WebsiteBuilder.com İnceleme

WebsiteBuilder.com İnceleme


WebsiteBuilder.com – Masaüstü ve mobil projeleri başlatmak ve yönetmek için gereken ayırt edici bir özellik kümesi ve tasarım özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelen popüler bir akıllı web sitesi oluşturucusudur. Hizmet, kaliteli web siteleri başlatmak için karar vermiş yeni başlayanlar ve web tasarım profesyonelleri için eşit derecede harika çalışıyor kodlama olmadan.

2014 yılında kurulan WebsiteBuilder, web tasarım nişinin değerli bir temsilcisi olmak için özellik setini genişletti. Platform, sezgisel ve basit bir şekilde çekici kişiselleştirilmiş tasarımlar oluşturmaya izin verir. Sadece birkaç soruya cevap verin ve hangi nişte uzmanlaşırsanız çalışın, sistemin sizin için bir web sitesi oluşturma şeklini izleyin.

WebsiteBuilder ile geliştirilen proje tüm cihazlarda etkileyici görünüyor. Ayrıca süper hızlı ve SEO dostu. Platformla çalışmak için kodlama becerilerine veya teknoloji bilgisine sahip olmaya gerek yoktur – gerçekten uygundur ve projenizi büyütmeye yardımcı olmak için birden fazla tasarım, yönetim ve tanıtım aracına erişim sağlar.

WebsiteBuilder incelemesini tam ve kapsamlı olarak öğrenmek ister misiniz? Tam olarak bunu yapacağız. En iyi web kurma platformunu seçmeye gelince, sistem hakkındaki bilgileri, öne çıkan artılarını ve eksilerini ve çok önemli olan diğer önemli yönleri keşfetmek için makaleyi okumaya devam edin. Şimdi başlayalım.

1. Kullanım Kolaylığı

Platform tarayıcı tabanlıdır, yani ön kurulum gerektirmez. Kayıt işlemi basit ve hızlıdır. Hesabı oluşturmak ve kontrol paneline erişmek için giriş bilgilerinizi sağlamanız yeterlidir. Burası yeni bir web sitesi oluşturabileceğiniz, mevcut projeleri yönetebileceğiniz, daha yüksek hesaplara geçebileceğiniz, bir alan adı bağlayabileceğiniz ve diğer mevcut özelliklere göz atabileceğiniz yerdir..

Sezgisel düzeni ve yapısı nedeniyle WebsiteBuilder’ın kullanımı oldukça kolaydır. Düzenlemeye başlamak için bir web sitesinin kontrol paneline eriştiğinizde, kolayca başlamanıza yardımcı olacak ayrıntılı bir rehber sunulur. İhtiyacınız yoksa veya görevle kendi başınıza başa çıkacağınızı düşünüyorsanız öğreticiyi atlayabilirsiniz. Neyse ki, sistem başlangıç ​​dostudur ve kişiselleştirilmiş bir proje oluşturmak için programlama veya tasarım becerileri bilgisi anlamına gelmez. Burada her şey oldukça basit ve anlaşılır.

Builder gösterge tablosu

İhtiyacınız olan şey, uzmanlık alanınıza uyan tasarımı seçmek ve sistemin sunduğu araçları, özellikleri ve öğeleri kullanarak düzenlemeye başlamaktır. Metinleri ve görüntüleri düzenleyebilir, medya dosyaları yükleyebilir, yeni sayfalar ekleyebilir ve istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Yapılan düzenlemeleri geri almanız gerektiğini düşünüyorsanız, bunu istediğiniz zaman yapabilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Web sitesinin kontrol paneli yeni web sayfaları eklemenize, her sayfanın tasarımını özelleştirmenize, bir web mağazası ve blog eklemenize, web sitesi istatistiklerini ayarlamanıza ve kontrol etmenize ve projeyi genel olarak yönetmenize izin verir.

Web SitesiBuilder editörü

Bir dizi unsurdan oluşan “Bölümler” menüsüne doğrudan erişim vardır. Bölümler önceden tasarlanmıştır ve seçiminizi yapmadan önce birden çok şablonu önizleyebilirsiniz. Web sitesi oluşturucunun yönetici paneli hakkında en sevdiğim şey, standart metin düzenleyicisinin basitliğini profesyonel web tasarım paketinin gücü ile birleştirmesidir. Örneğin görüntüleri düzenlerken opaklık, hizalama, yer paylaşımı, kenarlık yuvarlaklığı, öğe eylemleri ve davranışları vb. Gibi özelliklerle oynayabilirsiniz..

