Showit İncelemesi

Showit.co İncelemesi


Göster – başlangıçta profesyonel fotoğrafçılar için tasarlanmış bir web sitesi oluşturma platformudur. Göre sürükle ve bırak işlevi, Bu yazılım, teknik konularda yer almak istemeyen yeni başlayanlar için mükemmeldir. Ayrıca, ürün çarpıcı profesyonel fotoğrafçı portföyleri ve şık küçük işletme web siteleri oluşturmak için birden fazla web tasarım yeteneği ile birlikte gelir.

Web sitesi oluşturucu yıllar içinde gelişti. Birkaç yıl öncesine kadar odaklanmış değil. Gelişmiş teknoloji yüzlerce girişimci, blogcu, vb. Ayrıca, sistem sağlam bir çevrimiçi varlık oluşturmak için çeşitli ekstra özellikler ve işlevler sunar.

Lehte ve aleyhte olanlar

Bir yandan Showit, kod içermeyen web sitesi oluşturucuları bina sürecini büyük ölçüde kolaylaştıran bir sürükle ve bırak özelliği ile. İşlemi özelleştirmek veya işlemi boşluktan başlatmak için bir şablon seçebilirsiniz. Ancak, editör esas olarak mobil cihazlar için geçerlidir. Bu, web sitesinin bir masaüstünde nasıl göründüğünü asla bilemeyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, Showit yalnızca Chrome ile çalışır. Farklı bir tarayıcı kullanırsanız, yazılım düzenleme için kullanılamaz.

Showit Artıları:
Showit Eksileri:
&# X2714; Kullanımı kolay – web sitesi oluşturucu düzenleme işleminde ustalaşmak için bir öğrenme eğrisi gerektirmez.
&# X2714; Hazır Şablonlar – Showit ile çalışırken, taşınması, değiştirilmesi veya özelleştirilmesi kolay bloklar ve sayfa öğeleriyle birlikte gelen önceden oluşturulmuş farklı şablonlar ve düzenler kullanabilirsiniz.
&# X2714; Şık Tasarım – Platformun şablonları muhteşem görünüyor. Ayrıca, kullanıcılar özel maketlerini oluşturmak için tasarım araçları üzerinde tam özgürlük elde eder.
&# X2714; Yeniden Kullanılabilir Şablonlar – Showit, herhangi bir şablonla çalışmanıza ve ihtiyaç duyduğunuzda yeniden kullanmanıza olanak tanır. Platform, eklenti şablonları için destekle birlikte gelir.
&# X2714; Kapsamlı Destek – Showit, genişletilmiş bilgi tabanı ve profesyonel ekibe ek olarak büyüyen bir çevrimiçi topluluğa sahiptir.
Bazı özellikler zordur – tam tasarım özgürlüğü ile web sitesi oluşturma karmaşıklığı geliyor. Platformun bazı araçlarını yeni başlayanlar için en başından beri kullanmak zordur.
Daha küçük ekran – yazılım ekran boyutunuza uymaz. Düzenleme işlemi daha küçük bir ekranda gerçekleşecek.
Yalnızca Chrome Yazılımı – başka bir tarayıcıyla uyumlu olmadığı için web sitesi oluşturucuyu kullanmak için en son Chrome sürümünü indirmeniz gerekecek.
E-Ticaret yok – ürün kendini girişimciler ve küçük işletmeler için bir platform olarak konumlandırmaya başlarken, en azından temel e-Ticaret işlevlerinin olmaması garip görünüyor.

Kullanıcılar Showit’in ücretli planlarını düzenleme şeklinden de hoşlanmayabilir. Ekstra her bir widget veya eklenti paketi için veya bir WordPress Blog (bu özelliği biraz sonra tartışacağız). Ancak genel izlenim o kadar da kötü değil.

Bu ne için iyi?

