Webydo İncelemesi

Webydo – gelişmiş işlevselliği, çoklu tasarım özelleştirme seçenekleri ve sunulan araçların çok yönlülüğü nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılan bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, profesyonel web geliştiricilerinin ihtiyaçlarına yönelik bir araç olarak kendini ayırdı.


Niş rakiplerinin hakim tutarı genellikle hem web tasarım meraklıları hem de uzmanlar için iyi çalışırken, Webydo esas olarak müşterileri için kod içermeyen duyarlı web siteleri başlatmak isteyen profesyoneller için oluşturulan özellik seti ile birlikte gelir.

2013 yılında kendi web tasarım ihtiyaçları için sisteme gerçekten ihtiyaç duyan Shmulik Grizim ve Tzvika Steinmetz tarafından başlatılan platform, işlevsellik ve esneklik açısından hızlı bir şekilde niş liderlerden birine dönüştü. Web sitesi oluşturucu, web tasarım ihtiyaçlarını geniş bir yelpazede karşılar ve karmaşıklık seviyesinden bağımsız olarak herhangi bir proje türünü tamamlamaya izin veren bir özellik setiyle birlikte gelir.

Peki, Webydo’yu benzersiz yapan nedir? Normal kullanıcı için uygun mu? Bir hizmetin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını değerlendirmenin en iyi yolu bunu denemektir. Webydo web sitesi oluşturucusunu test etmek için bize katılın.

1. Kullanım Kolaylığı

Niş uzmanlığı ve platformun hedef kitlesi göz önüne alındığında, Webydo’yu basit web sitesi oluşturucu. Sistemin editörü, özellikler, bölümler, araçlar ve ayarlarla o kadar aşırı yüklü ki, bir acemi orada kolayca kaybolacak. Ancak, hizmete kaydolmak herkes için oldukça hızlı ve kullanışlıdır. Gösterge tablosuna erişmek için giriş ve şifre bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Özellikle yeni başlayan biriyseniz, ustalaşmanın kesinlikle zaman alacağını unutmayın..

Webydo gösterge tablosu

Tıpkı herhangi bir modern web sitesi oluşturucu gibi, Webydo da sezgisel bir sürükle ve bırak editörü sağlar. Minimalist bir arayüzle birleştiğinde, rahat ve gezinmesi kolay bir web sitesi oluşturma ortamı yaratır. Aşina olan herkes Adobe’nin ekosistemi Webydo’nun sezgisel ve iyi yapılandırılmış olduğunu göreceksiniz, ancak Photoshop veya InDesign’da çalışma deneyimi olmayanlar editörle boğulmuş olacak.

Webydo, her yerden daha fazla seçenek gizleyerek en az dört araç çubuğu sunar ve nereden başlayacağınızı anlamayı zorlaştırır. Yeni başlayanlar için, kesinlikle dik bir öğrenme eğrisi var. Oluşturucu uygun bir şekilde Pano ve Tasarım Stüdyosu’na ayrılmıştır. İkincisinin üç çalışma modu vardır: Tasarım, İçerik ve Önizleme.

 • Tasarım modu tasarım üzerinde tam kontrol sağlar: yeni sayfalar ekleyebilir, mevcut sayfaları düzenleyebilir, tuval üzerindeki nesneleri yeniden düzenleyebilir, metin stillerini düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bir tasarımcı olsanız bile, Webydo’nun tanıtım videosunu izlediğinizden ve hızlı bir etkileşimli tur yaptığınızdan emin olun – bu da size çok fazla zaman ve çaba kazandıracak ve platformdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır..

  Örneğin, bazı gizli otomasyon özelliklerinden bazılarını fark etmeyebilirsiniz. Sıvı Element Gruplamaları öğe gruplarını yeniden boyutlandırıp yeniden konumlandırmanıza ve ayarlarını değiştirmenize olanak tanıyan; veya Otomatik Düzenleri kolayca yeniden sıralamanızı ve öğeleri birden çok cihaz boyutu için sütunlara göre sıralamanızı sağlayan düzenler. Ancak daha ilginç olan şey, Studio ortamınızı özelleştirebilmenizdir: Webydo, kontrol paneli öğelerini tercihlerinize göre düzenlemenizi sağlar.

