SITE123 İnceleme

SITE123 İnceleme


SITE123 – promosyon siteleri, açılış sayfaları, bloglar ve çevrimiçi mağazalar oluşturmayı mümkün kılan, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucusudur. Bu platform temelinde oluşturulan tüm web siteleri yanıt verir ve tabletler de dahil olmak üzere herhangi bir mobil cihazda taranabilir.

Web sitesi oluşturucu şu anda şimdiye kadarki en basit ve en sezgisel DIY web sitesi üreticilerinden biri olarak kabul edilmektedir. Basit bir editör ile birlikte gelir. standart sürükle ve bırak web sitesi oluşturucuları. SITE123 aynı zamanda web sitenizin içeriğini ve güncellemelerini sosyal medyada paylaşmanıza, işletmeniz hakkındaki sözleri yaymanıza olanak tanır.

Hizmet esas olarak hızlı ve kolay bir şekilde bir web sitesine ihtiyaç duyan ve kalite ve profesyonellik söz konusu olduğunda daha az masrafa ihtiyaç duymayan kullanıcılar ve işletme sahipleri için tasarlanmıştır. Gerçek şu ki, SITE123 o kadar basit ve kullanımı kolay ki, yeni başlayanlar bile özel yapım web siteleri tasarlayabilir. SITE123 ile web sitenizi oluşturmak için kodlama, web tasarım becerileri veya veritabanları ve barındırma ayarlarıyla çalışma deneyimi gerekmez. SITE123 web sitesi oluşturucu ayrıca 15’ten fazla dilde kullanılabilen kullanıcı dostu ve anlaşılabilir çok dilli bir arayüze sahiptir. Şimdi tarafsız sonuçlar çıkarmak için test edelim.

1. Kullanım Kolaylığı

Facebook veya Google hesabınızı kullanarak SITE123’e kaydolabilir ve yalnızca 60 dakika içinde bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Başka bir seçenek de kayıt formunu doldurmaktır.
İlk olarak başlatacağınız web sitesi türünü seçmeye hazır olun. Bundan hemen sonra, sistem sizden bir web sitesi adı vermenizi isteyecektir. Bunu yaptığınızda size adınızı, e-postanızı ve şifrenizi belirtmeniz gereken bir kayıt formu sunulur..

Bu kolay olması gereken adımların tamamlanmasının ardından, daha fazla özelleştirme için web sitesinin kontrol paneline yönlendirileceksiniz. Sonuç olarak, kayıt işlemi üç dakikadan az sürüyor.

SITE123 Editörü

SITE123 kontrol panelinin kullanımı çok kolay, sezgisel ve bir acemi için bile anlaşılabilir. Yalnızca oluşturacağınız web sitelerinin kalitesini etkileyen yararlı seçenekler ve özellikler içerir. Bir acemi bile 10 dakikadan daha kısa sürede öğrenebilir. Burası, projenizi düzenlemeye başlayabileceğiniz, proje için bir alan adı seçebileceğiniz ve ana web sitesi ayarlarını özelleştirebileceğiniz yerdir..

Bunu yaptığınız anda, web sitenizin gelişimine ve tasarım özelleştirmesine geçebilirsiniz. Neyse ki, web sitesi oluşturucu basit, sezgisel ve anlaşılabilir bir kontrol paneliyle birlikte gelir. Şu bölümlere erişim izni verir: Ana Sayfa, Sayfalar, Tasarım, Ayarlar, Etki Alanı. Yeni oluşturulan web sitenizin farklı mobil ve masaüstü cihazlarda nasıl görüneceğini görmenizi sağlamak için önizleme seçeneği de burada mevcuttur. Bölümlerin her biri ayrıntılı olarak yönetilebilir ve düzenlenebilir. SITE123, bir web sitesi kurmak isteyenler için iyi bir seçimdir ve bölgede bilgi sahibi değildir ve henüz web sitesi oluşturma süreci hakkında çok şey bilmeyenler için.

