Pixpa.com İncelemesi

Pixpa – Niş uzmanlığı nedeniyle hedef kitlesini en baştan bulan bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, yaratıcı ve sanatçılar için özel bir web sitesi oluşturucu olarak öne çıkıyor – çalışmalarını potansiyel müşterilere çekici bir şekilde sunmak için etkileyici ve yüksek kaliteli portföylere, kişisel ve iş web sitelerine, bloglara ve hatta web mağazalarına ihtiyaç duyanlar.


Hindistan’da 2013 yılında kurulan hizmet, hızlı bir şekilde web inşaat niş iyi bir temsilcisi olarak popülerlik kazandı. En büyük seyirci temsilcileri, fotoğrafçılar, sanatçılar, ressamlar, heykeltraşlar, çizerler ve görsel dijital formatta görüntülendiğinde en iyi görünen tüm kullanıcıları içerir. Aslında, bu, iş süreçlerinin ve anlaşmalarının çoğunun küresel ağ üzerinden yapıldığı çağdaş İnternet odaklı dünyada çok önemlidir. Bu nedenle, bu sistemi ayrıntılı olarak incelemeye karar verdik ve yaratıcı gereksinimleriniz için iyi çalışıp çalışmadığını öğrenmenize yardımcı olduk..

Pixpa’yı değerli bir yatırım yapan özellikler nelerdir?? Hizmetin esneklik ve tasarım özelleştirmesi açısından üstün gelebilecek potansiyel ikameleri var mı? Veya Pixpa hala kalabalığın arasından sıyrılıyor ve çağdaş sanatçılara sunacak çok şey var mı? Bunu bulmak ve sistem kullanımı ile ilgili en yanan soruları yanıtlamanın zamanı geldi.

1. Kullanım Kolaylığı

Pixpa başlangıçta yeni tasarımı ve benzersiz web oluşturma yaklaşımı sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Hizmete kaydolmak için fazladan beceriye veya zamana ihtiyacınız yok – çok basit, hızlı ve kullanışlı. Kayıt ve şablon seçimini bitirir bitirmez, otomatik olarak kontrol paneline yönlendirileceksiniz; bu, ilk ve deneyimli kullanıcıların çoğu için çok basit ve sezgisel görünüyor (ve gerçekten).

Pixpa Gösterge Tablosu

Gerekli tüm zorunlu bölümler, her biri alt kategorilere ve önemli web sitesi öğelerine ve tasarım özelleştirme araçlarına erişim sağlayan sol pano panelinde gruplandırılmıştır. Burası genel web sitesi ayarlarını, e-Ticaret ve mobil galerileri, web mağazası seçeneklerini, tasarım, pazarlama ve SEO özelliklerini ayarlayabileceğiniz yerdir. Bu bölümleri başka bir yerde aramak zorunda değilsiniz – gösterge paneli, gerektiğinde bunlara hızlı bir şekilde erişebilmeniz için hepsini tek bir yerde sunar.

İlk kez kullananlar sistemi kullanmayla ilgili temel bilgileri almak için giriş kursunu burada görüntüleyebilir. Ayrıca web sitesi tasarımı ve marka oluşturma seçenekleri, e-Ticaret galerileri, web mağazası ve istemci ayarları ile sitenizi kişiselleştirmek için genel web sitesi ayarları (bakım modu, sosyal medya bağlantıları, SEO parametreleri, etki alanı bağlantı seçeneği vb.).

Pixpa Editörü

Pixpa ile çalışırken görsel düzenleyiciyle uğraşıyorsunuz. Sistemde anlamsız ve kafa karıştırıcı özellikler yoktur. Kendilerini en hızlı şekilde güzel bir portföy elde etmek isteyen yeni başlayanlara yöneliktir..

Ayrıca bilmeniz gereken, bu tür web sitelerinin minimum metin içeriğine sahip olmasıdır. Temel olarak, yapmanız gereken her şey fotoğrafları yayına hazırlamaktır. Bundan sonra, istediğiniz bir galeri düzenini seçin, fotoğraf yükleyin ve web siteniz neredeyse bitti. Herkes için son derece kolay ve uygun fiyatlı.

