Ucraft İncelemesi

Ucraft – yaratıcı şablonları şık ve kullanımı kolay bir düzenleyici ile birleştiren iddialı bir web sitesi oluşturucusudur. Farklı türden web siteleri oluşturmak için yeterli özellik sunar. Kullanıcılar basit bir blog açmanın yanı sıra küçük bir işletme sitesi kurabilir veya tamamen işlevsel bir dijital mağaza ile e-Ticaret nişine atlayabilirler. Özel şablonlar WYSIWYG editörü sayesinde Ucraft ile yeni sayfalar ve projeler oluşturmak çok kolayken, hazır şablonlar çok şık ve güncel görünüyor.


Bazı en büyük endüstri isimleri gibi genişletilmiş bir özellik kümesine sahip olmamasına rağmen, web sitesi oluşturucu ağırlıklı olarak kaliteye odaklanmıştır. Aynı zamanda, ücretsiz logo yapımcısı, tasarımcı araçları ve daha fazlasına ek olarak entegre güvenlik araçlarına sahip tamamen ücretsiz bir pakete sahiptir. Ucraft’ın kullanıcılarına neler sunabileceğine daha yakından bakalım.

1. Kullanım Kolaylığı

Web sitesi oluşturucunun kullanımı çok kolaydır, çünkü sürükle ve bırak özelliği. Kullanıcılar boş tuvalden yapım sürecini başlatma veya mevcut hazır temalardan herhangi birini seçme şansına sahiptir. İkinci varyant yeni başlayanlar için daha iyidir, çünkü yeni bir site formu boş oluşturmak zor bir zorluk olabilir. Ama önce ilk şeyler. Nasıl oturum açacağınızı ve nasıl başlayacağınızı öğrenelim.

Başlangıç

Burada sürpriz yok. Kayıt işlemi çok hızlı ve basittir. Oturum açmanın ilk yolu sosyal medya hesabınızı kullanmak ve bir tıklama ile giriş yapmaktır. İkinci yol daha fazla tuğla harcı gibi görünüyor ve yeni bir hesap oluşturmak için şifrenizi ve e-postanızı belirtmeniz gerekiyor. Hangi yolu seçerseniz seçin, süreç sizi birkaç saniyeden fazla sürmeyecek.

Üçlü kaydı

Oturum açtıktan sonra, kullanılabilir şablonlar arasından seçim yapabilir veya boş tuvalden yeni bir web sitesi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcılar temayı seçmeden önce her temayı önizleyebilir veya gerektiğinde değiştirebilir. Şimdi web sitesi düzenleyicisine geçelim.

Sayfa Editörü

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Ucraft’ın sezgisel bir sürükle ve bırak editörüne sahip olmasına rağmen düzenleme işlemi zor olabilir. İlk başta, hazır blokları kullanarak yeni bir sayfa oluşturmayı kolay bulacaksınız. Üstbilgileri, iletişim formlarını, “Hakkımızda” bloklarını, altbilgilerini vb. İçerir. Fikir bir bloğu diğerine koymaktır..

Ucraft Editörü

Buradaki temel sorun, onları hareket ettirememenizdir. Fikir, kullanıcıların bölümler halinde çalışmasına izin vermektir. Bu, her bloğun öngörülen bölümde kalması gerektiği anlamına gelir. Öte yandan, kullanıcılar yine de bazı sayfaları özelleştirmek için farklı öğeler ekleyebilirler. Gösterge tablosu, bir tıklamayla ekleyebileceğiniz bir dizi öğe içerir. Resim galerileri, metin blokları, kaydırıcılar, simgeler, medya dosyası dağıtıcıları vb..

Canlı Yayın

Sayfaları düzenlemeyi tamamladıktan sonra, yalnızca bir alan adını bağlamanız, önizlemeniz ve masaüstü ve mobil cihazlarda göründüğünden tamamen memnun kalmanız durumunda yayınlamanız gerekir. Web sitenizi yayınlayın ve kullanıcılar için erişilebilir hale getirin.