2. Özellikler & Esneklik

SITE123, Gösterge Tablosunun kendisine erişmeyi mümkün kılar. Bu, oluşturduğunuz tüm web sitelerini görebileceğiniz yerdir. Bunları düzenleyebilir, kopyalayabilir ve silebilir, yenilerini ekleyebilir, alan adları ayarlayabilir, bakiyenizi kontrol edebilirsiniz vb. Ayrıca her web sitesi için gelen mesajlar, siparişler, yorumlar ve bültenlerin listesine de bakabilirsiniz..

SITE123 Kontrol Paneli

SITE123, ‘sürükle ve bırak’ özelliği olmayan bir görsel düzenleyici ile birlikte gelir: web sitesindeki tüm değişiklikler kenar çubuğu ayarlarından yapılır ve gerçek zamanlı modda görülür.

SITE123 e-Ticaret

Fonksiyonel, mantıksal olarak yapılandırılmış ve görsel olarak çekici e-Ticaret mağazalarını başlatmak için SITE123’ü kullanacak olanlar için, sistem, etkili müşteri üretimi için etkileyici bir çevrimiçi mağaza oluşturmaya izin veren gelişmiş bir e-Ticaret aracı sunar.

Site123 mağaza

SITE123 ile, çevrimiçi satışlarınızı artırmak ve müşterilere seçim esnekliği sağlamak için siparişleri ve ürünleri yönetebileceksiniz. Ayrıca, web mağazası tasarımınızı uzmanlaştığınız nişe göre ayarlamak da mümkündür. Bu, vitrin tasarımı ve alışveriş sepeti görünümüne kadar çevrimiçi mağazanızın tüm unsurlarıyla ilgilidir. SITE123 ayrıca, listesi düzenli olarak güncellenen çok çeşitli yerel ve uluslararası para birimi türleri sunan birden fazla para birimi seçeneği sunar..

Web sitesi oluşturucu artık PayPal, Stripe ve 2Checkout, Braintree, Square, Amazon Pay, authority.net ve daha fazlası gibi çeşitli ödeme yöntemleriyle birlikte geliyor ve bu da çevrimiçi ödemeleri kabul etmeyi mümkün kılıyor. Bir kullanıcı herhangi bir nedenle çevrimiçi ödeme yapamazsa, sistem çevrimdışı telefon / banka havalesi seçeneğinin kullanılmasına izin verir.

SITE123 e-Ticaret araç setinin bir başka özelliği de, mağazanızda alışveriş yapan kullanıcılara indirim sağlamak için kupon oluşturma ve yönetme yeteneğidir. Çoğu müşteri bu seçeneği takdir eder ve tekrar gelme olasılığı daha yüksektir. Bunun dışında SITE123 web sitesi oluşturucu, ürün özelliklerini (renk, boyutlar, malzeme, fiyat, indirimler, vb.) ve malları bu parametrelere göre kategorilere ayırın. Bu, müşterilerin sizden daha iyi bir şekilde algılanmasına katkıda bulunarak, sizden basit ve kullanışlı bir şekilde satın almalarını teşvik eder.

Web sitesinde bulunan ürünleri kopyalamak zorunda kalmayacağınız için bu seçeneği kullanmaktan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca, potansiyel müşterilerin ürünleri farklı açılardan görmelerini sağlayarak, özel özelliklerini keşfederek, gerektiği kadar ürün fotoğrafı ekleyebileceksiniz..

SITE123’ün e-Ticaret motorunun bir diğer avantajı, kataloğa ve ayrıca web mağazanızın ana sayfasına yeni ürünler ekleme fırsatıdır. Kullanıcıları yeni gelenler hakkında bu şekilde bilgilendirir ve mevcut ürün çeşitliliğine göz atmaya teşvik eder. Bu özellik daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olur ve çevrimiçi mağazanızın düzenli olarak güncellendiğini gösterir.

