PinnacleCart İnceleme

PinnacleCart İnceleme


PinnacleCart – kendi kendini barındırır e-Ticaret platformu tüccarlar için. 2003 yılında piyasaya sürülen bu şirket, büyük bir endüstri deneyimine sahip ve küçük dijital mağazalardan büyük uluslararası mağaza önlerine kadar her işletme boyutuna uyar. Platform, kullanıcıların çevrimiçi mağazaları sıfırdan oluşturup tasarlamasına, ürünleri ve pazarlama kampanyalarını yönetmesine, katalog oluşturmasına, satış istatistiklerini, trafiği ve daha fazlasını izlemesine olanak tanıyan sağlam bir hepsi bir arada paket olarak gelir. Sistemin teknik becerisi olmayan insanlar için kolay ve sezgisel bir araç olduğu kanıtlanmıştır..

Uluslararası erişim için çok dilli projeler oluşturabilirsiniz. PinnacleCart farklı dilleri destekler ve ek tanıtım ve SEO hizmetleri sunar. Ayrıca, yerel uzmanlar 40’tan fazla farklı üçüncü taraf alışveriş sepetinden kendi kendine barındırılan e-ticaret ve alışveriş yazılımlarına ücretsiz geçişi garanti ediyor.

PinnacleCart bu kadar iyi mi? Hadi bulalım!

PinnacleCart’ın Artıları ve Eksileri

PinnacleCart’ın özel ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını anlamak için, tüm temel isabet ve özlemleri vurguladık.

PinnacleCart Artıları:
PinnacleCart Eksileri:
&# X2714; Şık ve duyarlı şablonlar;
&# X2714; Kullanıcı dostu gösterge paneli;
&# X2714; Basit bina ve özelleştirme süreci;
&# X2714; E-posta pazarlama ve tanıtım araçları;
&# X2714; Ücretsiz alışveriş sepeti taşıma;
&# X2714; Birden fazla ödeme işlemcisi desteği;
&# X2714; Terk edilmiş sepet kurtarma çözümü ve daha fazlası.
POS Dahili POS çözümü yok.
Blog Blog özelliği yok.
With ile kısıtlı HTML ve CSS erişimi
kaynak kodu düzenleme şansı yok.

Önceki e-Ticaret özellikleri harika göründüğü için, sistemin bazı küçük dezavantajlarıyla yaşayabiliriz. Eklentiler, ürün yönetim araçları ve entegrasyonlar okyanusuna dalmadan önce, teknisyen olmayanlar için PinnacleCart kullanmanın yeterince kolay olup olmadığını öğrenmemiz gerekiyor.

PinnacleCart ne işe yarar?

PinnacleCart’ın iyi bir avantajı, platformun ölçeklendirebilmesidir.. Sadece kullanıcıların entegre bir alışveriş taşıma ve ödeme sayfası ile bir web sitesi oluşturmasına izin vermez. Küçük dükkanlar, girişimler, kurumsal düzey mağazalar, uluslararası pazarlar vb.İçin çalışacak tamamen özelleştirilebilir bir sistemdir..

Yazılım, NBA, Discovery Channel, HBO, UFC ve diğerleri gibi tanınmış etiketler ve markalar için vitrin önlükleri oluşturdu. Yerleşik bir satış noktası çözümünün olmaması bir dezavantajdır. Fiziksel mal satmanız veya fiziksel bir siteye bağlı POS platformunu kurmanız gerekirse, ek yazılıma ihtiyacınız olabilir.

Bazı küçük özlemlere rağmen, PinnacleCart ihtiyacınız olduğunda harika bir çözümdür:

 • Gelecekteki mağazanızı kodlama olmadan boştan oluşturun, tasarlayın ve özelleştirin.
 • Özel alışveriş sepeti ve e-Ticaret platformları aracılığıyla ürünleri yönetin, birden fazla katalog oluşturun ve çevrimiçi ürün satışı yapın.
 • SEO ve Pazarlama kampanyaları aracılığıyla işletmeyi teşvik edin, önemli web analizlerini toplayın, gerçek hayatta istatistikleri izleyin, vb..

Sistem, kesintisiz eklenti entegrasyonu, kullanıcı dostu arayüz, müşteri veri güvenliği, çeşitli ödeme işlemcileri için destek ve daha fazlasını içeren zengin bir özellik setine sahiptir..

Kullanım kolaylığı

Sistem, teknik arka plana rağmen kullanıcıların mağaza oluşturmasına ve çevrimiçi satış yapmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. PinnacleCart hepsi bir arada bir çözümdür. Bu, web sitesi oluşturma ve özelleştirme araçlarından paketteki tüm varlıklara sahip olduğunuz anlamına gelir; barındırma, entegre hizmetler, müşteri desteği vb. Tüm özelliklere erişmek için kaydolmanız gerekir.

