Vistaprint.com İnceleme

Vistaprint’e – geniş bir yelpazede web kurma ve iş pazarlama hizmetleri sunan bir Cimpress şirketidir. Sadece küçük işletmelerin ve girişimcilerin etkili tanıtım için harika fikirlerini bulmalarına ve uygulamalarına yardımcı olmak üzerine odaklandığı için web sitesi geliştirilmesine odaklanılmamaktadır. 1995 yılında kurulan Vistaprint, basılı medya, entegre barındırma ve e-ticaret, alan adı seçimi, web sitesi tasarımı ve diğer özelleştirilebilir küçük işletmeler gibi niş özel ürünlerin çeşitliliğini sağlayarak güncel, mantıksal olarak yapılandırılmış ve profesyonel olarak tasarlanmış özel pazarlama çözümleri geliştirmeye yardımcı olur pazarlama çözümleri.


Vistaprint hakkında bireysel bir web sitesi oluşturucu hakkında konuşmanın bir anlamı yok, çünkü şirket aslında. Bunun yerine, Webs, bu platformla hemen hemen aynı özellikleri ve seçenekleri sunar. Başka bir deyişle, Vistaprint, fiyatlandırma politikasında biraz farklı olan ve daha kapsamlı web tasarımı ve tanıtım hizmetleri sunan, gizlenmiş bir Web sürümü olarak adlandırılabilir..

Hala önemli Vistaprint özelliklerini öğrenmek istiyorsanız, sistemin ana ayrıntılarını ve göz önünde bulundurulması gerekenleri belirterek incelemeyi okuyabilirsiniz. Bu, son çözümü yapmadan önce Web’lerin veya Vistaprint’in avantajlarını öğrenmek isteyen kullanıcılara yardımcı olacaktır. Hazır mısın? Şimdi başlayalım!

1. Kullanım Kolaylığı

Tıpkı Web’ler gibi Vistaprint’in kullanımı da o kadar kolay değil. Bu temel olarak sistemin uzmanlaşması ve kapsadığı görev aralığı ile açıklanmaktadır. Sistemin kontrol paneli biraz modası geçmiş gibi görünüyor, ancak arayüzü herkes için anlaşılabilir olacak şekilde mantıklı bir şekilde yapılandırılmamış. İster bir acemi ister profesyonel bir web sitesi geliştiricisi olun, Vistaprint’i kullanımı kolay veya sezgisel olarak arayamazsınız..

Vistaprint Editör

Sistem, ana web sitesi ayarlarını değiştirmeyi ve web sitesi tasarımınız üzerinde çalışırken yaptığınız adımları kontrol etmeyi mümkün kılan Gösterge Tablosuna ve Oluşturucu’ya bölünmüştür. Gösterge Tablosu Premium, İstatistikler, Etki Alanları ve E-posta, Form Gönderme, Mobil, SEO Booster, Ayarlar ve Eşleştirme Ürünleri gibi sekmeler içerir. Başka bir kullanışlı araç, işletme bilgilerinizi arama motorlarında 100’den fazla yerel arama dizininde oluşturmanıza, güncellemenize ve dağıtmanıza yardımcı olan Yerel Listeler’dir. Builder modül tabanlıdır ve burada web sitesine ekleyebileceğiniz özelliklere ve öğelere erişim sağlayan birden çok bölüm, kategori ve sekme sunar.

Platformun avantajlarından biri, Vistaprint’in sayfada yaptığınız tüm değişikliklerin ve düzenlemelerin doğrudan ekranda görüntülendiği WYSIWYG web sitesi editörü ile birlikte gelmesidir. Yapmanız gereken, oluşturucunun alt kısmında bulunan sekmelerden gerekli öğeleri seçmek, bunları bir sayfaya sürüklemek ve konumlarını ayarlamaktır. Web sitenizin düzenine göre öğeleri değiştirebilir ve konumlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kayıt işlemi burada da hızlı ve kolaydır. Sadece kişisel ve iş verilerinizi belirtmek için alanları doldurun ve bu arada oldukça geniş olan şablon seçimine geçin. Bu kadar. Arayüz tasarımı ve gösterge paneli daha çağdaş ve sofistike bir görünüm gerektirmesine rağmen, sistem kodlama becerileri bilgisi anlamına gelmez..