SITE123 ayrıca derecelendirme (1’den 5’e) kullanıcı referanslarına. Bu, diğer kullanıcıların ürünlerden / hizmetlerden memnun olup olmadığını ve diğer müşterilerin yorumlarını kabul edip etmediklerini görmenizi sağlar.

SITE123 e-Ticaret aracının diğer avantajları arasında, birden fazla ağ geçidi entegrasyonu, vergi ve nakliye ayarlarından, dijital ürünlerin fiziksel ürünlerle birlikte satılmasından, web mağazası menüsünde alışveriş sepeti ekranından, mağaza envanter sistemi kurulumundan, ilgili ürünler, ürün sınıflandırma seçenekleri ve daha fazlası. Bu özellikler, SITE123’ü güvenilir bir web mağazası varlığı oluşturmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçim haline getirir.

Blog

Bir blog başlatmak, web sitenize daha iyi çevrimiçi pozlama vermek ve niş ile ilgilenen kullanıcıların dikkatini çekmek için etkili bir yoldur. Makaleler, kendi yayınlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, ses dosyalarınız vb. Dahil olmak üzere çok yönlü içerik yayınlamak için yararlı bir araçtır. Konular, blog uzmanlığınız ve izlediğiniz hedefler açısından farklılık gösterebilir. SITE123 ile bir blog oluşturmak, sistem size bu amaç için gerekli tüm araçları ve seçenekleri sağladığından fazla zaman ve çaba gerektirmez.

İhtiyacınız olan stile, temaya ve özelliklere göre çok çeşitli yüksek kaliteli blog şablonları seçebilirsiniz. Yeni bir yazı yazdıktan sonra, hemen blogunuza eklemenize gerek yoktur. Zamanlama seçeneği, yayınlarınızın yayınlanmasını istediğiniz tarih ve saati ayarlamanıza olanak tanır. Örneğin, tatile gidebilir veya günlük hayatınızı istediğiniz gibi planlayabilirsiniz ve sistem blogunuzu otomatik olarak yeni planlanan yayınlarla güncelleyecektir.

Site123 Blogu

SITE123 ayrıca kullanıcıların her yazı altında yorumlarını bırakmalarını, fikirlerini paylaşmalarını ve ele alınan konularla ilgili tartışmalar başlatmalarını sağlayan harika bir blog yorumlama sistemine sahiptir. Bu özellik, web sitenizin trafiğini artırmak ve blogunuzu ilginç ve canlı tutmak için güzel bir araçtır. Her blog yorumunu onaylamak istemiyorsanız, tüm blog yorumlarını herhangi bir ön düzenleme yapmadan otomatik olarak kabul edecek ve böylece zamandan ve emekten tasarruf edecek otomatik onaylama özelliğini ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, sistem her bir yoruma ayrı ayrı cevap vermenizi sağlar. İsterseniz Disqus veya Facebook yorum sistemlerini kullanabilirsiniz blog yorumlarınızı yönetirken.

Kullanıcıların blog güncellemelerini zamanında takip etmesine izin vermek istiyorsanız, SITE123, müşterilerin blog güncellemelerini izlemek için kullanabileceği RSS feed okuyucularının oluşturulmasını mümkün kılar. Seçeneğe ayarlar bölümünden kolayca erişilebilir. Blog yayını yayınınızın tarihini gösteren özelliği de etkinleştirebilirsiniz. Bu, blog’u ne kadar düzenli olarak güncellediğinizi ve ne kadar çağdaş olduğunu göstermenin en iyi yollarından biridir..

Bir blog sayfasının yayınlandığı tarihi göstermek, yayını yayınladığınızda okuyucularınıza göstermenin harika bir yoludur. Bu, blogunuzun ne kadar çağdaş olduğunu gösterir ve görüntüleyenlerinize web sitenizin sürekli olarak güncellendiğini bildirmek için mükemmeldir.

