Sellfy İncelemesi

Sellfy incelemesi


Sellfy – e-Ticaret ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bulut tabanlı bir yazılımdır. Platform, yeni dijital mağazanızı oluşturmayı, kurmayı ve dağıtmayı kolay ve hızlı hale getiren kullanımı kolay bir araç olarak gelir. Blogcular, işletme sahipleri ve kişiler, YouTube, SoundCloud, Instagram, Facebook veya kendi web siteniz dahil olmak üzere çeşitli platformlar aracılığıyla hem dijital hem de fiziksel ürünler satmaya başlamak için kullanabilirler. Sellfy, ürünleri yönetmek, temsil etmek ve satmak ve hedef kitleyi yönlendirmek için bir araç olarak gelir.

Kilit platformun özelliği, ayrı bir mağaza olarak ve mevcut web sitenizle kullanılabilmesidir. Yapabilirsin sıfırdan bir online mağaza oluşturun, özelleştirin, ürünler ekleyin ve ardından sitenize yerleştirmesini sağlayın. E-Ticaret için hepsi bir arada bir çözüm olarak Sellfy, özel bir alana ek olarak ödeme entegrasyonu özellikleri ve seçtiğiniz plana bağlı olarak diğer seçenekler sunar. Nasıl çalıştığına ve o güzel kutunun içinde ne olduğuna bakalım.

1. Kullanım Kolaylığı

Sellfy’nin kullanımı çok kolaydır. Kendi çevrimiçi mağazanızı başlatmak ve kurmak için uzman olmanıza gerek yoktur. Basit bir ürün yönetim sistemi ve mağazanın kendisini özelleştirmek için kolay araçlar ile birlikte gelir. Kodlama veya web tasarım becerileri gerekli değildir.

Yeni başlayanlar yeni kurulan mağazalarını birkaç dakika içinde çalıştırabilirler. Ayrıca, platform sistemin nasıl çalıştığını kontrol etmek için 14 günlük ücretsiz deneme sunuyor. Bir kuruş ödemeden tüm avantajları denemek iyi bir fikir olabilir. Ücretsiz erişimden en iyi şekilde yararlanmak için yalnızca oturum açmanız gerekir.

Sellfy ana

Kayıt prosedürü birkaç kolay adım içerir:

 1. E-postanızı ekleyin.
 2. Parolayı yazın.
 3. Mağaza adını girin.

Sistem, şifrenizi doğrulamanız için bir onay mektubu gönderecektir. Kontrol paneline tam erişim elde etmek gerekebilir. Maalesef, işlemi daha da hızlı hale getirmek için Facebook veya Google hesabını kullanarak oturum açmanın bir yolu yok.

Bir sonraki aşama, gelecekteki projeniz hakkında birkaç gerçek sağlamaktır. Platform, daha fazla özelleştirme ve kurulum konusunda size yardımcı olacaktır. Kullanıcıların, hangi ürünü satacaklarına bağlı olarak çeşitli iş kategorileri arasından seçim yapmaları gerekecektir. Bu kategoriler yazılım geliştirme, müzik & ses, fotoğraf, grafik tasarım, vb.

Site hakkında satış

Ardından yazılımı kullanmak istediğiniz türü seçmeniz gerekir. Bir Sellfy özel mağazası mı olacak? Veya kendi web siteniz var ve gelecekteki mağazayı mevcut projenize ne bağlayacaksınız? Gereksinimlerinizi karşılayanı seçin ve beklenen web sitesi trafiğini seçerek işlemi tamamlayın. Kitle boyutunu belirtin ve Sellfy mağaza düzenleyicisine geçin.

Mağaza Kurulumu

Sellfy gösterge tablosu

Kendinizi gösterge tablosunun içinde bulduğunuzda, kullanmanın ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız. Kontrol paneli, mağazanızı yayınlamadan önce gerçekleştirmeniz gereken birkaç önemli işlem sunar. Kullanıcılar şunları yapabilir:

 • Ürün Ekle – belirli bir ürün türü seçebilir ve öğe açıklamalarını düzenleyebilirsiniz.
 • Mağazayı Özelleştirin – çevrimiçi mağazanızı özel görünmesini sağlayın; mağaza, sosyal bağlantılar vb. hakkında bilgi ekleyin.
 • Ödemeleri Etkinleştir – kişisel verilerinizi belirterek PayPal veya Stripe’ı entegre etmenin hızlı bir yolu.
 • Bir Plan Seçin – yayınlanmak için mevcut ücretli planlardan herhangi birini etkinleştirin.