Web sitesi oluşturucu profesyonel fotoğrafçılara odaklanarak oluşturuldu. Ya para kazanmak veya sadece eğlenmek için fotoğraf çekmek için düğünler ve kurumsal etkinlikler çekersiniz, yazılım mükemmel bir seçimdir. Showit, Jasmine Star ve diğerleri gibi endüstrinin en büyük isimleri tarafından kullanılıyor. Bir dizi seçenek, profesyonel bir çevrimiçi portföyün sahip olması gereken tüm temel özellikleri kapsar:

 • Basit ama Şık Tasarım – bir fotoğrafçı web sitesine aşırı animasyon, efekt veya bölümler yüklenmemelidir. Sayfalar hızlı yüklenirken galerilere kolayca erişilebilir olmalıdır. Bir fotoğrafçı portföyü çok fazla sayfadan ibaret değildir. Genel kalite ile ilgilidir. Bir ana sayfa, portföy, Hakkımda ve Blog bölümü fazlasıyla yeterli.
 • Çarpıcı Galeriler – Eğer çalışmalarınızı vurgulamak istiyorsanız, bunu en çekici şekilde yapmanız gerekir. Burada farklı galeri stilleri, kaydırıcılar ve resim koleksiyonları hile yapabilir. Seçilen bir web sitesi üreticisinin bunlara sahip olduğundan emin olun.
 • Hakkımda Bölümü – ziyaretçilerinizi kim olduğunuzdan, size neyin ilham verdiğinden veya fotoğrafçılığa nasıl dahil olduğunuzdan haberdar edin.
 • İletişim bilgileri – özellikle ücretli hizmetler sunmayı hedefliyorsanız kişilerin sizinle iletişim kurmasına izin verin.
 • Sosyal medya – kullanıcıların çalışmalarınızı büyük sosyal platformlar üzerinden paylaşma şansı olmalıdır. Potansiyel kitlenizi genişletecek. Dahası, fotoğrafçılar benzer düşünen meraklılar topluluğunu büyütme şansı yakaladılar.
 • Bir blog – SEO amacıyla veya sadece fotoğrafçının deneyimini, özel numaralarını, başlangıç ​​ipuçlarını, vb. Paylaşmak için kullanılabilir..

Showit, yukarıda belirtilen noktalardan herhangi biriyle başa çıkmak için yeterli özelliğe sahiptir. Aynı zamanda kendisini küçük işletmeler ve girişimciler için bir web sitesi oluşturucu olarak konumlandırıyor. Ancak, kullanıcı edinme, e-Ticaret ve diğer araçlar gibi bazı hayati özelliklerden yoksundur. Bu nedenle tavsiye edebiliriz sadece fotoğrafçılar için, küçük işletme sahipleri gibi daha esnek çözümleri tercih edebilir. Wix, Örneğin.

Şimdi, web sitesi oluşturma sürecine içeriden bakmanın zamanı geldi.

Kullanım kolaylığı

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Showit başlangıçta bir yeni başlayanlar için web sitesi oluşturucu. Teknik beceri gerektirmiyordu. Kullanımı oldukça basit, sezgisel bir sürükle ve bırak düzenleyicisine sahiptir. Bununla birlikte, yazılım tarafından sağlanan tasarım ve özelleştirme özgürlüğü hafif bir karmaşıklığa neden oldu. Kullanıcıların burada her şeyin nasıl çalıştığını anlamak için biraz zamana ihtiyacı olabilir. Neyse ki, sistemi test etmek için 14 günlük ücretsiz deneme var.

Başlangıç

Kayıt işlemi biraz zaman alıcı görünüyor. Bir yandan, test modunu kullanmak için fatura bilgileri gerekli değildir. Öte yandan, yeni bir Showit kullanıcı hesabı oluşturmanız ve sadece bir e-posta ve şifre değil, aynı zamanda telefon, tam ad, endüstri türü vb. Dahil kişisel bilgiler vermeniz gerekecektir. platform hakkında bilgi edinme.

Showit Başlarken

Yukarıdaki adımları tamamladığınızda karşılama ve onay mektupları alacaksınız. İçindeki bağlantı sizi web sitesi düzenleyicisine aktarır. Chrome varsayılan olarak tarayıcınız olmadığı sürece, Showit ile çalışırken karşılaştığınız ilk zorlukla karşılaştığınız yer burasıdır. Aksi takdirde, böyle bir şey görürsünüz.

Showit Hesap oluştur

Sistem sizden en son Chrome sürümünü indirmenizi isteyecektir. Bir tarayıcı başarıyla yüklendikten sonra, yeni bir site oluşturmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcılar birkaç hazır şablon arasından seçim yapabilir veya boş bir sayfadan yeni bir portföy geliştirmeye başlayabilir.