 • Geçerek içerik modunda, sitenizi bir CMS kullanıcısı olarak görürsünüz: içeriği güncelleyebilir, ancak tasarım üzerinde hiçbir kontrole sahip olmazsınız. Tasarım modundayken, yalnızca ilgili onay kutusunu işaretleyerek belirli öğeleri CMS kullanıcıları tarafından düzenlenemez hale getirebileceğiniz dikkat çekicidir (ekran görüntüsüne bakın).

  Webydo’nun akıllı Metin Editörü özel bir kayda değer. Birçok işlemi otomatikleştirerek, daha temiz kodlar üreterek ve size çok zaman kazandırarak Tasarım modunu daha verimli hale getirir. Özellikle, web sitesinde tüm dünyada yeni değişiklikler uygulamayı ayarlayabilirsiniz. Örneğin, web sitenizdeki tüm altyazıları tek bir tıklamayla, her sayfada manuel olarak değiştirmek zorunda kalmadan değiştirebilirsiniz..

 • Önizleme modu yayınlanan içeriğinizin çeşitli cihazlarda nasıl görüneceğini ve nasıl davranacağını tam olarak görmenizi sağlar. Bahsetmeye değer başka bir özellik, kontrol paneline her girdiğinizde açılan Güncellemeler penceresidir. Webydo’daki yenilikleri gösterir, böylece hiçbir güncellemeyi asla kaçırmazsınız.

 • Revizyon Geçmişi özellik. Bununla birlikte, sitenin eski sürümlerini önizleyebilir ve en sevdiğiniz sürümü kurtarabilirsiniz. İyi iş!

Sistemi keşfetmeye devam ettikçe, onu standart DIY web sitesi üreticilerinden neyin farklı olduğunu açıkça anlayacaksınız. Hizmetin profesyonel odağı, ayrıntılar ve öğelerle dolu olan web sitesi editörünün düzeninde ve işlevselliğinde izlenir. Webydo, ilk kez başlayanlar için kolay bir platform değil, kod düzenleme nüanslarını rahatsız etmek istemeyen web tasarım profesyonelleri için kullanışlı ve etkili bir araçtır.

2. Özellikler & Esneklik

Webydo, herhangi bir kodlama farkındalığı ima etmeyen, ancak sofistike ve özellik yüklü görünen piksel mükemmel, duyarlı web siteleri oluşturmaya izin verir. Başlatmayı planladığınız proje türü ne olursa olsun, sistem tasarımı otomatik olarak son teknoloji CMS özelliklerini kapsayan gelişmiş HTML kodu projesine dönüştürecektir. Tam olarak neler sunabileceğini ve standart sistemlerden nasıl farklı olduğunu görmek için web sitesi oluşturucusunun başlığı altına bakmanın tam zamanı.

 • e-Ticaret
 • Webydo güçlü şirket içi e-ticaret işlevine sahiptir. Sistem, web mağazasının ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri ve daha fazlasını içerir. Mağazanızı etkinleştirmek için ana menüdeki “Mağaza” düğmesini tıkladığınızda mağaza arayüzüne aktarılırsınız.

  Deneme modu ile en fazla 5 ürün satabilirsiniz. Webydo Store araçlarının tüm özelliklerini etkinleştirmek için ücretli planlardan birine abone olmanız gerekir. Ayrıca Webydo, mağazanızı daha çekici hale getirebilecek birçok öğeyi yükleyebileceğiniz kendi uygulama pazarına sahiptir..

  Ayrıca, sistem Ecwid. Böylece, Ecwid e-Ticaret widget’ının entegrasyonu ile çevrimiçi mağazalar oluşturmak mümkündür. Ecwid ayrıca çok çeşitli ödeme türlerini kabul eder, etkileyici ürün açıklamaları ve yapılandırmaları eklemenize, medya açısından zengin kategorileri entegre etmenize ve yönetmenize ve web mağazanızın stok seçeneklerini kontrol etmenize olanak tanır.

