WebStarts İncelemesi

WebStarts – yeni başlayanların ve web tasarım profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar basit ve iyi yapılandırılmış tam özellikli bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, farklı tür ve stillere sahip web siteleri oluşturmayı ve yönetmeyi mümkün kılarak, web oluşturma gereksinimlerinin hakim miktarını karşılamak için gereken güzel özellikler ve araçlar sağlar.


Bir sürükle ve bırak web sitesi kurucusu olan WebStarts, web sitesi oluşturma sürecini basitleştirerek daha sezgisel ve kullanışlı hale getiren temiz ve pürüzsüz bir arayüz sunar. Önemli olan, hizmet için kodlama becerileri gerektirmez Başlamak, ancak HTML bilgisine sahip olanlar daha derin web sitesi özelleştirme için kullanabilir.

WebStarts, entegre e-Ticaret platformu, SEO araçları, sosyal medya entegrasyonu ve mobil optimizasyon seçeneklerinin yanı sıra bloglama ve barındırma özellikleriyle birlikte gelir. Sistem koleksiyonunda modern görünüme sahip ve ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen çok sayıda duyarlı şablon da bulunmaktadır..

Daha derin WebStarts analizi söz konusu olduğunda, gelişmiş web oluşturma çözümleri arayan kullanıcılara sorun yaratabilecek bir dizi özellikle karşılaştık. Böylece, gerçekten modern web tasarım gereksinimleri ve kullanıcı ihtiyaçlarına gelip gelmediğini anlamak için web sitesi oluşturucu ayrıntılı olarak gözden geçirmek mantıklı. Tam olarak şimdi yapacağımız şey bu.

1. Kullanım Kolaylığı

Bir sürükle ve bırak web sitesi kurucusu olan WebStarts’ın kullanımı herkes için oldukça kolaydır. Sistemin geliştiricileri, geleneksel web siteleri oluşturma sürecinin ne kadar sıkıcı, zorlu ve zaman alıcı olduğu gerçeğini açıkça anladılar. Kullanıcıların rahatlığına dikkat ederek, sistemi karmaşık rakiplerine üstün gelmek için sezgisel ve kullanışlı hale getirmek için ellerinden geleni yaptılar. Bu, kullanıcıların WebStarts hakkında en çok takdir ettikleri şeydir.

Sisteme kaydolmak için özel bir şey gerekmez. Sadece kayıt formunu doldurun, giriş ve şifre bilgilerinizi sağlayın ve web geliştirme sürecine devam edin. Sistem, hesabı oluşturmak için tam adınızı, e-postanızı ve şifrenizi göndermenizi isteyecektir. Başka bir seçenek Facebook hesap verilerinizle kaydolmaktır. Bu durumda, kayıt prosedürü yaklaşık bir dakika sürer – daha fazla değil.

Webstarts Editor

WebStarts ile çalışmaya başlamak için, ilk formu doldurduktan sonra telefon numaranıza gönderilen SMS ile hesabınızı onaylamanız gerekeceğini unutmayın.. Yaşadığınız ülkeyi seçin ve hesabı etkinleştirin. Gerçekten çok kolay!

Kodlamanın temellerini bilmeye gerek yoktur. Tamamen sürükle ve bırak web sitesi kurucusu olan WebStarts, tuval üzerindeki öğeleri sürükleyip bırakarak ve taşıyarak sitenizin görünümünü özelleştirmenizi kolaylaştırır. İster içerik blokları düzenliyor, ister görüntüleri düzenliyor, blog yayınları ekliyor veya özel alan adı – her şey kodlama gerektirmeden Ne Görürsen-Görülür-Modunda yapılır.

Web sitesi editörü oldukça minimalist ve gezinmesi kolay görünüyor. İhtiyacınız olan şey, gerekli elemanı seçmek ve daha sonra araç çubuğuna yerleştirmektir. Bir sonraki adım, seçilen öğeyi bir web sayfasında istenen konuma sürükleyip bırakmak ve mizanpaja uyacak şekilde yeniden boyutlandırmaktır. Web sitenizin tasarımını temelden değiştirmeyi planlıyor musunuz? Ardından, kodu belirtilen web sitesi penceresine enjekte etmek ve sonucun tadını çıkarmak için Code Kod Ekle ’veya HTML HTML kodunu düzenle’ özelliğine erişin. Önemli bir değer, düzenlemeleri yaptıktan sonra web sitenizin nasıl görüneceğini önizlemek için bir fırsattır. Bu, web geliştirme süreci üzerinde tam kontrol sağlar.

