Pinegrow İncelemesi

Pinegrow İncelemesi


Pinegrow (geçerli sürüm 5.9) – sıfırdan yeni web siteleri oluşturmak ve mevcut sayfaları düzenlemek için tasarlanmış bir masaüstü yazılımıdır. Güçlü platform, basit bir WYSIWYG platformu kullanarak duyarlı siteler oluşturması gereken kodlama becerileri olmayan yeni başlayanlar için çalışacaktır. Özel kodlayıcılar ve programcılar, yeni sayfalar oluşturmak ve hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanımı kolay CSS, HTML ve PHP ortamı sağlayan yazılımdan da faydalanacak bunları WordPress sitelerine dönüştürün.

Sistem bir dizi kullanışlı özellik sunar. WP, Bootstrap ve Foundation’ı destekler. Kullanıcılar projelerini gerçek zamanlı olarak özelleştirebilir veya çok sayfalı düzenleme yapabilirler. Ya adanmış bir web tasarımcısı ya da teknik beceriye sahip olmayan bir acemi, Pinegrow’un kutunun dışında bir şey sunacak. Bu yazılıma ve sunduğu özelliklere daha yakından bakalım.

1. Kullanım Kolaylığı

Pinegrow, kodlama deneyimi olmayan kullanıcılar ve profesyonel programcılar için iyi bir seçenektir. Kaynak koduna düzenleme veya değiştirme şansı ile tam erişim sağlar. Aynı zamanda, yazılım sezgisel bir WYSIWYG aracı ile birlikte gelir. kodu gerçekten yazmadan.

Yazılım bir masaüstü aracı olarak gelir. Bu, öncelikle bilgisayarınızda kurulu olması gerektiği anlamına gelir. Tek ihtiyacınız olan resmi Pinegrow web sitesine gitmek ve kullandığınız işletim sistemine bağlı olarak sürümü seçmek. Burada Windows, MAC veya Linux için seçeneklerimiz var. İhtiyacınız olan sürümü seçin ve yükleme işlemini tamamlamak için dosyaları indirin. İhtiyacınız olan tek şey, diğer herhangi bir yazılımı yüklediğiniz gibi basit ipuçlarını takip etmektir.

Pinegrow indir

Artık platforma erişmeye hazırsınız. Sistem, kullanıcıların nasıl çalıştığını kontrol etmelerini sağlamak için ücretsiz bir denemeye sahiptir. Serbest dönemi etkinleştirmek için programı başlatmanız, e-postanızı belirtmeniz, bir şifre girmeniz ve hemen gelen o otomatik harfle gelen kutusundan doğrulamanız gerekir. Son olarak, mevcut tüm araçlarla kendinizi editörde bulacaksınız.

Düzenleme Süreci

Doğruyu söylemek gerekirse, yeni başlayanlar gösterge tablosunda bulunan bir dizi araçla boğulmuş olabilir. Ancak kodlamayı yapmayı planlamıyorsanız, çoğuna ihtiyacınız yoktur. İnşaat süreci genellikle WYSIWYG ortamında, eklenecek çeşitli bloklar ve elemanlarla gerçekleşecektir.. Başlamak için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekir:

 1. “Yeni proje veya sayfa” simgesini tıklayın.
 2. Oluşturmak istediğiniz sayfa türünü seçin (WP, Bootstrap, Foundation veya Düz HTML).
 3. Sol üst köşedeki araçları kullanarak oluşturma işlemini başlatın.
 4. Pinegrow proje oluştur

İyi bir fikir kütüphaneyle başlamaktır. Sayfanıza eklemek için farklı öğelerden oluşan bir seçim içerir. Blok seçimi geniştir. Burada “satın al” düğmeleri, fiyat tabloları, referanslar, iletişim formları, içerik blokları, galeriler vb. İçeren Promosyon öğeleri ve başlıklarımız var..

Oluşturduğunuz her sayfa için Pinegrow bir dizi seçenek sunar. Kullanıcılar farklı ekranlar arasında geçiş yapmaya gerek kalmadan kopyalayabilir ve çok sayfalı modda düzenleyebilirler. Ayrıca kodu inceleyebilir ve küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Dahası, sayfayı tarayıcıda önizleme, HTML hataları için kontrol etme, her ayrı sayfa için kütüphaneleri yönetme vb. Şansınız vardır..