 • Makale Oluşturma
 • Web sitesi oluşturucu, her türlü makale, blog yazısı, haber beslemesi, ürün koleksiyonu vb. Oluşturmayı ve yayınlamayı mümkün kılar. web sitesi tasarımını etkilemeden CMS’nin kontrol paneli. Önemli olan, her yeni gönderi daha önce yayınlananlarla aynı biçimde ve tasarımda görüntülenecektir.

 • Web Sitesi Yönetimi Seçenekleri
 • Webydo yalnızca web sitesi geliştirme ile ilgili değil, aynı zamanda gelişmiş içerik yönetimi ile de ilgilidir. Web sitesi tasarımınız üzerinde çalışmaya başladığınızda, sistem otomatik olarak siz ve müşterilerinize veya projeye erişimi olan ekip üyeleriniz tarafından eşit olarak yönetilebilen kullanıcı dostu bir CMS oluşturur. Böylece, web sitemizin içeriğini düzenleyebilir, silebilir, değiştirebilir ve güncelleyebilir ve hatta projenizin gelişmiş proje güvenliği için yetkisiz erişimden daha fazla kilitlenecek öğelerini gösterebilirsiniz..

 • Kullanıcı Oylama Teşviki
 • Webydo geliştiricileri, web sitesi oluşturucunun sunduğu ürünler ve özellikler ile ilgili kullanıcı görüşleriyle içtenlikle ilgilenmektedir. Her kayıtlı kullanıcıyı, önerilerini sunarak, hataları bildirerek ve sisteme eklemek istedikleri özellikler için görüşlerini / oylamalarını kullanarak oylama ve katılım için teşvik ederler..

 • Gelişmiş Yayın Seçenekleri
 • Web sitesi oluşturucu, gelişmiş web sitesi yönetimi ve bulut barındırma araçlarıyla birlikte gelen bireysel özel alan adı bağlantısı sunar. Sistem geliştiricileri, bilgisayar korsanlarının saldırılarını ve gizlilik verilerinin kaybını önlemek için, barındırma ağlarına güvenli kurumsal düzeyde veritabanı güvenliği önlemleri entegre ettiler. Google Cloud ortaklığı nedeniyle Webydo sunucuları aynı anda hızlı, güvenilir ve kararlıdır. Bu, proje korumanız hakkında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Otomatik yedekleme seçeneği ayrıca web sitesi verilerinizi korumanıza izin verir, bu da sistemin bir başka avantajıdır.

 • Güçlü Entegrasyonlar ve Eklentiler
 • Ecwid eklenti entegrasyonunun yanı sıra Webydo, projenize işlevsellik eklemek için kullanabileceğiniz üçüncü taraf eklentileri ve widget’larıyla da bilinir. Bunlardan en dikkat çekici olanlarından bazıları Swiftype’den bir arama kutusu, Disqus yorumları, Olark ve Tidio canlı sohbetleri, Wufoo formları, Powtoon animasyonlu sunumlar, SimplyBook’tan randevu rezervasyonu, CompareNinja’dan çizelgeler ve grafikler, GetSiteControl’den ziyaretçi katılım araçları, sosyal medya yayınları Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Vine ve Pinterest, Meerkat canlı akışı, YouTube ve Vimeo galerilerinin yanı sıra POWr’dan Blog Oluşturma, Form Oluşturucu ve e-Ticaret.

 • Detaylı Kontrol Paneli
 • Webydo, web sitenizi piksel doğruluğuyla ince ayar yapmanıza olanak tanıyan gelişmiş web tasarım araçlarıyla dolu Photoshop benzeri bir kontrol paneline sahiptir. Peki sayfaya ne tür unsurlar sürükleyebilirsiniz? Webydo en geleneksel öğeleri içerir: şekiller, resimler, metin, videolar, Flash dosyaları, galeriler, menüler ve çeşitli widget’lar.

  Webydo editörü

  Webydo’yu incelerken bulduğum şey, duyarlı tasarıma odaklanmaları. Tasarımcılar kolayca yönet farklı ekranlar ve cihazlar için kesme noktaları oluşturarak sitelerinin tüm sürümlerini tek bir kontrol panelinden yapabilirsiniz. Kullanıcılar sakla ve göster sayfadaki öğeler, tüm ziyaretçiler için farklı deneyimler oluşturmak üzere tipografiyi ve gezinmeyi uyarlayın.