Gelecekteki mağazanızı kurmaya başlamadan önce alan adınızı bağlamak için genel ayarları girmenizi, gerekli para birimini ayarlamanızı, yerleştirme seçeneklerini seçmenizi veya vergi ayarlarını etkinleştirmenizi öneririz. Şimdi, ilk ürünümüzü eklemenin ve bazı özelleştirme yapmanın zamanı geldi.

Satış ayarı

Sellfy ile Yeni Ürünler Ekleme

Sistem süper kolay bir ürün yönetim aracına sahiptir. Yeni öğeler eklemek için sadece verilen listenin iyi form türünü seçmeniz gerekir. Dijital veya fiziksel bir ürün, abonelik veya ücretsizdir, ihtiyacınız olan seçeneğe tıklayın ve boşlukları doldurun. Burada öğe fotoğraflarını ve resimlerini sürükleyip bırakabilir, ürün açıklamalarını belirtebilir, belirli bir kategoriye bağlayabilir, fiyatları ve stokta mevcut olan miktarı ayarlayabilirsiniz.

Sellfy Ürün ekle

Mağaza Özelleştirme

Gelecekteki mağazanızı biraz daha benzersiz hale getirmek ve öne çıkmak için mevcut özelleştirme özelliklerinden bazılarını kullanabilirsiniz. Sellfy’nin basit bir web sitesi oluşturucusu var. Biraz basit ve özellikleri ile sınırlıdır. Bununla birlikte, özel başlığınızı yükleyebilir, mağaza başlığını ve açıklamasını düzenleyebilir, sosyal hesaplara bağlantılar ekleyebilir, stilleri değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Mağazada müşteriye satış yapma

Ödeme Ayarları

Artık tüm ürünleri eklediniz ve mağazanın kendisi özelleştirildi. Son aşama, ödeme seçeneklerinizi ayarlayıp canlı yayına geçmektir. Sistem şu anda iki ana ödeme ağ geçidi sunmaktadır. PayPal ve Stripe içerir. Tek ihtiyacınız olan, PayPal’a bağlı e-postanızı kopyalayıp yapıştırmak veya kişisel kimlik ve gizli bir anahtar eklemektir..

Sellfy ödeme ayarı

Değişiklikleri kaydedin, bir plan seçin, bunun için ödeme yapın ve birden fazla kanal üzerinden ürün satmaya başlayın veya kendi web sitenize bağlı olmasını sağlayın.

2. Sellfy Özellikleri, Esneklik & Entegrasyonları

Gördüğünüz gibi, Sellfy bir çevrimiçi mağazaya başlamak için basit bir yol. Peki sunduğu özelliklere ne dersiniz? Sistem, ürün yönetimi sürecini çok basit hale getirmek için farklı araçlarla birlikte gelir. Uygulama pazarının ve üçüncü taraf entegrasyon özelliklerinin yanı sıra bazı pazarlama ve tanıtım çözümleri de bulacaksınız. Selfly tarafından sunulan bazı temel özelliklere bir göz atalım.

Ürün Yönetim Süreci

Araç, yeni ürün ekleme işleminin yanı sıra fiyatları ayarlamayı, açıklamaları ve öne çıkan görüntüleri eklemeyi mümkün kılar. Burada tüm ürünlerinizi kategorilere göre sıralayabilirsiniz. Basit bir sürükle ve bırak düzenleyici, yeni öğe görüntülerini tek tıklamayla yüklemenizi sağlar.

Sellfy Ürün Yönetimi Süreci

Kullanıcılar istedikleri kadar yeni kategori oluşturabilir ve bunları mağazadaki belirli ürünlere bağlayabilirler. Ayrıca, burada zaten alışveriş sepeti ve ödeme seçeneklerini entegre ettiniz. Kullanıcılar ayrıca mağaza dilini ayarlayabilir ve farklı ülkelerden gelen müşteriler için erişilebilir hale getirebilir.