2. Özellik Seti ve Esneklik

Hizmetin ana sayfasına erişir erişmez, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak sunduğu ürünler listesine rastlayacaksınız. İkincisi, her türlü basılı medyayı (broşürler, kartvizitler, posterler, afişler, açık hava tabelaları vb.), Pazarlama malzemeleri, logo ve marka geliştirme, tabela ve fuar ekranları, fotoğraf hediyeleri, davetiyeler ve kırtasiye, giyim, çanta, promosyon içerir ürün ve tasarım hizmetleri. Burada kendi web tabanlı projenizi tasarlamaya başlamak için Web Sitesi Oluşturucu’ya erişebileceğiniz Web Siteleri ve Dijital Pazarlama bölümü de bulunmaktadır. Aşağıda, sistemin farkında olmalarını gerektiren temel özellikleri incelendi.

e-Ticaret Platformu

Hizmet, web sitesine bir web mağazası eklemeyi mümkün kılar. Entegre e-ticaret motoru o kadar güçlü değil, ancak hemen hemen hiçbir zaman onunla iyi bir çevrimiçi mağaza kurabilir ve yönetebilirsiniz. Burada yapabileceğiniz şey, ürün listeleri, fotoğraflar, açıklamalar, parametreler, durumlar vb. Oluşturmak, eklemek ve düzenlemek. Bunların imalarına ve e-Ticaret hedeflerinize bağlı olarak çeşitli ürünlere kategoriler atamak da mümkündür..
Vistaprint Mağazası

Sistem, birden fazla alışveriş sepeti ürünü satmak için PayPal ödemelerini kabul eder ve gönderim seçeneklerini ayarlamayı mümkün kılar. Bir DIY web mağazası kurarken, Vistaprint mağazanızı Etsy platformun gelişmiş özelliklerine ve daha kapsamlı ödeme seçeneklerine erişmek için (varsa) hesabı. Son olarak, Vistaprint’in hizmet içinde yapılan satışlardan işlem ücreti almadığını unutmayın..

Zengin Stok Görüntü Kütüphanesi

Web sitesi oluşturucu, çeşitli konulara ait birçok stok görüntüsü arasından seçim yapmanızı sağlar. Kendi web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayan fotoğrafları seçin ve web sayfasına ekleyin.

Sosyal medya pazarlamacılığı

Sistem, sosyal medya pazarlama seçeneklerini kullanarak, yeni oluşturulan web sitenizi kolaylıkla tanıtmanızı sağlar. Bu, hedef kitlenin dikkatini çekmenin ve onları iş etkinliklerinizden, haberlerinizden ve güncellemelerinizden haberdar etmenin kesin yolu.

Marka Eşleştirme Araçları

Web sitesine daha fazla entegre etmek için daha önce oluşturduğunuz mevcut Vistaprint promosyon malzemelerini seçebilirsiniz. Sistem projeyi Vistaprint ile oluşturduğunuz resimler veya logolarla koordine edebilir. Bu, daha iyi iş tanımasına katkıda bulunur ve müşteri güvenini ve marka popülerliğini artırmaya yardımcı olur.

SEO Optimizasyonu

Vistaprint, kullanıcıların aramalarını basitleştirmek ve web sitenizin arama motorlarında daha iyi tanıtımına katkıda bulunmak için özel URL’lerle birlikte gelen çeşitli abonelikler sunar. Dahası, hizmet, müşterilerin popüler arama motorlarında gezinirken sizi en üst konumlarda bulabilmelerini sağlamak için bireysel SEO araçları sunar..

İstatistik Toplama Araçları

Derin web sitesi analizi yapmak ve akıllı pazarlama çözümlerini benimsemek için web sitesi istatistiklerinizi takip edebilirsiniz. Kontrol edebileceğiniz ve analiz edebileceğiniz faktörler arasında, web sitesi trafiğini, ziyaretçilerin geldiği yerleri, dönüşüm oranlarını, belirli bir zaman aralığında web sitesi ziyaretlerini vb. İzlemek mantıklıdır..

Ücretsiz simgeler, videolar ve görüntüler

Vistaprint geliştiricileri görüntülerin web sitesi kalitesini artırabileceğini veya bozabileceğini iyi bilmektedir. Böylece, stokta mevcut olan yüksek kaliteli simgeler, videolar ve görüntülerin zengin bir koleksiyonunu sunarlar..

Blog İçeriği

Vistaprint ile işlevselliğini kullanarak bir blogu başarıyla başlatabilir, yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz. Bu, yalnızca birkaç tıklama ile yapılır ve blog yayınları eklemenizi, düzenlemenizi ve planlamanızı sağlar.

Yerel Listeler

İşletmenizin popülaritesini artırmak ve müşteri tabanı oluşturmak istiyorsanız, şirket bilgilerinizi birden çok yerel giriş dizinine gönderebilirsiniz. Bu, ürün popülaritesinin, dönüşüm oranlarının, trafik katılımının ve arama motorlarındaki hizmetlerinizin artan talebinin hızlı büyümesini sağlar. Genellikle, hizmet 100’den fazla çevrimiçi yerel dizin ile şirketinizi kaydettirmeyi mümkün kılar – bu sadece birkaç dakika meselesidir!