  Webydo uyarlamalı

 • Özel Tipografi
 • Çoğu site üreticisi sizi yalnızca kendi şirket içi yazı tipi kitaplıklarını kullanmakla sınırlarken, Webydo kullanıcıların özel yazı tiplerini kolayca yüklemelerine olanak tanır. Webydo stüdyosunda herhangi bir metin öğesini tıklayın ve ‘Yazı tipi ekle’Yazın. Sonra, ‘Yazı Tiplerinizi Yönetin’Penceresinde‘Yazı Tiplerinizi Yükleyin’Sekmesini kolayca yükleyin.

  Ayrıca, Webydo Studio’da kaydedilmiş yazı tiplerinizi kullanmak için Adobe Typekit hesabınıza bağlanabilirsiniz. İçinde ‘Yazı Tipi Ekle’İ seçin,‘Typekit Yazı Tiplerini Bağlama’Ve API Typekit simgenizi hızla eklemek için ipuçlarını izleyin.

 • Blog
 • Webydo, ‘adlı tam özellikli bir blog sistemine sahiptir.Blog İçerik Modu’. Bu özelliği kullanarak tasarımcılar, CMS kullanıcılarının aynı tasarım biçimini izleyerek yeni makaleler eklemesine ve yayınlamasına izin vermek için bir şablon oluşturabilir. Blog özelliği ayrıca ürün koleksiyonları, haber beslemeleri ve diğer tekrarlayan öğeler oluşturmak için de çalışır.

  Webydo blog oluşturma

  Webydo’da çok fazla uygulama ve widget bulamazsınız. aksine Wix veya tüm uygulama pazarlarına sahip Jimdo, Webydo, operasyonundan ziyade web sitenizin görünümüne daha fazla odaklanır ve yalnızca e-mağaza için uygulamalar sunar. Bazı özel kodlar eklemeniz gerekiyorsa, Özel kod widget’ını kullanabilir veya sitenizin kodunu dışa aktarabilir ve ciddi değişiklikler yapılması gerekiyorsa bunu geliştiricilerle paylaşabilirsiniz..

 • İşle İlgili Seçenekler
 • Webydo öncelikle serbest tasarımcılara ve ajanslara yönelik olduğu sürece, diğer web sitesi oluşturucularında bulunmayan, işle ilgili bir dizi seçenekle birlikte gelir. Bunlar arasında müşterimi faturalandır ve marka seçeneklerinizi oluşturun.

  • Müşteri hizmetim fatura tasarımcılara müşterilerini doğrudan kontrol panelinden faturalandırma olanağını verir. Webydo başarılı işlem başına% 5 ücret alır.
  • Markamı oluştur özelliği Webydo logolarını müşterilerinizin giriş sayfası ve CMS dahil kendi markanızla değiştirmenize olanak tanır. Bu özellik tasarımcıların Webydo’nun arayüzünü kendileri gibi sunmalarını sağlar. Ayrıca, projelerini kendi alt alan adları altında yayınlamak için özel bir alan adı bağlayabilirler.
  • Webydo site ayarı

 • SEO
 • SEO açısından Webydo temel bir araç seti sunar:

  • İlk olarak, kullanıcılar her bir sayfa için meta etiketler (Başlık, Açıklama ve Anahtar Kelimeler) belirtebilir.
  • İkincisi, Google Analytics ile Google Search Console’u bağlamanın kolay bir yolu var.
  • Üçüncü olarak, kullanıcılar sayfaları eski sitelerinden güvenli bir şekilde geçirmek için 301 yönlendirmesini ayarlayabilir.
  • Webydo SEO

  Siteniz hazır olduğunda, CSS ve HTML kodunu dışa aktarabilir veya sitenizi Webydo ile barındırabilirsiniz. Son zamanlardan beri, alan adlarını doğrudan kontrol panelinden bile satın alabilirsiniz.