Buna rağmen, tüm Ucraft planları 14 günlük ücretsiz deneme süresine sahiptir; editörün ve diğer özelliklerin nasıl çalıştığını kontrol etmek için ücretsiz bir paket seçmenizi önemle öneririz. Platformun ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını açıklığa kavuşturacaktır. Şimdi, web sitesi özelleştirme sürecine geçmenin zamanı geldi.

2. Özellikler & Esneklik

Ucraft’ın özellikleri açısından kesinlikle bazı güçlü noktaları var. Ücretsiz paket dahil olmak üzere her bir plandaki temel ücretsiz SSL, SEO uygulaması ve entegre Google Analytics’in yanı sıra, kullanıcılar daha fazla e-Ticaret, blog oluşturma ve özelleştirme özellikleri sunan genişletilmiş işlevselliğe güvenebilir.

Çevrimiçi mağazalar

Ucraft, boyutuna rağmen yeni mağazanızı başlatmanızı ve yönetmenizi kolaylaştırır. Satmak için birkaç ürününüz olsun veya sınırsız ürün içeren büyük bir pazar oluşturmak istiyorsanız, web sitesi oluşturucu e-Ticaret özellikleri kullanışlı olacaktır. İşte ne olsun:

 • Hazır Şablonlar – Ucraft ile bir mağaza açmak çok kolay. Yerleşik bloklar, alakalı öğeler ve ürünler içeren bir şablon seçin ve mağazanızı yayınlayın.
 • Basit Ürün Yönetimi – tek bir tıklamayla yeni öğeler ekleyin, resimler yükleyerek, ürün açıklamaları ekleyerek, alanları düzenleyerek vb. Ürün sayfasını özelleştirin.
 • Çok Yönlü Ödeme Seçenekleri – platform şu anda sorunsuz entegrasyon için 70’ten fazla farklı ödeme hizmetini desteklemektedir. Yöntemi bağlayın ve entegre gönderim seçeneklerine ek olarak anında ödemelerden yararlanın.
 • Çoklu Satış Kanalları – gelirlerinizi artırmak için çeşitli satış kanalları kullanabilirsiniz. Sistem, en büyük pazarlardan bazılarına girmenizi ve ürünlerinizi eBay, Google Alışveriş Feed’i, Amazon, Facebook vb..
 • Ucraft Ürün Ekle

E-Ticaret paketi ayrıca ürün sayfası SEO ayarlarını, analitik araçları ve promosyonları içerir. Mağaza sahipleri, müşterilerinizin sadakatini artırmak için kişiselleştirilmiş teklifler, indirim kuponları veya başka kampanyalar oluşturabilir.

Tasarımcı Araçları

Ucraft şablonları oldukça iyi görünse de, kullanıcılar web sitesi tasarımını daha özel hale getirmek için son dokunuş ekleme şansına sahip olacaklar. Tasarımcı araçları, aşağıdakiler sayesinde öne çıkmanın basit bir yolunu sunar:

 • Tipografi Düzenleme – araç metinleri düzenlemeyi, yazı tipi stillerini değiştirmeyi ve çeşitli renkleri, boyutları ve boyutları uygulamayı kolaylaştırır. Kullanıcılar başlıkları ve paragrafların tamamını düzenleyebilir.
 • UIKit – Özel blokları ve öğeleri değiştirmek veya düzenlemek için bir araç. Düğme ve simgeler renklerini, stillerini veya boyutlarını değiştirmekten çekinmeyin. Genel sayfa tasarımına uyması için kaydırıcı boyutlarını değiştirme.
 • Mockup Ayarları – gelişmiş ayarlara gidin ve düzeninizin görünüşünü değiştirin. Örneğin, kullanıcılar her öğe arasındaki mesafeyi düzenleyebilir, mobil web sitesi sürümünün boyutlarını özelleştirebilir, vb..
 • Ucraft Tasarımcı Araçları