Pinegrow sayfası özelleştirmesi

Geliştirilmiş sayfa özelleştirmesinin yanı sıra, kullanıcılar blokları kendileri de düzenleyebilir. Örneğin, sağlanan alanlara metin kopyalayıp yapıştırabilir, tipografiyi değiştirebilir ve gelişmiş görsel düzenleyiciden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz (işlevselliğini biraz daha açıklayacağız).

Web Sitesi Dağıtımı

Pinegrow sadece bir web sitesi editörüdür. Pakete dahil olan etki alanı ve barındırma ile hepsi bir arada bir çözüm değildir. Yani, onlarla önceden ilgilenmeniz gerekecek. Aynı zamanda, sayfalarınızı WordPress’e dönüştürmek için basit bir yol sunar. Sistem, temayı dışa aktarma şansına sahip WP için optimize edilmiş bir dizi seçeneğe sahiptir ve barındırmada yüklü mü. Ayrıca, kullanıcılar mevcut siteden içerik içe aktarma veya sorunsuz bir şekilde 200’den fazla WordPress eylemi ekleme şansına sahip olacaklar.

Pinegrow Web Sitesi Dağıtımı

Deneyimli kodlayıcılar, kaynak kodla çalışmak, mevcut CSS kurallarını incelemek, yeni sınıflar eklemek, belirli bir blok veya bölüm için çeşitli özellikler ayarlamak, metinleri, içeriği ve daha fazlasını düzenlemek için bir dizi özelliği takdir edecektir. Yeni başlayanların editörle nasıl çalışılacağını anlamaları biraz zaman alabilir. Ancak, Pinegrow ile yapım sürecinin kendisi oldukça kolay görünüyor.

2. Özellikler & Esneklik

Pinegrow özellikler açısından çok güçlü görünüyor. Çoğu çoğunlukla düzenleme sürecine atıfta bulunur. Platform aslında bunun için tasarlandı. Sistem tarafından sunulan bazı temel seçeneklere göz atın.

Geliştirilmiş Düzenleme Süreci

Pinegrow, web sitesi oluşturma sürecini farklı şekillerde ele almak için akıllı araçlara sahiptir. Ya yeni başlayan ya da özel bir profesyonelsiniz, aşağıdakileri takdir edeceksiniz:

 • Akıllı WYSIWYG Aracı – yeni bloklar eklemeyi, çoğaltmayı, sayfa yapısını yeniden düzenlemeyi, kod öğelerini silmeyi ve yenilerini eklemeyi kolaylaştırır.
 • Eleman Koleksiyonu – sayfa kitaplığında, eklenecek ve düzenlenecek zengin bir öğe seçimi bulunur. İhtiyacınız olan bloğu bulun ve düzenleme alanına sürükleyip bırakın. Bir tıklama ile istediğiniz zaman taşıyabilir veya değiştirebilirsiniz.
 • Blok Düzenleme – her blokta düzenlenecek ayrı ayarlar bulunur. Kullanıcılar blok içindeki içeriği veya metinleri düzenleyebilir, yeni özellikler ekleyebilir, HTML kodunu değiştirebilir, bağlantı ekleyebilir, silebilir vb..
 • İçerik Biçimlendirme – içerik biçimlendirmesini bir tıklama ile ele alın ve daha SEO dostu ve yapısal hale getirmek için H1… H6 başlıklarını ekleyin.
 • Pinegrow İncelemesi

Tamamen Fonksiyonel WordPress Temaları

Pinegrow, yaratmanız gerektiğinde en iyi şekilde çalışır WordPress gelecek projeleriniz için temalar. Sistem, hazır HTML sayfanızı WP temasına dönüştürmenizi kolaylaştırır. Kontrol panelinde bulunan 200’den fazla WordPress eylemi listesinden gerekli eylemi atamanız yeterlidir. Şablon parçaları ve döngülerden WP özelleştirici, gezinme ve sayfalandırmaya ve ayrıca özel WordPress sorgularına kadar değişir.