2. Özellikler & Esneklik

Temel özellikler söz konusu olduğunda, WebStarts rakiplerinin çoğu gibidir – önceden tasarlanmış bir şablon seçer ve dahili düzenleme araçlarını ve widget’larını kullanarak özelleştirirsiniz. Gelişmiş yeteneklerden bahsetmişken, geliştirici Blogging sistemi, e-Ticaret ve Üyelik seçenekleri liderler arasında yer alan oldukça hoş bir özellikler sunar. Ondan ne bekleyeceğinizi öğrenmek için şimdi web sitesi oluşturucusunun önemli özelliklerini gözden geçirelim.

Blog

WebStarts, yayın eklemenizi, düzenlemenizi, formatlamanızı ve yayınlamanızı sağlayan entegre Blog Yöneticisi ile birlikte gelir. Zamanlama özelliği de burada etkinleştirilmiştir, bu da sistemin yadsınamaz bir avantajıdır. Bununla birlikte, blog düzenleyicisinin sınırlı sayıda düzen seçeneği nedeniyle biraz dağınık göründüğünden bahsetmek gerekir..

Metin biçimlendirme özellikleri de vasattır – yalnızca yazı tipi türlerini ayarlamaya, başlıklar oluşturmaya ve bağlantılar eklemeye izin verir. Medya dosyaları entegrasyonu hakkında konuşurken, bu biraz karmaşıktır, bu da medya açısından zengin makalelerin yayınlanmasına engel olabilir.

Üyelik Sistemi

Web sitenizde yalnızca üyelere özel alanlar oluşturabilir ve ziyaretçilerinizden bu alanları görebilmek için kaydolmalarını / giriş yapmalarını isteyebilirsiniz. Yönetici olarak yeni üyeleri onaylayabilir ve profillerini yönetebilirsiniz (oturum açma adını, e-postayı ve şifreyi değiştirebilirsiniz).

Özelliği etkinleştirmek için, otomatik veya manuel modda belirli üyelere belirli web sitesi alanlarına erişim verebileceğiniz Yalnızca Üyeler sayfasına erişmelisiniz..

Mobil Editör

WebStarts ile bir mobil web sitesi, ancak bu özellik Pro Plus ve Business hesabı kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Mobil düzenleyiciye erişmek için, bir cep telefonu simgesini daha fazla bulmak ve etkinleştirmek üzere ana web sitesi düzenleyicisine ulaşmalısınız..

Webstarts Mobil Editör

Editör, gönderilen içeriği otomatik olarak masaüstü sürümüne dönüştürür ve mobil cihazınızın ayarlarına tam olarak uyacak şekilde ayarlar. Bazı unsurları kendi başınıza ayarlamanız gerekeceğini unutmayın, ancak bu ilk kez başlayanlar için bile zor değil.

Sosyal Medya ve Widget Entegrasyonu

Bu, herhangi bir modern web sitesi için olmazsa olmaz bir başka önemli özelliktir. WebStarts, mevcut tüm web sitesi / iş güncellemeleri, etkinlikler, haberler ve diğer bilgilerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarınıza bağlantılar sağlamanıza olanak tanır. Web sitenize sosyal medya düğmeleri ekleyerek, ziyaretçilerinizin günün herhangi bir saatinde bu profilleri kontrol etmelerine de izin verirsiniz.

Benzer şekilde, burada yayınlayacağınız fotoğrafların web sitesinde görüntülenebilmesi için Instagram özet akışını projeye entegre etmek de mümkündür. Dahası, performansını artırmak için çok sayıda widget’ı web sitenize entegre edebilirsiniz.

analitik

WebStarts Analytics araçları trafikle ilgili bilgilerinizi izlemenize yardımcı olur. Entegre Google Analytics’in yanı sıra mevcut diğer istatistik toplama özelliklerini kullanarak, belirli bir zaman aralığında web sitenizi ziyaret eden kullanıcı sayısını, şu anda kaynağınıza göz atan kişi sayısını, etkinliklerini, trafik kaynaklarını, aramayı öğrenebilirsiniz. web sitenizin performansını etkileyen sorular ve diğer önemli parametreler. Web sitesi oluşturucu ayrıca, belirli bir zamanda sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların sayısını gösteren bir hit sayaç uygulaması ile birlikte gelir.