Ücretsiz Logo Oluşturucu

Web sitesi oluşturucu ücretsiz ve süper kolay bir logo üreticisi ile birlikte gelir. Dakikalar içinde benzersiz bir marka temsili oluşturmanıza olanak tanır. Tek ihtiyacınız olan üç basit adımı tamamlamak:

 1. Çok çeşitli stok fotoğraflarından ücretsiz olarak bir simge seçin (1 milyondan fazla simge).
 2. Simgeyi uzatarak veya daraltarak logoyu özelleştirin. Bazı renkler ekleyin veya boyutları düzenleyin.
 3. Logoyu mevcut biçimlerden birinde kaydedin (.PNG veya .SVG).
 4. Ucraft Logo Oluşturucu

Logoyu yalnızca web sitesinde değil, aynı zamanda mağazanızın bilinirliğini artırmak için fiziksel olarak satılan ürünler ve öğeler üzerinde de kullanabilirsiniz..

Ücretsiz Açılış Sayfası Oluşturucu

Ücretsiz bir açılış sayfası oluşturucu, Ucraft’ın başka bir harika özelliğidir. Plana rağmen tüm abonelere açıktır. Ücretsiz bir paket kullansanız bile bundan faydalanabilirsiniz. Nasıl çalışır:

 1. Şarkı söylüyorsunuz, bir plan seçiyorsunuz ve ücretsiz bir açılış sayfası özelliği seçiyorsunuz.
 2. En uygun olanı seçmek için hazır tek sayfalık temalara ve düzenlere göz atın.
 3. Açılış sayfası yapısını özelleştirin, ek öğeler veya bloklar ekleyin.
 4. SEO dostu içerik oluşturmak için SEO ayarlarını kullanma.
 5. Özel bir alan adını ücretsiz olarak bağlayın ve açılış sayfanızı yayınlayın.

Daha fazla trafik çekmek ve müşterileri yeni ürünlerinizden veya özel tekliflerinizden haberdar etmek için harika bir yoldur.

Bloglama Platformu

Tam özellikli ve görsel olarak çekici blogları başlatmak ve yönetmek isteyen yaratıcı blogcular, Ucraft tarafından sunulan Makaleler Uygulamasını kullanma fırsatını kesinlikle takdir edeceklerdir. Uygulama, bir blog oluşturmaya veya kullanıcının dikkatini çekmek için bir web sitesinde bir haber bölümü yayınlamaya izin verir. Tüm süreç birkaç dakikadan uzun sürmez ve genellikle birkaç kolay adımda tamamlanır.

Ucraft Pano Makaleleri

Uygulamayı kullanarak, ihtiyacınız olduğu kadar çok yayın için bir blog sayfası düzeni oluşturabilirsiniz. Kullanıcıların makaleleri abonelerle paylaşmasını sağlamak için her gönderiye sosyal medya düğmeleri bağlamak için devam edin.

Meta etiketleri doldurarak yeni oluşturulan blogu optimize etmeyi unutmayın. Bu blog arama motoru sıralamasını artırmak için en iyi yoldur. Disqus yorum eklentisini ekleyerek yorum sistemini ayarlayın. Son olarak, içerik düzenlemeyi daha basit ve daha esnek hale getirmek için WYSIWYG Ucraft Metin Düzenleyicisini kullanın.

Görevle üst düzeyde ilgilenirseniz, blogunuzdan birden fazla fayda elde edersiniz. Trafik çekmenize, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi pazarlamanıza, deneyiminizi abonelerle paylaşmanıza, güvenilir bir web varlığı oluşturmanıza, otoritenizi artırmanıza, potansiyel müşteriler oluşturmanıza ve hedef kitlenizi iletişim için teşvik etmenize yardımcı olacaktır..