Beyaz Etiket Fırsatları

Acenteler için Webydo

Acenteler için Webydo

Web sitesi oluşturucusunun inkar edilemez olaylarından biri, ajanslar için ayrı Webydo platformudur. Bu gelişmiş bir web tasarım çözümüdür web tasarım ajansınızı başlatın ve büyütün hiçbir teknik engel olmadan. Proje üzerinde tam yaratıcı kontrole sahip olan sizsiniz ve web tasarım ihtiyaçlarınız konusunda projeyi yönetmek size kalmış.

Kullanacağınız avantajlar arasında, platformla çalışırken, artan ROI ve SEO parametrelerini, size ayrı ayrı atanmış özel hesap uzmanı ile gelişmiş destek yardımını, müşteri faturalandırmasını ve CMS seçeneklerini, Beyaz Etiket markasını ve site kodunu belirtmek mantıklıdır. , müşteri şablonu oluşturma aracı ve diğer önemli ayrıcalıklar.

Webydo for Agencies programının bir diğer ayırt edici özelliği, ekip işbirliğine izin vermesidir. Bu, siz ve ekip üyelerinizin web sitesi erişimini ve yönetim haklarını paylaşarak aynı anda birden fazla proje üzerinde çalışabileceğiniz anlamına gelir.

Beyaz etiket

Webydo, kendi marka adınızla kullanarak hizmetin tüm özellik setini kullanmanızı sağlayan üst düzey Beyaz Etiket özelliğini sunar. Web sitesi oluşturucu işlevselliği ve özellik seti nedeniyle kesinlikle kalabalığın arasından sıyrıldığı için bu kendi başına bir avantajdır. Burada yapabilecekleriniz işletme logonuzu yüklemektir (veya henüz oluşturmadıysanız, oluşturma), web sitesini gösterge tablosundan yönetebilir ve hatta müşterileriniz için web siteleri oluşturabilirsiniz. Dahası, üçüncü taraf hizmetleri kullanmadan müşterilerinizi burada faturalandırabileceksiniz.

3. Tasarımlar

Tema Sayısı:32
Ücretsiz Temalar&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:✘ HAYIR
CSS Kod Düzenleme:&# X2714; EVET

Tasarım söz konusu olduğunda üç seçenek vardır: hazır bir tasarım seçebilirsiniz (bunlar tamamen özelleştirilebilir, endişelenmeyin); gelecekteki web sitenizin yapısını tanımlayan bir düzen ile başlayın; veya sıfırdan başlayın.

Webydo’nun şablon koleksiyonu çok büyük değildir, ancak yayınlandığında Webydo web sitelerinin nasıl görünebileceğini görmenizi sağlar. Şu anda, sistemin özelleştirme için sunduğu tema sayısı 32 tasarımdan oluşmaktadır. Hepsi varsayılan olarak ücretsiz ve duyarlı. Ancak, şablonlar endüstriye göre sıralanmamıştır, bu da gerekli temanın seçimini biraz karmaşıklaştırabilir. Tasarım düzenleme süreci söz konusu olduğunda, size birden fazla seçenek ve yaratıcı özgürlük sunulur – sistem gerçekten bu konuda gerçekten benzersiz bir web sitesi tasarımı oluşturmanıza izin vermek için çok şey sunar..

Kapsamlı tasarım koleksiyonunun yanı sıra, web sitesi oluşturucu, çekici projeler oluşturmayı ve yönetmeyi mümkün kılan tasarımla ilgili bir dizi seçenek sunar. Şimdi onları kaydettirmenin tam zamanı.

 • Duyarlı Kesme Noktaları
 • Webydo, hiçbir kodlama yapmadan benzersiz bir tasarıma sahip web siteleri oluşturmanıza olanak tanır. Çeşitli cihazlar, ekran boyutları ve çözünürlükler için kesme noktaları oluşturarak tüm web sitesi sürümlerini tek bir kontrol panelinden kolayca yönetebilirsiniz.