Eşleşen Ürünler Aracı

İş alanınıza bağlı olarak Vistaprint, uzmanlaştıkları özel baskılı pazarlama malzemeleri yelpazesini sunacaktır. Bu özellik sayesinde web sitenizin ziyaretçileri basılı kartvizitler, kıyafetler, kartpostallar, afişler, logolar ve ek olarak diğer öğeleri sunabileceklerdir. iş popülaritesine katkıda bulunmak.

Bülten Aracı

Müşterilerinizi ticari etkinliklerden, haberlerden veya güncellemelerden haberdar etmek istiyorsanız, onlara düzenli olarak bültenler gönderebilirsiniz. Premium plan kullanıcıları, gelişmiş metin ve görüntü biçimlendirme seçenekleri için HTML kodlama becerilerini uygulayabilir.

3. Tasarımlar

Tema Sayısı:1000
Ücretsiz Temalar&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım✘ HAYIR
CSS Kod Düzenleme:✘ HAYIR

Şu anda Vistaprint, kartvizitlerinize ve sektör gereksinimlerinize uygun yaklaşık 1000 şablon sunmaktadır. Şablonlar mobil uyumludur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli bölümlere ayrılmıştır. Burada bunların hiçbiri yok: Tüm Şablonlar, Yeni Tasarımlar, Genel ve Boş Tasarım. İkinci seçenek, boş bir tema seçmenizi ve gereksinimler ve mevcut bilgiler açısından sıfırdan düzenlemenizi sağlar.

Hangi şablonu seçerseniz seçin, birkaç tıklama ile hızlı bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için, ücretsiz stok görüntüleri veya kendi resimlerinizi yükleyebilir ve kullanabilirsiniz, işletme logonuzu ekleyebilir ve düzenleyebilir, marka paletinize uyacak renk düzenini seçebilir, yazı tiplerini ve metinleri düzenleyebilir, içerik ekleyebilir, kaldırabilir ve düzenleyebilir, web sitesi kurabilirsiniz gövde, gezinti çubuğu ve altbilgi vb. Herhangi bir nedenle seçilen şablondan memnun değilseniz, en uygun varyantı bulana kadar aralarında her zaman geçiş yapabilirsiniz..

Vistaprint Şablonları

Unutmamanız gereken şey, her şablonun içerik bloklarından, modifikasyondan ve uygun bir web sitesinin oluşturulmasına neden olan uygun düzenlemeden oluşmasıdır. Bu, web sitesi oluşturucuyu doğada sezgisel hale getiren ve ilk kez kullanan kullanıcıların bile hareket halindeyken web siteleri oluşturmasına ve yönetmesine izin veren özelliktir. Bloklar da tamamen özelleştirilebilir ve birkaç tıklamayla kendi içeriğinizle doldurabilirsiniz. Sistem ile birlikte gelen mobil editör, projenizin mobil sürümünü zamanında kurmayı mümkün kılar. Vistaprint’in herhangi bir CSS / HTML kodu düzenleme seçeneği sunmadığını unutmayın. Bu, benzersiz web sitesi tasarımı oluşturmayı imkansız hale getirir, ancak bu teknik olmayanlar için çok önemli değildir. Platform aynı zamanda kendi video kanalınızı oluşturmanıza ve YouTube nişiyle ilgili videoları projenize entegre etmenize olanak tanır.

4. Müşteri Desteği

Vistaprint müşteri desteği iyi bir seviyede. Hizmetle çalışırken karşılaştığınız sorularınız veya sorunlarınız ne olursa olsun, burada da iyi yanıtlar ve çeşitli destek seçenekleri bulacaksınız. Böylece platform, abonelerine fikirlerini ve deneyimlerini paylaşmak için sosyal ağlarda onlarla bağlantı kurma fırsatı sunuyor. E-posta ve telefon yardımı hizmette mevcuttur ve kullanıcıların sorgulama anından itibaren yaklaşık 24 saat içinde nitelikli yardım almalarını sağlar. Bu kaynaklardan gerekli bilgileri bulmayı hala başaramıyorsanız, Vistaprint, uzmanları şu anda web sitenizle ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuzla ilgili size yardımcı olmaya hazır olan 7/24 Sohbet Şimdi penceresi sunuyor..

Sisteme kaydolduktan hemen sonra, iyi bir web sitesi oluşturmak için hizmete nasıl başlayacağınıza dair kapsamlı bir video kılavuzu göreceksiniz. Yukarıda belirtilen seçeneklerin yanı sıra, web sitesi oluşturucu, self-servis araçları, topluluk forumu ve sistemin avantajlı kullanımıyla ilgili yararlı öğreticiler, makaleler ve yönergeler içeren kapsamlı Bilgi Bankası sunar..