2. Özellik Seti ve Esneklik

İlk bakışta, Pixpa güzel ama değirmen servisi hakkında bir izlenim yaratıyor. Piyasadaki başka bir web sitesi oluşturucu. Gerçekte, işlevsellik yönlerini keşfetmeye başladığımızda her şey farklıydı. Şimdi ana özelliklerine bir göz atalım.

e-Ticaret

Pixpa’nın sadece kişisel çalışmaları sergilemek için değil, aynı zamanda örneğin baskılar, resimler ve diğer sanat eserlerini satmak için bir araç olduğunu anlamak önemlidir.. Sistem güçlü bir entegre e-ticaret motoruna sahiptir.

Pixpa e-Ticaret

Çevrimiçi ödemeleri işleme koyma, parola ile korunan galeriler oluşturma, ancak ödeme yapıldıktan sonra kazanılabilme, anlaşmalar yapma vb. Bir başka deyişle, platform size sadece sanat eserlerinizi sergileyerek müşteri arama özgürlüğü sağlamaz, aynı zamanda yaratıcılığınızdan doğrudan para kazanır.

Blog

Pixpa, mevcut ve potansiyel müşterilerinizle iletişim kurmak ve iletişim kurmak için iyi bir yerleşik bloglama aracı sunar. Bu, satışlarınızı artırmanın ve müşteri tabanını büyütmenin etkili bir yoludur.

Pixpa Blogu

Blog tasarımınıza en iyi uyan, blog yazılarınıza video ve fotoğraf ekleyen, Disqus yorumlama seçeneklerini etkinleştiren, oluşturma, silme, program planlama ve SEO parametrelerini ayarlama etkinliklerinden birkaç görüntü vurgulayan düzen arasından seçim yapabilirsiniz.

İletişim Formu Oluşturucu

Varsayılan olarak “İletişim kurun” adı altında bulunan bir İletişim Formu oluşturmak (daha sonra yeniden adlandırabilirsiniz) biraz zaman alabilir, ancak bu gerçekten değerli bir yatırım ve kullanışlı bir özelliktir.

Pixpa İletişim Formu

İletişim Formu Oluşturucu, istediğiniz kadar alan eklemenize, marka banner’ını etkinleştirmenize / devre dışı bırakmanıza, özellikli resmi, etiketleri, başlık ve açıklamanın yanı sıra SEO özelliklerini ayarlamanıza olanak tanır.

Üçüncü Taraf Entegrasyonları

Pixpa ile, kullanıcıların yaratıcı yaşamınızdan haberlerinizi, güncellemelerinizi, etkinliklerinizi ve diğer gerçekleri takip etmelerini sağlamak için düzinelerce sosyal medya hesabını ve diğer harici hizmetleri web sitenize entegre edebilirsiniz.

Entegrasyon için mevcut sosyal medya bağlantıları arasında, ilk olarak şunlar belirtilmelidir: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, WhatsApp, Vimeo, Tumblr, LinkedIn, GitHub, Pinterest, Dribble, Gplus, Snapchat, Reddit, Flickr, PayPal , Google Haritalar, Stripe, Google Çeviri, SoundCloud ve daha fazlası. Takvimler, ziyaretçi defterleri, parola korumalı sayfalar, harici komut dosyaları ve daha fazlası gibi diğer gerekli araç ve web sitesi öğelerini entegre etmek de mümkündür..

Mobil Galeri Uygulamaları

Web sitesi oluşturucu, müşteri katılım oranını artırmak ve web sitesi performansını artırmak için kişiselleştirilmiş mobil galeri uygulamaları oluşturmanıza ve entegre etmenize olanak tanır. Bu özelliği kullanarak uygulamalarınızı diğer kullanıcılarla paylaşabilir, marka adınızı ve bilinirliğinizi oluşturup geliştirebilir, işinize katma değer sağlayabilirsiniz.

Dosya Yükleme Seçeneği

Dosya yükleme seçeneği şu anda premium plan kullanıcıları için mevcuttur. Paylaşmaya hazır olduğunuz dosyaları diğer kullanıcılarla (özgeçmiş, fiyat listeleri, broşürler, yazdırılabilir dosyalar vb.) Yüklemenizi ve hatta mobil ve masaüstü cihazlarında saklamak için indirme seçeneğini etkinleştirmenizi sağlar. Dosya boyutu 20 MB’ı geçmemeli ve yalnızca birkaç izin verme biçiminde kullanılabilir olmalıdır (JPEG / PNG / GIF / PDF / ZIP).

