Terzi Markaları İncelemesi

Terzi Markaları İncelemesi


Tailor Brands, markanızı sıfırdan oluşturmak ve tanıtmak için tasarlanmış bir platformdur. Başlangıçta, daha önce hiç iş tanıtımı yapmayan aptallar ve insanlar için yaratıldı. Sistem, özel bilgi ve beceri olmadan birçok işlemi aynı anda işlemek için özel araç setini sunar. Kullanıcılar, özel web sitesi oluşturucu, iş ve pazarlama araçları, mağazacılık fırsatları ve daha fazlasına ek olarak AI tabanlı logo üreticisini takdir edecekler.

Araç gelişmiş AI tabanlı teknolojiler sıfırdan bir web sitesi oluşturmak söz konusu olduğunda hızlı ve basit bir süreç sağlamak için. Aynı zamanda, kullanıcılar hem canlı hem de çevrimiçi satış yapabilen gelişmiş e-Ticaret özelliklerini takdir edeceklerdir. Sosyal medya satış enstrümanlarından, kapsamlı bir logo oluşturma aracından ve sağlam bir marka oluşturma yolunda ilk adımlarını atan her tüccar için gerekli diğer enstrümanlardan yararlanacaksınız..

1. Kullanım Kolaylığı

İncelememiz temel olarak platformun web sitesi oluşturma yeteneklerine odaklanmış olsa da, sürükle ve bırak işlevine ayrıntılı bir şekilde bakacağız. Ardından Tailor Brands tarafından sunulan ek özelliklere geçeceğiz. Bu nedenle, sıfırdan yeni bir siteye başlamak için, sistemin WYSIWYG teknolojisine dayalı özel düzenleyicisine erişmeniz gerekecek.

Kodlama becerileri gerektirmez ve şirketinizi çevrimiçi olarak temsil etmek için bir kartvizit veya entegre ödeme ağ geçitleri, ürün yönetim sistemi vb. İle fonksiyonel bir dijital mağaza oluşturmayı kolaylaştırır..

Terzi Markaları Editörü

Başlangıç

Diğer birçok platformda olduğu gibi, Terzi Markası varlıklarını kullanmak için oturum açmanız gerekir. Sosyal medya veya Google hesabınızın yardımıyla kayıt olabilir, ayrıca e-posta ve şifrenizi yazabilirsiniz. Buradaki kötü haber, ürünün şu anda ücretsiz deneme sunmamasıdır. Bu, başlangıçtan itibaren bir abonelik planı seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Özellikle sistemde yeniyseniz bu dezavantaj olabilir.

Diğer bir dezavantaj, kullanıcıların ayrı bir hizmet seçemeyeceği ve yalnızca bunun için ödeme yapamayacağıdır. Örneğin, Terzi Markasını yalnızca şirketin logosunu oluşturmak ve ödemek için kullanamazsınız. Yine de mevcut paketlerden herhangi birini baştan satın almanız gerekecektir. İyi haber şu ki fiyatlar düşük. Fiyatlandırma paragrafında her bir planın maliyetini biraz daha vurgulayacağız.

Logo Oluşturma

Oturum açtıktan sonra, sistem markanın logosunda size otomatik olarak yardımcı olacaktır. İşlemi tamamlamak ve web sitesi oluşturma aşamasına geçmek için yalnızca şirketin adını girmeniz ve birkaç adımı izlemeniz gerekir. Bu adımı atlayıp daha sonra logo oluşturma işlemine dönebilirsiniz. Şimdi “Yeni Oluştur” u tıklayın ve iş projenizi oluşturmaya başlayın.

Web Sitesi Düzenleme ve Özelleştirme

Tailor Brands, kesinlikle teknik veya pazarlama becerisi olmayan yeni başlayanlar için bir platformdur. Sonuç olarak, burada süper kolay ve anlaşılır bir editörümüz var. Sezgisel sürükle ve bırak teknolojisi sayesinde birkaç dakika içinde site oluşturmak için kullanın. Gösterge tablosu net ve basit görünüyor. Kullanıcılar soldaki kenar çubuğunda mevcut tüm seçenekleri görecek.