5. Fiyatlandırma Politikası

Vistaprint’in web sitesi oluşturucu ile çalışmanın temellerini keşfetmenize izin veren ücretsiz bir planı yoktur. Ancak, daha sonra yükselteceğiniz planın tüm özellik kümesini test etmeyi mümkün kılan bir aylık ücretsiz deneme var. Bugün itibariyle, sistemin üç ücretli aboneliği vardır:

 • Başlangıç ​​(aylık $ 5);
 • Standart (18 $ / aylık);
 • Premium (aylık 25 ABD doları).

Planlar sunulan hizmetler ve araçlar açısından farklı olsa da, her biri hala web siteniz için oluşturabileceğiniz sınırsız sayıda sayfa, ücretsiz hosting ve telefon desteği ile birlikte gelir. Ne kadar pahalı bir plan seçerseniz, bir web sitesi tasarlamak için o kadar gelişmiş seçenekler elde edersiniz.

Vistaprint Fiyatlandırma

Kendin Yap web sitesi oluşturma konusunda endişelenmek istemiyorsanız, Vistaprint uzmanlarından biri tarafından geliştirilen özel yapım bir web sitesi sipariş edebilirsiniz. Hizmetin maliyeti $ 35 / ay’dan başlar ve hazır tasarımı onaylayana kadar ücretsiz kalır. Sistem web tasarımcıları tarafından sunulan hizmetlerin fiyat listesine göz atın:

 • Temel Ajans (35 $ / aylık);
 • Standart Ajans (45 $ / aylık);
 • Premium Ajans (55 $ / ay).

6. Artıları ve Eksileri

Vistaprint çok çeşitli hizmetler ve seçenekler sunar. Bu, sistemi sıradan web sitesi oluşturucularına kıyasla kalabalığın arasından bir ölçüde öne çıkaran şey. Açıkçası, böyle bir uzmanlık, teknoloji meraklısı olmayan kullanıcılar ve web tasarım uzmanları için avantajları ve dezavantajları yoktur. Hemen bunları hızlıca kaydedelim:

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Çeşitli ihtiyaçları karşılamak için geniş hizmet yelpazesi;
&# X2714; Sürükle ve bırak işlevselliği ile WYSIWYG web sitesi editörü;
&# X2714; Entegre e-Ticaret platformu;
&# X2714; Mobil editör;
&# X2714; Sosyal medya entegrasyonu;
&# X2714; İyi müşteri desteği;
&# X2714; Zengin şablon seçimi.
✘ Sınırlı sayıda ücretsiz tasarım;
Code Kod düzenleme erişimi yok;
✘ Şablon kalitesi arzulanan çok şey bırakıyor;
Custom Tasarım özelleştirme seçeneklerinin eksikliği;
✘ Pahalı fiyat politikası.

Sonuç olarak

Kullanım kolaylığı:7/10
Özellikleri:6/10
Tasarım:6/10
Teknik Destek:9/10
Fiyatlandırma:7/10
Genel puanı:7.0 / 10

Vistaprint – aynı anda bir dizi çevrimiçi ve çevrimdışı hizmeti kapsayan bir sistemdir. Şirket, geniş bir yelpazede tasarım, pazarlama ve tanıtım hizmetleri sunan küçük işletmelerin ve girişimcilerin ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Başlangıçta teknik olmayanların niyetlerine ve gereksinimlerine yöneliktir, ancak deneyimli web sitesi geliştiricileri tarafından da kullanılabilir. Vistaprint aynı zamanda web sitesi oluşturucunun hizmetlerini de sunmaktadır, ancak şirketin resmi ortağı olan Web’lere benzer..

Vistaprint’in sağladığı özellik ve hizmetler Web’ler tarafından sunulanlarla aynıdır. Sistemler arasındaki tek fark fiyatlandırma politikasıdır. Yalnızca web sitesi geliştirmeye odaklanmayan daha tam özellikli bir hizmet olan Vistaprint, sağlanan hizmet miktarında da farklılık gösteren daha pahalı fiyatlar sunar.

Vistaprint teste değer mi? Web’lerle zaten çalıştıysanız ve ek pazarlama ve iş geliştirme ihtiyaçları gerektirmiyorsa, onsuz kolayca gidebilirsiniz. Web’leri test etmeyi başaramadıysanız, ancak iyi bir web sitesine ihtiyacınız olsa bile, Vistaprint en iyi çözüm değildir. Sadece zaman, çaba ve bütçenize değmez. Neden bu kadar çok yerleşik, denenmiş ve test edilmiş web sitesi oluşturucu varsa, web siteniz için belirsiz bir gelecek risk ve seçim?

Vistaprint’i Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map