WebsiteBox İncelemesi

Websitebox.com İncelemesi


WebsiteBox – en iyilerinden biridir emlak sitesi inşaatçıları şu günlerde. Platform, web varlığını ve mülklerini çevrimiçi olarak listeleme şansı arayan emlakçılar için tasarlanmıştır. 2012 yılında geliştirilen yazılım, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da WebsiteBox ile inşa edilen binlerce gayrimenkul web sitesini içeren iş alanında büyük bir başarı elde etti..

Platform yıllar içinde gelişti. Bugün, SEO ayarları, web sitesi özelleştirme, barındırma, entegrasyonlar ve teknik beceriler olmadan uygulanabilecek diğer seçenekleri içeren biraz daha gelişmiş özellikler sunuyor. Bir emlakçı olarak yeni başlıyorsanız, bu ürün işe yarayabilir.

WebsiteBox’ın dikkat ve para vermeye değip değmeyeceğini öğrenmenin zamanı geldi.

Lehte ve aleyhte olanlar

Platform, emlakçı olarak başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Entegre sayesinde kullanımı kolaydır sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu. Kullanıcılar, gerekli önceden oluşturulmuş özelliklere sahip hazır şablonlardan herhangi birini seçebilir. Öte yandan, uzun vadede bazı rahatsızlıklara neden olabilecek özelleştirme seçeneklerinin eksikliği.

Artıları:
WebsiteBox Eksileri:
&# X2714; Kullanım kolaylığı – teknisyen olmayanlar, web sitesi oluşturucuyu kullanmayı kolay bulacaktır. Önceden tasarlanmış maketler gerekli öğeleri veya sayfadaki bölümleri içerirken düzenleyici sürükle ve bırak işleviyle birlikte gelir.
&# X2714; Hepsi bir arada – web sitesi oluşturucunun kendisi dışında, kullanıcılar Amazon Web Services, MLS listeleme entegrasyonu, CRM özelliği ve Lead Capture özelliği tarafından desteklenmektedir.
&# X2714; Entegrasyonları – kullanıcılar tüm büyük Google hizmetlerini bir tıklama ile bağlayabilirler.
&# X2714; Yazılım Yükseltmeleri – yazılım modern teknoloji trendlerine ayak uydurur. Geliştiriciler düzenli olarak otomatik olarak etkinleştirilen yeni güncellemeler sunar.
Ücretsiz Deneme Yok – platformu kullanmaya başlamak için yıllık planlardan herhangi birini seçmeniz gerekir. Ancak, 30 günlük para iade garantisinden yararlanabilirsiniz
Sınırlı Tasarım Seçenekleri – şablonların çoğu, bunları özelleştirmek veya değiştirmek için birkaç fırsatla aynı görünür.

Web sitesi oluşturucu hakkında biraz karışık mı hissediyorsunuz? Endişelenme. Sizin için nasıl durduğunu açıklayacağız.

Bu ne için iyi?

Yazılım, web varlıklarını yerden oluşturmayı planlayan emlakçılar için iyi bir seçenektir. WebsiteBox, kullanıcıların özelliklerini listelemelerine ve portföyü vurgulamasına izin verecek kadar işlevsellik sunar. İçin destek ile geliyor MLS / IDX entegrasyonları, Entegre CRM sistemi, SEO ayarları ve diğer bazı özellikleri tüm temel emlak web sitesi özellikleri sağlamak için.

Bir Gayrimenkul Sitesinin Sahip Olması Gereken Özellikler?

Yepyeni bir site ile gayrimenkul nişine girerken, aşağıdakilere sahip olduğundan emin olmanız gerekir:

 • Basit Gezinme – fikir, ziyaretçilerin ilgilendiği tüm sayfalara hızlı ve kolay erişim sağlamaktır. Tüm bölümler uygun şekilde yerleştirilmiş ve kolay erişilebilir olmalıdır.
 • Liste – bu, MLS / IDX entegrasyonunun hayati önem taşıdığı yerdir. Her yeni mülkü manuel olarak eklemeyi çok sevmezsiniz.
 • Emlak Resimleri – yüksek kaliteli görüntüler fark yaratabilir. Şık bir galeriye sahip olmak ve farklı biçimlerdeki özellik resimlerine sahip olmak da işe yarayabilir (not: özellik resimleri, belirli bir mülkü listeleyen aracıya bağlı olarak WebsiteBox kontrolünde değildir).
 • İletişim bilgileri – ziyaretçilerin mülk sahibiyle iletişim kurmasını kolaylaştırın. Basit iletişim formları ve bloklar kullanışlı olacaktır.
 • Detaylı Arama – ayrıntılı mülk bilgisi için filtrelerin entegrasyonu (yatak sayısı, tesisler, altyapı vb..) kullanıcı izlenimini de artırır.
 • Bilgi Hakkında – kendiniz hakkında birkaç kelime söylemek web sitesinin güvenilirliğini artıracaktır.

WebsiteBox, yukarıda belirtilenlerin hepsiyle başa çıkmak için güçlü bir işleve sahiptir. Yapım sürecinin kendisine gidelim.

Kullanım kolaylığı

Burada tipik bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusuyla ilgileniyoruz. Yazılım, hem yeni başlayanlara hem de profesyonellerin yerden gayrimenkul web siteleri oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır programlama veya kodlama olmadan. Fikir oldukça basit. Önceden yüklenmiş özelliklere sahip bir şablon seçersiniz, kendi içeriğinizi, mülk resimlerinizi ve iletişim bilgilerinizi eklersiniz. O zaman sadece etki alanını bağlamanız, web sitenizi yayınlamanız ve işte buradasınız! Global Web’e Hoş Geldiniz.

Kötü haber şu ki, diğer birçokların aksine popüler web sitesi kurucuları, WebsiteBox ücretsiz deneme veya demo hesabı sunmaz. 30 günlük geri ödeme garantisi vardır. Ancak, yazılım araçlarına erişmek için yine de ödeme yapmanız gerekir. Bununla birlikte, 60 saniyeden daha kısa sürede yepyeni bir site oluşturma fikri çok ilham verici görünüyor.

Başlangıç

Şarkı söylemek için, kullanıcının önce bazı temel bilgileri hissetmesi gerekir. Sistem, e-posta adresine ek olarak ad ve soyadı vermenizi ister. Ardından bir şifre oluşturmanız, Şartları kabul etmeniz ve “Kaydol” düğmesine basmanız gerekir.

Kayıt ol

Bir sonraki aşamada, adres adı, şehir, telefon, posta kodu vb. Dahil olmak üzere şirket bilgilerini vermeniz gerekecektir. Son adım, istediğiniz şablonu seçmek, bir plan satın almak ve kontrol paneline girmek..

Şirket ekle

Web Sitesi Düzenleme

Daha önce de belirttiğimiz gibi, düzenleme işlemi mevcut platformların özelleştirilmesine odaklanmıştır. WebsiteBox editörü size kafa görüntüsü yüklemenizi, yeni resimler kapsayıcılarını değiştirmenizi veya eklemenizi (yüksek çözünürlüklü stok görüntülerine erişim sağlar), video kapsayıcıları ekleyebilir, kendi resimlerinizi / videolarınızı yükleyebilir, ipotek hesap makinesi, ev değerleme, blog, referanslar gibi kaplar ekleyebilir , haritalar, eğlenceli gerçekler, geri sayım ve daha fazlası. Sistem oldukça iyi web tasarım özellikleri sunuyor.

Ek enstrümanlar, özel favicon ekleyip düzenleyebileceğiniz Logo Yükleme işlevini içerir. Ayrı bir Üstbilgi ve Altbilgi logosu yüklemeniz gerekeceğinden, bir şey biraz garip görünüyor. Logoyu düzenledikten ve kaydettikten sonra, otomatik olarak sayfada görünecektir.

WebsiteBox özelleştirmesi

Özelleştirme işlemi temel olarak sayfa bloklarına veya kapsayıcılara dayanır. Platform, listeleme, galeriler, haritalar, CTA blokları, hesap makineleri, SSS ve Fiyatlandırma bölümleri, vb. İçeren bir dizi öğe sunar. Tek yapmanız gereken içeriği değiştirmek, benzersiz mülk fotoğrafları eklemek ve giriş (bunu özellik bölümünde nasıl yapacağınızı göstereceğiz).