 • Paralaks Kaydırma Animatörü
 • Web sitesi oluşturucu, projenize son teknoloji ürünü görünüm ve gelişmiş animasyonlu odak vermek için web sitesi öğelerinize paralaks kaydırma efektleri uygulanmasına izin verir. Piksel mükemmel WYSIWYG arabirimi kullanarak web sitenizin tasarımını benzersiz hareketli grafik öğeleri, geçişler, yollar ve hız ile zenginleştirebilirsiniz..

 • Profesyonel Web Tasarım Araçları
 • Sistem, niş uzmanlığınız, hedefleriniz ve gereksinimleriniz için ihtiyacınız olan herhangi bir tasarımın oluşturulmasını mümkün kılan gelişmiş web tasarım araçlarına erişim sağlar. Web sitesi öğelerinin kolay yüklenmesi için çevrimiçi kullanım için mükemmel şekilde optimize edilmiş çok sayıda ücretsiz açık kaynaklı web yazı tipine, akıllı kılavuzlara ve yakalamaya, sürükle ve bırak denetimine erişebileceğiniz, göz atabileceğiniz ve kullanabileceğiniz araçlar arasında (metinler, medya dosyaları, çevrimiçi formlar, menüler, widget’lar vb..) ve projelerine video dosyaları yüklemek isteyen kullanıcılar için tasarlanmış güçlü bir video aracı.

4. Müşteri Desteği

Webydo, çoklu müşteri destek seçenekleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Sistem, kapsamlı ve kullanıcı dostu bir topluluğa ve web tasarımıyla ilgili tüm sorunları 7/24 çözmenize yardımcı olmaya hazır profesyonel bir destek merkezine sahiptir. Platform, Webydo hesabında bulunan canlı sohbet özelliği, video ve metin eğiticilerinden oluşan etkileyici Bilgi Tabanı ile birlikte geliyor.

Her acemi, sistemin nasıl kullanılacağına dair ayrıntılı bir rehber sunar. Ayrıca, sistem destek ekibiyle telefonla veya ilgili bölümde bulunan bir geri bildirim formunu doldurarak iletişim kurma olasılığı da vardır. Yukarıda belirtildiği gibi, web sitesi oluşturucu yalnızca Destek sayfası üzerinden değil, bir Özellik Öner, Hata Bildir ve Oy Ver! Sayfalar. Bu, diğer web sitesi oluşturucuları tarafından sağlanmayan ve Webydo’yu müşteri odaklı bir sistem yapan özelliktir. Yani, Webydo’nun belirli bir seçeneğe sahip olmadığını düşünüyorsanız – sadece önerin. İşe yarıyor! Bu arada, yukarıda belirtilen paralaks animatörü, duyarlı düzenleyici, beyaz etiket, özel 404 hata sayfaları ve daha fazlası bir zamanlar önerilen özelliklerdi.

Webydo’nun sunduğu diğer müşteri destek seçeneklerinin yanı sıra, geniş bir SSS bölümü, e-posta yardımı, topluluk forumu vb. Belirtmek mantıklıdır. Sonuç olarak, Webydo müşteri destek sistemi, hizmetin karmaşıklığı ve kısmen profesyonel odak.

5. Fiyatlandırma Politikası

Fiyatlandırma SeçeneğiMaliyetÖzellikleri
Pro:$ 90 / ay✓ Barındırma + CMS;
✓ 10 Web Sitesine kadar.
Takım:180 $ / ayBir öncekine ek olarak:
30 30 Web Sitesine kadar;
✓ Beyaz Etiket.
Ajans:$ 480 / moBir öncekine ek olarak:
✓ Özel Yönetici;
✓ Özel Kod.

Her biri 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle gelen dört ücretli seçenek vardır. Ancak, denemenizi almadan önce kart verilerinizi doldurmalısınız. Bu normal bir uygulamadır, 30 günlük deneme süresi boyunca aboneliği istediğiniz zaman ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

Ücretli sürümler şunları içerir: Pro (aylık 90 ABD doları), Takım (180 $ / aylık) ve Ajans (480 $ / aylık). Seçiminiz esas olarak kaç site oluşturmayı planladığınıza, “site dışa aktarma” özelliğine ihtiyacınız olup olmadığına ve ortak çalışanlara bağlıdır. Üçüncü Webydo planı (Ajans olarak adlandırılır) şu eklentilerle birlikte gelir: markalı alt alan adı, profesyonel eğitim, 10 ekip üyesi, müşteri DIY sihirbazı ve dahası – özel hesap yöneticisi. Bu planların sunduğundan daha fazlasına ihtiyacınız varsa, bir ‘Kurumsal’ çözümü vardır. Ek olarak, bir kerelik yıllık ödemeyi yaptıktan sonra% 20 indirim alabilirsiniz.