Pazarlama araçları

Kullanıcı dikkatini çekmek ve müşteri katılım oranını artırmak için Pro Plus ve İş planı aboneleri WebStarts’ın sunduğu pazarlama araçlarını kullanabilir. Bunlar Amazon, Bing Ads, Adwords, LinkedIn vb. Tarafından verilen ücretsiz reklamları içerir..

Bu araçların uygulanması, işletmenizin web’de reklamını yaparak ve trafik oluşturarak web sitesinin daha etkili tanıtımına katkıda bulunur. Ayrıca, sistem yalnızca Business Plan kullanıcıları tarafından sunulan bir e-posta pazarlama paketi sunar.

Arama motoru optimizasyonu

WebStarts, meta etiketleri doldurarak, web sitesi favicons’larını yükleyerek, resimler için alt etiketleri ayarlayarak, site haritaları oluşturarak web sitenizi arama motorları için optimize etmenizi mümkün kılan kullanışlı bir SEO Sihirbazı ile birlikte gelir..

Entegre Fotoğraf Editörü

Entegre fotoğraf düzenleme araçlarının uygulanması, görüntülerin web sayfalarınıza sığmasını sağlar. Sonucu en üst düzeye çıkarmak için istediğiniz görüntülere kırpabilir, yeniden boyutlandırabilir ve çeşitli efektler uygulayabilirsiniz. WebStarts, seçebileceğiniz ve web sitenize entegre edebileceğiniz hizmetin Görüntü Kitaplığında bulunan çok sayıda stok fotoğrafı sunar.

Sistemi kalabalığın öne çıkaran diğer özelliklerin yanı sıra özel formlar, menü oluşturucu, ses çalarlar, ziyaretçi defteri, forum, selfie kamera, ücretsiz video barındırma ve daha pek çok şeyden bahsetmek mantıklı..

3. e-Ticaret İncelemesi

İster fiziksel, ister dijital ürünler çevrimiçi olarak satmak isteyin, bir web mağazası oluşturmadan gitmezsiniz. WebStarts bu özelliği yalnızca İş planı kullanıcılarına sunar. E-Ticaret sistemi, web mağazanızı başlatırken ve yönetirken başarılı bir şekilde kullanabileceğiniz çok çeşitli e-Ticaret özellikleri sunar. Sisteme ilk kez kaydolduğunuzda, sistemin kontrol paneline giderek web mağazası oluşturma moduna yönlendirileceksiniz. Burada kolayca başlamanıza izin veren “Siteyi Düzenle” düğmesini göreceksiniz.

Webstarts mağaza sayfası

Sürükle ve bırak sistemi olan WebStarts, kontrol paneli yapısını ve düzenini oluşturmak için gerekli öğeleri kolayca seçmenize ve düzenlemenize olanak tanır. Burada da yapabileceğiniz, açılır menüden gerekli olanları seçerek sayfa eklemek ve düzenlemek. Gösterge tablosundan web mağazası oluşturma adımlarının ve özelliklerinin çeşitliliğine erişirsiniz. Burada ürünleri, kategorileri ve siparişleri değiştirebilir, kupon oluşturabilir, müşteri bilgilerini görüntüleyebilir ve gerekli ayarları yapabilirsiniz (mağaza adı oluşturun, mağaza e-postası ve telefon ekleyin, logo yükleyin). Şimdi en önemli WebStarts e-Ticaret nüanslarına genel bir bakalım.

Ürün Yönetimi

WebStarts ile ürün ekleyebilir ve ürün kategorileri oluşturabilirsiniz. Sistem, başka bir hizmetten WebStarts’a geçecek kullanıcılar için çok uygun olan CSV ürün dosyası içe / dışa aktarma özelliğini destekler. Bu özellik uzun vadede çaba ve zaman tasarrufu sağlar. Mallarınızı avantajlara sunmak için, sistem sadece bir ürün listesi derleme fırsatı sunmakla kalmaz, aynı zamanda ürünleri farklı parametrelere göre kategorilere ayırmayı, postaları organize etmeyi vb..

