WYSIWYG Web Builder İncelemesi

WYSIWYG Web Builder İncelemesi


WYSIWYG Web Oluşturucu (güncel sürüm 15.2) – derin teknik beceri olmadan HTML ve jQuery tabanlı web siteleri oluşturmaya yardımcı olan bir masaüstü web sitesi oluşturucusudur. Bir masaüstü sürümü dediğimizde, yazılımın indirme ve kurulum gerektirir. Küçük işletme ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Platform, küçük ve orta ölçekli projeler, serbest çalışanlar için portföyler, bloglar, haber portalları vb..

Çoğu SaaS platformunun aksine, WYSIWYG Web Builder gelecekteki web sitenizi oluşturmak, dağıtmak ve barındırmak için hepsi bir arada bir çözüm değildir. Farklı türlerde projeler oluşturmak için sadece bir web sitesi oluşturma aracıdır. İyi haber şu ki, kullanıcılar teknik beceri olmadan yeni projeler oluşturmayı ve özelleştirmeyi kolaylaştıran 200’den fazla enstrümana erişebiliyorlar. Toplam yeni başlayanlar için sezgisel bir sürükle ve bırak özelliğinden yararlanmayı veya biraz kodlama yapmayı seçebileceksiniz..

Bu derlemede, bu parayı ödemeye değer olup olmadığını anlamak için yazılımın başlığı altında daha yakından bakacağız.

1. Kullanım Kolaylığı

Daha önce de belirtildiği gibi, yazılım hem şablon olmayanların kaynak koduna erişme ihtiyacı olan hem teknisyen olmayanlar hem de programcılar için tasarlanmıştır. Program, düzenlerinin her biri için özel HTML modülleri kullanır. Sürükle ve bırak editörü sayesinde tema yapısını değiştirmek çok kolay. Modülleri değiştirmek, yenilerini eklemek veya sayfayı yeniden düzenlemek için kullanın. Yazılım, özel Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI) çevre.

Ancak, kontrol bölmesine erişmek ve aslında yeni bir site oluşturmaya başlamak için uygulamanın yüklü olması gerekir. Sistem ücretsiz deneme sürümü sunuyor. İhtiyacınız olan tek şey ZIP dosyalarını indirmek ve basit bir kurulum işlemini tamamlamaktır. Bu noktada hiçbir e-posta, kredi kartı veya kayıt yok, bu çok uygun. Sistem, kullandığınız işletim sistemi sürümüne bağlı olarak çeşitli sürümler sunar. Kötü haber, aracın yalnızca Windows destekli PC’lerle uyumlu olmasıdır. Mac kullanıcısıysanız, uzmanlara göz atın Mac web sitesi oluşturucu değerlendirmesi.

WYSIWYG pencereleri instalation

Her yazılım kopyasının gerektirdiği için ücretsiz sürümü ilk kez başlattığınızda ilk sorunlar oluşabilir Direct2D. Bina oturumu sırasında olası hataları önlemek için PC’nizde yüklü olduğundan emin olun. Sonunda, editörün içindesiniz. Web sitesi oluşturma sürecine geçelim.

WYSIWYG Web Builder Düzen Modülleri

Yazılımın önceden yüklenmiş HTML modülleri koleksiyonu ile geldiğinden daha önce bahsetmiştik. WYSIWYG Web Builder zaten entegre pencere öğeleri, bloklar veya bölümlerle hazır mizanpajlara güvenmemelidir. Burada her sayfayı yerden oluşturmalısınız. Sistemin çeşitli şablonları vardır. Ancak bunlar ayrı olarak yüklenmelidir. Bu konuyu biraz daha tartışacağız.

WYSIWYG Düzen Modülleri

Sayfa için yeni bir model almak çok kolaydır. Soldaki listeden bir tanesini seçin. Üzerine çift tıklayın veya çalışma alanına sürükleyin. Modül koleksiyonu farklı bloklar ve bölümler içerir. Şirketinizi ve hizmetlerinizi tanımlamak, iletişim bilgilerini paylaşmak ve sayfayı bölücü, üstbilgi ve altbilgiler, sosyal medya düğmeleri, geri sayımlar, özellikler, fiyat etiketleri ve daha fazlası ile özelleştirin. Her modül de düzenlenebilir. Kullanıcılar metinleri değiştirebilir, bloğu yeniden boyutlandırabilir, boyutları değiştirebilir, tipografi vb..