Yerleştirme Seçenekleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Sellfy ürünleri birden fazla kanal üzerinden satmanıza izin verir. Platform, sunduğunuz ürün türüne bağlıdır. İşletme sahipleri SoundCloud’da müzik, YouTube’daki videolar, dijital ve fiziksel ürünler, abonelikler ve daha fazlasını satabilir.

Selffy Embed Seçenekleri

Aynı zamanda, çevrimiçi satmak için kendi web sitenizi veya blogunuzu kullanmakta özgürsünüz. Tek ihtiyacınız olan gösterge paneli ayarlarında mevcut yerleştirme seçeneklerini kullanmak. Düğme türünü seçin, listeden ürünü seçin ve oluşturulan komut dosyası yardımıyla web sitenizde satın alma düğmesine sahip olun.

Pazarlama ve Tanıtım

Sellfy Pazarlama ve Tanıtım

Sistem entegre pazarlama araçlarına sahiptir. Aletler kümesi aşağıdakileri içeren bazı temel seçenekleri temsil eder:

 • Eposta pazarlama – müşterileri yeni ürün lansmanı, güncellemesi, özel teklifler veya indirimler vb. Hakkında bilgilendirmek için kendi e-postalarınızı oluşturun..
 • İndirimler – kuponlar veya satışlarla müşterilerin sadakatini artırmak için yeni bir indirim oluşturmak. Programı yönetin ve ihtiyacınız olan ürüne uygulayın.
 • Upselling – ortalama çekinizi artırın ve satış özelliği ile daha fazla gelir elde edin.

Burada, yeni aboneleri, gönderilen e-postaları ve daha fazlasını izlemek için pazarlama sonuçlarınızı ve istatistiklerinizi takip edebilirsiniz..

Yerleşik Analitik Araçlar

Sellfy Dahili Analitik Araçları

Sellfy hepsi bir arada mağaza üreticisi olarak gelir. Trafik kaynaklarını, işlemleri ve diğer önemli e-Ticaret oranlarını izlemek için entegre analitik araçlar da sunduğu anlamına gelir. Yalnızca araç, müşterileri ve en popüler ürünlerle ilgili temel istatistikleri değil, aynı zamanda ziyaretleri, dönüşüm oranlarını, gelirleri vb. De gösterir. Tüm ziyaretçileri ülkeye göre sıralayabilir veya belirli bir tarih veya dönemi izleyebilirsiniz..

Uygulamalar ve Entegrasyonlar

Platform, dijital mağazanızda bulunan widget’lar ve üçüncü taraf eklentileri olan kendi uygulama pazarına sahiptir. Varsayılan olarak uygulamaların seçimi oldukça sınırlıdır. Burada Facebook Pixel ve Chat, Google Analytics, Zapier ve diğerleri gibi bazı temel entegrasyon seçeneklerimiz var.

Sellfy Uygulamaları ve Entegrasyonları

Kullanıcılar ayrıca mağazalarını SoundCloud, YouTube ve diğerleri gibi platformlarla sorunsuz bir şekilde gömebilirler. Buna ek olarak, her kullanıcının kendi ihtiyaçlarını karşılamak için özel bir entegrasyon talep etme şansı vardır. Sellfy geliştiricileri isteğinizi alacak ve entegrasyon fikrini hayata geçirmeye çalışacak.

3. Tasarım & Şablonlar

Ne yazık ki, platformun kendi mağaza şablonları koleksiyonu yok. Öte yandan, özellikle kendi web siteniz üzerinden satmayı planlıyorsanız, bunlar zar zor gerekli. Üstelik platform, mağazanızı biraz daha özel göstermek için hala bir dizi temel stil düzenleme aracı sunuyor.

Sellfy tasarım

Kullanıcılar varsayılan düzeni değiştirmekte serbesttir. Burada farklı içerik sütun stilleri, arka plan rengini değiştirmek, sayfa başına ürün sayısını ayarlamak vb.İçin araçlar var. Bu arada, yeni bir ürün oluşturduğunuzda, mağazada otomatik olarak görüntülenecektir. Burada düğme rengini değiştirebilir, kompakt görünüm veya siyah kaplama uygulayabilirsiniz. Sellfy duyarlı mağazalar oluşturmanıza olanak tanır. Bir göz atmak için “mağazayı görüntüle” düğmesine basın.