Showit indir krom

Web Sitesi Editörü

Web sitesi oluşturucunun içine girdiğinizde, mizanpajınızın görüntülenme şekliyle biraz karışabilirsiniz. Sistem, varsayılan olarak aynı anda bir mobil ve masaüstü ekranı sunar. Ancak, düzenlemek istediğiniz boyutları seçme şansınız hala var. Buradaki iyi şey, tüm değişikliklerin tüm ekran sürümlerine otomatik olarak uygulanmasıdır. Kötü haber, masaüstü görünümünün daha küçük bir ekranla gelmesidir. Düzenleme işlemini biraz zorlaştırır.

Web sitesi düzenleyicisini göster

Tüm editör araçları sol kenar çubuğunda bulunur. Tüm web sitesi sayfalarının ve düzenlemekte serbest olduğunuz öğelerin listesini içerir. Kullanıcılar bu listeden seçim yapabilir veya sayfayı gerekli bir bloğa kaydırıp değiştirebilir. Özelleştirme özellikleri sınırsızdır. Menü ile başlayabilirsiniz.

Menü kostümlendirmesini göster

Diğer sürükle ve bırak web sitesi oluşturucularının aksine, Showit sizi tek bir sayfa yapısına bantlamaz, sadece blokları yukarı ve aşağı taşıma şansı verir. Kullanıcılar herhangi bir konumu seçebilir, sayfa öğelerini yeniden boyutlandırabilir ve yeniden düzenleyebilir, yeni resimler ekleyebilir, metinleri düzenleyebilir, arka planları, yazı tiplerini vb. Değiştirebilir..

Sayfa düzenleyicisini göster

Genel Ayarlar

Web sitesi hazır olduğunda ve web sitesinde yayınlanmak istediğinizde, genel kurulumu yaptığınızdan emin olun. Burada genel web sitesi bilgilerini, alan adını, URL’yi vb. Belirtmeniz gerekir. Kullanıcılar ayrıca bir favicon resmi indirmelidir. Artık, tüm öğelerin iyi göründüğünden ve yayınladığından emin olmak için web sitenizi çeşitli cihazlarda önizleyebilirsiniz..

Site ayarını göster

Özellikleri & Esneklik

Showit zengin bir özellik setine sahip değildir. Ancak, profesyonel bir portföy oluşturmak için yeterli seçenek sunar. Elbette, kullanıcılar özellikle küçük işletme projeleri söz konusu olduğunda uzun vadede daha fazla esneklik isteyebilir. Şimdilik Showit aşağıdakileri sunmalıdır:

Hazır Tuval Örnekleri

Sürükle ve bırak düzenleyicisinin yanı sıra Showit, önceden tasarlanmış sayfa tuvalleri sunar. Sıfırdan yeni öğeler eklemenize bile gerek yok. İstediğiniz tuvali seçin, sayfaları düzenleyin ve web sitesini yayınlayın. Aynı işlev her sayfa için geçerlidir.

Showit Hazır Tuval Örnekleri

WordPress Blogu

Platform, WordPress bloglama özelliği desteği ile birlikte gelir. Showit düzenleyicisinin içinde bir blog şablonu bulacaksınız. Kullanıcılar, gösterge tablosundaki veya WP CMS’yi kullanarak içerik düzenleme ve yayınlama konusunda serbesttir. Zaten bir blogunuz varsa, Showit ekibi size ücretsiz geçişinde yardımcı olacaktır.

WordPress Blogunu Göster

WP Uyumlu Yazılım

Blog oluşturma özelliklerinin yanı sıra, mükemmel performans sağlayan entegre WPEngine destekli çözünenden de yararlanabilirsiniz. Yanında WordPress ana bilgisayarı ayrıca pakete dahil.

Varlık Yönetimi

Platform, özel görüntülerden oluşan bir koleksiyona sahiptir. Ancak, kullanıcılar doğrudan editörden erişilebilen kendi kitaplıklarını oluşturabilirler. Yeni bir klasör oluşturun, adlandırın ve yerel cihazdan resim ve fotoğraf yükleyin. Yeni resim koleksiyonları oluşturmanın veya güncel portföyleri vurgulamanın hızlı ve kolay bir yolu.