3. Tasarım

Tema Sayısı:63
Profesyonel Şablonlar:&# X2714; EVET
Ücretsiz Temalar:&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım:&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET
Kaynak Kod Enjeksiyonu:&# X2714; EVET

Ucraft zengin bir şablon koleksiyonu sunar ve bunlardan açılış sayfaları oluşturmak için kullanılabilirken, diğerleri iş siteleri için iyidir. Bununla birlikte, hepsi düz tasarımları, tam ekran formatları, yüksek kaliteli sektöre özgü içeriği ve kesinlikle takdir edeceğiniz diğer özellikleriyle oldukça çekici görünüyor. Genel olarak, bu şablonların kalitesi burada ortalamanın üzerinde.

Her tema bir açıklama ve bir önizleme seçeneği ile birlikte gelir. Doğru şablonu seçmeniz uzun sürmez. Temaların çeşitliliği biraz sınırlıdır, ancak herhangi bir şablon belirli iş gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Bir şablon seçtikten sonra, sistemin temelleri hakkında fikir veren kısa, ancak ayrıntılı ve kullanışlı bir video izlemeniz istenecektir. Zaten izlediniz mi? Ardından, sürükle ve bırak görsel düzenleyici yardımıyla şablonunuzu özelleştirmeye hazırsınız; bu, kullanılabilirlikle sonuçlanır. Web sitenizin yapısını geliştirmenize yardımcı olabilecek çok çeşitli önceden tasarlanmış bloklar ve widget’lar arasından seçim yapabilirsiniz.

Ucraft Blokları

Sadece gerekli öğeyi sayfalara sürükleyerek rengini, konumunu, aralığını, boyutunu, içeriğini değiştirin ve istediğiniz sonucu hemen elde edeceksiniz! Her blok veya widget’ın çeşitli ayarları vardır: arka plan görüntüsü, opaklık, blok konumu (dikey veya yatay), hizalama, renk, vb. Bunlar ve diğer özellikler nedeniyle, hedeflerinizi ve gereksinimlerinizi karşılamak için herhangi bir şablonu kendiniz yapabilirsiniz..

Daha ne, ayrıca Tasarımcı araçlarını da kullanabilirsiniz bölümünde yer alır. Araç, tipografiyi (başlık stilleri, yazı tipi, boyut, harf aralığı, vb.) Ayarlamayı, düğmeyi ve form oluşturucuyu kullanmanın yanı sıra web sitesinin düzenini (genişliği, masaüstü ve mobil görünüm için girintileri, vb.).

Aslında, Tasarımcı araçları bölümünün kullanılması gerekmez – Ucraft şablonları oldukları gibi harika görünürken, varsayılan düzenleme araçları web sitesine bireysel ve olağanüstü bir görünüm vermek için yeterlidir..

Ucraft ile ilgili bir başka ilginç şey, bir blok içindeki bölümleri renklere bölme fırsatı. Bu, bir bloğun her bir yarısı kendi rengiyle gelirken, oranları ve boyutları değiştirilebildiğinde, web sitesi tasarımında yeni bir trend olan çift ton kullanımına izin verir. Birçok kullanıcı, web sitelerini geliştirirken bu özelliği yararlı bulabilir.

Özetlemek gerekirse, sınırlı sayıda şablona rağmen, Ucraft tasarım açısından harika görünüyor. Çeşitli kullanışlı araçlarla birlikte gelen Yüksek Kaliteli şablonlar, harika bir sonuç elde etmeyi mümkün kılar. Kodlamaya gerek yok. Yeni başlayanlar için mükemmel.

4. Müşteri Desteği

Ucraft, ayrıntılı nasıl yapılır kılavuzları ve makalelerle temsil edilen geniş bir bilgiye sahiptir. Tüm önemli konuları kapsarlar. Kontrol paneli ipuçlarına, uygulama entegrasyonuna vb. Ek olarak bir web sitesini nasıl kullanmaya başlayacağınızı öğreneceksiniz. Makaleler ayrıca tüm e-Ticaret özelliklerini, Beyaz Etiket çözümünü vb..

Platformun ayrı bir Pazarlama Rehberi. İşletme sahipleri, şirketler ve girişimciler için adım adım bir talimattır. Kullanıcılar SEO ayarlarının nasıl ayarlanacağını, etkili SMM stratejilerinin nasıl uygulanacağını, PPC’nin, e-posta ve içerik pazarlamasının vb..