Etki Alanına Bağlan

WebsiteBox kullanıcılarının iki seçeneği olacaktır. Birincisi, alan adı. İkincisi, etki alanı adını doğrudan platformdan satın almaktır. Diyelim ki zaten web sitesine bağlanmak istediğiniz bir alan adınız var. Bu durumda, site ayarlarına yalnızca bir Etki Alanı bölümü girmeniz ve “Mevcut Birini Ekle” yi seçmeniz gerekir.

WebsiteBox bağlantı etki alanı

Sonra sağlanan alana yazmanız gerekir. Sistem kayıtlı olup olmadığını otomatik olarak kontrol eder. Her şey yolundaysa, “DNS’ye Ekle” seçeneği etkinleştirilir. Düğmeye bas. İşlemi tamamladıktan sonra ad, Etki Alanı bölümünde görünecektir. Burada değiştirilebilen tüm ayarları ve kayıtları görebilirsiniz. Ayrıca, paylaşabilir, silebilir veya yenisini ekleyebilirsiniz.

Artık değişiklikleri kaydedebilir, web sitenizi yayınlayabilir ve yayınlayabilirsiniz.

Özellikleri & Esneklik

WebsiteBox, kullanıcıların beklediği kadar zengin özelliklere sahip görünmese de, hala hazır emlak web siteleri oluşturmak ve tanıtmak için temel işlevsellik sağlar. Temel seçenekler şunlardır:

Liste Seçenekleri

Tarihsel olarak, gayrimenkul siteleri MLS listeleme ile ilgilidir. WebsiteBox bu işi iyi yapıyor. Bir yandan ziyaretçilerinize kusursuz navigasyon sunabilirsiniz. Öte yandan, sistem kesintisiz bir MLS / IDX listeleme entegrasyonu ile birlikte gelir.

WebsiteBox listeleme seçenekleri

Kullanıcılar ABD ve Kanada’da halihazırda entegre edilmiş 300’den fazla mülkten yararlanabilir. Kullanıma hazır tam özellikli bir emlak panosu alırsınız. Ayrıca, kullanıcılar özel ayarlar ekleyerek girişi özelleştirebilir.

Özellikleri yatak veya banyo sayısına ve boyuta göre sıralayabilirsiniz. emlakçılar bazı özellikleri etkin, iptal edilmiş, beklemede vb. olarak tanımlayan belirli renklerle işaretleyebilirler. Son olarak, otomatik harita görünümleri, özellik karşılaştırmaları, mahalle karşılaştırmaları ve daha fazlası da vardır..

G Suite Entegrasyonu

Web sitesi oluşturucu, tüm büyük Google hizmetleri ve ürünleri için destekle birlikte gelir. Google Takvim, Google Drive, Haritalar ve Hangouts’u içerir.

AWS Barındırma

Hepsi bir arada bir çözüm olarak, WebsiteBox zaten plana dahil olan barındırma olanakları sunar. Platform, büyük pazarlar ve gayrimenkul projeleri tarafından kullanılan Amazon Web Services tarafından desteklenmektedir. Servis iyi çalışma süresi ve genel performans vaat ediyor.

Özel CRM

Tüm kişileri tek bir yerden tutmak ve yönetmek için harika bir araç. İş arkadaşlarınızla bir araya gelmenize ve ekip panosuna ekip erişimine erişmenizi sağlayan ortak bir çalışma özelliği vardır. CRM, potansiyel müşterilerinizi günlük, haftalık veya aylık sıklıkta beslemek için otomatik e-postalar göndermenize olanak tanır. E-posta, potansiyel müşterilere gereksinimlerine (bütçe, boyut, yatak vb.) Dayalı bir mülk listesi sunacaktır. Bunu, Gösterge Tablosundaki Kişiler simgesini ve ardından kişinizden birini tıklayarak, Kriterleri tanımlamak için Güncelleme Durumu ve Liste Seç altında listeleniyor. Neredeyse, müşterilerinize piyasaya isabet eden yeni mülklerle ilgili taleplerinizi yanıtlamak için bir damla e-posta kampanyası düzenlemeye benzer.