Showit Varlık Yönetimi

Gördüğünüz gibi, özellik kümesi o kadar zengin değil. Ancak büyük fotoğrafçının ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli görünüyor.

tasarlamak & Şablonlar

Showit, şık ve güncel şablonlardan oluşan bir koleksiyona sahiptir. Platformun neredeyse hiç rakibi olmadığı yer burası. Ücretsiz temalar bile çok çekici görünüyor. Sistem ayrıca çeşitli premium temalar sunar. WordPress’te olduğu gibi, şablonlar üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oluşturulur. Hepsi, aradığınız düzen türüne veya stile bağlı olarak birkaç kategoriye ayrılır. Ücretli şablonlar çok pahalıdır. Fiyat şablon başına 200 $ ila 750 $ arasında değişebilir.

Showit şablonları

Söylemeye gerek yok, tüm temalar mobil duyarlı. Gösterge tablosu akıllı telefon, tablet ve masaüstü revizyonunu içeren çeşitli önizleme modları sunar. Ayrıca, sistemin özel tasarım araçları vardır. Desen ve ton değiştirme şansına sahip geniş bir renk paleti, metin yazı tipleriyle çalışmak için ayarları yazın, boyut, boşluk, hizalama ve daha fazlasını içerir.

Site stilini göster

Müşteri desteği

Showit ile ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunda, birden fazla bilgi kaynağından yararlanabilirsiniz. Her şeyden önce, açıklanan tüm temel sorunları içeren bir Yardım Merkezi var. Burada, Showit ile nasıl başlayacağınıza ve ilk web sitenizi nasıl oluşturacağınıza dair ayrıntılı kılavuzlar bulacaksınız. Makaleler sıfırdan nasıl blog oluşturulacağı veya tasarım özelliklerinin nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler içerir.

Showit Müşteri Desteği

Acil yardıma ihtiyaç duyanlar Canlı Sohbet özelliğinden yararlanabilir veya sosyal medya aracılığıyla destek ekibiyle iletişim kurabilir. Platformun Facebook, Twitter ve Instagram’da büyüyen bir topluluğu var. Ayrıca, düzinelerce video, öğretici ve diğer yararlı bilgileri içeren bir Showit YouTube kanalı var.

Planlar & fiyatlandırma; Showit Maliyeti Ne Kadar?

14 günlük ücretsiz deneme süresi sona erdiğinde, mevcut üç planın her birini seçmeniz gerekecektir. İçerirler:

 • Şov maliyetleri $ 19 bloglama dışındaki tüm editör özelliklerine erişimi olan.
 • Showit + Temel Blog maliyetleri 24 $ 50’den az yayını taşımak isteyen kullanıcılar için. Önceden yüklenmiş eklentiler fiyata dahildir.
 • Showit + Gelişmiş Blog maliyetleri 34 $ Showit uzmanlarından 50’den fazla gönderi, özel eklenti ve SEO desteği olan bloglar için.

Showit Fiyatlandırması

Ayrıca, trafiği aylık 64 ABD doları olan büyük bloglar için iki ayrı plan vardır (50.000’den fazla kullanıcı) ve aylık 124 $ (100.000’den fazla kullanıcı).

Showit Yüksekliği Trafik Blog Fiyatlandırma

Showit Web Sitesi Örnekleri

Düğün Stüdyosu Web Sitesi

Düğün Stüdyosu Web Sitesi

Profesyonel Fotoğrafçı Sitesi

Profesyonel Fotoğrafçı Sitesi

Fotoğrafçının Portföyü Wobsite

Fotoğrafçının Portföyü Wobsite

Showit Sonuç Sonuç

Showit profesyonel fotoğrafçılara iyi hizmet veren bir web sitesi kurucusudur. Zaten sağlam bir müşteri tabanına sahip olan ve profesyonel portföylerini yeni bir seviyeye getirmek isteyen deneyimli profesyoneller için iyi bir çözüm olabilir. Yeni başlayanlar platformu fiyatlandırma politikası ve bazı düzenleme özellikleri açısından biraz fazla karmaşık bulabilirler. Dahası, planlar aynı türdeki diğer platformlarla karşılaştırıldığında biraz pahalı görünüyor.

Her ne kadar yazılım girişimciler için web sitesi oluşturucu ve küçük işletme sahiplerini tercih etmiyorsanız, bu belirli amaçlar içindir. Showit kesinlikle e-Ticaret ve tanıtım özelliklerinden yoksundur. Wix veya uKit daha iyi ve daha ucuz bir alternatif olabilir.

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map