Yeni başlayanlar için diğer site üreticilerine benzer şekilde, tüm web sitesi oluşturma sürecini kolay ve eğlenceli hale getiren bir sürükle ve bırak editörü ile desteklenmektedir. Web sitesinde bulunan tüm içerik özelleştirilebilir.

Web sitesi oluşturucunun kullanımı kolay olsa da, arayüzü deneyimsiz kullanıcılara biraz zor gelebilir. Eklemek istediğiniz bölümler veya öğeler bazen üst üste binerek onları yönetmeyi zorlaştırır. Bununla birlikte, sistemle çalışmaya alıştığınızda, bu sizin için bir sorun olmayacaktır..

2. Özellikler & Esneklik

WebsiteBuilder, basit broşür benzeri kurumsal sitelerden çevrimiçi portföylere ve web mağazalarına kadar çeşitli web sitesi türleri oluşturmak için çok yönlü bir site oluşturucusudur. Haritalar, formlar, galeriler, belgeler, e-Ticaret uzantıları ve daha fazlası: Site işlevselliğinizi genişletmek için etkileyici bir yerleşik widget seçimine sahiptir. Şimdi en önemli olaylarını tartışalım.

Akıllı Web Sitesi Oluşturucu

Sistem, niş uzmanlığına bağlı olarak projeniz için en iyi şekilde çalışan düzenleri ve öğeleri otomatik olarak seçen akıllı bir web sitesi oluşturucu olarak konumlandırılır. Sistem en uygun medya dosyalarını bile seçebilir ve sizin için içerik başlatabilir. Sadece üreteceği birkaç soruyu cevaplayın ve sonucu bekleyin. Proje hazır olur olmaz, istediğiniz sonucu elde etmek için projeyi özelleştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz..

Blog

Web sitesi oluşturucu, tam özellikli bloglar oluşturarak ve yöneterek fikirlerinizi dünya çapında paylaşmanıza olanak tanır. Blog özelleştirmesi kolay ve hızlıdır. Blog oluşturma projenize başlamak için birkaç adımı tamamlamanız gerekir. Böylece, “Blog” bölümüne gidin, ardından uygun bir şablon seçin, bunun için bir başlık oluşturun ve bir açıklama gönderin. İkincisi çok uzun olmamalı, ancak blog uzmanlığınızı ve hedefinizi ortaya koymalıdır. Kısa, ancak bilgilendirici, okunabilir ve anlaşılması kolay olduğundan emin olun.

WebsiteBuilder site oluştur

Bundan hemen sonra etiket bulutunu doldurun. Zaten hazır içerikle geliyor. Göreviniz ihtiyaçlarınıza, web sitesi türüne ve uzmanlığa göre düzenlemektir. Son olarak, blog feed’i bölümüne ilerleyin – alanları tıklayıp kendi içeriğinizi ekleyerek blog yayınlarınızı ekleyin ve özelleştirin. Blog editörü sezgisel ve kullanıcı dostudur. Burada kalıcı bağlantıyı düzenleyebilir, kendi kapak resimlerinizi ekleyebilir, öne çıkan yayınları vurgulayabilir, yenilerini sabitleyebilir ve blogunuza fazladan poz vermek için başka işlemler yapabilirsiniz. Sonuç olarak, WebsiteBuilder çoğu sistem kullanıcısına hitap eden değerli bloglama işlevselliği ile birlikte gelir.

e-Ticaret

WebsiteBuilder ile fiziksel / ticari ürünler satmaya başlamak için web sitenize e-Ticaret işlevselliği ekleyebilirsiniz. Bu, güvenilir işletme varlığı oluşturmaya, yeni müşteriler çekmeye, çevrimiçi mağazanızı önde gelen arama motorlarıyla dizine eklemenize, satışlarınızı artırmanıza ve öncelikli destek almanıza olanak tanır. Bu amaçla, web sitesi oluşturucu, yeni ürünlerin ve kategorilerinin eklenmesi ve yönetimi, ürün açıklamaları ve fotoğrafları sağlama, indirim kodları vb..