Ucraft, yerel forum ve tartışmak için birden fazla konu. Burada kullanışlı uzman ipuçları, son güncelleme sürümleri ve notlar bulabilirsiniz, profesyonellere herhangi bir soru sormak için yeni konular oluşturabilirsiniz.

Canlı Sohbet özelliği en sonuncudur, ancak bir sorun için acil bir çözüme ihtiyacınız varsa. Destek ekibinin bir yanıtla geri gelmesi birkaç dakika sürer. Özetle, buradaki destek çok iyi.

5. Fiyatlandırma Politikası

Fiyatlandırma SeçeneğiMaliyetÖzellikleri
Ücretsiz Web Sitesi:BedavaElements Temel öğeler;
✓ Özel Alan Adı;
Hosting Ücretsiz Hosting.
Profesyonel Web Sitesi:10 $ / ay✓ 50 ürün;
HTML HTML / CSS / JS gömün;
✓ Çok Dilli Web Sitesi.
Profesyonel market:$ 21 / ay✓ 1000 Ürünler;
✓% 0 İşlem ücreti;
✓ İndirim Kuponları.
BigCommerce:$ 39 / ay✓ Sınırsız Ürünler;
AY EBAY ve Facebok’ta satış;
✓ Ters masraflı KDV.

Web sitesi oluşturucu 4 farklı planda mevcuttur. Kullanıcılar, web sitesi türüne, karmaşıklığına ve genel hedeflerine bağlı olarak en iyi paketi seçebilir. İlk plan% 100 ücretsizdir. Tek sayfalık projelerin yanı sıra açılış sayfalarının da potansiyel ürünler oluşturmak veya potansiyel ürünler sayfasına trafik çekmek için iyi bir seçenek olabilir. Ücretsiz SSL, entegre Google Analytics ve özel bir alan adını ücretsiz olarak bağlamanın yanı sıra sayfa özelleştirme için tüm temel öğelerle birlikte gelir.

Ücretli planlara gelince, bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Profesyonel Web Sitesi aylık 10 $ ‘dan başlar ve 10 ürüne kadar küçük işletme siteleri ve küçük dijital mağazalar için iyidir.
 • Profesyonel market çevrimiçi satmak için 1.000’e kadar ürüne sahip büyüyen mobil mağazalar için aylık 21 ABD dolarına mal olan daha kapsamlı bir pakettir. Bir tore yönetimi uygulaması, vergi muafiyeti ve daha fazlasını içerir.
 • BigCommerce eBay, Amazon ve diğerleri de dahil olmak üzere birden çok satış kanalına ek olarak tüm sınırsız özelliklere sahip nihai bir e-Ticaret planıdır.

6. Beyaz Etiket Çözümü

Sistemi web sitesi oluşturucu iş kurulumu için kullanmayı düşünen kullanıcılar için Ucraft ölçeklenebilir Beyaz Etiket çözümü birden fazla avantaj sağlar. Hizmet, pazarlama başarınızı artırmak ve müşteri güveni oluşturmak için özelliklerinin ve araçlarının marka adınız altında kullanılmasına izin verir.

Müşterilerinize daha fazla sunulacak şablonları ve bölümleri tasarlamak için zaman ayırın ve işletme adınız altında web siteleri satmaya hazır olun. Bu çözüm, iş tanıtımlarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen serbest çalışanlar, girişimciler ve web tasarım ajansları için kullanışlı olacaktır..

