüyor. Tek fark, oldukça makul bir fiyata müşteri sunucusu, ücretsiz şablonlar ve eklentiler ile hepsi bir arada bir çözüm elde etmenizdir. Profesyonel web tasarımcıları ömür boyu üyelikten düşük maliyetle faydalanacaktır. Planlar aşağıdaki gibidir:

 • Başlamak ücretsiz güncellemeler ve fişler, sınırsız projeler ve 30 günlük para iade garantisi ile yılda 29 $ maliyet.
 • ileri Startup + 20’den fazla ücretsiz HTML şablonuyla aynı özelliklere sahip yıllık 49 ABD doları.
 • Geliştirici ömür boyu Novi iş ortağı olmak ve tüm Novi özelliklere ücretsiz erişmek için bir defa 140 dolara mal oldu.

Özetle, sistem işlevselliği ve esnekliği göz önüne alındığında çok uygun maliyetlidir..

6. Artıları ve Eksileri

Novi Builder, nispeten yeni olmasına rağmen kesinlikle değerli bir platformdur. Geleneksel web sitesi üreticilerine kıyasla kesinlikle bazı önemli avantajları var. Temel avantaj ve dezavantajlarına bir göz atın:

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Uygun fiyatlar.
&# X2714; Genişletilmiş tasarım işlevselliği.
&# X2714; Ücretsiz eklentiler ve şablonlar.
New Yeni başlayanlar için kullanımı biraz zor olabilir.
Touch Temasa geçmek için Canlı Sohbet özelliği olacağını umuyoruz.

Sonuç

Novi Builder, müşterileri için site oluşturan profesyonel web tasarımcıları için çalışacak yenilikçi bir platformdur. Kaynak koduyla çalışacak araçları tasarlamanın yanı sıra açık ve açık kaynak şablonları da sunar. Sistem, makul bir fiyata harika ömür boyu yetenekleri ile oldukça uygun fiyatlı.

Yeni başlayanlar, hazır şablonlar ve entegre eklentiler, tüm düzenleme araçlarına sahip basit gösterge paneli ile kullanımı kolay bu web sitesi oluşturucudan da yararlanabilir. İşlevleri öğrenmek biraz zaman alsa da, ayrıntılı video kılavuzları ve öğreticiler kesinlikle kullanışlı olacaktır.

Novi Builder’ı Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map