Sistem 14 günlük ücretsiz deneme süresine sahiptir. Bu süre içinde herhangi bir fatura bilgisi veya kredi kartı verisi sağlamanız gerekmez. Ücretsiz deneme sürümü sona erdiğinde, yazılımı kullanmaya devam etmek için mevcut ücretli planlardan birini bırakmanız veya seçmeniz gerekecektir..

Başlangıç

PinnacleCart’ı ücretsiz kullanmaya başlamak için, sadece adınızı ve mağazanın adını belirtmeniz gerekir. Sistem ayrıca e-posta ve telefon numarasını belirtmenizi ister. Sosyal veya Google hesabı aracılığıyla bir tıklama ile bağlantı kurma şansı olmamasına rağmen, oturum açma formunu doldurmak bir dakikadan az sürecektir.

Mağaza Oluştur

Sistem, müşterilerinin verilerini güvende tutmaya çalışır. Bu nedenle, kullanıcıların gösterge tablosuna girmeden önce bir güvenlik sorusu ve cevapları seçmeleri gerekecektir. Son olarak, web sitesi oluşturucusunun içindesiniz!

Güvenlik Kurulumu

Başarılı bir şekilde oturum açtıktan sonra, sistem 4 temel adım içeren hızlı bir kılavuz sunacaktır. Proje ve işletme sahibi, alan adı bağlantısı vb. Hakkında genel bilgiler içerir. Web sitesi kullanıma hazır olduktan sonra önceki kurulumu atlayabilir ve tamamlayabilirsiniz..

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Web Sitesi Editörü

Artık mağazanızı inşa etmeye hazırsınız. Kullanıcıların iki seçeneği olacaktır:

 1. Varsayılan temayı hemen düzenlemeye başlayabilirler.
 2. Kullanılabilir listeden başka bir düzen seçin, önizleyin ve düzenlemeye başlayın.

Tema şekillendirme seçeneklerini tartışacağız ve biraz daha tasarlayacağız. Web sitesi düzenleme sürecine geri dönelim. Bir şablon seçin ve editör kontrol paneline girmek için “Düzenle” düğmesine basın.
Kullanılabilir Temalar

Sistem pek çok web tasarım özgürlüğü sunmuyor. Aynı zamanda, boşluktan benzersiz bir sayfa yapısı oluşturamazsınız. Kullanıcılar yalnızca sabit bir yapıya sahip hazır şablonları tercih edebilir. Sürükle ve bırak işlevselliğinin olmaması büyük bir özledim.
PinnacleCart İnceleme

Web sitesi düzenleme bazı basit tipografi ayarlarıyla sınırlıdır. Ayrıca kaydırıcıyı değiştirebilir ve boyutları engelleyebilir, içeriği düzenleyebilir veya resim yükleyebilirsiniz. Her ne kadar PinnacleCart ayrı sayfa ayarları ve özel formlar üzerinde ince ayar yaparken yeterli özgürlük sağlıyor. Kullanıcılar form alanlarını ve sitede görüntülenme biçimlerini seçebilir. “Teşekkür ederim” mesajını düzenlemek de mümkündür.
Özel Formu Düzenleme Bize Ulaşın

Platform, tüm sayfaları tek bir yerden düzenlemeyi kolaylaştırır. Mevcut sayfaları düzenleyebilir ve yenilerini ekleyebilirsiniz. Sistem, kullanıcılardan gizlemek istediğiniz sayfayı seçmenizi sağlar. Özelliği istediğiniz zaman devre dışı bırakabilir ve ihtiyacınız olmayan sayfaları silebilirsiniz.

Genel Ayarlar

Mağaza ayarları, web’de web mağazasının tanınmasını sağlamak için bir dizi seçenek sunar. Burada fiziksel adres ve iletişim bilgileri ekleyebilirsiniz. İşlem sırasında imzalama sırasında hızlı kılavuzu atlayanlar gerekli bilgileri burada gönderebilirler. Kullanıcılar, ödeme ve güvenlik sorunlarını, basılı faturaları, e-posta listelerini düzenleme, toptan satış, indirimler, özel teklifler vb..
Mağaza Ayarı

Ürün Ekleme ve Yayına Geçme

Geriye kalan tek şey ürün eklemek, bir alan adı bağlamak ve yayın yapmaktır. PinnacleCart, yeni öğeler eklemeyi ve çevrimiçi olarak sınırsız ürün satmayı kolaylaştıran sezgisel bir ürün yönetim sistemi ile birlikte gelir. Kullanıcılar kataloglar ve kategoriler oluşturabilir. Ürün adını, kimliğini, fiyatını, gönderim bilgilerini, resimleri ve diğer ayrıntıları düzenlemek için “Ürün ekle” düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Ürün Ekle

Mağazanızın tarayıcıda nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Sistem varsayılan olarak özel bir etki alanı adı sağladığı için aslında canlıdır. Bununla birlikte, kendi alan adınızı kullanabilir veya mevcut bir platformdan ücretsiz site geçişinden faydalanabilirsiniz.