Terzi Markaları Tasarımı

Araçlar, sayfa tasarımını özelleştirmek ve bazı bölümleri değiştirmek için araçlar içerir. Burada eklenecek widget’larımız var. Ziyaretçilerin web sitenizle etkileşime girmesini sağlamak için tasarlanmış farklı bloklar içerir. CTA blokları, düğmeler, simgeler, iletişim formları, fotoğraf galerileri, resim ve metin blokları, vb. Arasından seçim yapabilirsiniz. Listeden birini seçin ve görüntülenmesini istediğiniz alana taşıyın. Kullanıcılar gerektiğinde sayfa yapısını yeniden düzenleme şansına sahiptir.

Her sayfa öğesi değiştirilebilir. İhtiyacınız olan bloğa tıklayın ve paneli gelişmiş ayarlarla açın. Bazı temel düzenleme araçları içerir. Yazı tipi, biçim ve boyut içerirler. Burada ayrıca gerekli metin yönünü ayarlayabilir, bağlantı metinlerini değiştirebilir, başlık biçimlendirmesi yapabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Terzi Markaları Tasarımı Düzenle

Web sitesi ayarlarında fiziksel bir adres ekleyebilir, sitenizi sosyal medya platformlarına bağlayabilir, sayfa SEO’yu ayarlayabilir, dili seçebilir, URL’yi düzenleyebilirsiniz, vb. Masaüstündeki tüm sayfalara genel bakış sağlayan bir önizleme modu ve mobil cihazlar. Her şey yolunda giderse yayınlamak için “Yayınla” düğmesine basın. Tailor Brands, iş dünyası için hepsi bir arada bir platformdur. Barındırma zaten fiyata dahildir, bu yüzden ayrı olarak ödemeniz gerekmez.

2. Özellikler & Esneklik

Platform sadece bir web sitesi üreticisi değil. Markanızı çevrimiçi olarak büyütmek ve pazarlamak için tam zamanlı bir iş çözümü olarak gelir. Şirketinizi çevrimiçi olarak temsil etmek veya bir ürün satmak için başka bir şekilde kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, aboneler pazarlama ve mağazacılık fırsatlarını da takdir edeceklerdir..

e-Ticaret İşlevselliği

Terzi Markaları Mağazası

Sitenize mağaza eklemek çok basittir. Sistem, yeni ürünler ekleyebileceğiniz ve görüntülerini yükleyebileceğiniz kapsamlı bir e-Ticaret panosu ile birlikte gelir. Kullanıcılar fiyatları ayarlayabilir, ürün adını ve açıklamasını düzenleyebilir, gönderim yöntemlerini ayarlayabilir, ödeme seçeneklerini entegre edebilir ve daha fazlasını yapabilir. Satış analizleri ve istatistiklerin yanı sıra öğeler üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Ürün katalogları oluşturun, kategorilere göre sıralayın, müşterilerin ihtiyaç duydukları ürünü hızlı bir şekilde bulmalarını sağlamak için basit bir öğe araması yapın.

Sosyal Medya üzerinden satış yapın

Terzi Markaları Satıyor

Platform, Facebook ve Instagram dahil olmak üzere en iyi sosyal medya kaynakları aracılığıyla ürün satmayı mümkün kılıyor. Tek ihtiyacınız olan Facebook sayfanızı bağlamak. Ayrıca, sistem Amazon ve eBay aracılığıyla mal dağıtımını mümkün kılar. Kullanıcılar, Google Alışveriş menüsünde bulunan Google reklamlarını otomatikleştirmeyi takdir edecek.