WebsiteBox özel crm

tasarlamak & Şablonlar

WebsiteBox şu anda 20 farklı şablon sunuyor. Hepsi mobil uyumludur. Ayrıca, Windows ve Mac ile uyumludurlar. Düzenleme işlemi sırasında mobil cihazda nasıl göründüklerine bir göz atabilirsiniz. Düzenlerin çoğu oldukça benzer olmasına rağmen genel tasarım iyidir.

WebsiteBox şablonları

Başka bir dezavantajı web tasarım araçlarının eksikliği. Kullanıcılar sadece bazı blokları yeniden düzenleyebilir, yeni kapsayıcılar ekleyebilir ve tema tasarımı ayarlarından bazılarını değiştirebilir.

Müşteri desteği

Platform hakkında sevdiğimiz şey müşteri desteğidir. Kullanıcılar, WebsiteBox temsilcileriyle doğrudan telefon aracılığıyla iletişim kurabilir. Çevrimiçi olarak herhangi bir soru sorabileceğiniz basit bir iletişim widget’ı var.

WebsiteBox müşteri desteği

Bunun dışında, her konuda edebi konularda YouTube rehberleri ile birlikte büyük bir video eğitim kütüphanesi var. Farklı planlarla nasıl başlayacağınızı öğreneceksiniz. Video kılavuzları, web sitesi düzenleme sürecini ve SSL sertifikalarını bağlama gibi daha dar sorunları vurgular.

Gerekli yardımı almanın bir başka yolu da alan adı ayarları, web siteleri, kaydolma, entegrasyonlar, listeler vb. İle ilgili onlarca tartışılmış konuyu içeren Destek bölümünü ziyaret etmektir..

Planlar & Fiyatlandırma: WebsiteBox’ın Maliyeti?

Web sitesi oluşturucu, üç ana planına ek olarak yıllık tabanlı bir faturalandırma modeli sunar:

 • Temel başlangıç ​​tarihi: 99 $ fiyata barındırma ve ücretsiz şablonlar dahil yıllık.
 • Standart maliyetler 199 $ CRM entegrasyonu ve ücretsiz MLS / IDX listesi dahil yıllık.
 • Artı maliyet maliyeti 299 $ ek bloglama ve olası satış yakalama özellikleriyle.

Kullanıcılar 30 günlük kullanım sırasında geri ödeme talep edebilir. Artı planı, en fazla 5 açılış sayfası oluşturmanıza olanak tanır. Websitebox ayrıca, brokerlerin kazanılan web sitelerine sahip olmalarına ve tüm temsilcilerine (ofis ile aynı tema, logo ve renkle) bir web sitesi sağlamalarına izin veren bir Office planı sunar. Hizmet şu anda bunu hizmet listesi web sitesinde göstermiyor, ancak bu teklif çevrimiçi sohbet yoluyla sorulduğunda uygulanabilir.

Gerçek WebsiteBox Web Sitesi Örnekleri

Palm Beach Emlakçıları

Palm Beach Emlakçıları

Emlâk ofisi

Emlâk ofisi

Emlakçı Web Sitesi

Emlakçı Web Sitesi

Ev Bulma Ajansı

Ev Bulma Ajansı

Yerel Emlak Uzmanı

Yerel Emlak Uzmanı

Emlak Arama Web Sitesi

Emlak Arama Web Sitesi

Websitesi Kutusu İnceleme Sonucu

WebsiteBox basit emlak siteleri oluşturmak için bir web sitesi kurucusudur. Hem nişte ilk adımlarını atan, hem de çevrimiçi temsil etmek isteyen emlakçılar ve emlak piyasasında profesyoneller için iyidir. Platformun kullanımı çok kolaydır. Listeler, filtreler, üçüncü taraf entegrasyonları vb.Dahil olmak üzere bir emlak web sitesi oluşturmak için gereken tüm özellikleri sunar..

Ancak, web sitesi özelleştirmesi konusunda kesinlikle esneklikten yoksundur. Ayrıca, pahalı planlar tek bir projeyi yönetmenizi sağlar (açılış sayfaları dahil). Burası daha esnek bir alternatifin olmasını isteyebileceğiniz yerdir WordPress sonsuz web tasarım fırsatlarıyla veya Wix nihai hepsi bir arada web sitesi oluşturma çözümü olarak.

WebsiteBox’u Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map