Beyaz etiket çözümü şu anda iki farklı modelde mevcuttur. İçerirler:

 • SaaS Modeli – kendi stüdyosu adına müşterileriniz için küçük bir işletme web sitesi, açılış sayfaları veya dijital mağazalar oluşturmak için kendi markalı web sitesi oluşturucunuza sahip olursunuz. Ayrıca, müşterilerin kendi projelerini oluşturmalarına izin vermek için web sitesi oluşturucusuna erişim sağlayabilirsiniz. Model, fiyatlandırma politikasını ayarlayabileceğiniz veya siparişleri yönetebileceğiniz basit bir gösterge tablosuyla birlikte gelir.
 • Özel Çözüm – Bu, web sitesi oluşturucusunun kurumsal ekosistemlerine entegre olmasını isteyen büyük şirketler ve hizmet sağlayıcıları için çalışacaktır. İş sahipleri bağlı kuruluş programları başlatabilir veya satıcı olarak çalışabilirken, geliştiriciler özel öğeler ve bloklar oluşturmakta özgürdür.

Her model ayrı bir planla gelir:

 • İş Ortağı Paketi aylık 799 dolardan başlıyor. Bağımsız tasarımcılar ve web yöneticileri ile pazarlama ajansları için işe yarayabilir.
 • Kendi Kendine Barındırılan Paket ayda 1899 $ ‘dan başlıyor. Barındırma sağlayıcıları, alan adı kayıt kuruluşları, satıcılar vb.İçin iyidir..

Kullanacağınız avantajlar arasında, aracı kullanırken kesinlikle takdir edersiniz basit bir sürükle ve bırak editörü, entegre Google Cloud barındırma, 15’ten fazla üçüncü taraf entegrasyonunun kullanılabilirliği (Google Haritalar, Vimeo, Disqus, Mail Chimp, YouTube, SoundCloud, PayPal, Instagram, Twitter, Google Analytics vb.), alan adı bayi, anlaşılabilir ve kullanıcı dostu yönetici kontrol paneli, çeşitli ödeme ağ geçitleri, dinlenme API’sı, özel hesap yöneticisi ve daha fazlası.

7. Artıları ve Eksileri

Ucraft, yeni başlayanlar için iyi bir web sitesi oluşturucusudur, çünkü kodlama becerileri gerekli değildir. Dakikalar içinde farklı web sitesi türleri oluşturmak için kutudan çıkarılmış yeterli özellik sunar. Platformun uygun fiyatlı planları ve yararlanabileceği birçok ekstra işlevi var. Öte yandan, bazı kullanıcılar sayfa özelleştirme konusunda daha fazla esneklik gerektirebilirken, şablon seçimi hala biraz sınırlı görünebilir.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Şık şablonlar ve güçlü tasarım araçları.
&# X2714; Sürükle ve bırak düzenleyicisi sayesinde yeni başlayanlar için iyi.
&# X2714; Logo ve Açılış Sayfası Oluşturucu dahil birçok ücretsiz özellik.
&# X2714; İyi ücretsiz paket.
&# X2714; Entegre Google analizi ve güvenlik araçları.
&# X2714; Genişletilmiş müşteri desteği.
✘ Sınırlı şablon seçimi (63 tema).
Elements Öğeleri hareket ettirme şansı olmayan bölüm içi blok düzenleme.

Alt çizgi

Ucraft – kesinlikle yeni başlayanlar için çok yardımcı olacak şık, modern ve çekici bir web sitesi kurucusudur. Platform ayrıca karmaşık ve büyük ölçekli web siteleri oluşturmak için iyi bir çözümdür (forumlar hariç).

Bu web sitesi oluşturucu sunduğu özellikler yelpazesi nedeniyle güzel bir seçimdir. Güzel bir iş web sitesi oluşturmak bu platform ile çok kolay. Amaç için ihtiyacınız olabilecek her şey var: birkaç tıklama ile özelleştirilebilen zengin bir widget ve sürükle ve bırak blokları, web sitesinin daha fazla tanıtımı için SEO parametreleri ve birinci sınıf şablonlar.

Dahası, sistemi ücretsiz olarak test edebilirsiniz, ancak yine de belirli kısıtlamalar olacaktır. Bir deneyin, kontrol etmek zarar vermez. Hala uygun fiyatlı ve işlevsel bir web sitesi oluşturucu mu arıyorsunuz? Olmayın, çünkü Ucraft gerçekten dikkatinize değer!

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map