Webstarts ürün yönetimi

Burada kendi ürünlerinizi oluşturmayı da seçebilirsiniz – sistem, ürün listesine eklenen öğe sayısı ile ilgili herhangi bir sınırlama getirmez. Bir ürün oluştururken, başlığını, açıklamasını eklemeniz, fotoğraf veya video incelemeleri yüklemeniz, fiyatları atamanız ve seçilen üründen vergi almak isteyip istemediğinize karar vermeniz gerekir. Dahası, ürününüz için bir kategori seçebilir veya katalogda listelenmemişse yeni bir kategori oluşturabilirsiniz. Gönderim ayrıntılarını ayarlamak size kalmış.

Son olarak, çok yönlü ürün varyantları, envanter yönetim araçları atayabilir ve ürün görüntüleme parametrelerini ayarlayabilirsiniz. Dijital ürünler satıyorsanız, İndirme Bağlantısı, Başlık, Açıklama ve Talimatları belirtmeniz gereken “Dijital Dağıtım” seçeneğini etkinleştirebilirsiniz..

Tüm ürünleri oluşturup yükler yüklemez, öğelerin orada görüntülenme şeklini kontrol etmek için web sitesi kontrol paneline geri dönebilirsiniz. Açılır menüden Mağaza bölümünü seçmeniz ve ekran seçeneklerini ayarlamanız yeterlidir. Burada yapabileceğiniz şey, bir web sayfasında sunulan sütun, satır ve ürün sayısını değiştirmek, görüntü ölçeklendirme ve en boy oranı seçeneklerini seçmektir. Ürün aramayı, kategorileri ve sıralama seçeneklerini etkinleştirmek de size bağlıdır.

Ürün yönetimi sürecini tamamladıktan sonra, değişiklikleri taslak olarak kaydedin veya yüklenen ürünleri canlı web sitesinde yayınlayın. Ancak, her şeyi doğru yaptığınızdan emin olmak için web mağazanızı tekrar test moduna alın ve satış işleminin ne kadar iyi organize edildiğini ve tüm ödeme parametrelerinin doğru ayarlanıp ayarlanmadığını kontrol edin. Öğrenmek için burada bir test işlemi gerçekleştirmek bile mümkün, tüm sipariş durumlarınızı zamanında takip edebilmek için sipariş bildirimi e-postasını alıp alamayacağınız.

Ödeme metodları

Ödeme yöntemlerini seçmek ve ayarlamak için “Ayarlar” bölümüne dönmeniz gerekir. Varsayılan olarak, sistem WePay hizmetini kullanır, ancak burada PayPal ve Stripe ödemeleri yapmak da mümkündür. Alışveriş Sepeti, çevrimiçi ödemeleri ve kredi kartlarını da kabul etmenizi sağlar. Bir web mağazası oluşturup yayınladığınızda, ödemeleri kabul etmeye başlamaya hazır olacaksınız.

Webstarts ödeme seçenekleri

WePay size işbirliğinin ayrıntılarını göndererek ödemeleri kabul etmeye başlayabilmeniz için e-posta ve bankacılık hesap bilgilerinizi vermenizi ister. Burası aynı zamanda yorumları etkinleştirebileceğiniz ve müşterilerin ödeme ve ödeme ayarlarını koruyarak kasada giriş yapmalarına izin verebileceğiniz yerdir. Ödeme yöntemlerinin yanı sıra, burada eyalet ve ülke seçenekleri arasından seçim yaparak vergi parametrelerini de ayarlayabilir ve değiştirebilirsiniz..

İşlem Geri Ödeme Ayrıntıları

Bir ödeme işlemi yöntemi olarak PayPal veya Stripe’i seçmeye karar verirseniz, bu sistemlerin her biriyle yapılan işlemlerinizin nasıl iade edileceğini bilmelisiniz. Şimdi PayPal ile başlayalım.

PayPal hesabınızdan para aktarmak için giriş yapmanız ve sayfanın üst kısmındaki menüde bulunan “Etkinlik” sekmesini tıklamanız yeterlidir. PayPal hesabınızla yapılan son işlemlerin tümü burada listelenir. Geri ödeme yapmak istediğiniz işlemi seçin, ayrıntıları görüntüleyin, sayfayı aşağı kaydırın, “Geri Ödemeyi Yap” düğmesini bulun ve geri ödeme yapmak istediğiniz tutara karar vermek için tıklayın (sistem hem kısmi hem de tam para iadesine izin verir toplamı). Geri ödeme prosedürünü tamamlayın. Müşterileriniz ayrıca tamamlanan geri ödemeyle ilgili e-posta bildirimini alır. Bu hızlı ve oldukça kolaydır ve bu sadece birkaç dakika sürer.