Özellikleri & Esneklik

Dışında sıfırdan mağaza kurma, PinnacleCart, büyük uluslararası pazarlarda ürün satmayı, çeşitli pazarlama araçlarını vb. Kullanarak işletmenizi tanıtmayı mümkün kılar. Özellik seti, yerleşik alışveriş sepeti yazılımı, entegrasyon ve ön uç işlevlerine ek olarak oldukça zengin görünüyor..

Başlangıç ​​aşaması

Daha önce de belirttiğimiz gibi, PinnacleCart’ın sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusu yok. Kullanımlar yalnızca önceden yüklenmiş bloklara ve öğelere sahip hazır şablonlara güvenebilir. Bununla birlikte, ürün sayfasını, özel formları ve alanları yine de farklı şekillerde düzenleyebileceğiniz için, ön uç özelliği yine de biraz esneklik katar.

Snippet Ekle

“Parçacıklar” seçeneği, bazı mağaza sayfalarının özelleştirilmesini mümkün kılar. Bunları Javascript / CSS etiketleri eklemek ve bunları doğrudan kontrol panelinden yönetmek için kullanabilirsiniz. Kullanıcılar snippet’lerin dilini, türünü, yerleşimini veya öncelik ayarlarını seçebilir.

Uygulama Merkezi

PinnacleCart, web sitesine entegre edilecek bazı yararlı uygulamalarla Uygulama Merkezine erişim sağlar. Eklenti sayısı çok fazla değil. Ancak, hepsi e-ticaret nişi etrafında yoğunlaşmıştır. Burada Amazon Satıcısı, Google Merchant Center, MailChimp entegrasyonu, eBay Mağazası, PayPal Kredisi ve diğer uygulamalarımız var.

Uygulama Merkezi

Güçlü Ürün Yönetim Sistemi

PinnacleCart tarafından sunulan ürün yönetim araçları yardımıyla, etkileyici bir ürün listesi oluşturun. Temel özellikler arasında daha iyi kullanıcı katılımı için ürün resmi yakınlaştırma, 4 farklı seçenekte büyütülmüş ürün resimleri, sınırsız sayıda öğe fotoğrafı, web tabanlı görüntü yükleyici ve daha fazlası yer alır..

Kategori ekle

Güvenlik ve Sahtekarlık Koruması

Sistem, müşterilerin projelerini barındırmak için güvenli bir dijital ortam oluşturmuştur. T, PA-DSS sertifikalı ve PCI uyumlu bulut tabanlı barındırma olanaklarıyla birlikte gelir. Kullanıcılar SSL sertifikalarından, şifre şifrelemeden, güvenli ödeme veya kayıt işleminden, ödeme hatası tespitinden ve sipariş hatası işlemeden yararlanır.

Gelişmiş SEO

Arama motoru optimizasyonu

Sadece web sitesi başlığını ve açıklamasını düzenlemenize izin veren diğer birçok e-ticaret platformunun aksine, PinnacleCart mağaza arama motoru sıralamalarınızı artırmak için genişletilmiş SEO seçenekleri sunar. Tipik meta başlık, açıklama ve sosyal önizleme düzenlemesinin yanı sıra, sistem aşağıdakilerle ilgilenmenizi sağlar:

 • Robot.txt dosyası oluşturma ve yükleme.
 • Google Search Console için otomatik olarak XML site haritası oluşturun.
 • Ürün meta bilgilerini otomatik olarak reddet.
 • Www veya www olmayan özel URL’ler vb. Arasından seçim yapın.

Google Penguin tarafından belirlenen önerileri karşılayan PinnacleCart duyarlı temalarından da bahsetmeliyiz. Başka bir deyişle, çevrimiçi satış yapmaya başlamak için bir takım temel araçlarımız var. Şimdi, sistemin e-Ticaret işlevinin başlığı altına bakmanın zamanı geldi.

e-Ticaret İşlevselliği

Yaklaşık 20 yıldır PinnacleCart binlerce web sitesi sahibi için e-ticaret ihtiyaçlarına hizmet ediyor. Platform, güçlü proje yönetimi araçlarının yanı sıra pazarlama ve tanıtım araçlarını da sunar. Ayrıca, ayrı e-Ticaret barındırma, Intuit QuickBooks ve daha fazlası gibi bazı benzersiz özelliklerle birlikte gelir.