Özelleştirme süreci çok sınırlı olmasına rağmen genel izlenim o kadar da kötü değildir. Yalnızca bazı temel özellikleri değiştirebilir ve küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Öte yandan, deneyimli programcılar ve web tasarımcıları yerel klasörlerden kendi dosyalarını indirmekte özgürken, kullanıcılar çeşitli özel modüllerden yararlanabilir. Bu gerçek, gerekli CSS tekniklerine sahip olmanız durumunda animasyon ve diğer görsel efektler ekleyebilmenin yanı sıra biraz esneklik kazandırır. Gelişmiş programcılar ayrıca koşullu seçenekler içeren formlar oluşturma yeteneğini de takdir edeceklerdir.

Canlı Yayın

Yazılım, web sitesini yayınlamadan önce önizlemeyi mümkün kılar. Tüm sayfalar bir tıklamayla tarayıcınızda burada bulunacaktır. Yazılım, satır içi düzenleme ile birlikte gelir, bu da tüm değişikliklerin SaaS platformlarında olduğu gibi otomatik olarak kaydedildiği anlamına gelir Wix. Kullanıcıların çeşitli yayınlama seçenekleri de olacaktır. Her şeyden önce, düzeni indirebilir ve yerel klasöre kaydedebilirsiniz. İkinci seçenek, atanmış bir URL ile FTP’nize indirilmesini sağlamaktır.

Ne seçerseniz seçin, barındırma ve alan adı ayrı ayrı ilgilenmeniz gerekir. Ücretli planla bile sağlanmazlar.

2. Özellikler & Esneklik

WYSIWYG Web Builder başlangıçta web sitesi düzenleri oluşturmak için tasarlanmış bir araçtır. Bu nedenle, özelliklerinin çoğu düzenleme ve özelleştirme işlevlerine odaklanmıştır. Buradaki en önemli avantaj, platformun teknik beceriye sahip olmayan yeni başlayanlar ve daha deneyimli kodlayıcılar ve web tasarımcıları için yeterli esneklikle gelmesidir..

Hazır Modüller

WYSIWYG Hazır Modüller

Oluşturma işleminin kolaylığını tanımlayan temel web sitesi oluşturucu özelliği. Şirketin özelliklerini, hizmetlerini, fiyatlarını, iletişim bilgilerini vb. Vurgulamak için 150’den fazla farklı bölüm içeren hazır bloklar sunar. Her modülün genel web sitesi konseptine göre özelleştirilmesi, yeniden boyutlandırılması veya değiştirilmesi kolaydır..

Animasyon ve Efektler

Yazılım, bazı bloklara animasyon ve görsel efektler eklemeyi mümkün kılan CSS teknikleri ile birlikte gelir. Kullanıcılar, önceden tasarlanmış 150 efekt listesinden seçim yapabilir ve kendi başlarına animasyon tasarlayabilir ve bunları web sitesi oluşturucuya yükleyebilir.

Medya Dosyaları Yönetimi

Platform, farklı galeri stilleri ve karuseller oluşturmayı kolaylaştırır. Ayrıca, kullanıcılar YouTube veya Vimeo videoları ekleyebilir, rollover animasyonu uygulayabilir ve resimler, simgeler, video ve ses dosyaları vb. İçeren medya dosyası kitaplıkları oluşturabilir..

Uzantıları

Ücretli bir lisans seçerseniz, aracı biraz daha esnek hale getiren 200’den fazla uzantı alırsınız. Kullanıcılar slayt gösterileri, menüler, temel e-Ticaret işlevselliği vb. Gibi ek özelleştirme araçları alacaktır..

3. Tasarım & Şablonlar

WYSIWYG Web Builder, duyarlı web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur. CSS ve düzen ızgaraları, FlexBox ve kesme noktalı sabit temalar için destek vardır. Buna ek olarak, mobil dostu olan özel şablonlarının bir seçimini sunar. Kullanıcılar, küçük işletme sitelerine, B portföylerine atıfta bulunan yüzlerce düzen arasından seçim yapabilir&B hizmetleri, küçük web mağazaları, haber portalları, forumlar ve daha fazlası.