Web SitesiBuilder e-ticaret

Tüm WebsiteBuilder mağazaları, müşterilerin elindeki cihazları kullanarak istedikleri yerden ve istedikleri yerden kolayca ödeme yapmalarını sağlamak için varsayılan olarak mobil uyumludur. Sistem aynı zamanda web mağaza ayarlarını otomatik olarak yapılandırarak kullanıcıların ödeme sağlayıcıları, gönderim yöntemleri ve vergiler konusunda endişelenmelerine gerek kalmayacak. Bu, web sitesinin kontrol panelinde rahatlıkla yapılır. Dahası, tüm müşterilerin ödeme bilgileri gizli kişisel verileri tamamen güvenlidir ve yetkisiz üçüncü taraf erişiminden korunur. Web sitesi performansınızı, siparişlerinizi, ziyaretçilerinizi, gelir bilgilerinizi vb. İzlemenize yardımcı olmak için entegre analitik burada da mevcuttur.

Burada ciddi bir sorun var: bir web mağazası oluşturmak istiyorsanız, ücretli planlardan birine yükseltmeniz gerekir – ücretsiz bir plan bu seçeneği sunmaz.

Web Sitesi İstatistikleri

Platform, web sitesi kontrol panelinde bulunan İstatistikler bölümüne erişim izni verir. Burası, web sitenizle ilgili tüm bilgileri bulabileceğiniz ve inceleyebileceğiniz yerdir. Bu, trafik miktarı, kullanıcıların geldiği konum ve dalgalanmalar, web sitesi terk oranları, genel performans, belirli bir zaman aralığındaki ziyaret sayısı ve işletmenizle ilgili diğer önemli faktörler hakkındaki verileri içerir.

Marka E-postası

Web sitesi oluşturucu, markanızla ilişkilendirilecek kendi GSuite e-postanızı almanızı sağlar. Ayrıca, GSuite tarafından sağlanan diğer araçları ve hizmetleri de kullanabileceksiniz. Bunlar iletişim araçlarını (çevrimiçi takvim, Duo özelliği), işbirliği ve depolama araçları (Google dokümanları), disk depolama ve yönetim araçları.

Web SitesiBuilder GSuite

Kişiler CRM

Platform, tüm müşteri ve iş ortağı kişilerini tek bir yerde saklamanızı sağlar. Bir kullanıcı web sitenizdeki bir iletişim formunu her doldurduğunda veya web mağazasında sipariş verdiğinde, kişiler otomatik olarak depolanır ve Kişiler CRM’sine eklenir. Bu, daha fazla web sitesi analizi ve e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmak için çok uygundur. Manuel içerik yüklemesi de burada mevcuttur – müşteri verilerinizi göndermek için “Kişi Ekle” düğmesine basmanız yeterlidir.

WebsiteBuilder İletişim CRM

Uygulama marketi

WebsiteBuilder, entegre App Market’ten pencere öğelerinin ve eklentilerin seçilmesine ve entegre edilmesine izin verir. Bu, araç performansınızı artırmanıza ve web tasarım hedeflerinin çoğuna ulaşmanıza olanak tanır.Pazarda bulunan uygulamalar arasında İşletme, Pazarlama, Güvenlik, İstatistik Koleksiyonu widget’ları ve daha fazlasını seçebilirsiniz..

Web SitesiBuilderApp Market

Logo Oluşturucu

Henüz bir işletme logonuz yoksa, web sitesi oluşturucu benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir logo oluşturmayı mümkün kılar. Yapay zeka destekli entegre Logo Oluşturucu, logo oluşturma işlemini basitleştirir ve kesintisiz, kolay ve hızlı hale getirir. İhtiyacınız olan şey, markanızı yazmak ve sistemin, şirketinizi kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayacak tanınmış bir iş logosu oluşturmak için sunduğu araçları kullanmaktır..

Web SitesiBuilder Logo Maker

Web sitesi oluşturucu, örneğin çok dilli bir seçeneği ve Mailchimp gibi harici hizmetlerin entegrasyonunu desteklemez. Bununla birlikte, kendi iletişim formunuzu oluşturabilir ve kullanıcıların gerektiğinde sizinle iletişim kurmasını sağlamak için web sitesine ekleyebilirsiniz..