SITE123 ayrıca blogunuzdan sosyal paylaşım düğmelerinin kaldırılmasını da mümkün kılar. Bu, kullanıcıların blog yayınlarınızı sosyal medya hesapları aracılığıyla paylaşamayacaklarından emin olmanızı sağlayan kullanışlı bir seçenektir. Bu, web sitesi ziyaretçilerini harici sosyal medya hesaplarına yönlendirmek yerine tutmaya yardımcı olan etkili bir önlemdir.

Web Sitesi Erişimi

Web sitesi oluşturucu, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre web sitesi erişim haklarının ayarlanmasına izin verir. Web sitenizi, yalnızca web sitesi erişim hakları atayacağınız kullanıcılar tarafından erişilebilir hale getirmek için Yalnızca Üyeler olarak ayarlama fırsatı vardır. Bunu yapmak için hesabınıza gidin, kontrol paneline gidin, Ayarlar’ı ve ardından Web Sitesi Erişimi düğmesini tıklayın. Yalnızca Üyeler özelliğini seçmeniz istenecektir. Web sitesine başka bir kullanıcıya erişim izni vermek için, erişim kodunu e-posta yoluyla alacak olan bu kişinin e-posta adresini belirtmeniz gerekir. Bu herkes için hızlı ve kolaydır.

Müşteri Etkileşim Araçları

SITE123 birkaç kullanışlı müşteri etkileşim aracıyla birlikte gelir. Müşterilerin randevuları ile ilgili olarak randevularını doğrudan web sitesinde ayırtmalarını sağlamak için Rezervasyonu Zamanla özelliğini kullanabilirsiniz. Aynı özellik Restoran Rezervasyonları özelliğinde de mevcuttur. Sistem, web sitesinde masa rezervasyonlarının kabul edilmesine, onaylanmasına ve iptal edilmesine izin verir, bu da kullanım kolaylığına ve müşteri rahatlığına katkıda bulunur. Son olarak, yaklaşan etkinlikler için bilet satabilir ve çevrimiçi olarak özelleştirebilirsiniz.

Logo Araçları

SITE123, bir işletme logosu tasarlayıp web sitenize entegre etmenizi sağlar. Sistem, logonuzun etkileyici ve çekici görünmesine yardımcı olan yerleşik araçlara erişim sunar. Kırpma aracını, web sitesi logo boyutu kaydırıcısını, başlık boyutu ayarlama seçeneklerini, logo stilini ve yazı tipi boyutunu vb. Kullanabilirsiniz. Hazır değilseniz, web sitenizin logosu olarak herhangi bir simgeyi kullanmak da mümkündür. tasarım için logo veya zaman yaptı.

Özel Form Oluşturucu

SITE123 ile, üst düzey form oluşturucu aracını kullanarak etkileyici özel formlar oluşturabilir ve web sitenize entegre edebilirsiniz. Sistem, ihtiyaçlarınıza göre ekleyebileceğiniz, kaldırabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz çok çeşitli özel form düzenleri ve özellikleri sunar.

Ücretsiz SSL / HTTPS

Bir sitenin yetkisiz erişime karşı korunmasını sağlamak, herhangi bir web sitesi sahibi için şarttır. Bu zorunluluğun farkına varan SITE123, güvenli SSL şifreleme protokolünün projenize bağlanmasına izin verir, böylece güvenliğinden emin olmanızı sağlar.

SSL sertifikalı web siteleri daha yüksek bir gizliliğe sahipken, içerdikleri veriler 7/24 gelişmiş güvenlik ayarları tarafından korunmaktadır. SITE123 bu seçeneği ücretsiz olarak sunar.