Pazarlama ve Tanıtım

Terzi Markaları SEO

Terzi Markaları, kullanıcıların çeşitli kaynakları ve kanalları kullanarak Google ve Facebook Reklamlarının web sitesine daha fazla trafik getirmesini sağlar. Yeni sadakat programları oluşturabilir, indirim kuponları ayarlayabilir veya belirli bir ürün kategorisi için satışları etkinleştirebilirsiniz. Bültenleri kullanarak posta listenizi büyütme ve e-posta oluşturma şansınız var.

Kişiselleştirme Araçları

Terzi Markalarının Kişiselleştirilmesi

Bazı müşterilerinize bireysel ve bireysel bir yaklaşım oluşturmanın harika bir yolu. Kişiselleştirme özelliği, aşağıdakilerin yardımıyla benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmanıza olanak tanır:

 • Bildirim Çubuğu – benzersiz tercihlerine bağlı olarak web sitesine özgü kitleye yönelik bildirimler görüntüler.
 • Yere Dayalı hedefleme – Yakındaki Ziyaretçiler işlevini kullanarak bulunduğunuz yere göre yerel hedef kitlenize ulaşın.
 • Özelleştirilebilir Pop-up’lar – daha yüksek gelir elde etmek ve ziyaretçilerinizle etkileşim kurmak için kullanıcıların katılımını artırın ve pop-up formlar oluşturun.

AI Tabanlı Logo Oluşturucu

Terzi Markaları Logo Oluştur

Tailor Brands, kullanıcının stil tercihlerine göre logo düzenleri oluşturan kendi esnek logo üreticisine sahiptir. Birkaç logo örneği almak için, oturum açma aşamasında yalnızca temel adımları izlemeniz gerekir. Sistem sizden şirketin adını ve işletme nişini belirtmenizi ister. Ardından tercih edilen yazı tipi stilini seçmeniz ve logo örneklerinizi almanız gerekir. Jeneratör mevsimsel bir özelliğe sahiptir. Belirli bir fırsat veya tatil için logolar oluşturmayı mümkün kılar.

Mağazacılık

Logolarının giysi parçalarına (Tişörtler, şapkalar vb.) Veya bardak gibi diğer eşyalara basılması gereken işletme sahiplerine sunulan harika bir özellik. Tailor Brands, baskıyı mümkün olan her şekilde ele alan Zazzle ile işbirliği yapıyor. Ayrıca, kullanıcılar kartvizit sipariş edebilir.

3. Tasarım & Şablonlar

Platformun web sitesi oluşturucusu pek çok web tasarımı sunmuyor. Aracın yeni başlayanlar için yaratıldığı düşünüldüğünde, gelişmiş görsel araçlar veya kodlama yetenekleri yoktur. Kullanıcılar hazır şablonlardan oluşan bir koleksiyon bulamazlar. Öte yandan, sıfırdan herhangi bir düzen oluşturmakta özgürsünüz.

Terzi Markaları Telefon

Daha da önemlisi, Terzi Markaları% 100 mobil uyumlu siteler oluşturmanıza olanak tanır. Akıllı telefon ve tablet önizleme modlarının yanı sıra, kullanıcılar sitelerinin mobil sürümünü de kullanabiliyorlar. Yalnızca modlar arasında geçiş yapmanız, sayfa öğelerinden bazılarını eklemeniz veya kaldırmanız veya tüm web sitesi yapısını değiştirmeniz gerekir.

Logo üreticisine gelince, sunduğu düzen tasarımlarından bazılarını takdir edeceksiniz. Araç yalnızca Latin dilinde 5 farklı dilde logo oluşturur. Bu Asyalı müşteriler için bir dezavantaj olabilir. Öte yandan, özel kitaplığında bulunan farklı simgelerden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Sunulan düzenlerden hoşlanmıyorsanız, tercihlerinizi karşılayanı bulana kadar yeni stiller oluşturmaya devam edebilirsiniz..

4. Müşteri Desteği

Platform tarafından sunulan bu tür özelliklerin bir karışımına rağmen, temas yöntemlerinin seçimi biraz sınırlı görünüyor. Kullanıcılar sorunu veya hak talebini göndermek için yalnızca Canlı Sohbet ve e-posta teknolojisine güvenebilir.