Snippet Eklemesi

Web sitenizin tasarımını tüm kullanıcı kategorilerine çok yönlü, işlevsel ve çekici hale getirmek için Pixpa galerisinde bulunan herhangi bir parçacığı ekleyebilirsiniz. Seçim oldukça zengindir ve Ayırıcılar, Instagram, Görüntülerle / Görüntüler olmadan Metin, Harekete Geçirici Mesaj, Video, Sosyal, Görüşler, İletişim ve Haritalar, e-Ticaret, Görüntü Afişleri ve Kaydırıcılar vb..

SEO Optimizasyonu

Web sitenizin arama motoru sıralamasını yükseltmek için Pixpa, SEO parametrelerini ayarlamaya izin verir. Her sayfa için, Özellikler bölümüne giderek meta etiketleri doldurabilir ve URL bilgi dosyasını yapılandırabilirsiniz. Olası sorunları gidermek için mevcut web sitesi konumlarını da kontrol edebilirsiniz. Bu, web sitenizle ilgili temel istatistik verilerini sağlayacak Google Analytics’in yüklenmesi ve keşfi yoluyla yapılabilir..

Özetle, hizmeti test ederken hoş bir sürpriz oldu. Gerekli tüm özellikleri içeren tam teşekküllü blogların ve iş web sitelerinin geliştirilmesi için kullanılabilir. HTML kodu ve JS komut dosyaları entegrasyonu ile birlikte, Pixpa teknoloji meraklısı kullanıcının elinde ciddi bir araç olarak görülebilir.

3. Tasarımlar

Tema Sayısı:38
Ücretsiz Temalar:&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım:&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:✘ HAYIR
CSS Kod Düzenleme:✘ HAYIR

Pixpa tasarımları ilk bakıştan dikkat çekiyor. Bugün itibariyle sistem bunlardan 38 tanesini sunmaktadır. Bu, özellikle web tasarım nişinin ünlü liderleri ile karşılaştırıldığında çok fazla değil. Ancak, şablon kalitesi iyi bir seviyede. Her tema tamamen özelleştirilebilir ve mobil kullanıma hazırdır.

Önizleme modu, seçmek istediğiniz tasarımın tüm ayrıntılarını keşfetmenizi sağlar, ancak gönderilen içeriği kaybetmeden web geliştirme sürecinin herhangi bir aşamasında şablonlar arasında geçiş yapmak mümkündür.

Kullanıcı kolaylığı için, tüm şablonlar portföyler, işletmeler, kişisel, düğünler ve bloglar gibi çeşitli tematik kategorilerde mevcuttur. Ancak, geçerli şablon miktarının portföy kategorisine ait olduğunu öğrenmek sizi şaşırtmamalı. Sistemin yaratıcı odağı düşünüldüğünde bu oldukça açıktır.

Tasarım özelleştirme fırsatlarının kapsamlı olduğunu söyleyemem, ancak web sitesinin istediğiniz gibi görünmesi için fazlasıyla yeterli. Ayarlar Tasarım sekmesinin altında bulunur ve şablonları seçmeyi (veya değiştirmeyi) ve Stil Düzenleyici seçeneklerini yönetmeyi mümkün kılar. İkinci işlev, web sitenizin yazı tiplerini, boşluklarını, renklerini, logosunu, başlığını, üstbilgisini, site kenar boşluklarını, metni, menüyü, galeri hazır ayarlarını, altbilgiyi ve diğer görsel öğelerin özelleştirilmesini sağlar. Web sitenizin masaüstü, tablet ve mobil sürümlerini burada önizlemek de mümkündür.

Pixpa Şablonları

Ayrıca, hazır bloklardan özel sayfalar oluşturma olasılığını vurgulamak istiyorum. Bazı web sitesi oluşturucuları, bu yöntemi web sitesi oluşturmak için ana araç olarak kullanır. Sadece farklı işlevlere sahip blokları çalışma alanına sürükleyin ve içeriğini yapılandırın.

Aslında, özel şablonunuzu yalnızca bir portföy için değil, aynı zamanda kartvizit ve açılış gibi diğer web sitesi türleri için de oluşturabilirsiniz. Sayfa oluşturucu, fırsatları ve Pixpa’nın uygulanabileceği alanları önemli ölçüde genişletir.