4. Müşteri Desteği

Kullanıcılar platformu kullanırken zorlukla karşılaşmayacaklar. Kelimenin tam anlamıyla sıfır teknik beceri ile başlamak için yeterli malzeme ve dokümantasyon sağlar. Orada, başlamaktan ve ürün eklemekten daha karmaşık konulara kadar tüm adımları kapsayan bir makaleye sahip büyük bir yardım merkezimiz var. Üçüncü taraf entegrasyonu, yerleştirme ve daha fazlasını içerebilir.

Hızlı bir yanıt almanız gerekiyorsa, anında yanıtları ve biletleme e-posta sistemini birleştiren Canlı Sohbet özelliğinden yararlanabilirsiniz. Verilen genel cevaplar listesine göz atın, iletişime geçmek için e-posta kullanın veya sorularınızı canlı sohbet yoluyla sorun. Destek ekibi cevabı birkaç saat içinde geri aldığını iddia ediyor. Platform aynı zamanda kullanışlı olabilecek düzinelerce makale içeren bloguna sahiptir..

5. Planlar & Fiyatlandırma: Sellfy’ın Maliyeti Ne Kadar?

Sellfy, iki fiyatlandırma modelinde üç ana plan sunmaktadır. Kullanıcılar her ay ödeme yapabilir veya yıllık planlar satın alabilir. İkinci seçenek% 34’e kadar tasarruf etmenizi sağlar. Yazılımı bir süre kullanmayı planlıyorsanız, kesinlikle yıllık ücret ödemek akıllıca bir çözümdür. Planlar aşağıdaki gibidir:

Sellfy Fiyatlandırması

 • Başlangıç ​​Planı şu saatte başlar: $ 19 / ay satmak için sınırsız ürün ve sıfır işlem ücretleri ile.
 • İş Planı şu saatte başlar: $ 39 / ay ilave 10.000 e-posta kredisi ve satış işlevselliği ile.
 • Premium Plan maliyetleri Aylık 89 $ önceki planlardan tüm özelliklere, ücretsiz mağaza taşıma ve öncelik desteğine sahip.

Aylık olarak ödemeye karar vermeniz durumunda fiyat yükselir.

6. Artıları ve Eksileri

Platform, çeşitli ihtiyaçların yanı sıra e-Ticaret veya teknik deneyimi olmayan kullanıcılar için değerli bir araç olacaktır. Paketteki tüm temel özelliklere sahip hepsi bir arada bir çözüm olarak gelir. Bununla birlikte, bazı talepkar müşteriler, sınırlı bir isabet olarak düşünebilir.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Kullanımı çok kolay.
&# X2714; Basit ürün yönetimi ve mağaza kurulumu.
&# X2714; Çeşitli satış kanalları.
&# X2714; Yerleştirme seçenekleri ve entegre analitik.
&# X2714; Pazarlama ve tanıtım araçları.
&# X2714; Sezgisel Mağaza Editörü.
Custom Özel çevrimiçi mağaza şablonu yok.
✘ App Store’da birkaç uygulama mevcut.
✘ Sınırlı mağaza özelleştirme ve web tasarım araçları.
Plans Planlar oldukça pahalı görünüyor

Sellfy İnceleme Sonucu

Sellfy, mağazanızı birkaç dakika içinde kurmanın kolay ve hızlı bir yolu olarak gelir. Başka kanallar üzerinden farklı ürün türleri satmak için kendi web sitesi olmayan yeni başlayanlar için işe yarayacaktır. Zaten bir blog veya küçük işletme sitesi olanlar, sıfırdan çevrimiçi alışveriş işlevselliği oluşturmak için yan geliştiriciler tutmaya gerek kalmadan birkaç tıklamayla gömülü mağazaya sahip olabilirler..

Platform, ödeme ağ geçitleri, analitik, e-posta pazarlama araçları vb. Dahil olmak üzere bir dizi temel entegre özellik ile birlikte gelir. Küçük veya orta ölçekli bir mağaza açmak için yeterlidir. Daha büyük ve daha uzun süredir devam eden projeler özellikler açısından biraz daha gelişmiş işlevsellik gerektirebilir.

Hemen Satış Yapmayı Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map