WYSIWYG şablonu

Her şablonun indirmeden önce bakmak için bir önizleme modu vardır. Oh evet. Editör kullanılmadan önce tüm temaların indirilmesi gerekir. Gelecekteki web sitenizin farklı mobil cihazlarda iyi görünmesini sağlamak için jQuery Mobile Tema düzenleyicisinden yararlanabilirsiniz. İyi haber şu ki, ücretsiz deneme yazılımı sürümü kullansanız bile hepsinin ücretsiz olması.

4. Müşteri Desteği

Web sitesi oluşturucu, tüm soruların cevaplarını bulmak için çeşitli yollar sunar. Her şeyden önce, kullanıcılar doğrudan kontrol panelinden erişilebilen genişletilmiş bir bilgi tabanını seçebilirler. Doğrulama, vb. Oluşturmaya başlamaktan genel sorunları kapsar. Burada ayrıca klavye kısayolu web sitesi oluşturucu hakkında bilgi ve en son güncelleme incelemeleri var.

WYSIWYG Müşteri Desteği

Çevrimiçi eğitimler ve SSS ile ilgili sorular şu adreste bulunabilir: resmi WYSIWYG Web Builder web sitesi. Site ve tema yöneticilerinin yanı sıra çeşitli blokların nasıl kullanılacağı hakkında ayrıntılı kılavuzlar ve açıklamalar içerir. Web sitesi oluşturucunun, yerel forum. Yeni başlayanlar yeni bir konu oluşturabilir ve daha deneyimli kullanıcılarla bazı sorunları tartışabilir.

5. Planlar & Fiyatlandırma

İndirilebilir bir yazılım olan WYSIWYG Web Builder, ömür boyu lisanslı bir kopya olarak mevcuttur. Aylık abonelik ücreti ödemeniz gerekmez. Uzantı, güncellemeler vb. Açısından sınırsız, tam özellikli bir platform için fiyat etiketi 49,95 TL’den başlar..

WYSIWYG Web Oluşturucu Maliyeti

Sistemin nasıl çalıştığını kontrol etmek isteyenler için 30 günlük ücretsiz deneme var. Ücretli lisansta bulunan tüm araçlarla birlikte ücretsiz bir sürüm de gelir. Tek dezavantajı, kullanıcıların WYSIWYG Web Builder lisansını yalnızca satıcılardan satın alabilmeleridir. Her şeyden önce, bir istek göndermeniz ve bazı satıcıların satın alma işlemini tamamlamak için sizinle iletişime geçmesini beklemeniz gerekir. Oldukça garip bir ödeme prosedürü değil mi??

6. Artıları ve Eksileri

WYSIWYG Web Builder, az teknik beceriye sahip HTML ve jQuery şablonları oluşturmak için iyi bir araçtır. Farklı tiplerde tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmak için yüzlerce şablon ve sonsuz modüller ile kullanımı çok kolaydır. Öte yandan, kesinlikle bazı belirgin özleri var.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Yeni başlayanlar ve deneyimli kodlayıcılar için iyi.
&# X2714; Küçük işletme ihtiyaçları için dirençli web siteleri.
&# X2714; Sınırsız özelliklerle 30 günlük ücretsiz deneme.
&# X2714; Gelişmiş özelleştirme için harika CCS teknikleri.
&# X2714; Basit sürükle ve bırak düzenleyici.
Complic Karmaşık projeler için iyi değil.
✘ Kafa karıştırıcı ödeme prosedürü.
✘ Sınırlı web tasarım araçları.

Sonuç

WYSIWYG Web Builder, minimum maliyetle gerekli deneyimi kazanmak isteyen programcılar ve web tasarımcıları için iyi bir seçenek olabilir. Platform, modüller ile çalışmak ve HTML ve jQuery şablonlarını birkaç tıklama ile düzenlemek için yeterli işlevsellik sunar. Yazılım iyi bir teknik altyapı sağlayacaktır.

Öte yandan, yeni başlayanlar platformun genel ayarlarını biraz kafa karıştırıcı bulabilir. Ayrıca, tam özellikli tarayıcı web sitesi oluşturma araçlarını tercih etmek daha iyi olabilir daha ucuz ve herhangi bir yazılım indirmenize gerek kalmadan pakette daha fazla özellik sunar veya bir barındırma sağlayıcısı arayın.

Ücretsiz olarak deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map