Terzi Markaları Desteği

Öte yandan, SSS, genel sorular, fiyatlandırma veya vektör logosu, analitik entegrasyon ve daha fazlası dahil olmak üzere daha dar konular da dahil olmak üzere çok sayıda makale ve malzeme içeren geniş bir bilgi tabanı vardır. Telefon desteği veya video eğitimi yoktur. Yani, müşteri desteği izlenimi biraz çelişkili.

5. Fiyatlandırma & Promosyon kodu

Daha önce de belirttiğimiz gibi, kullanıcılar ücretsiz deneme olmadığı için sistemi test edemeyecek. Bu kötü. Ancak, fiyatlandırma etiketi sürece dahil olacak kadar uygun fiyatlı. Platform başlangıçta üç ana plan sunuyor. Terzi Markalarını kullanmayı planlıyorsanız, büyük indirimlerle geldiklerinden yıllık veya 2 yıllık bir abonelik ile başlamanızı öneririz. Ayrıca, aylık bir pakete abone olan müşteriler için giriş planı mevcut değildir.

Not: Kullanarak% 30 Terzi Markaları indirim alabilirsiniz superbwebsitebuilders30 Kupon Kodu!

Terzi Markaları Fiyatı

Yani, planlar ve fiyatlar aşağıdaki gibidir:

 • Temel yıldızlar $ 3.99 sadece logo üreticisi ile ilgili özelliklere sahip.
 • Standart maliyetler $ 5.99 Temel plan, web tasarım araçları ve sınırsız depolama alanından tüm özellikleri ile.
 • Premium fiyat $ 12.99 sosyal medya analizi ve optimize edicisine ek olarak önceki planlardaki tüm özelliklerle.

Temel aboneliğin yalnızca 1 veya 2 yıllık bir plan seçerken kullanılabileceğini unutmayın..

6. Artıları & Eksileri

Platform, özel bir beceri olmadan çevrimiçi işinizi geliştirmek ve geliştirmek için iyidir. Özelliklerin seçimi başarılı bir proje yürütmek için yeterince zenginken kullanımı kolaydır. Öte yandan, bazı belirgin dezavantajlar hala gerçekleşecek.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Yeni başlayanlar için iyi.
&# X2714; Eksiksiz bir marka bilinci oluşturma paketi.
&# X2714; AI logo üreteci.
&# X2714; Özel web sitesi oluşturucu.
&# X2714; Pazarlama ve tanıtım araçları.
&# X2714; e-Ticaret işlevselliği.
&# X2714; Mağazacılık ve basım hizmetleri.
✘ Sınırlı özelleştirme seçenekleri.
Free Ücretsiz deneme yok.
Plan Temel plan için aylık abonelik yok.

Sonuç

Tailor Brands, sıfırdan yeni markalar oluşturmak için kapsamlı bir çözümdür. Pazarlama veya iş geçmişi olmayan bireyler için harika çalışır. Yeni başlayanlar, web siteleri oluşturmak veya logo üretecini kullanmak söz konusu olduğunda kullanım kolaylığını ve basitliği takdir edecektir. Sistem, markanızı çevrimiçi olarak büyütmek ve müşterileri meşgul etmek için bir dizi ek pazarlama aracı sunar. e-Ticaret işlevselliği, çevrimiçi satış yapmaya başlayacak kadar geliştirilmiştir.

Öte yandan, çeşitlendirme arayan köklü şirketler için asla işe yaramayacaktır. Kuruluşlar ve işletmeler bazı daha gelişmiş araçlar gerektirebilir. Aynı zamanda, esas olarak çevrimiçi ürün satmaya odaklanmışsanız, Shopify veya Wix pazarlama ve tanıtım için gelişmiş ürün yönetimi araçlarını ve araçlarını göz önünde bulundurarak daha iyi bir çözüm olabilir.

Terzi Markalarını Hemen Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map