E-posta hesapları

[email protected] gibi görünecek bir e-postaya sahip olmak, web sitenizin tanıtımına ve trafik artışına katkıda bulunacaktır. Bu, herhangi bir web sitesine profesyonel bir görünüm kazandırır, iş itibarınızın artmasından ve müşteri güveninin büyümesinden bahsetmez. SITE123 ile alan adıyla ilgili e-postanızı ücretsiz olarak oluşturabilir ve etkinleştirebilirsiniz!

Çok Dilli Web Sitesi

SITE123, uluslararası işletmeler için çok kullanışlı bir dil aracı başlattı. Diğer dillerde ayrı bir web sitesi oluşturmanız gerekmez, sadece web sitenize başka bir dil sürümü ekleyebilirsiniz..

SITE123 Çok Dilli Web Sitesi

Bu web sitesi oluşturucu, daha önce herhangi bir web sitesi oluşturucusunda hiç görmediğim bir dizi özelliğe sahiptir. Sistem, sitenizin tüm üstbilgilerini, alt başlıklarını ve içeriğini otomatik olarak çevirir. Dil yöneticisini kullanarak, varsayılan web sitesi çevirisini, sol tarafta orijinal içeriğinizin ve sağ tarafta başka bir dil sürümünden içeriğin bulunduğu bölünmüş bir iletişim penceresinde düzenleyebilirsiniz. Dil sürümlerinin sayısı 5 dile kadar olabilir (fiyatlandırma planınıza bağlı olarak).

SITE123 İnceleme

Ayrıca, tek bir tıklamayla her dil sürümüne ayrı bir alan adı bağlayabilirsiniz – çok dilli web siteleriyle çalışan birçok web yöneticisinin rüyası.

Uygulama marketi

Web sitesi oluşturucu, bir projeye entegre edilecek birçok uzantı ve eklenti içeren etkileyici bir Uygulama Pazarı sunuyor. Uygulamaların seçimi etkileyici ve seçimi kolaylaştırmak için kategorilere ayrılmıştır. Proje türünüze en uygun uygulamayı bulmak için aşağıdaki bölümlere göz atabilirsiniz: Analytics Araçları, Canlı Destek Sohbeti, Pazarlama Araçları, Web Yöneticisi Araçları, Formlar, Rezervasyon, Galeriler, Fiyatlandırma, Çevrimiçi Mağaza, Sosyal, Ödeme Ağ Geçidi ve Popüler . Gerekli uygulamayı bulmayı başaramazsanız, burada bulunan arama filtresi seçeneği görevi basitleştirmeye yardımcı olur.

Uygulama pazarının bir resmini ekleyin

Sonuç olarak, SITE123, iş web siteleri ve bloglar geliştirmek için mükemmel bir seçimdir. Küçük veya orta boyutlu bir e-Ticaret mağazası da oluşturabilirsiniz, ancak tüm ürünleri manuel olarak eklemeye hazır olun. Bir alışveriş sepeti ve PayPal ile Stripe ve diğer önde gelen çevrimiçi ödeme yöntemlerini entegre etme fırsatı var.

3. Tasarım & Şablonlar

Ücretsiz Temalar:&# X2714; EVET
Tema İçe Aktarma:✘ HAYIR
Tema Özelleştirme:&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım:&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:✘ HAYIR

Kayıt işleminden hemen sonra, gelecekteki bir web sitesi için kategorilerden birini seçmeniz istenecektir (restoranlar ve gıda, iş, fotoğrafçılık, sanat, CV ve portföy, pazarlama, tıp, teknolojileri, spor, moda ve güzellik, online alışveriş, vb.). Her kategoride 5 ila 10 tema bulunur. Şablonların kalitesi yüksektir, ancak çok yönlülükleri biraz şüphelidir. Neyse ki, SITE123’teki özelleştirme araçları esnek ve kullanımı kolaydır. Her şablon için 13 araçtan herhangi birini uygulayabilirsiniz. Bu durumda, blokların konumu önemli ölçüde değişecektir.