Gelişmiş Ürün Dağıtımı

Satıcılar ürünleri canlı veya fiziksel olarak satabilir. Buradaki tek dezavantaj, envanteri yönetmek için entegre bir POS çözümünün bulunmamasıdır. Öte yandan, kullanıcılar aşağıdakileri içeren seçenekler içeren zengin bir ürün yönetimi araçları setini takdir edeceklerdir:

 • Yeni kategoriler oluşturun;
 • Ürün özelliklerini ayarlama;
 • En çok satanlar oluşturun ve ürün koleksiyonları önerin;
 • Ürünleri tesise almadan önce önizleyin;
 • Öğeleri marka, üretici, fiyat ve diğer parametrelere göre filtreleyin;
 • Miktarı kontrol edin;
 • Özel teklifler, indirimler ve fırsatlar için belirli ürünleri seçin ve işaretleyin.

Yukarıda belirtilen tüm özellikler her bir plan dahilinde mevcuttur.

Intuit QuickBooks

Özellik, satıcının QuickBooks’unun çevrimiçi sürümünü, elle işlemeye gerek kalmadan oluşturur. Manuel ürün girişi sırasında CSV dosyası indirilmemesi veya hata olmaması anlamına gelir. Artık ürün makbuzlarını kendi başınıza düzenlemek zorunda kalmayacaksınız. Her sipariş anında QuickBooks sürümüne yerleştirilirken, her sipariş otomatik olarak makbuz olarak oluşturulur.

e-Ticaret Barındırma

Çevrimiçi bir mağaza, iyi bir barındırma performansı kararlı çalışması ve gelişmiş güvenlik özellikleri gerektirir. PinnacleCart, e-ticaret ihtiyaçlarını karşılamak için ayrı bulut tabanlı sunucu çözümünü sunar. Anahtar barındırma özellikleri şunları içerir:

 • % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi;
 • SSL zaten fiyata dahil;
 • WordPress CMS ile sorunsuz entegrasyon;
 • Sınırsız e-posta hesabı ve daha fazlası.

Dünya Çapında Ödeme Ağ Geçitleri

Dünya Çapında Ödeme Ağ Geçitleri

Sistem varsayılan olarak PayPal ve Braintree desteğine sahiptir. Birincisi kesintisiz ödemeler için iyidir, ikinci seçenek kredi kartı ödemelerini 5 dakikadan daha kısa sürede işleme koymayı mümkün kılar. Ayrıca, ülkenize ilişkin liste ödeme ağ geçitlerini oluşturmayı da seçebilirsiniz.

Pazarlama araçları

Pazarlama araçları

Özel promosyonlar veya hediye çekleri ile müşterilerin sadakatini artırın. Bu özellik, bir müşteriye atanmış kendi sertifikalarınızı kişisel olarak oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanıyarak sahtekarlık riskini en aza indirir. Ek pazarlama araçları arasında promosyon kodları ve kuponlar bulunur. Ayrı bir ürünü yeni bir toptan satışla ilişkilendirebilir ve global indirim kampanyaları, QR kodları, referanslar vb. Oluşturabilirsiniz..

Raporlar ve Analizler

Raporlar ve Analizler

Online iş, ayrıntılı raporlara dayalı kapsamlı bir optimizasyon gerektirir. PinnacleCart, web sitesi performansını izlemek ve önemli ölçümleri izlemek için bir dizi araç sunar. Kullanıcılar, dönüşüm oranı, satışlar, müşteriler, sadakat programları, ürün istatistikleri ve daha fazlası dahil olmak üzere gerekli tüm öngörülere erişmek için Google Analytics’e bağlanabilir ve özel platformun kontrol panelinden yararlanabilirler.

tasarlamak & Tema Editörü

PinnacleCart çok çeşitli şablonlarla övünmez. Platform şu anda 12 farklı tema sunuyor. Zaten bağlı olan e-Ticaret özelliklerine sahip hazır mizanpajlar, bazı küçük sorunları düzenlemenize, ürün ve ilgili içerik eklemenize olanak tanır.