Her WebsiteBuilder-com tabanlı web sitesi başlangıçtan itibaren mobil cihazlara hazırdır. Dahası, kullanıcılar, üreticinin aynı kullanımı kolay araçlarını kullanarak sitelerinin mobil sürümlerini tamamen yeniden oluşturabilir. Mobil görünümde yapılan değişiklikler sitenizin masaüstü sürümünü etkilemez.

3. Tasarım & Şablonlar

Web sitesi oluşturma sürecine yeni başladığınızda, sistem size Express veya Traditional olmak üzere iki web sitesi oluşturma seçeneği arasından seçim yapmanızı önerir. Birincisi, sizin için neredeyse tüm işi yapacak otomatik akıllı web sitesi editörünün kullanımını ima eder. İkinci seçenek, daha ayrıntılı ve derin tasarım kontrolü ve yapılandırma seçenekleri arayan kullanıcılar için harika çalışan geleneksel sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanmayı mümkün kılar.

Yapı tasarımı kontrol ve yapılandırma seçenekleri

WebsiteBuilder şablon koleksiyonu kesinlikle dikkate değer. Şu anda varsayılan olarak yanıt veren yüzlerce tasarımla karşılaşmaktadır. Temalar uygun bir şekilde niş kategorilerine ayrılmıştır. Bunlar Mimarlık ve Emlak, Restoran, Müzik, İşletme, Düğün, Blog, Güzellik ve Moda, Bilgisayar ve Teknoloji, Yaşam Tarzı, Fotoğraf, Portföy, Oteller ve Seyahat, Profesyonel Hizmetler, İş ve Danışman, İnşaat ve Ticaret vb. ilgilendiğiniz sektörü yazabileceğiniz ve ilgili teklifleri alabileceğiniz sistemde bulunan arama filtresi seçeneği. Tüm şablonlar modern ve şık görünüyor, web sitenize yepyeni bir görünüm veriyor.

Web sitesiBuilder şablonları

Hangi şablonu seçerseniz seçin,% 100 özelleştirilebilir olacaktır – kütüphaneden aldığınızda herhangi bir tasarımın görünümü sadece başlangıçtır. Kodlama hakkında bir iki şey bilenler için de iyi haberler var – sitenizin altbilgisine ve başlığına kendi HTML’nizi ekleyebilirsiniz.

Hareket halindeyken başlangıçta seçtiğiniz şablonu değiştiremeyeceğinizi unutmayın. Aksi takdirde, gönderdiğiniz içerik kaybolur ve bir kez daha eklemeniz gerekir. Bu, özellikle web tasarımı temellerinin farkında olmayan ve yanlışlıkla yanlış seçim yapabilen yeni başlayanlar için ciddi bir dezavantajdır. Güzel bir özellik, sistemin sunduğu şablonların ücretsiz olmasıdır ve seçim yapmadan önce bunları önizleyebilirsiniz..

4. Müşteri Desteği

WebsiteBuilder, nasıl yapılır kılavuzları, ilk 5 SSS, Alan Adı SSS, Faturalandırma desteği ve Teknik desteğinden oluşan kapsamlı bir bilgi tabanına sahiptir. Uzmanlarıyla e-posta veya telefon yoluyla da iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, editörün çoğu öğesi, geliştirirken öğrenmenize yardımcı olan satır içi yardım simgeleriyle birlikte gelir. Ayrıca, hizmet için çalışan, size yardımcı web tasarım ipuçları sağlayacak veya hatta tam özellikleriniz ve gereksinimleriniz için bir web sitesi oluşturacak tasarımcılar ile iletişime geçmek de mümkündür..

Son zamanlarda hizmete yeni bir Canlı Sohbet özelliği eklendi. 7/24 mevcuttur ve sorunlarınızın maksimum verimlilikle çözülmesini sağlamak için destek sistemiyle iletişime geçmenizi mümkün kılar. Hizmetten faydalanmanız gereken şey, isminizi, ele alınması gereken sorunun konusunu ve açıklamasını sağlamak, ayrıntılı olarak açıklamak ve sistem uzmanlarının mesajınıza cevap vermesini beklemektir. Genellikle, bu işlem birkaç dakika sürer. Sonuç olarak, WebsiteBuilder müşteri destek servisi etkilidir ve acil sorunları zamanında çözmeyi mümkün kılar.