Esnek Önizleme Modu

Oluşturma işlemini tamamladıktan sonra, web sitenizin masaüstü ve mobil cihazlar da dahil olmak üzere farklı cihazlarda nasıl çalıştığına bir göz atmak isteyebilirsiniz. Pinegrow, siteyi aynı anda birden çok sürümde önizlemenizi sağlar. Platform, iki ayrı sayfayı temsil eden iki sayfa görünümü açmayı mümkün kılar. Sadece aynı anda önizleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda birkaç ekran arasında geçiş yapmadan da düzenleyebilirsiniz.

Pinegrow Esnek Önizleme Modu

Önizleme modu üç ana seçenekle gelir. Bilgisayar ekranı, dizüstü bilgisayar ve akıllı telefon içerir. Ayrıca, kullanıcılar gelişmiş önizleme ayarlarından yararlanabilir ve web sitesinin çeşitli gadget’larda nasıl görüneceğine dair geniş bir vizyona sahip olmak için belirli bir ekran boyutu, kesme noktaları ve diğer ayarları seçebilir.

Bootstrap ve Foundation ile Çalışmak için Araçlar

WP temaları oluşturmanın yanı sıra, Pinegrow Bootstrap ve Foundation için gelişmiş destekle birlikte gelir. Kullanıcılar düzen üzerinde görsel kontrol sağlamak için bir dizi araç alırlar. Burada ekleyecek bileşenler ve bloklar içeren bir kütüphanemiz var. Hem Vakıf hem de Bootstrap için geçerlidir. Öğeleri özelleştirmek, sütunları ve blokları yeniden boyutlandırmak, ızgaralarla çalışmak, sayfaya modals eklemek ve açmak için düğmeler kullanmakta özgürsünüz.

çizme atkısı – Javascript ve CSS tabanlı düğme, form, gezinme ve diğer web sitesi arayüzü bileşenleri şablonları oluşturmak için bir çerçeve arayan ön uç geliştiriciler için ücretsiz bir açık kaynak aracıdır.
Yapı temeli – ön uç gelişimi ele alan duyarlı bir çerçevedir. Duyarlı ızgaraların yanı sıra diğer UI öğeleri, tipografi ve hazır şablonlarla birlikte gelir.

3. Tasarım & Şablonlar

Pinegrow’un hazır şablonları yok. Neden olsun ki? Sistem, güçlü görsel düzenleyicisine ek olarak sıfırdan sayfalar oluşturmak için yeterli araçlarla birlikte gelir. Bloktaki her ayrıntıyı tam olarak değiştirebilir ve kodlanmış olanı kendi başınıza ekleyebilirsiniz. Platform, CSS üzerinde tam kontrol sahibi olmayı mümkün kılıyor.

Pinegrow Şablonları ve Tasarımı

Düzenleyiciye girin ve kenar boşluğunu ve dolguyu değiştirin, blok konumunu değiştirin, yazı tiplerini ve metinleri düzenleyin, gölgeler ekleyin, arka planı değiştirin, öğelerinize yeni kurallar ve sınıflar atayın, CSS ızgaralarını düzenleyin ve daha fazlasını yapın. Pinegrow satır içi düzenleme sağlar. Bu, sayfayı tarayıcıda önizleme ve kapsamlı mobil önizleme ayarlarından yararlanma şansı ile gerçek zamanlı olarak tüm değişiklikleri göreceğiniz anlamına gelir. Bu, web sitenizin cihaz, işletim sistemi, operatör veya ekran boyutlarına rağmen% 100 duyarlı olacağı anlamına gelir.

4. Müşteri Desteği

Platform farklı şekillerde mükemmel destek sunuyor. Her şeyden önce, Pinegrow’un tonlarca makale, video rehberi ve öğretici içeren büyük bir bilgi tabanı vardır. Yardım Merkezi ayrıca “Nasıl Başlanır” bölümünü ve Dokümantasyonu içerir.