Temalar

Tüm şablonlar duyarlı. Ayrıca, kullanıcılar mobil moda geçebilir ve akıllı telefonlarda nasıl görüneceğini görmek için dükkanı düzenleyebilir. Buradaki tek dezavantaj, siteyi tablet veya dizüstü bilgisayar modunda önizleme veya düzenleme şansı olmayan yalnızca masaüstü ve akıllı telefon önizleme seçeneğinin olmasıdır..

Uyarlanabilir Temalar

Tasarım Özelleştirme

Tasarım Özelleştirme

Genel şablon tasarımı hakkında yapabileceğimiz pek bir şey yok. Ancak, tema editörü manevra için biraz yer ayırır. Kullanıcılar bazı bloklar için arka plan rengini ayarlayabilir. Buna ek olarak, burada üreticinin bilgileri, ürün kategorisi vb. Gibi farklı öğeleri gösterebilir veya gizleyebiliriz. Gelişmiş tipografi araçları, yazı tiplerini, metin boyutlarını değiştirmeyi veya düğmeleri özelleştirmeyi kolaylaştırır. Kullanıcılar, gizlemek veya görüntülemek istedikleri simgeleri seçerek altbilgi ve üstbilgiyi ayrı ayrı düzenleyebilir.

Müşteri desteği

PinnacleCart temasa geçmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ana seçenekler şunları içerir:

 • Platformun nasıl kullanılacağına dair onlarca konu ve makale içeren yerel bilgi tabanı.
 • Doğrudan temasa geçmek ve çözmeniz gereken sorunu belirlemek için Biletleme sistemini destekleyin.
 • Sistemin çevrimiçi uzmanıyla anında iletişim için Canlı Sohbet.
 • Telefonla destek.

Müşteri desteği

Ek kaynaklar arasında PinnacleCart bloguna ek olarak büyük bir SSS bölümü ve platform kullanılarak oluşturulmuş teşvik edici web sitesi örneklerinin bir listesi bulunmaktadır..

Planlar & Fiyatlandırma

Sistem iki ana seçenekte mevcuttur. Birincisi, mevcut üç planın her birinde bulunan etki alanı ve barındırma ile hepsi bir arada bir çözüm olarak geliyor. “Bizimle ev sahibi” olarak adlandırılan bir özellik aşağıdaki paketleri içerir:

 • Standart plan maliyetleri $ 79.95 10 GB depolama alanı ve 20 GB bant genişliği ile aylık.
 • Gelişmiş plan şu saatte başlar: 199,95 $ ölçülmemiş disk alanı ve bant genişliği ile aylık.
 • kuruluş – Bu planın fiyatı her proje için ayrı ayrı müzakere edilir ve belirlenir.

Tüm planlar, sınırlama olmaksızın tüm e-Ticaret özelliklerini içerir. Her paket sınırsız ürün ve kategori satmanıza izin verir.

Fiyatlandırmayı Planlar

İkinci seçenek, kendi barındırma olanaklarını kullanmak isteyen kullanıcılar içindir. Bu durumda, indirilebilir bir PinnacleCart sürümüne ihtiyacınız olacaktır. Paket fiyatı hakkında bilgi yok. Sürekli Lisans satın almak için destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekir.

PinnacleCart Para İade Politikası

Ne yazık ki, bir kullanıcı hesabını iptal etmek isterse, platform herhangi bir geri ödeme veya para iadesi yapmaz. Aboneliği iptal etmek için müşterinin bir talep göndermesi gerekir. Aksi takdirde, sistem çalışan abonelikleri işlemeye devam eder.

PinnacleCart Para İade Politikası

Sonuç

PinnacleCart, çok çeşitli özelliklerle birlikte gelen güçlü bir e-Ticaret yazılımıdır. Hizmetin zengin işlevselliğini göz önünde bulundurarak, oldukça basit ve ustalaşması kolaydır. Bu, kullanıcıların çoğu için iyi bir seçimdir. Birçok tanınmış müşteri, platformu diğer benzer sistemlere göre yaygınlığının en iyi kanıtı olan bugün kullanıyor..

PinnacleCart ile tamamlayamayacağınız bir e-ticaret görevi yok. Gidiyor musun çevrimiçi mağaza oluştur yüz binlerce ürün satmak için? Sorun değil! Eşsiz tasarıma mı ihtiyacınız var? Rica ederim. Gelişmiş pazarlama rüya? Bu da sorun değil! Hizmet, daha fazla olmasa bile ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

PinnacleCart kullanmanızı öneririz? Kesin cevap: Evet! Deneme döneminde faydalarını keşfedin ve kendi ticari imparatorluğunuzu yaratmaya başlayın. İyi şanslar!

PinnacleCart’ı Şimdi Deneyin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map