5. Planlar & Fiyatlandırma

Tüm WebsiteBuilder projeleri yapım aşamasındadır ve bir alt alanda yayınlanır. Web sitesi oluşturucunun özelliklerini test edebilir ve kendi web sitenizi oluşturmayı deneyebilirsiniz (hatta birkaçı) hizmet için ödeme yapmak zorunda kalmadan ücretsiz bir Başlangıç ​​Planında. Ücretsiz bir plan da ücretsiz hosting sunuyor. Ancak, kendi alan adınızı bağlamak ve daha fazla özelliğin kilidini açmak için (Mobil görünüm desteği, reklam kredileri, daha büyük site depolama alanı, sınırsız bant genişliği, özel ikinci site (% 50 indirim), premium destek, e-Ticaret özelliği ve daha fazlası dahil) ücretli bir paket satın almanız gerekir.

Web SitesiBuilder Fiyatlandırma Politikası

Ücretli planlar aşağıdaki gibidir:

 • Ödül (4,40 ABD doları / ay) – ücretsiz alan adı, ücretsiz hosting, ücretsiz reklam kredileri, SEO ve pazarlama yardımı, mobil siteler sunar;
 • İşletme (aylık $ 5,60) – Premium Plan tarafından ima edilen tüm özellikleri ve öncelik desteğini sağlar;
 • e-Ticaret (aylık 8 ABD doları) – önceki iki planda açıklanan işlevler ve çevrimiçi bir mağaza açmayı mümkün kılan e-Ticaret özellikleri sunar.

Bir plan seçtikten sonra, kredi kartı verilerinizi ve ödeme ayrıntılarınızı sağlamanız önerilir. Hizmete ücretsiz bir alan adı kaydetmeye karar verdiğinizde ve ardından aboneliği iptal etmek istediğinizde, seçilen alan adını korumak için 15 ABD doları ücret ödemeniz gerektiğini unutmayın..

6. Artıları ve Eksileri

WebsiteBuilder, avantajları ve dezavantajları listesi ile birlikte gelen bir sistemdir. Çeşitli projelerin geliştirilmesinde iyi sonuç veren esnek, sağlam ve özellik yüklü bir web yayıncılığı platformu izlenimi yaratır. Şimdi hizmetin büyük avantaj ve dezavantajlarına bir göz atalım.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Ücretsiz duyarlı şablonları ile kullanımı kolay akıllı web sitesi oluşturucu;
&# X2714; e-Ticaret ve blog oluşturma;
&# X2714; Logo Oluşturucu;
&# X2714; GSuite erişimi ve web sitesi istatistikleri;
&# X2714; Güvenilir müşteri desteği;
Template Şablon değiştirme seçeneği yok;
✘ Biraz kafa karıştırıcı arayüz;
Trial Deneme e-Ticaret özelliği vb. Yok.

Sonuç

WebsiteBuilder esnek ve kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucusudur. Neredeyse tüm web sitesi türlerini oluşturmak için işlevsellik yeterlidir, şablonlar ve tasarım özelleştirme araçları yelpazesi tüm beklentileri ve ihtiyaçları karşılayacaktır..

Hizmet hem yeni başlayanlar hem de web tasarım uzmanları tarafından kullanılabilir – herkes burada gerekli araçları ve seçenekleri bulacak. Önemli olan, sistem sadece birkaç tıklamayla bir blog oluşturmayı, yönetmeyi ve özelleştirmeyi mümkün kılar. Bunu yapmak için özel bir bilgi ve beceri gerekmez, ancak kodlama esaslarının farkındaysanız, bu sizin için bir bonus olacaktır..

Web sitesi oluşturucunun uygun fiyatlandırma politikası vardır. Ücretli planlar, web sitelerine fazladan poz vermek ve onlardan faydalanmak isteyen kullanıcılara birçok seçenek sunar. İlgili plana yükselterek burada bir çevrimiçi mağaza açmak mümkündür.

Sonuç olarak, eğer Ekibi ürün geliştirme üzerinde çalışmaya devam ederse, platformun cephaneliğine daha benzersiz özellikler ekleyerek, sistemin daha popüler olma potansiyeli vardır. Nasıl çalıştığını ve hissettiğini görmek için kendiniz deneyin ve deneyimlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın!

Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map