Platformda renk stilleri de ayarlanabilir. Sunulan herhangi bir renk düzenini seçebilir veya manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

Menü düğmesi stillerini, yazı tiplerini değiştirmek ve sosyal medya düğmelerini etkinleştirmek / devre dışı bırakmak da mümkündür. Burada hareket halindeyken şablon değiştirmeye izin verilmez. Her biri tematik demo içeriğiyle birlikte gelir. Seçtiğiniz şablon herhangi bir nedenle ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, doğrudan düzenleyiciden sayfa kaldırarak veya ekleyerek şablonu hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Paylaşmak istediğim bir diğer nokta ise ücretsiz resim ve ikon kütüphanesi. Böyle bir araç, Web’e göz atmadan bir web sitesini özelleştirmesi gereken acemiler için mükemmeldir..

Site123 Şablonları

Özetle, SITE123 benzer, yüksek kaliteli şablonlar sunar. Onları ayıran tek şey demo içeriğindeki görüntüler. Ana sayfanın yapısını ve tasarımını değiştirebilir, paralaks efekti ve şeffaflığı etkinleştirebilir, kendi resimlerinizi yükleyebilir ve yazı tiplerini ve renk düzenlerini değiştirebilirsiniz. Web sitesi oluşturucu ayrıca iki varyantta, özellikle bir sayfalı ve çok sayfalı bir site oluşturma fırsatı sunar. Buna bağlı olarak, bir açılış sayfası veya aynı içeriğe sahip sıradan bir web sitesi alırsınız. Her neyse, bu web sitesi tüm ekran boyutlarına uyacak şekilde duyarlı olacaktır.

4. Müşteri Desteği

SITE123’ün en büyük avantajlarından biri, gerçek temsilcilerle 7/24 canlı sohbet olmasıdır. Sohbette destek İngilizce ve Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, vb. Gibi 12 ana dilde daha verilmektedir. Canlı sohbet testim, bu kişilerin gerçekten çevrimiçi çalıştıklarını kanıtladı. Sorularımı 1-2 dakika içinde cevapladılar.

Web sitesi oluşturucu ile nasıl çalışılacağı ile ilgili özelliklerin ve video eğiticilerinin açıklaması web sitesinde mevcuttur.

5. Planlar & Fiyatlandırma

Fiyatlandırma SeçeneğiMaliyetÖzellikleri
Bedava:0 $ / ay✓ 500MB disk alanı;
✓ 1GB bant genişliği;
✓ 10 ürün siparişi / ay.
Temel:$ 10.80 / ayGB 10GB disk depolama alanı;
GB 5GB bant genişliği;
✓ Ücretsiz alan adı.
İleri:$ 16.80 / ayGB 30 GB disk alanı;
GB 15GB bant genişliği;
✓ 50 adede kadar ürün sat.
Profesyonel:$ 22.80 / ayGB 90GB disk depolama alanı;
✓ 45GB bant genişliği;
✓ 500 satılık ürün / mo.
Altın:$ 28.80 / ay✓ 270 GB disk depolama alanı;
GB 135GB bant genişliği;
✓ Satılık sınırsız ürün.

Sistem, disk depolama alanı hacmi ve web sitesinin bant genişliği bakımından farklılık gösteren beş plan sunar. Ayrıca, çevrimiçi satış, çoklu dil aracını kullanma, posta kutularına sahip olma, posta listesi aracı vb..

SITE123’ün fiyatlandırma politikası, kullanıcının bulunduğu bölgeye göre değişir. Burada Kuzey Amerikalı kullanıcılar için fiyatlandırmayı inceledik.

Ücretsiz plan, kendi alan adınızı ve sitede görünen web sitesi oluşturucusunun reklam banner’ını oluşturamama nedeniyle dikkat edilmeye değer değildir. Platformun sunduğu seçenekleri keşfetmek için kullanılabilir.