4. Müşteri Desteği

İster sistemi keşfetmeye yeni başlıyor olun, hem de sistemi kullanmanın temellerini öğrenmek ister ya da sizin için temizlemek istediğiniz bir şey var, Pixpa Yardım Merkezi başlamak için doğru yer! Sorguları sıralamak için kolay bir arama seçeneğiyle tutarlı ve bilgilendirici öğreticiler, makaleler ve kılavuzlarda bolca bulunur.

Burada, sistemle ilgili sorularınızın yaklaşık% 99’unun yanıtlarını bulacaksınız. Çözmeyi başaramadığın bir şey var mı? Ardından 7/24 ulaşılabilen canlı sohbet aracılığıyla çevrimiçi asistanla iletişime geçin.

5. Fiyatlandırma Politikası

Pixpa’nın tamamen ücretsiz bir planı yok. İyi haber, işlevselliğini, sistemin özelliklerinin hakim miktarına erişim sağlayan 15 günlük ücretsiz deneme süresi ile test edebilmenizdir. Deneme süresinin sona ermesinden sonra, standart web siteleri, web mağazaları ve müşteri galerileri için geçerli olan üç abonelik seçeneğinden birine geçmeniz gerekir. Bu seçeneklerin her biri, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli planlar sunar.

İnternet sitesi:

 • Başlat (8 $ / aylık);
 • Büyümek (12 $ / aylık).

e-Ticaret:

 • Artı Mağaza (20 $ / aylık);
 • Artı Görüntüler (20 $ / aylık).

Planlar arasındaki fark esas olarak yayın için mevcut ürün sayısı ve türüne ve her abonelik tarafından ima edilen özel hizmetlere aittir. Bu arada, yıllık ödemeyi yapmaya karar verirseniz, her bir planın maliyeti, başlangıç ​​maliyetine ve aboneliğin türüne bağlı olarak yaklaşık% 20-25 oranında azalacaktır..

Ayrıca, kullanıcının memnun olmadığı bir şey varsa, sistem 30 günlük para iade garantisi sunar. Kullanım kolaylığı ve sınıfı için iyi olan özellik seti göz önüne alındığında, fiyatlandırma uygun görünüyor.

6. Artıları ve Eksileri

İlk odak ve kapsamlı özellik çeşitliliği dikkate alındığında, Pixpa birçok avantaja sahip olabilir. Aynı zamanda, kullanıcının seçimini etkileyebilecek birkaç dezavantajı vardır. Şimdi artıları ve eksileri listesine bir göz atalım:

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Çok yönlü üçüncü taraf entegrasyonları;
&# X2714; Esnek SEO ayarları;
&# X2714; Farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli fiyatlandırma seçenekleri;
&# X2714; e-Ticaret ve blog dahil.
✘ Sınırlı şablon seçimi;
Editing Görüntü düzenleme seçeneklerinin olmaması;
İntegrated Entegre alan adı seçeneği yok.

Sonuç olarak

Kullanım kolaylığı:8/10
Özellikleri:7/10
Tasarım:8/10
Teknik Destek:8/10
Fiyatlandırma:8/10
Genel puanı:7.8 / 10

Pixpa sadece gelişmiş ve kaliteli bir web sitesi oluşturucusundan daha fazlasıdır – kesinlikle gözle görenden daha fazlası vardır. Sistemin basitliğine ve kullanıcı dostu olmasına rağmen, ileri düzey kullanıcılara sunabileceği bir şey var.

Pixpa, kartvizit, portföy, promosyon web sitesi, blog ve açılış gibi küçük ölçekli duyarlı web sitelerinin geliştirilmesi için mükemmel bir çözümdür. İçeriğiniz çok prezentabl görünecek. Sistem, galeriler ve yayınlar için cömert tasarım seçenekleri sunar.

Web sitesi oluşturucu para için güzel bir değerdir. Bir dizi kalite şablonu (ancak bu düzeydeki sistem için biraz sınırlı), tasarım özelleştirme araçları, yerleşik e-Ticaret ve blog platformları, üçüncü taraf entegrasyonları ve uygun fiyatlandırma, Pixpa’yı en iyi web sitesi üreticilerinden biri yapar niş içinde. Etkileyici ve zengin özellikli bir portföy veya resminizi sergilemek için başka bir proje başlatmak için iyi bir web sitesi oluşturucu arayan bir reklam öğesi iseniz, Pixpa kesinlikle denemeye değer.

Pixpa’yı Şimdi Deneyin

Bu kolay

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map