Webydo fiyatlandırması

Öğrenciler ve işletmeler için indirimli planlar da vardır. İndirimler hakkında daha fazla bilgi edinmek için doğrudan Webydo uzmanlarından biriyle iletişime geçin.

6. Artıları ve Eksileri

Webydo, profesyonellere yönelik tam özellikli bir web sitesi oluşturucusudur. Bu, hizmetle ilk kez çalışanların yanı sıra web tasarımı uzmanlığından yoksun kullanıcılar için çalışmak biraz zor olduğu anlamına gelir. Böylece, Webydo’nun kullanıcıların sistemden tam olarak ne bekleyebileceklerini tam olarak bildirmek için birlikte geldiği artıları ve eksileri tümüyle belirtme ihtiyacı ortaya çıkıyor..

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Tasarım özelleştirme özelliklerinin bolluğu;
&# X2714; Bloglama ve e-Ticaret;
&# X2714; Profesyonel ve çok yönlü müşteri destek yardımı;
&# X2714; Duyarlı şablonlar;
&# X2714; Beyaz Etiket Fırsatları;
&# X2714; Kullanıcı oyu teşviki;
&# X2714; Çok sayıda entegrasyon ve eklenti vb..
✘ Sınırlı şablon seçimi;
✘ Pahalı abonelikler;
New Yeni başlayanlar için dik öğrenme eğrisi gerektirir;
Design Tasarımdan işlevsellikten çok daha fazla odaklanan “Statik” web sitesi oluşturucu.

7. Rakipler

Webydo kendisini tamamen benzersiz bir hizmet olarak konumlandırsa da, web inşaat nişinde çok sayıda rakip var. Kullanıcıların görevleri için daha iyi bir çözüm bulmak amacıyla web sitesi oluşturucularının özelliklerini sürekli olarak test ediyor ve karşılaştırıyoruz. Bu başa baş Webydo karşılaştırmalarına göz atın:

Webydo ve Web Akışı /Webydo-vs-Wix

Sonuç

Webydo, web sitesi oluşturma pazarında saygın bir isim. Sistem zaten her geçen ay artmaya devam eden güçlü bir kullanıcı topluluğu oluşturdu. Karmaşıklık düzeylerinden bağımsız olarak hemen hemen her tür projeyi oluşturmak için harika çalışır. Sistemi portföyleri, tam donanımlı mağazaları ve iş sitelerini başlatmak ve yönetmek için kullanabilirsiniz.

Bir kişisel veya bir iş projesi tasarlamak için kullanabileceğiniz inanılmaz bir dizi araç ve seçenekle birlikte platform kesinlikle işlevsellikte mükemmeldir. Sistem, e-ticaret ve blog oluşturma özellikleri, Beyaz Etiket çözümü, Ajanslar için Webydo platformu, profesyonel duyarlı şablonlar ve bir web sitesi kişiselleştirilmiş tasarım vermek için gereken üst düzey özelleştirme araçları nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Bununla birlikte, platformda ustalaşmak ve öğrenmek için gerçekten çok şey olduğu için platformda ustalaşmak için çaba ve zamanınızı yatırmaya hazır olun..

Bu web sitesi oluşturucu, arayüzü ve temel özellikleri tasarımcı odaklı olduğundan web tasarımcıları için en uygunudur. Webydo aboneliğinin fiyatı da ayda düzinelerce web sitesi işleten profesyoneller tarafından kullanılmamızı gerektiriyor. Sonuç olarak, Webydo başka bir basit web sitesi oluşturucu değildir ve işinizi web sitesi yapımı ile başlatmayı planlıyorsanız, bu hizmet çok yararlı olacaktır.

Webydo’yu Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map