Herhangi bir planın bir hesapta sınırsız sayıda web sitesi oluşturmayı mümkün kıldığını, ancak her web sitesinin ayrı olarak ödenmesi gerektiğini unutmayın. Sorun disk depolama alanının ve bant genişliğinin birimidir. Oluşturmak istediğiniz web sitesi büyüdükçe, satın almanız daha pahalı bir plan olacaktır. Ürün sipariş sınırları (Altın Plan hariç) küçük çevrimiçi mağazalardan oluşan bir ağ oluşturmayı imkansız hale getirir. Hiçbir şey burada iş siteleri ve bloglar oluşturmanızı engellemez.

Sonuçta, SITE123 oldukça uygun fiyatlı, burada istediğiniz kadar çevrimiçi mağaza ve iş web sitesi oluşturabilirsiniz. Farklı bölgelerden kullanıcılar için esnek fiyatlandırma politikası, bu web sitesi oluşturucuyu diğer web sitesi üreticilerine kıyasla daha uygun hale getirir.

Yılda 129,6 $ karşılığında bir web sitesi bile oluşturma fırsatı oldukça faydalı bir yatırım gibi görünüyor. Bu nedenle, bu web sitesi oluşturucu istemci projeleri ile çalışacak kullanıcılar için iyi bir seçenektir.

6. Artıları ve Eksileri

SITE123 yeni başlayanlar için güzel bir web sitesi kurucusudur. Herkesin bilmesi gereken önemli faydaların bir listesi var. Şimdi web sitesi oluşturucunun artılarını ve eksilerini inceleyelim.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Basitlik, kullanım kolaylığı, kodlama ve web tasarım becerileri gerektirmez;
&# X2714; bir zengin seçim şablonlar ve güzel özelleştirme araçları;
&# X2714; İçin bir fırsat birçok web sitesi oluştur sadece bir hesap kullanma;
&# X2714; Duyarlı şablonlar;
&# X2714; Eklentilerin kullanılabilirliği ve farklı SEO parametreleri ile çalışmayı mümkün kılan sayısız seçenek;
Profesyonel kullanıcılar için uygun olmayan ayar aralığı;
Çok basit çevrimiçi mağazalar ve açılış sayfaları (ancak çoğu kullanıcı için yeterince iyidir);
Ücretsiz plan ve bazı ücretli planların parametreleri, büyük bir işlevsel web sitesi oluşturma fırsatlarını özellikle sınırlar.

Özetle, platform, iş siteleri, portföyler, bloglar veya çevrimiçi mağazalar gibi kişisel kullanım için bir veya iki web sitesi oluşturmak isteyen yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir..

Sonuç

SITE123, çoğu kullanıcı için mükemmel bir web sitesi oluşturucusudur. İş web siteleri ve çevrimiçi mağazaların yanı sıra galeriler, portföyler ve daha fazlasını oluşturmak için kullanılabilir. Kesinlikle profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayacak büyük kalitede bloglar ve açılış sayfaları oluşturma seçeneği de vardır. Eklentileri ayarlamak sistemin işlevselliğini önemli ölçüde artırabilir ve bu da web sitesi oluşturucuyu farklı türde projeler oluşturmak için çok yönlü bir araç haline getirir.

SITE123, bir site oluşturmak isteyen kullanıcılar için uygun maliyetli bir platformdur. SITE123 ile oluşturulan web siteleri modern, şık ve çekici. Gösterge tablosu araçları müşterilerin gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılar.

Platformu test ederken, SITE123’teki ilk izlenimin gerçek özelliklerine karşılık geldiği sonucuna vardım. Web sitesi oluşturucu hem yeni başlayanların kişisel kullanımı hem de profesyonel web tasarımcıları için mükemmeldir. Güvenilir ve çekici görünüyor ve işlevselliği müşterilerin web siteleriyle çalışmak için yeterli.

SITE123’ü ÜCRETSİZ deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map