Pinegrow Müşteri Desteği

İkinci olarak, sorunun cevabını hızlı bir şekilde bulmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Çözmeniz gereken sorunu yazın. Pinegrow topluluğuna girmek de iyi bir fikir olabilir. Forum, deneyiminizi paylaşmak için deneyim kullanıcılarına danışmak için iyi bir fırsat olacaktır..

Son olarak, destek ekibiyle şu adresten iletişim kurabilirsiniz:

 • Gevşek topluluk;
 • Email;
 • heyecan.

Seçeneklerin her birine hem kontrol panelinden hem de resmi web sitesinden erişilebilir.

5. Planlar & Fiyatlandırma

Sistem bir kerelik lisanslar satmaktadır. Başka bir deyişle, yalnızca bir kez ödeme yapar ve editörün tüm özelliklerine ömür boyu erişim elde edersiniz. Aynı zamanda aylık abonelikleri tercih edebilirsiniz. Pinegrow üç ana versiyonda mevcuttur. WordPress ile Standard, Pro ve Pro’yu içerir.

Pinegrow Planları ve Fiyatlandırma

Fiyatlar, mevcut lisansı güncellemek isteyen kişi, şirket, öğrenci veya mevcut kullanıcı olmanıza bağlı olarak değişir. Bireyler için bir defalık fiyatlar aşağıdaki gibidir:

 • Standart Lisans ücreti 49 $.
 • Pro Lisansı, ek çok sayfalı düzenleme, kalıp sayfalar ve CSS bileşenleri ile 99 ABD dolarıdır.
 • WordPress lisanslı Pro, üretime hazır WP temaları oluşturma araçlarıyla 149 dolara mal oluyor.

Aylık fiyatlara gelince, Pro ve Pro başına sırasıyla 10 $ ve 15 $. Standart lisans abonelik için mevcut değildir. Platformu uzun süre kullanmayı düşünmüyorsanız, aylık ödemeler daha uygun maliyetli bir seçenek olabilir. Ayda yalnızca 10 ABD doları ödüyorsunuz ve daha sonra aboneliğinizi daha sonra yenileme şansı ile iptal ediyorsunuz.

6. Artıları & Eksileri

Sonuç olarak, Pinegrow, kodlu veya kodsuz duyarlı CSS, HTML ve PHP temaları oluşturmanız gerektiğinde esnek bir araç gibi görünmektedir. Bir dizi özellik, özellikle deneyimli programcılar için ezici görünüyor. Aynı zamanda, bazı küçük dezavantajlar hala olabilir.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Sayfa kaynak kodu üzerinde tam kontrol.
&# X2714; Güçlü görsel editör.
&# X2714; Bootstrap ve Foundation ile çalışmak harika.
&# X2714; Kullanıma hazır WordPress temaları oluşturmaya yardımcı olur.
&# X2714; Zengin blok kitaplığı.
&# X2714; Sezgisel düzenleme araçları.
&# X2714; Şirketler, bireyler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için ayrı planlar.
✘ Başlangıçtan itibaren çok karmaşık olabilir.
License Standart bir lisans için aylık abonelik yok.
Students Öğrenciler için sadece bir kerelik ödemeler.

Sonuç

Pinegrow – sıfırdan web sayfaları ve siteler oluşturmak için güçlü bir masaüstü aracıdır. Teknik bilgisi olan ve olmayan insanlar için iyi çalışır. Kodlama guruları, sayfa öğeleri üzerinde tam denetime sahip olacaktır. Güçlü görsel editörden Bootstrap ve Foundation ile çalışma şansı elde edecekler..

Yeni başlayanlar, yazılımı en baştan kullanmanın biraz zor olduğunu göreceklerdir. Öte yandan, basit bir WYSIWYG editörü, zengin blok kütüphanesi, basit içerik düzenleme araçları vb. İle birlikte gelir. Buradaki tek dezavantaj Pinegrow’un hepsi bir arada bir çözüm olmamasıdır. Web sitesi dışa aktarma işlemlerini gerçekleştirmeniz ve bunu hostinginize yüklemeniz gerekir. Bu durumda, geleneksel SaaS web sitesi oluşturucu, plana dahil edilen tüm özelliklerle daha basit bir çözüm olabilir.

Şimdi Pinegrow’u İndirin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map