Şerit sistemi üzerinden ödemeleri kabul etmeye karar vermeniz durumunda, hesabınıza giriş yapın ve kontrol panelinin sol kenar çubuğunda bulunan “Ödemeler” sekmesini tıklayın. Bu, sistemle son zamanlarda yapılan tüm ödemeleri göreceğiniz yerdir. Yapmak istediğiniz geri ödemeyi tıklayın ve bunun nedenini açılır menüden seçin. Sonra “Geri Ödeme” düğmesini tıklayın – hepsi bu kadar! İşlemin tüm ayrıntıları ve geri ödemenin kendisi birkaç gün içinde müşterinizin kartına gönderilecek.

Nakliye seçenekleri

Web mağazanızı kurarken, Gönderim Ayrıntılarını seçebilir ve değiştirebilirsiniz. Varsayılan olarak etkinleştirilen UPS gönderim seçeneğini belirlediğinizde, sistem, gönderinin yanı sıra varış yeri gerektiren ürünün tahmini ağırlığını otomatik olarak hesaplayacaktır (bu amaçla ZIP kodunu belirtmeniz gerekir).

Webstarts gönderi seçenekleri

UPS dışında, Ağırlık, Fiyat, Miktar ile Gönderme de dahil olmak üzere çeşitli nakliye seçenekleri de seçebilirsiniz. Burada Sabit Ücret veya hatta Ücretsiz Gönderim ayarlamak mümkündür. Bu sizin ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Hangi gönderi seçeneğini seçerseniz seçin, sistem size gönderim kurallarını belirtmenizi ve belirli kategorileri doldurmanızı önerir. Yaptığınız ayarları kontrol etmek için, her şeyi doğru yaptıysanız kontrol etmek üzere web mağazanızı test modunda yayınlayabilirsiniz. Ancak daha sonra Canlı Moda geri dönmeyi unutmayın.

4. Tasarımlar

Tema Sayısı:120
Ücretsiz Temalar:&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım:&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:✘ HAYIR

WebStarts, başlangıçtan itibaren yanıt veren modern şablonlardan oluşan bir kütüphane sunar. Tasarımlar tamamen özelleştirilebilir ve gerektiğinde web düzenleme sürecinin ortasında bile değiştirilebilir. Şablon geçişi, gönderilen içerik ve yapılan düzenlemelerin kaybını tetiklemez.

Web sitesi oluşturucu şu anda 120’den fazla kalite şablonu sunuyor, bunlar nişe özel ve belirli bir konuya ait birkaç bölüme ayrılıyor. Burada, seçimi basitleştirmek için tasarımları ana parametrelerine göre sıralamanızı sağlayan bir arama filtresi seçeneği de vardır. Önizleme seçeneğinin kullanılabilirliği, ilgilendiğiniz temanın ayrıntılarını görmenizi sağlar ve daha sonra değiştirmek zorunda kalmayacağınız doğru şablonu seçme şansını artırır.

Webstarts Tasarımları

Uygun bir tema bulamıyorum? Sonra boş bir şablon seçme ve sıfırdan bir web sitesi oluşturma fırsatı var. Neyse ki, tasarım özelleştirme seçenekleri burada çok yönlüdür. Projenizin görünümünü değiştirmek için yapabileceğiniz şey, kendi resimlerinizi yüklemek, renk düzenini, arka planı, yazı tipi stilini ve boyutunu ve diğer bazı parametreleri seçmek.

Ayrıca, bir web sayfasında bulunan içerik bloklarını, web sitesi bölümlerini, galerileri, kutuları, düğmeleri, formları, slayt gösterilerini ve diğer öğeleri ekleyebilir, ayarlayabilir ve silebilirsiniz. Business ve Pro Plan aboneleri, projelerine benzersiz tasarım ve üstün performans sağlayacak kodları eklemek için kod entegrasyonu seçeneğini kullanabilir.

5. Müşteri Desteği

Web sitesi oluşturucu ve kullanımının genel nüansları hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan kapsamlı bir bilgi tabanı vardır. Yardım Sayfası hizmetle çalışırken çoğu kullanıcının ilgilendiği ana sorunların üstesinden gelen yayınları içeren bir dizi konuyu kapsar. Ayrı bir SSS bölümü, sistem hakkında en yaygın soruları ve cevaplarını içerir.

Ayrıca, WebStarts, web sitesi oluşturucu ile çalışırken en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize ilişkin görsel yönergeler sağlayan e-posta desteği ve telefon yardımı ile video eğitimleri sunar. Web sitesinin sağ alt köşesinde, müşteri destek ekibiyle iletişim kurmak için sorunuzu yazabileceğiniz sohbet penceresine erişim sağlayan “Uzman Önerisi Al” düğmesini göreceksiniz. Bu amaçla, formun alanlarını doldurmalı ve destek ekibine göndermelisiniz. Genellikle sorulara birkaç saat içinde yanıt verirler. Canlı sohbet seçeneği şu anda kullanılamıyor.

6. Fiyatlandırma Politikası

WebStarts’ın hiçbir zaman sona ermeyen ücretsiz reklam destekli bir sürümü ve üç ücretli planı vardır: maliyeti sırasıyla 9,78 $, 14,32 $ ve 39,98 $ / ay olan Pro, Pro Plus ve Business abonelikleri.

 • Ücretsiz plan belirli kısıtlamalarla birlikte gelir ve yalnızca hizmetin özellik kümesini test etmek için iyi çalışır.
 • Uzman Planı sosyal medya entegrasyon seçeneklerini, web sitesi reklamlarının yokluğunu, iletişim formlarını ve en fazla 5 galeri ve slayt gösterisini kapsar.
 • Pro Plus Planı ayrıca SEO araçları, sınırsız galeri ve slayt gösterileri, e-posta ve telefon desteği, mobil web sitesi optimizasyonu, üyelik özelliği ve özel HTML erişimi sunar.
 • İş planı, sırayla, sınırsız sayıda iletişim formu, e-Ticaret platformu, olası satış yönetimi, e-posta pazarlama paketi ve diğer ayrıcalıkları içerir. WebStart’ın e-Ticaret özelliğinin yalnızca İş Planında bulunduğunu unutmayın.

WebStarts, sisteme kaydolmak veya ücretli aboneliklerinden birine yükseltmek isteyen kullanıcılar için zaman zaman indirimler ve özel programlar sunar. Bu indirimler, planların maliyetini% 50’ye kadar azaltmayı mümkün kılar, bu da yararlı bir tekliften daha fazlasıdır. Daha gelişmiş tasarım özelleştirme seçeneklerine ve özelliklerine ihtiyacınız varsa, kurumsal ve iş geliştirme çözümleriyle ilgili sistem geliştiricilerine başvurabilirsiniz..

7. Artıları ve Eksileri

WebStarts, olumlu ve olumsuz özelliklerin bir listesi ile birlikte oldukça tartışmalı bir web sitesi oluşturucusudur. Bu nüansların farkında olmak, kişisel veya iş web oluşturma ihtiyaçları için sistemi seçmeye karar veren herkes için bir zorunluluktur. İşte gidiyorlar.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Stok görüntü kütüphanesi.
&# X2714; Entegrasyon seçenekleri.
&# X2714; Üyelik sistemi.
&# X2714; e-Ticaret ve blog oluşturma.
&# X2714; Nişe göre sıralanmış duyarlı özelleştirilebilir şablonlar.
Live Canlı sohbet yok.
✘ Reklam destekli ücretsiz plan.
Paid Tüm ücretli planlarda e-Ticaret özelliklerinin olmaması.

Sonuç

WebStarts, sadeliği ve rahatlığı nedeniyle kullanıcılara hitap eden oldukça hoş bir sezgisel web sitesi editörü ile birlikte gelir. İster yeni başlayan ister profesyonel olun, kolayca bir web mağazası, blog, portföy veya sistemle başka bir web sitesi oluşturabilirsiniz..

Şablonları oldukça modern ve duyarlı, ancak biraz özelleştirme derinliği ve esnekliği yok. Web sitesi düzenleme süreci oldukça anlaşılır ve kolaydır, bu da sadece birkaç saat içinde bir proje başlatmayı sağlar. Müşteri destek hizmeti standarttır, ancak canlı sohbet aracından kesinlikle yoksundur.

Bu nedenle, WebStarts DIY web sitesi geliştirme için güzel bir çözümdür, ancak özellik seti hala profesyonel web tasarımcıları için arzulanan çok şey bırakıyor. Web sitesi oluşturucu hakkında kendi fikrinizi almak için test etmeye devam edin. Platformun web tasarım çabalarınıza gelip gelmediğine karar vermenin kesin yolu budur.

WebStarts’ı Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map